Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to jsem psala já s tim panákem :-D . Já myslim, že budeme mít takovou trému, že nám bude teplo až kam. A svatba bude taky v kostele. Něco si pro jistotu pořídím (půjčím), ale snad to nebude potřeba. Ten oblek je fakt za super cenu, to byl nějaký letní výprodej? :-o Jinak půjčení obleku vyjde tak na 300 - 1000, co jsem zatim tak zahlídla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,tak to se omlouvám hanunko ;-) Já vůbec netuším, kolik půjčení obleku stojí a ani po tom nepátrám, protože budeme oblek kupovat. Pouze vím,že cena nového obleku se možná bude blížit ceně půjčení mých svatebních šatů :-( . A uričtě nebudeme mít takové štěstí jako tinkyy,že bychom ho pořídily za tak suprovou cenu. Tinkyy, kde že jste ho koupili ten oblek?Někde v Praze nebo Slovensku?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, oblek praha Pietro Filipi- moj oblubeny obchod, ale drahy :-( ale maju vypredaj. MAju aj webovky tak sa mrkni http://www.pietro-filipi.com/ Moj mily ma asi 3 obleky, ale on nosi do prace, takze vyuzije. A casto chodime do divadla a na plesy a tak. A urcite som chcela kupit. Nechcela by som, aby mal stary oblek, ked ja budem mat tiez nove saty. A je fakt nadherny. Inak maju vypredaj aj v Blazkovi- velmi pekne a kvalitne obleky (mame skusenost). Vlastne ja som draheho dokopala vcera do obchodov, lebo ak su teraz zlavy, tak by bolo zbytocne platit potom plnu cenu, a to si drahy na dobry oblek potrpi, takze to by bolo tych 10 000 ak nie viac. Ale videli sme nadherny Versace oblek, zlacneny z 19900 na 10 000, chceli sme ho, ale bol malinky. Ale ten co sme kupili je presne taky isty, len trosku menej leskly... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tinkyy - děkuji,ale vzhledem k tomu,že jsem z Uherského Hradiště tak do Prahy asi nepojedem,ale navrhnu Pavlíkovi,aby jsme se někdy jen tak nezávazně jeli taky na nějaký oblek podívat. Člověk nikdy neví a třeba se nám zrovna něco poštěstí :-) Když je to jen tak namátkové, tak má člověk někdy více štěstí, než když jde něco přímo kupovat a ono pak nic. Např. naše mamka si koupila při výletu do Luhačovic svatební šaty a to jsme ani neměli v plánu. Jen jsme si řekli,že tak kukném do nějakých obchůdků,co tam mají za šaty,aby měla představu a zrovna nám jedny padyl do oka a už je má doma :-) A kdyby jsme je zrovna jeli kupovat a měli to v plánu,tak určitě žádné nekoupíme. A proto nečekané nákupy od kterých člověk nic nečeká jsou nejlepší!
Odpovědět
Ahojky Hanunka - ty dortiky a maly sampano jsou bublifuky, budu tam mit maly deti tak pro ne bublifuky a kdyz jsem to objednavala tak Radek chtel taky, tak ten si vybral vzhled toho sampana. My po obleku zatim jeste koukat nebudem, urcite budem kupovat novy, ale nechame to az na zimu, az budu vedet jaky budu mit saty nekdy v tom prosinci jak bude nova kolekce tak pak mrknem na obleky a to pak po Vanocich budou zas slevy. Jeste to musime promyslet, jak teda s tou zlutou barvou, cim ke mne bude ladit, jestli kosili, kravatou nebo jen kytkou v klope a pak podle toho svetly nebo tmavy oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky tak se za váma jen na chviličku jukám a dočetla jsem co jste napsaly a aspoň toho po dovče nebudu mít tolik. Já jsem si tady koupila taky malou dekoraci (polystirenové kuličky červené) pak vám je doma vyfotím a dám do albíčka. Jinak šatky jsou pěkný, jen to bolerko trošku jiný. Romí ty špendlíky s tou ozdobnou hlavičkou se pěkně blbě schání,tak ještě,že sis je takhle zařídila. No nic já už zase mizím a pak vám to vynahradím. Jinak dovča je báječná! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, to je teda překvápko a je to od tebe moc milé,že ses za námi podívala. Tak si to užívejte a mějte se moc krásně,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacek, my sme nasli oblek podla mojich predstav, takze nebolo co riestit. Ale v Blazkovi nam povedali, ze zimna kolekcia sa moc na svadbu nehodi, lebo budu v hrubsich materialov, ale potom zase jarna uz bude fajn. Ale ak chcete cierny, tak tie maju vzdy a vsade. Ja som chcela svetly a ten by bol az v jari a za plnu cenu... Inac v piatok asi pojdem mrknut na saty. Dostala som super typ na salon, kde predavaju svadobne saty, takze svadobne si asi nakoniec kupim... Uvidime. Vyzdobu zatial u nas netriesime, lebo vzdy si nie som ista farbou :-(
Odpovědět
Ahojky, vlozila jsem ten muj vyvazek, delala jsem ho hned jak jsem donesla masle a spendlik, tak zkusebne, takze jsem ani nezastrihavala ty okraje a neresila velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
Je hezký,ale možná by mohl být trošku menší ;-) Ale na první pokus výborný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Luci, takhle si ten vývazek taky představuju, ale jak řikala Romča, trošku bych ho zmenšila. Já zkusim vyrobit vývazky v září, asi budu celý měsíc doma, tak na to budu mít čas. Včera jsem jela do Deichmana podivat se na boty a měla jsem štěstí v neštěstí, bílých botek na výběr moc neměli, líbily se mi tak troje, ale všechny už měli jen poslední velikosti a ani jedny 37, co potřebuju. Jedny se mi ale fakt líbily, tak jsem do nich vlezla a kupodivu mi nikde nic nepřečnívalo, tak jsem si koupila 36 za 550,-. Už mám i vyfoceno, jen to dneska přetáhnu do PC a uložím do alba :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
hanunka - tak to je fajn,že už máš botky. Už se těším na foto v albíčíku. Já jsem se ještě na boty nedívala,ale kuknu se až bude chodit po prázdninách opět od práce a budu bývat každý den ve městě,tak prolezu obchůdky :-)Ta cena 550 kč je velmi dobrá. To se nám všem asi nepodaří. Holky, v pondělí už jsem konečně domluvena na tuty s kámoškou, že se pojedem podívat do Zlína na šaty. HURÁAAAA :-D Už se mooooooooooc těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak jsem prave dorazila domu. vyvazek- ta bila stuzka ma 7 cm, takze na vysku vlastne 7 cm, ale jak rikam proste jsem ustrihla stuhu a neresila delku v te chvili, vytvorila jsem ho proto abych vyzkousela barvy spendliku - perletovy, zluty, ciry. Takze jen tak narychlo vyrobeny, abych ho mohla propichnout :-) A nejlip mi sedel ten zluty spendlik, tak uz je mam dnes doma a jeste jsem si rovnou koupila i modry podvazek :-) ale ten sem vkladat nebudu, aby nahodou Rada ho nevidel. Jdu varit, cauky
Odpovědět
Hanunka - taky mam velikost 37, ale asi ty boty necham ted byt podle rady te pani v salonu, at to radeji vyberu az podle satu.
Odpovědět
Rumisek - tak at ve Zline dobre pochodite a najdes nejake pekne saty :-) Jak jsem psala drive, ja uz byla ve dvou salonech a teda asi jsem narocna ale zadny mi do oka nepadly. Ale pockam na tu novou kolekci, nebo se jeste zkusim zeptat na to usiti satu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu ještě jednou na skok z dovči. Botky jsou pěkné,ale já moc nemusím otevřené špičky. Já myslím,že pokud víme jakou barvičku budou mít šaty,tak není na co čekat...já vím,že chci bílé...šampaň nemusím,tak bylo jasno ;-) když jsem na botky taky narazila. Vý vazek je pěkný,ale jak už říkali holky,tak trošku velký. Ale jak říkáš že to byla první zkouška a pak to člověk doupraví. Já když jsem zkoušela jen tak první z jiné ztužky,abych věděla kolik stuhy tak asi padne,tak ta velká mašle mi vycházela cca 21cm a ta prostřední cca 13cm ( délka mašlí). Asi vám vyfotík ty kuličky a dám do albíčka.(jestli mi dřív nevypadne síť) Jinak nám už vylízá sluníčko,tak asi bude zase krásný den. Půjdeme si užívat poslední den bazénů. Zítra frčíme k našim a bude oznáméní u našich,že jsme se budeme brát no a v pondělí hurá za fotografem. To jsem na to zvědavá. Tak se mějte,ta Romí dobře pochoď ve Zlíně a vyber si krásné šaty a pěkně nám je vyfoť. Páček :-)
Odpovědět
Ahojky holky, jak bdue trochu čásek tka dočtu ;-) Jinak u nás mě lii začínajá štvát,pořád něko jestli se nechceme vzít jen samy někde apak radši někam jet za ty púeníze.Se fakt naštvu a vemem s etajně...se buou pak divit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a obzvlášť zdravím naše dovolenkové holky Luci a Katy :-) Tak už se vám to pomalu chýlí ke konci,ale jistě jste si to báječně užili. Luci - na pondělí už se moc těším,ale ještě,že jsi mi připomněla ten foťák, díky. Na ten nesmím v žádném případě zapomenout!!! Kámoška má sice mobil s foťákem,ale to stahování by pak byl asi problém,tak radši vezmu foťák. Zatím nemám v plánu si nic závazně objednávat, jedině,že by mi museli velice moc nadchnout a padnout do oka ;-) Chtěla bych si zatím obejít salóny a užít si to zkoušení šatů a ne si vybrat hned v prvním. Těším se nato zkoušení. Luci - más pravdu,že co se týče těch botů,tak asi na typu šatů k botům ani tak moc nezáleží. Důležité je opravdu jakou chceš barvu a pod šaty stejně pak moc nejdou vidět a určitě se hodí téměř všechny. Katy - na lidi se vykašlyi. Mně to taky pár lidí rozmlouvalo,ale já jim řekla,že bych to tak nechtěla,že chci velkou svatbu s celou mou rodinou a že už se nato moc těším. Myslím si,že svatba o 10 nebo i méně lidech musí být o ničem. Pouze obřad a pak nějaký slavnostní oběd by mi nepřišel jako nijak výjmečný okamžik. A s rodiči a ze svědky by určitě nebyla tak velká zábava,jako z více lidmi, muzikou a se vším ostatním. Po obědě a focení už by asi bylo po všem a to by bylo pěkně o ničem. Takže VELKÁ SVATBA musí být!!!!
Odpovědět
Romi,jenže mě to říká rodina :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To nevadí Katy. Stoj si za svým! Ty chceš svatbu větší a uvidíš,že všichni nakonec budou rádi,že se takové svatby mohli zúčastnit :-D A nebuď z toho smutná. Ber to možná z té stránky, že všichni asi ví, že taková svatba není zadarmo a ví, že Vás to přijde na spoustu peněz a tak vám možná chtějí naznačit,že by jim nevadilo, kdyby jste velkou svatbu neděli a chtějí, aby jste si třeba raděj peníze ušetřili. Ale vy je zase musíte přesvědčit,že i za ty peníze to stojí. Je to blbé přirovnání,ale ne nadarmo se říká, že rodina se sejde buď při svatbě nebo při pohřbu a my chceme využít tu lepší varinatu,ne? No řekni, kdy jindy se tak všichni sejdete pohromadě? Tak nebuď smutná a hurá do příprav :-D
Odpovědět
Jako já svtabu vžy chtěla..už o malinka..a nechci s eté představy vzdát..i Tom by byl asi radši,kyby jsme s evzali jen my dva,ale jako nevaí mu mít velkou svatbu..no svtaba bdue a když se jim to nelíbí ať enchodí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tomu věř, že se to nestane,že by nepřišli. Přijdou a ještě rádi, uvidíš :-)
Odpovědět
Jo to asi jo..ale ty řeči mě dost mrzí :-( Jiank vám konečně musím nafotit co už mám doma..jen co nabiju foťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, boty jsem si koupila, protože to byla asi poslední příležitost, doprodávaj se letní a bála bych se v březnu vybírat nějaký jarní na poslední chvíli. Líbily se mi, jsou mi, podpatek akorát (já na většim neumim chodit :-N) a šaty budou určitě bílý, tak jsem spokojená. Kačko, z toho si nic nedělej, co povídaj lidi okolo (i když jsou to příbuzní), svatbu si udělej podle svého, já zase budu muset krotit tchýni, aby nám z toho neudělala sjezd důchodců z celý republiky. A včera už jsem taky zaslechla první škodolibost. Švagrová povídala, že jedna holka ve vsi říká, jestli není předčasný, že teď už mluvíme o svatbě, kdo ví co se může do dubna stát. Ale tomu se já jen směju, protože vím, že je to čistokrevná závist, ona je svobodná matka, po 8 letech chození s klukem otěhotněla a on jí na porodnim sále řekl, že si ji nevezme a že má jinou... Navíc teď se ona bude stěhovat do vedlejšího domu, takže budeme mít jistě milou sousedku... :-S Romčo, už se těším na fotky šatů, dobře pořiď.
Odpovědět
Profilova fotka
hanunko - tak něco podobného už jsem měla taky čest slyšet. Není tomu dávno,co jsme zapíjeli narození syna mého kamaráda a při té příležitosti mi jedna holka, říka: A co vy kdy do toho praštíte?A já jsem jí řekla,že příští rok,že už máme termín 24. 4. 2010. A ona na to odpověděla: do té doby se můžete ještě rozejít?A smála sa. Já nato neřekla nic,protože si myslím svoje. A navíc, co můžu chtít od blondýny,že? :-D Teď doufám,že se holky neurazít,co jste tu blondýnky, třeba Luci ty. To není samozřejmě mířeno proti tobě!!Ale tato holka, co mi tohle řekla, je prostě ještě hloupoučká mladá dívenka, která se mimochodem chce ucházet o titul Miss a probojovala se do 12 finalistek. Je sice šikovná, to je pravdu,ale chováním mi někdy přijde hodně jednoducha a o životě toho ještě moc neví. Její priority jsou zatím zcela jiné......
Odpovědět
nazdarek tak nam zacina vikend :-) Tak stat se muze opravdu cokoliv, ale s tema nasema chlapama jsme dlouho, pozadali nas o ruku a my souhlasili, tak je fakt docela hnusny, kdyz nekdo spekuluje nad tim, jestli spolu vydrzime dalsiho trictvrte roku. Ja nastesti teda ve svem okoli nic negativniho neslysela.
Odpovědět
Ten vyvazek jsem uz rozdelala, a zkusim si pak udelat nejakou sablonu, jak ma treba Káťa myslim v albu a podle toho to budu vázat, takze si taky stanovim nejaky presny centimetry jak Lupi, a nastriham to vse stejne, jeste teda nevim kolik presne cm.
Odpovědět
Tech zlutych spendliku jsem koupila baleni 60 ks, tak pak uvidime jestli to bude stacit, ale asi jo.
Odpovědět
Profilova fotka
plachacku - občas se takoví lídé najdou,ale naštěstí jich je snad málo,co druhým nepřejou. Já jsem se nad tím vůbec nepozastavila a v žádném případě mi to nezkazilo mou radost a moje těšení. Holky, včera jsem to je tak z ničeho nic počítala a zjistila jsem,že už jen 8 měsíců a když nepočítáme duben,protože některé to máte hned z kraje,tak už jen 7 :-D . To tak letí. To snad není ani možné. Den za dnes, za chvíli tady budou Vánoce a pak už to bude coby dup :-) plachacek - já si pak určitě taky udělám nějakou šablonu, rozměřím si to a nastříhám,ať to mám všechno stejné a pak to budu dělat. Dnes jsem byla ve městě a vlítla jsem do jendoho obchůdku a koupila jsem si bílou organzu na šerpu na auto a neodolala jsem a koupila jsem si ještě 1 balíček kapiček rosy. Fotit vám to ale nebudu,protože v albíčku už to mám :-) Jen jsem si přikupovala ;-)
Odpovědět
Já ty vývazky asi budu dělat z tlusčí stuhy než máš ty Plachacek....apropo,jak se jmenuješ ať ti nemusím říkat nickem ;-) Jo a taky jakou šířku máš těchs tuh na vývazky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?