Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vás zdravím poránu. :-) Já už se včera k počítači vůbec nedostala, tak jsem si to teď všechno dočetla. Vy už máte všechny dort téměř vybraný, já teprve přemýšlím, kde bych si ho nechala udělat, ale ještě nemám žádnou představu. Prstýnky budeme mít buď z chir. oceli nebo titanové, protože ho asi budu nosit bězně jenom já (přítel dělá rukama, tak by ho brzy zničil), ani nechci utratit 10000 nebo víc, to radši budu mít dražší šaty. Vyjdou nás tak na 2 - 3 tisíce. Stříbrný já mít nemůžu, dělá se mi pak pod prstýnkem černý proužek na prstě. Vy máte holky nějaký mini prstíky (49, 50) :-) , já mám 53 - 54 =-) .
Odpovědět
Ahojky, taky zdravim po ranu. Rumi ja asi objenam ty sklenene kyticky, ne kaminky, nebo mozna oboje :-) mamka mi schvaluje zlutou, ale radek furt trva na vinove nebo jakesi sampani nebo, co, ale to se zmakne a asi teda na 90 % bude zluta, prijde mi to takovy hezky jarni, slunecni v tom dubnu. hani no aspon se ti lip vybira, me pada i ta 49, jen kdyz je venku vedro a mam natekly prsty tak je tak docela OK, ale vecer ho normalne setresu z ruky
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - nad malými bílýma kristalkam jsem přemýšlela,ale peříčka asi ne, to by se mně moc nehodilo. Chcí mít plátky růží a mezi to bych právě sem tam chtěla pohodit na stůl něco drobnéh malého. Tak možná zkusím ty krystalky a věřím,že pak třeba seženu někde ještě i ty slavné kapičky rosy. Holky jákou mám velikost prstu ani přesně nevím. Musím zeptat svého miláčka,jaké číslo mi kupoval zásnubní,protože v tom se trefin naprosto báječně a ani se mě na velikost neptal.Takže to ví lépe než já, je šikulka :-) No a prstýnky, zda bílé zlato, stříbro nebo chirurgická ocel,tak to zatím vůbec netuším. Plachacku mně se moc líbí i ta barva šampaň, už jsem viděla několik takových tabulí a je to vážně moc hezké a bylo by to zase něco jiného.Třeba i v kombinaci se zlatou, zkus o tom popřemýšlet.Možná bych volila spíš než tu žlutou ;-)
Odpovědět
Ja si tu velikost byla zmerit ve zlatnictvi, protoze hned ze zacatku kdyz jsem dostala od Radka prsten byl moc velkej, takze ted jsem mela dopredu instrukce uz pred nekolika mesici, ze si mam zjistit tu velikost prstenicku. Ta sampan mi prijde zas takova nijaka barva, nevim jestli by se to pak tezko neshanelo, a taky jakou pak svatebni kytici aby to ladilo? Zvlastni, nikdo krome mamky se mnou zlutou nesdili, holky rekly rovnou ze zlutou nesnasi a sly by do vinove. Jenze to my zas prijde ze je tezke trefit aby vse bylo opravdu v jedne barve, ze te cervene, vinove, bordo je tolik odstinu. napr. http://www.restaurace-orlov.cz/img/pi...
Odpovědět
nebo tento obrazek http://www.galatea.cz/images/zluta2.jpg tak orientacne jako
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslim, že je to naopak dobře, když to není jen jeden odstín, ať už je to celkově laděno do žluta, červena nebo zelena, mně se víc líbí kombinace více odstínů, takový tón v tónu.
Odpovědět
A nastavajici manzelove :-) v te vami vybrane barve u vas budou mit na sobe teda co?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak už jsem provedla první objednávku svatebních dekorací, jupíí :-) Jsem z toho trošku nervózní, aby to bylo všechno v pořádku a pak hezké,až to přijde.Nejsem moc zvyklá objednávat něco z netu, ještě jsem si tak skoro nic neobjednávala. Jen párkrát vlastně nějaké hadříky z Bonprixu,co si vzpomínám. Tak mám teď trošku strach z těch dekorací :-( Ale snad to bude OK,myslím,že si tak objednává spoustu holek.Tak uvidíme,jak to přijde?Tak mi držte palečky ;-) plachacek - ta šampaň bych řekla,že je taková decentní,ale když je vše laděno do té barvy,tak je to taky moc hezké a fakt třeba v kombinaci se zlatou by to mohlo být moc hezké,ale nechci tě přemlouvat. I ta žlutá je samozřejmě hezká a jak říkáš taková sluničková, jarní. Luci - nakonec jsem objednala ty ledové krystalky malé -čiré a světle zelené.
Odpovědět
Profilova fotka
Pak to nafotím a přidám do albíčka,ale ještě to zdaleka není všechno,co budu potřebovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se zelenou kravatou nebo košilí bych asi neuspěla, ale bílo-zelená krava - nějaký motiv + bílá košile snad projde. ;-)
Odpovědět
drzime, tak snad to prijde v pohode a bude to hezke. A co sis teda presne vsechno objednala?
Odpovědět
A vy v te barve jen svatebni kytice, nebo i treba sperky, neco ve vlasech?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V hlavě ani šperky, už určitě do zelena ladit nabudu,ale kytku ano. A objednala jsem si ty ledové krystalky, plátky růží, takové kytičky zelené, saténové stuhy na vývazky a pak ještě širší stuhy na jinou výzdobu a ty saténové květinky na vývazky.
Odpovědět
Jo tak me se netykajki platky ruzi protoze ruze asi nechci, a ty sirsi stuhy to jako na auta? Hele budete tam mit kytku nebo panenku vepredu na aute? A pod ty prstynky to sis teda nic neobjednala?
Odpovědět
Ja jsem mrkla do diskuze ktera je o mem hotelu kde bude svatba, a tam jedna slecna psala ze si nakoupila taky spoustu veci, ale ze to na tom hotelu maji, takze zbytecne. Vy to nakupujete proto abyste to meli vlastni, nebo ze tam kde budete mit hostinu vyzdobu oni vlastni nedelaji?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si budu pořizovat vlastní výzdobu, protože nebudeme mít hostinu někdě v restauraci nebo penzionu, asi si pronajmeme v nějaký okolní vsi sál, všechno, jídlo, obsluha, výzdoba bude ve vlastní režii.
Odpovědět
Aha, tak ja jsem z Brna, takze takovy moznosti, jako pronajmout cely kulturak (coz mela teta) a tak jak je na vesnici nemam, a vy holky ostatni? No ja mam prave rezervovanej hotel u nas v Brne na prehrade, ona je teda ted vypustena, ale za rok tam bude zas voda :-) a libi se mi ze je to prave tak jako v prirode,louky, hriste s prolizkama pro deti, a na jejich strankach jsou ukazky asi 10 vyzdob, ale s zadnou se uplne teda neztotoznuju, a ty kaminky a tak bych chtela vlastni, aby si je hosti mohli vzit. Takze stejne neco nakoupim.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme mít svatbu laděnou do krémovo (šampaň) - zlato - červena (to právě kvůli těm květinám a pěkně to oživí). Jinak hostinu máme zamluvenou a to tak, že tam proběhne hostina a pak raut. S tím, že na raut si můžeme dodat jídlo vlastní, oni požadují akorát pití. Tak snad tím něco ušetříme, protože 50 tisíc na hostinu se mi dávat nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí,tak to je super,že si to objednala. Ty krystalky budou určitě pěkný! Já si budu objednávat výzdobu podle dohody s restaurací,ale mám za to,že tam dělají jen jednu s nádechem do růžova,tak objednám na stůl jen drobnosti červené... Jinak má drahá polovičku bude mít asi košili červenou a kravatu taky,ale v jiném odstínu. A taky hlavně záleží jakej si vybere oblek... Já na auto nechci žádnou kytku, prstýnky a nebo klobouk...budu si dělat z organzy ozdéby sama a ostatní budou mít široké saténové stuhy na které tavnou pistolí nalepím nějakou drobnou dekoraci. Holky už se taky moc těším až si dekoraci objednám :-) ....ale až po dovče, koncem srpna začátkem září. Jinak do vlasů bych asi chtěla korunku, možná decentně do červena (záleží podle šatů) a Možná i na krtk něco s jemnými malými červenými kamínky...ale to záleží jak se co bude hodit k šatům. Mě se moc barva šampaň nelíbí připadá mi tak trošku něco zaprané,ale když je to pěkně sladěné,tak je to taky hezký.
Odpovědět
Hm tak to ja v tom hotelu muzu mit vlatni jen vino, slivovici a slany. A je tam taky prave venkovni gril, a oni na tech strankach maji i kalkulaci a vsechna jidla misy a tak, ze si to muzes dopredu naplanovat, cenove spocitat. napr. obed - pripitek, predkrm, polivka, svickova vyjde na osobu na 216 Kc, coz mi na hotel prijde cena slusna. Ale samozrejme kdyz by to bylo nekde v sale na vesnici, kde si muzu nakoupit vlastni nealko, alko atd.tak to vyjde mnohem levneji, jenze jako v Brne to fakt clovek nesezene neco takoveho.
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mít v hotelu a meníčko vychází něco přes 150,- tak si myslím,že je to taky super cena a za to jsem moooc ráda. Ale podrobnosti se dozvím cca za 14dní.
Odpovědět
tak jinak na brno je to slusna cena, jinak samozrejme tvych 150 Kc je skvelych. Ovsem to bych tu nenasla asi nikde takovou cenu. A rikam pocitala jsem to uz i s pripitkem, maji nekolik druhu. Tak ja padim na rekvalifikaci, uz jen do patku a pak hura do prace. cauky
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - já kytku z růží taky nechci,ale plátky růže na stole bych chtěla mít.To se mi líbí. Chtěla bych mít uprostřed stolu zelenou organzu a nato chci pohodit bílé plátky růží. Pod prstýnky se dekoraci budu dělat z takové skleněné mističky a písku,ale to si chci koupit až v IKEI. A tu širší stuhu bych chtěla použít na výzdobu oken.Nechám si úpléct z proutí takové věnečky nebo spíš kroužky a nato navážu ty širší stuhy. No a dekoraci si kupuji,protože si budu dělat svou vlastní výzdobu. Tam by mě nachystali pouze ubrusy v barvě a to je vše a ještě teda samozřejmě založí příbory,talíře a sklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - co se týče výzdoby auta,tak to plánuji stějně jak Lucka. Nechci ani kytku ani panenku a klobouk už vůbec ne. Koupím si taky jen organzu nebo vlizelín a nato chci buď nějaké kytičky nebo mašličky navázat.Ještě uvidím?A hostinu máme v restauraci v Buchlovicích,ale výzdobu tam dělají jen nějakou mini základní,tak si to chci raděj ozdobit sama no a pak mi to zůstane,ale třeba něco z toho pak využiju na výzodbu domácnosti. Luci - no, doufám,že to z tou objednávkou dobřed dopadne. Jak říkám, nejsem moc zvyklá objednávat z netu a tak mám trošku strach.Hlavně z toho,aby to bylo hezké. Organzy ani vlizelíny jsem si ale neobjednala.Ty si možná objednám z jiné stránky,kde jsou levnější i za tu cenu,že budu platit nové poštovné a nebo je koupím u nás v UH. Mám pocit,že v jednom obchodě u nás v Hradišti mají organzu téměř za podobnou cenu. Už jsem se tam jednou byla dívat a měli tam hezké.Tak uvidíme?Jak budu mít cestu do města,tak se tam zajdu mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě mi taky chybí svíčky a svícinky a ty si chci koupit taky až v IKEI.
Odpovědět
tak jsem na rekvalifikaci a muzu na pocitac. ty svicky to holky chcete takove nejake male nebo jako ty podlouhle velke. A jako dekoraci, nebo to pak budete i zapalovat? ja totiz asi moc o svickach ani neuvazuju, nevim.
Odpovědět
Ty jo, tak jsem ted zjistila ze jak jsou ty stranky svatbadekor.cz ze ten obchod je brnenskej, takze muzu objednat veci pres net a pak je osobne vyzvednout aniz bych platila dobirku. Coz je fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, my nakupujeme doma hodně přes net a zatím vše v pohodě. Jen jedny autodoplňky se mi neozvali a tak jsem to koupila jinde a v pohodě. Tak z toho strach nemám. a uvidíš,že i ty budeš mít vše v pohodě a určitě se ti to bude líbit. Já myslím,že by se ta dekorace potom dala i prodat dál a vrátili by se zase nějaké korunky...ale to záleží v jakém stavu to bude po použití. Ale koukala jsemna baraz a tam ty věci na auto prodávají hodně. Romí na těch mejch stránkách mají roli (9m) organzy za 135,- a je sněhově bílá,tak by měla mít i malinké třpytky. Na to dám červené malé růžičky, stáhnu mašličkou a přilepím peříčka. Zbytek peříček použiju na tabuli. Jinak já svíčky používat nebudu, on přítel je moc nemá rád..(bojí se vždy,že něco od toho chytne. Tak rači ať je v klidu ;-) ) Placháčku,tak to máš fajn že si tam můžeš dojít a nemusíš platit poštovný. Proto si chci objednat vše najednou,abych ho nemusela platit dvakrát. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zase sa po nejakom case pridava. Romi, super, ze uz si objednala :-) A neboj, vsetko bude fajn. Ja mam bohate skusenosti s nakupovanim cez net. My sme si do nasho noveho bytiku kupovali aj chladnicku a pracku, pretoze to vyslo o hodne levneji, objednavm aj kavu do pressovaru a take somarinky. Ja inac este nic nemam, este stale tapem nad farbou. Zacala som uvazovat o bielej, na stole by nebola organza, ale biely saten a zvysne doplnky farebne- bud ruzove alebo mozno tmavo modre??? neviem. Ale sestra mi dala kontakt na kamarata, ktory ma firmu na svadobnu vyzdobu, tak som mu pisala, tak nieco poriesime, pomoze a mozno si nechame vsetko urobit od neho, uvidime podla ceny. Ale sviecky urcite chcem, tie dodaju krasne romanticku atmosferu ;-) Co sa tyka puncosiek, tak ja by som brala aj podvazky, ale nie som si ista, ci ich niekedy este vyuzijem a ci to nie je zbytocne. Totiz sesterke na svadbe som mala samodrzky a stale mi padali, neviem preco :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a som pozerala na saticky popolnocne- nejake koktejlky alebo dlhe jednoduchsie spolocenske saty a ceny su hodne vysoke, tak si asi necham nejake podla mojich predstav usit, ak nenajdem za rozumnejsiu cenu. Vy by ste kolko maximalne dali za take saticky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?