Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy - někde jsem to tu určitě viděla,ale už nevím,kde :-( .Vždycky to jen tak namátkově prohlížím a pak zapomenu,kde jsem to viděla. Já jsem původně chtěla dát jen špendlík s hlavičkou,ale pak jsem to viděla i s tou kytičku,tak dám obojí. Lupi - díky za ty stránky,kuknu se ;-)
Odpovědět
aha tak to se omlouvam, pamatovala jsem si proste cervena a zelena, ale popletla jsem teda ty jmena.
Odpovědět
Profilova fotka
to je v pohodě, nic se neděje,kdo by si to taky pamatoval v té přemíře informací z našich diskuzí :-D
Odpovědět
Holky kuk do mého alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, hodové právo mi nic moc neříká :-) Teď jsem dala ty prstýnky do vyhledavače a dokonce jsem je našla za 3500,- a je to přitom stejný prodejce,ale jiné má dvoje stránky....
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí,tak to asi ten obrázek taky využiju....sice jsem měla vykoumanou jinou metodu,ale tahle bude asi lepší. No a ta tombola...to vypadá taky moc pěkně :-D to bych chtěla vyhrát ten zájezd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to by bylo asi na delší povídání,ale souvisí to s jednou lidovou tradicí, která se u nás na vesnici dodržuje a to jsou Martinské hody. Celou vesnici jde průvod mladých lidí (chlapců a děvčat), kteří si mezi zesbou zvolí "vůdce" a těm se říká stárek a stárka a ti musí po dobu hodů opatrovat toto právo (po dobu 2 dnů) a je toho ještě více,ale jak říkám bylo by to na dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odeslala jsem to dřív než jsem chtěla.......Lístky na metro se vždycky hodí :-D
Odpovědět
Luci,jako asi budu dělat malinko jiný tvar,ale tenhle postup určo využiju. Ta tombola mě nadchla.POsbírám věci co nandu doma a tak a budou penízky navíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem si,že to jsou nějaký ty hlavní...Jeszdíme občas do Kostic (kousek od Břeclavi) k příbuzným na hody...
Odpovědět
Luci,tka to ej tady u nás :-) Jsme v podstatě z Břeclavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí a jak si z toho vykouzlíš jiný tvar? Jinak otočíš stužky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj přes Břeclav jezdíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je příjemné zjištění,že Luci? Já jsem tak kupovala kolo - nejdříve jsem si ho našla na netu za 14.500 a pak za 12.000 Kč - koupila jsem ho a teď už ho do konce mají jen za 11.300 ,ale nato už se člověk nesmí dívat,jinak by se zbláznil. ]-( Dnes už vás budu muset holky opustit,tak se mějte hezky, příjemný večer a doufám,že další diskuze beze mě bude plodná :-) .Zítra ráno, nebo kdyby mi to vyšlo ještě večer, tak to dočtu,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Měj se Romí pěkně a brzy zase pa pa :-)
Odpovědět
Tak pá ROmi ;-) Luci,spíš ty špendlíky dám blíž k sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem tu taky - zase. Dneska jsem objednala to svého fotografa - bratrance, ale pro jistotu si nechám poslat pár jeho fotek, ať nekupuju zajíce v pytli. :-) Taky jsem si dneska ve zlatnictví změřila prstík - pořád totiž čekám na zásnubní prstýnek, ještě jsme něměli čas ho dojet koupit, tak nenápadně zmíním svou velikost... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže bude vlastně menčí. Já chci udělat takhle tu mašličku a do prostřed jen tu jednoduchou kličku. Mašlička bude červená a klička bude bílá. Jestli se bude dařit. :-) Jo a Romí na auto budu dávat organzu tu šitokou...je to asi 40cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Hanunko, ty ještě nemáš zásnubák? A jak tě požádal tvůj drahý o ruku...bez prstýnku?
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí na té tvé stránce mají jen hladký...mě by se líbilo něco takového jak mám v albu...ale to asi neseženu,aby byli samodržící :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, asi bych se tím neměla chlubit, ale co už nadělám. Můj přítel přišel na prvního máje domů malinko v náladě asi v 10 večer. Lehnul si oblečený do postele a já byla připravená mu vynadat a on mi zakryl pusu a říká: já se tě musim na něco zeptat - vezmeš si mě? No a já hloupá řekla jo :-D Prstýnek mi slíbil dodatečně, ale my nebydlíme ve městě, tak nám to trochu trvá, než si najdem čas spolu někam vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nejbližší obchod je tady od nás 4km v Dolních Kralovicích - max. 1000 obyv. a tam jsem bílé samodržky koupila bez problémů, jsou teda jenom hladké, ten pogumavaný lem je krajkový, asi 120 Kč.
Odpovědět
Luci,tak to ais neseženeš no..jediěn někde v azraničí,asi bdueš muset do podvazku ejstli chceš tyhle ;-) A taky udělám tu kličku,je asi ta bude červená zbytek bílí a bílá perlička ;-) JO a už máme vybraného fotografa VEroniku Belantovou..jupí.SVatba bdue.N2jak to dopadne :-)
Odpovědět
Tak jsem taky vytvorila album, a dala tam dvoje saty, nevim prave jestli hledat saty prvního typu nebo druheho (s raminkama, rukavkama)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je Kačí super!!!!!!! Ta fotografka,to je ta jak si nám ukazovala ty její fotky? Ty byli krásné! Hanunko, bílé hladké jsem taky objevila a jestli jiné samodržky nenajdu,tak mi nezbyde nic jiného než hladké a nebo podvazky...Zase by to bylo pěkně erotické. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacku, oboje šaty jsou krásné. :-)
Odpovědět
NE tahle je jiná,to byl chlápek....nad ním taky fur tuvažuju...pořád nevím.Uvidím jestli bdue mít nějaké vytištěné fotky v ceně.Jiank chce 6000 od příprav až do 18:00. COž je podle mě supr cena. BUdou totiž dva.Ještě její přítel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslim, že ty punčochy stejně nebudou celý den vidět a záměrně je ukazovat asi nebudu, tak mi stačí hladké. Navíc mám tu značku vyzkoušenou - tělový nosim běžně pod šaty nebo sukně, opravdu vydrží několik použití. Kačko - to jsem moc ráda za tebe, že svatbu neodkládáte.
Odpovědět
HAni,hlavně Tom mě nějak přesvědčuje,že to nějak dopadne. Třeba nám přidá ještě Tomvův taťka
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super cena!!!A ve dvou vše lépe zachytí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?