Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda :-(
Odpovědět
Ty Lupi to oznameni budes vyrabet jakym zpusobem? ja jsem proste napsala text, dala pozadi, upravila pismo, vlozila dva obrazky a pak stinovani pozadi.
Odpovědět
a az by bylo vytiskly tak bych to ostrihala ozdobnyma nuzkama
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, už jsem to s těmi jablíčky viděla a je to hezké a originální,ale já bych jich potřebovala fakt hodně těch jablíček,takže to udělám asi raděj jen z papíru. A bude to levnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si ho necháme vyrobit. Líbí se nám to co máme v albu a vyjde na 12,- tak to se ani nevyplatí dělat doma, když jsme to spočítali.
Odpovědět
Aha, tak ja jeste nevim, jen jsem proste chtela neco zkusit, ono stejne s tou mou zrucnosti by zadny neproslo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem plachacku chtěla podívat na ten tvůj návrh a vidím,že tam ještě nic nemáš :-( . Luci, vůbec nevím,že nějaké takové vložky do bot existují :-o. A ještě k tomu oznámení - tak o tom ještě moc představu nemáme. Určitě si ,ale nějaké necháme udělat a nebude to naše vlastní výroba a vyberem asi podle toho,co se nám bude líbit. Možná bychom si chtěli udělat i nějaké z fotky,ale to ještě uvidíme? Napadlo nás třeba - máme jednu takovou originální fotku (opět v kroji), kde si dáváme pusu a už tam vidím nápis - svůj první polibek svatební si dají tam a tam...... a nechala bych si to upravit nějak do hněda,aby to vypadalo jako starodávná fotka,ale to je jen takový návrh, vůbec nevím,jak by to vypadalo,jen nás to tak oba napadl při pohledu na tu naši fotku ;-)
Odpovědět
Já ybch si chtěla návrch udělat sama jen to nechta vytisknout,buď někde v tiskárně nebo jen někde na laserovce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ani neuvažovala o tom si ho dělat doma. Nám se líbí to co máme v albu, je jednoduchý a to je fajn. Nemám rádatokové ty načančané a když se nám líbilo nějaké hezké,tak stálo kolom 40,- a když jsme to pak spočítali na kolik by nás to vyšlo...tak jsme z toho upustili. Jak se říká " v jednoduchosti je krása" Romí jj takové vložky do bot jsou sice stojí kolom stovky(ty moje 129,-) Ale můžeš je opláchnout a přendat do jinej bot. Dělají takové i na paty,aby se ti botky nevyzouvaly. Ale já je chtěla kvůli špičce,aby mi jí to trošku vyplnilo a měla nohu v měkým ;-)
Odpovědět
Jo pokud je podpatek tka je to rozhodně dobrej kup,protože pokud s epři obřadu stojí,tka nožky pak bolí.Já stla jendou u vystoupení a moje nohy,jsem nemohla ani chodit a to jsem stála tak 20 minut.Když se člověk nemůže hnout tka ej to hrůza. Luci já chci taky jednoduché...to co máš v albu je moc pěkné x-)
Odpovědět
No tak ja jdu tvorit :-) takze ho cely asi predelam, tak kdo vi jestli z nej neco zbude, ale myslim, ze kdyz nekdo najde hezke obrazky, ze se to da udelat i vlastnorucne, proste jsem napsala ozdobnym pismem ten text, dolu vlevo dala prstynky bile (zlate, stribrne) a nahoru vpravo srdicka (opet jakoze bílé, stribrne). A kdyz se to ostriha hezkyma nuzkama a vytiskne na dobry papir. jen ty barvy zkloubit pismo a pozadi a vystinovat to. No jdu patrat po nejakych textech. Aspon to bude ode mne originalni, i kdyz nic moc uzasne, a babicky snahu oceni :-) Naposled jsem vyrabela neco na zakladce.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mně vůbec nanapdalo si ho udělat sama a možná taky popřemýšlíme o nějakém jednoduchém a taky ne moc drahém,protože jich budeme potřebovat hodně a ono by se nám to taky mohlo hezky prodražit, jak říkáš Luci, kdyby třeba s tálo 1 ks 40 Kč :-( A jak říkáš "v jednoduchosti je krása" - to platí!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, se divím,že mi ta košilka z toho mého alba ještě nezmizela,ale to je dobře :-)
Odpovědět
TAk ono pokud tam není vyloženě adresa tka ti to třeba nesmažou.NEBo nemají čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu oznámení. My jich taky budeme mít dost,tak v tom nechceme nechat tisíce....ty se budou hodit někde jinde. Ono já mám strach z toho stání celkem velkej, né kvůli nohám,ale mám permanentně nízký tlak,tak abych tam sebou nešvihla.. :-N Ty moje silonky tam adresu neměli a taky mi je smazali a ty co tam mám teď tak mám zato,že tam adresu mají a nechli je tam....no je to zajímavé. Ale je to dobře,že to tam drží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí tebe nožky bolet nebudou...ty se máš. Balerínky jsou pohodlné botky :-)
Odpovědět
TAk to envím proč něco mažou.ALe ty fotky s adresou jsem někde vyčetla :-) Taky bych chtěla nějaké tkaové...uvidím jak nakonec oznámení dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Já má asi už smůlu měnit oznámení. Peťa vybral a je pevně rozhodnut,ale mě to nějak nevadí. Maximálně bych ho musela něčím dobrým podplatit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, kdy jedete na tu dovču?Už teď v pondělí nebo až příští týden?
Odpovědět
Profilova fotka
Odjíždíme 1.8. a vracíme se 8.8. a to pojedeme rovnou k našim a oznámíme jim zasnoubení....No už teď jsem z toho nervní :-N
Odpovědět
Luci,tka to je dobře,že máte vybráno ;-) Aspoň o starost míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo taky jsem ráda. Ale pro jistotu ho objednáme až budeme mít odevzdané papíry na matrice. Takže po novém roce a pak ho hned rozešleme a bude to akorát :-)
Odpovědět
Jo tojo.Já se do toho už musím pustit,abych to bylo dokonalé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A máš nějakou představu jak by mělo vypadat?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, vaši vůbec nic netuší?
Odpovědět
Luci,no tak napůl.Chci,aby to jako oznamoval náš malý.Jen musím vymyslet nějaký veršík :-) Jiank to chci taky jedoduché jako to vaše
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli něco tuší,ale my jsme jim nic neřekli,ale ví,že jsme se už o tom bavili,ale to bylo ještě v období,kdy jsme o tom ntušila ani já. Spíš jsme si dělali legraci... Tak jsem na to zvědavá. Třba si něco myslí jak jsem si tam minule kupovala nějaké věci k dekoraci,ale to jsem vždycky nějak okecala,že zase něco tvořím..
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem hupsla do botek s těma gelovejma vložkama a nožky budou jako v bavlnce. jen si musím přiděla ještě dirku na pásku,aby mi víc držel a můžu vyrazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme nakonec dneska jeli místo do Čáslavi do Benešova a asi jsme dobře udělali. V prvním sv. salonu, který jsme potkaly mi padly do oka jenom jedny šaty. Na zkoušení jsem musela čekat víc jak půl hodiny, protože nějaká slečna (z Vietnamu) si 14 dní před svatbou vzpomněla, že by si taky mohla půjčit šaty a odnesla si do kabinky zrovna ty moje vyhlídlé. Tak jsem si počkala. Je to č. 36, navíc bez šněrování, na zip na boku, tak jsem si říkala, že se do nich za boha nevlezu :-( . Ale podařilo, slečna mě do nich nasoukala na první pokus. :-D Padnou mi jak ulitý, ani hubnout nemusim, ba naopak zmenšily by se mi prsa a to bych si tam pak musela nacpat ponožky :-D . Fakt se mi hrozně líbí a mají i vlečku. Fotku bohužel nemám, jen v mobilu a nemám kabel. Ani půjčovný neni vražedný, necelých 5000. Tak jsem tak nalomená, že snad ani nic jinýho hledat nebudu...
Odpovědět
Hani..první volba bývá vždy nejlepší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?