Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Lupi - a koukala jsem i na ty tve botky, pekne, tak jsem na vazkach jaky teda koupit, jestli ty baleriny co se pak vyuzijou na normalni chozeni po meste nebo ty na podpatku, ktere ale pak uz asi moc nosit nebudu, nebo je jen pujcit, zas ale v tech salonech to nebude kdovijakej vyber a taky vsechny velikosti. Budu mit ted narozky, tak to mam s mamkou predbezne domluveny, ze by mi treba ty boty zaplatila jako k narozkam.
Odpovědět
Tak ja jsem ze sestrenic a bratrancu nejstarsi a u nas je to tak ze je pozvat musim a i teda chci. Protoze se pravidelne normalne furt schazime.
Odpovědět
Profilova fotka
Plachacku, já tyhle botky využiju i normálně. Ráda chodím elegantně oblečená a skoro všechny botky mám černý, nebo v jiné barvě,ale bílé mám jen jendy a ty mají černý pásek,tak tyhle se taky nestratí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidím taky na tu saténovou ;-)
Odpovědět
Mam i male sestrenice a bratrance, 4 roky, 2 roky, 8 mesicu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já myslím,že to je dobrá volba :-) vypadá to doopravdy o hodně líp.
Odpovědět
Lupi - ja jsem musela nakoupit spousty slusnych veci do banky, takze teoreticky taky je mam k cemu nosit, ale jsem spis typ na rifle, triko a tenisky. A kdyz vyjdu po dlouhe dobe v botech na podpatku, tak me pak akorat boli hrozne nohy, jak nejsem zvykla. Ani jsem se vlastne nezeptala jak do te nove prace musim chodit oblecena. Jinak ja jsem taky Lucka.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky ráda džíny a trička,ale i kdotmu se hodí pěkné botky. Ale tenisky mi samozřejmě ve skříni nechybí. Dneska jsem obešla naší metropoli a normálně tam byl jen jeden obchod s bílejma samodržícíma punčochama a to byli ještě jen hladké...tak neví jestli nakonec nepůjdu do podvazkovýho pásu,ale to pak člověk nevyužije... :-|
Odpovědět
Ja jsem fakt dost nezkusena co se tyce takhle svateb a co je potreba zaridit a tak, ale to musi byt jako puncochy bile?? ne telove?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě překvapuje,že neměli bíle samodržky. Já teda ještě po nich v obchodě nepátrala,ale myslela jsem si,že je to běžné. Vždyť svatby jsou přece v kurzu,tak jsem myslela,že se to prodává běžně. Tak uvidíme, ja je na tom Uherské Hradiště :-) .Pak dám vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to záleží na každé nevěstě,ale k bílejm šatům mi víc jsou i bílé punčochy. Jendy mám i v albu, ty se mi moc líbí,ale jsou právě k podvazkům... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, Kačí kdepak jste? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci,kde ty vlastně pracuješ?Já pracuju ve školství a přesně řečeno dělám vychovatelku v Základní škole speciální u postižených dětí.Takže mám teď prázdniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ta se máš. Já dělám ve sportisimu-asistentku nákupního oddělaní. Sedím za počítačem a házím do něj nové zboží co nám příjde na prodejny. Romí co znamená na té fotce v tom kroji jak mládenec drží tu mirtu nebo co to je?
Odpovědět
Rumi zavidim ze pracujes ve skolstvi, ja mam prave vystudovanou fildu ucitelstvi pro SŠ a vubec se mi nedari nalezt misto, tady nikde nehledaji dejepisare, tak jsem zkousela uz i pohovor na vychovatelku, ale nic.
Odpovědět
krome skolstvi jsem teda hledala praci prave nejake asistentky jak ma Lupi, recepcni a tak, a nic, ale jsem rada, ze budu mit aspon nejakou praci konecne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jste některá měřila auta, kolik padne na jedno organzy na předek auta na to véčko? V roli je 9m a nevím zda to vystačí na obě a nebo jen na jedno....asi bude nejlepší když vezmu provázek a pěkně to změřím co?
Odpovědět
TEda holky vy jedete :-D
Odpovědět
Lupi no to asi jo, prece jen kazde auto je jinak dlouhe
Odpovědět
teoreticky asi by to vyjit melo na dve, ale radej bych to zmerila
Odpovědět
Taky ybch to radši změřila ;-) A samodržky se daji koupit na entu.Tuším je mají i vtom eshopu co chci já objednávat výzdobu
Odpovědět
Profilova fotka
Já hledám zrovna nějakou inspiraci na ty auta,ale zatím nic závratného...asi to nechám na vlastní fantazii :-D Bílá organza a červené růžičky s peříckama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí můžeš mi ještě jednou písnout tu adresu...já jsem si ji uložila v práci a teď se mi nechce hledat... ;-)
Odpovědět
Vy jste holky myslim rikali Lupi svatba do cervena a Kaczka do zelena ze? ja tak rozmyslim mezi fialovou, oranzovou a zelenou. Ale furt nevim, takze zatim nemuzu tak nakupovat a premyslet jak vy, dokud to nerozhonem tu barvu.
Odpovědět
Já taky do vínova.Romča má do zelena ;-) Luci,je to svatvadekor tecka cz
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to,co drží ten mládenec,jak ty říkáš,u nás se tomu říká stárek a dívce stárka a to,co drží je hodové právo.Ale to ti asi nic neříká,že? Auta jsem ještě neměřila,ale říkala jsem si,že na každé auto by měla ztačit role,ale jak říká plachacek,tak by mohla vyjít jedna role na obě auta. A já to vlastně ani do V mít nechci,tak mě by to mohlo vyjít určitě,že?Pro sebe bych to chtěl jen napříč šikmo přes kapotu a pro ženicha do V.A jakou šířku budete brát té organzy na to auto?To by mohlo být i širší,ať je to nadýchanější,že? Holky, až budete dělat vývazky,tak budete je středem sešívat?Viděla jsem to tak v jednom příspěvku a původně mě to vůbec nenapadlo,ale možná to není špatný nápad,že?Myslela jsem si,že bude ztačit jen špendlík,ale kdyby někomu vypadl,což se při připínání může stát, tak by se hned vývazek rozpadl a když to bude sešité,tak nic nehrozí.Bude to sice pracnější,ale možná jistější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám červenou, kačka taky a Romča zelenou. Jestli se holky pletu, tak mě opravte. Do jaké barvičky to budeme ladit,byla jedna z prvních věcí co jsem chtěla mít rozhodnuté.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tady máš stránku od kud budeme mít ty prstýnky http://www.goldex.cz/snubni-prsteny/s...
Odpovědět
Holky viděli jste tady ten obrázek na výrobu vývazků?A určo to sešívat budu ;-) Ale peřmýšlím,jetsli pak dám an to tu látkovou kytičku nebo jen spendlík s bílou hlavičkou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem bohužel neviděla....Já je taky budu sešívat a na to dám tavnou pistolí erličkovou korálku. A nebo když seženu špendlík rovnou s perličkou, tak to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?