Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
no koukam ze 2 internetove obchody - nejkrasnejsi svatba a svatba dekor - jsou oba brnenske tak to nejak objednam hold z obojiho, z kazdeho neco, postovne stejne platit nebudu, tak v pohode. A ty spendliky jak velke, jsou ruzne rozmery hlavicky i delky? 4 cm a 3 mm?
Odpovědět
dekuji :-) takze ty objednavas z teto stranky?? No ja teda z tech brnenskych se koukam, pro usetreni :-)Ale uvidime, musim to dat vsechno dohromady, soupis a pak se uvidi odkud to teda objednam, ale urcite tento tyden, uz bych chtela neco mit doma :-)
Odpovědět
Koukala jsme na ty stranky, jaks poslalas ty kyticky a je tam ekonomicke baleni stuh, ale sirka 6 mm, neni to malo? Rikala jsem si na ty vyvazky tak sirka 9 mm, ale nemam tu zadne pravitko.
Odpovědět
jinak tech metru stuhy se urcite bude hodit vic, pak budu delat ejste male maslicky na jmenovky asi
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem objednavala z těch,co jsem ti poslala ten odkaz. Ty máš velkou výhodu, pokud mají ty obchody sídlo v Brně,že nemuší řešit poštovné a můžeš si to přijít vyzvednouta a objednávat si kdykoliv si vzpomeneš :-) .To ti závidím. A tu velikost špendlíčků ani přesně nevím, musela bych se opět podívat na ty stránky. Ale mám pocit, že na těchto stránkách zrovna ty špendlíčky neměli :-( Já už vlastně nějaké věci doma mám a je to fajn pocit :-)Jen se mi to ješt nepodařilo dát do alba :-(.Nafocené už to je,ale nemám svůj foťák a můj PC ho nechce nějak přijmout (načíst),takže budem muset použít instalační CD a bude to trošku nadelej :-( Tak se omlouvám holky za to zdržení ;-)
Odpovědět
No ja az budu neco mit, tak mi to musi do komplu dat Rada, jeste jsem nenahravala fotky do komplu,takze mi to musi nekdy ukazat a pak uz to zvladnu priste sama :-), jenze on chodi furt pozde dom :-(
Odpovědět
Na auto jsem si rikala neco podobneho stylu http://www.svatebni-dekorace.cz/Vyzdo... ale Rada mi rekl, ze to vypada jak kdyby to auto bylo darek, kdyz ma tu masli
Odpovědět
aha to asi nejde otevrit jak jsem to poslala, no proste to na tech tvych strankach, jak je tam kolonka vyzdoba aut, to prvni
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem se rozhodovala jakou šírku té mašle,tak jsem při ruce měla pravítko a myslím,že ta šírka 6 mm je akorát.Tak 9 mm,to už je skoro 1 cm a to mě přijde moc a myslím,že by se to s ní i špatně dělalo. Mně se taky líbí ty výzdoby na auta právě s těhle stránek a ukazovala jsem to i mému přiteli,co by se mí líbilo pro něja proti není. Pošlu ti taky odkaz a podívám se na to tvoje ;-)
Odpovědět
no ale tak to pak mas mozna velkou kyticku ne? ta tvoje myslim byla 1,8 cm. Ja jsem nasla na tech brnenskych strankach kyticky 10 mm, a pak tim padem vzit asi hlalvicku spendliku 3 mm, aby vubec ta kyticka byla videt .No ej to des to vybrat, kdyz to clovek nema v ruce a je i bez pravitka .
Odpovědět
Holky,myslíte,že namodralé kapičky rosy budou pěkné nbeo radší čiré?
Odpovědět
ja si koupim kaminky, ne kapicky a budou cire a zlute, aby mi to ladilo, ale vam k te vinove by mozna ty namodrale byly hezke a vic realne v te modre kdyz to jsou kapky rosy.
Odpovědět
Článek se načítá
Oki..asi jo...myslím,že mezi tím takový rozdíl nebude Holky dala sjem si do alba šatičky,které mě absolutně dostaly a asi vyhrouju x-)
Odpovědět
teda to je dlouha vlecka :-), u nas byla o vikednu mamka tak trochu zas mluvili o svatbe a rikala at si je necham usit, nekoho zeptat, kolik by jake staly a pak je po svatbe prodat. Nebo i kouknu do bazaru jestli nekdo z Brna neprodava saty.
Odpovědět
Jsem z nich úplně nadšená,tkaže pokud neobjevím jiné,tka vyhrály x-) Plachacek,jasně mrkni,kolikrát tady holky prodávají fakt pěkné šaty
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacek - ty kytičky co mám já,tak nejsou vůbec velké, jsou tak akorát. Možná jsem ti poslala odkaz na trošku větší. Ty moje jsem nepřeměřovala,tak nevím, jak velké jsou. Už jsem se dívala na tu tvou výzdobu auta a je fakt,že s tou mašlí se mi to taky nelíbí,to je opravdu jak dáreček,ale líbí se mi to nějak podobně,ale bez té mašle vepředu. Za chviličku ti to pošlu Katy - už se těším na ty tvoje šatičky, hned se na ně kuknu ;-) Kdes je našla? Na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - jsou nádherné. A řekla bych,že mnohem hezčí než ty první :-) A co se týče těch kapiček, tak bych brala asi raději ty čiřé,ale máš pravdu,že pokud by náhdou ty čiré nebyly,že v těch bledě modrých a čirých asi nebude tak velkej rozdíl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-dekorace.cz/Vyzdo... - pro ženicha
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebni-dekorace.cz/Vyzdo.... Něco takového pro nevěstu,ale možná ještě trošku jinak ;-) Ten pravý obrázek nemůžu nají odkaz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se za váma včera už nějak nedostala, koukali jsme se s Peťou na film,tak to teď musím dohnat ;-) Holky děkuji za pochvalu korunky. Placháčku já už mám účes vybranej ten co mám v albu,ale budu se modlit,aby mi vlasy povyrostli a šlo to v pohodě udělat. Jinak na vývazky se používají stuhy 6mm a 3mm. ťech 9mm je fakt moc. Nebylo by to ani hezký a moc mohutný. Já jsem si udělala jeden provizorní vývazek z obyč stuhy co jsem měla doma a pak změřila kolik jaké stuhy budu potřebovat. Ale z hlavy si to nepamatuju... Romí hned po práci běžím na poštu a vyzvednu si punčohy...jupí :-) . Jen doufám,že nebude pršet jako teď abych nemusela jít v dešti,ale to nevadí. za punčochy to stojí :-D . Kačí jdu z kouknout ty tvoje šatky. Jo a ty kapky rosy bych ji já vzala čiré...ta modrá by mi k té červené moc nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí,tak ty jsou úžasné! Ty se mi líbí víc jak ty první. Jsou fakt moooc krásné! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Kačko, ty druhé šaty jsou i podle mých představ, takový krásně nadýchaný, a vllečka dělá fakt hodně. To by sis je nechala ušít, nebo je maji v salonu? Já vůbec s vývazkama nevim, švagrové z její svatby zbylo asi 80 ks takových těch kupovaných mašliček, ale jsou bílé a mají stříbrné okraje. Myslela jsem, že bych k nim přidělala jen tu prostřední kličku ze zelené stužky a na střed kytičku a bylo by to taky pěkné. nebo mám udělat rovnou celé nové? Ještě jsem se chtěla zeptat, máte představu, kolik pojede aut? Já to vůbec nedokážu odhadnout a tak si ani nedokážu představit, kolik na ně bude potřeba stuh a dalších ozdob...
Odpovědět
Profilova fotka
Hanulko, já takové ty klasicé bílé se stříbrným okrajem nemám ráda...tak já bych je zahodila a udělala celé nové,ale každému se líbí něco jiného. Myslím,že i ta stříbrná a slatá by se trošku tloukli... A autíčka,tak to si budeš muset spočítat sama...já si udělala kartičky a pěkně si na ně psala kdo kde pojede a tím zjistíš kolik bude aut. Já měla problém udělat to tak abych správně sestavila,aby ženich jel jako první a nevěsta poslední a hlavně,když pak ženich přesedne po obřadu k nevěstě,aby ženicha auto měl kdo odvízt...chce se tam dovízt sám... ale sestavila po dlouhém přemýšlení si myslím,že to klapne dobře a aut budeme mít asi 8 :-)
Odpovědět
Holky,jsem ráda,že se vám šatičky líbí.Já sjem z nich nadšená! x-) U těch jsem si fakt řekla,že to je ono x-) Co se týče aut,tak to ještě nepočítané nemám.Ale taky si to pak hezky sepíšu až konečně dáme dohromady celý seznam hostů.Asi nás bude o pár víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí ani se nedivím,že jsi z nich nadšená. Jsou totiž doopravdy krásné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, asi si to nedokazu jeste predstavit, protoze jeste nevim, koho vsechno budeme zvat, teda moji stranu odhadnu, ale pritelovu se neodvazuju - jeho otec je z 10 sourozencu, myslim, ze uz nejakej umrel, ale stejne by to byla hruza, navic je ani neznam, tak snad pozvem jen nekoho. No budu muset zacit psat seznam, at se nekam dopocitam.
Odpovědět
Hani,tkay nveím koho všeho pozvem z Tomové strany. Nejdřív jsem chtěla jen jendu sestřenku s rodičem a přítelem a babičku.ALe nevím ejstli nebude zvát i ostatní strejdy a sestřenky...no bude to boj
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - u nás už hned ráno pošťák byl a košilku mám doma a je fakt krásná! A musím pochválit Českou poštu za rychlé služby,protože všechno mi přišlo nad očekávání brzy. Jakmile mi přišel mail,že zboží bylo odesláno,tak hned druhý den jsem ho měla doma. A to jsem tu košilku platila přes e-bankovnictví až ve čtvrtek večer a dnes je úterý a už ji mám. Jupííí :-D Jak jste se holky bavili o těch autech, tak taky ještě nemám spočítáné kolik jich bude potřeba,ale my budeme objednávat pro hosty autobus. To tu ješě nezaznělo,že?Takže možná se divíte,ale je to tak.Pro 80 lidí by bylo ptřeba hodně aut a řidiči by si nemohli vypit. Takže volíme autobus a autem pojede asi jen ženich, nevěsta, rodiče, fotograf. Takže počítám tak 5 aut ;-) A zbytek se musí vlézt nějak do busu i na stojáka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten bus bude samozřejmě jen na obřad a večer už se budou hosté postupně rozvážet autem,protože stejně se pak budou rozvážet už na různá místa.Takže u nás to bude asi takhle :-) Fotky z foťáku už mám stáhlé,tak za chviličku je dám do alba. plachacku - ty mašličky bych asi taky udělala nové. Zas tolik dráž tě to nevyjde.Ta mašla patří ještě do těch levnějších záležitosti.
Odpovědět
Romi a jak autobus nazdobíš :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?