Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já jsem tyhle špendlíčky taky zatím nesehnala a tak jsem si koupila korálky a ty tam dám tavnou pistolí a špendlíček dám zezadu a prdím na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty nožky sis nafotila nádherně :-D ,ale vážně nedělám si srandu a vypadá to moc hezky. Ty botky i ty silonky jsou krásné!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já ty špendlíčky už mám domluvené s jednou holkou,že mi je objedná z jedněch stránke, kde jsou. Tak snad to klapne a budou? Stojí 25 Kč a jejich tam 100 ks,takže úplně super cena. A při té příležitosti si ještě objednám takové malé zlaté nalepovací srdíčka, které pak dám na jmenovky. Ty stojí taky 25 Kč a jejich tam 77,takže jak se říká za hubičku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to moc děkuji. Připadá mi že tam mám nohu jak kdybych měla 200kg :-N . Ale jinak jsem z toho taky nadčená a hlavně i z toho,že jsou moc příjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, někde jsem tu viděla takovou krásnou krabičku udělanou na přádíčka. Budete si to taky dělat? Mě se to líbí a než někde schromažďovat přáníčka ať to hážou do toho a pak se to aspoň bude na hostině pěkně číst. Zkusím někde najít obrázek...
Odpovědět
Profilova fotka
Nad tím jsem nepřemýšlela Luci. Ale nápad je to dobrý, jen jestli na všechno budu mít čas to vyrobit :-( Ale když něco najdeš,tak určitě dej vědět a inspiraci dej do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proto jsem si nechala už dneska krabičku ve kterémi přišli punčochy. Je taková akorát a budu si pak hrát. Našla jsem jednu,ale ta co se mi moc líbila,tu ne a ne najít,tak sem dám aspoň tu...bude za chvilku v albumu.
Odpovědět
Ahojky Tak jsem tak sbezne precetla vasi diskuzi a koukla na fotecky do alba, pekne pekne. Ja jak sla z prace tak jsem se stavila v galanterce a koupila zlutou a bilou stuhu (6mm teda) na ty vyvazky, ale jen 10 m kazdou, tak uvidime jesttli to bude stacit. A jinak jsem teda vcera si objednala 11 bublifuku, spendliky a cire kaminky. Po zlutych se zkusim podivat jeste osobne, abych videla jakou maji presne barvu. No a jeste teda objednam ty kyticky doprostred na vyvazky, ale to z druheho internetoveho obchodu, ale prijde mi blby objednat jen to, tak jeste pockam, kdyby me jeste neco napadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí jednu jsem tam dala,ale memůžu najít tu krásnou...ta byla jako truhlička.... :-(
Odpovědět
Rumi tak ta vyzdoba aut je vlastne to stejny jen ne ta masle, to jsem stejne myslela ze by tam asi byla uprostred jedna ta z kyticek co jsou prave uz na tom vecku. A ty kyticky na te stuze to jsou jako ty jak je treba na netu v dekoracich ruze na dratku? Me slovo dratek totiz docela desi a predstavim si poskrabane auto, ale asi je teda obalenej, ze? Nebo jaky se tam davaji kytky, jak je to tam spojeny? Spis bych tam mozna neco nalepila. A jak jste probirali auta a cestu, tak ja to mam docela komplikovany. My s Radou a moji rodice bydlime v Brne(ale na uplne druhe strane, cesta trva hodinu hromadnou dopravou). Ma rodina tak 60 km od Brna a Radkova kousek za Brnem, ale zas druhym smerem a chci tu svatbu na zamku ve Slavkove. Takze my budem mit spoustu ejzdeni tam a zpet, my pres Brno jakoze k mamce, pak do Slavkova a pak zas do Brna a zas pres cele Brno az na prehradu. Takze najedeme spousty km :-( A spat ti co se vlezou zas u mamky, a Radkovi rozvest a zbytek na hotelu. O autobusu jsme uz taky uvazovali, ze by to posbiral, a zavezl je do Slavkova a pak do Brna, ze by nejeli vubec autama, apak by bylo ejdnodussi je rozvazet,nez je rozvazet jejich autem a druhym s kterym by se vratil ridic, jetse prave to resime.
Odpovědět
To je dobry ta krabicka, takova postovni schranecka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tam dala dvě hezčí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - ta krabička by byla heká a fajn,ale nevím jestli to všechno zvládnu vyrobit ;-) Plachacku - zatím jsem ještě do detailu nad tou výzdobou nepřemýšlela,ale samozřejmě by to mělo být řešeno tak,aby se auto nepoškrábalo. Určitě si koupím na přichycení takové ty vývazky a nevím, jestli vůbec nějaké zelené kytičky na tu organzu seženu,tak jsem si říkala,že bych třeba použil jen mašle a nepotřebovala bych ani žádné drátky.Tak uvidíme?
Odpovědět
Ja se ted koukala na mail, a oni jak jsem si udelala vcera objednavku, mi napsali hned, ze se proto dalsi den muzu stavit. Ja se na mail uz pak nekoukala. Tak nic, tak zitra se pro to stavim :-)
Odpovědět
Tak ty jsou hezci, ale asi bych je sama nezvladla vyrobit, nevim.
Odpovědět
Jeste kdyz to zitra stihnu, se pujdu mrknout do papirnictvi na tvrde barevne papiry na jmenovky. Ozdobne nuzky si asi kupovat nebudu, to si pujcim od malych sestrenic, ty je urcite maji.
Odpovědět
Profilova fotka
ty kytičky na drátku bejvají většinou centimetrový...a znich je udělaná jedna vetší kytička. Já si je budu objednávat na auta. Ten drátek je omotaný takovým pevným papírem,tak o poškrábání bych strach neměla a stejně to budu přidělávat na ten tyl a tyl na přísavky a né přímo na kapotu. Já si tu krabičku udělm jen jednoduchou kranatou. Polepím ji papírem a přetáhnu ji saténovou stuhou a bude hotovo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí když pomalu začneš vyrábět,tak to zvládneš. Zima je dlouhá ;-) Placháčku a ty to taky jistě zvládneš...na tom nic není... ;-)
Odpovědět
Jsem hrozna, objednavam veci a jeste nemam vyplatu :-), tak snad me hned nevyhodi
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem si do alba ještě dvoje šaty co se mi líbí na stránkách toho salonu kam se chystám.... :-| to bude práce si nějaký vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jedna truhlička přibyla a je u toho i svatební kniha a pero....ale mě se líbí nejvíc ta s těma růžovejma mašlema....
Odpovědět
Teda vy jste kecalky... Luci punčošky moc krásné x-)
Odpovědět
Holky napište mi odkaz na tu slečnu se zmačkanýma šatama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... asi je to tahle....předtím jsem tam asi zapomlěla dát odkaz :-N jsem trubka
Odpovědět
No vypadá to hodně zajímavě.Teda jestli ej to tka blbá látka,že se tak děsně mačká tka potěš prdel teda.Jako ony některé šaty tak vypadají,ale tohle mi teda nepříjde naschvál :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mě to taky připadá jak nevyžehlené...a právě je mám i v albu...na jednom obrázku nažehlené a na druhém zmačkané a je to jak nebe a dudy... a jak se ti líbí ty balerínky k těm šatům? Vypadá to hezky že? myslím,že sis dobře zvolila....nožky aspoň nebudou trpět ;-)
Odpovědět
Já to hlavně volím kvůli výšce ženicha.Ale je fakt,že já lodičky nemusím.Choím věčně v tesnikách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě nevadí podpadky,musí být ale pohodlný.Ale je fakt,že i ráda hupsnu do tenisek. :-D
Odpovědět
Já podpatky nenosím i kvůli Tomovi,je stejně vysoký jako já
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně jsem našla pěknou korzáš pro ženicha. Budete nechávat dělat korzáš i svědkovi? Nebo mu dáte jen mirt
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?