Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci pro tebe - http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
rumi koukala jsem na ty fotky v krojich, no pekne pekne. ja tim ze jsme v Brne tak tady zadne tradice nedodrzuju, ale jinak jezdime na hody k babickam a tetam. V kroji jsem byla jen jednou jako malinka, kdyz byl v Kyjove jeden ze Slovackych roku. babicka je z Kyjova a rodinu mam tam kolem ve vesnicich.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak teda nestíhám číst :-) Kačí to mě moc mrzí,ale určitě to dobře dopadne uvidíš! Romí jsu juknout na fotku a musím makat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ahoj Luci. Tak pěkně pracuj a ať ti to jde hezky od ruky. Já jsem dnes taky chodím jen občas, vždy nakuknu,co je nového a jdu zase něco udělat. Poslala jsem ti odkaz tvých krásných šatečků, zase je měla na sobě jedna nevěstinka :-)
Odpovědět
tak se mejte, hezky odpoledne preju a ja valim na rekvalifikaci, ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
uuuu, kde jste kdo? :-)
Odpovědět
Už jsme tu.Jsme s prckem jsme spali. Luci a ty neím,kolik je tak potřeba zákusků?
Odpovědět
Profilova fotka
Odpolední siesta je důležitá. Dnse jsem zvládla všechno,co jsem chtěla Katy a nakonec jsem si vzpoměla i nato,co jsem si včera vzpomenout nemohla,takže vše je hotovo. Vyžehleno, okurky ve sklenicích a ještě jeden takový menší úklid. Katy zeptám se mamky,jak to plánuje s těmi zákusky a zeptám se jí taky jak se to počítá přibližně,ju?Jak přijde z práce. Ale máš pravdu,že naše cukrářka Lucka by to taky mohla vědět :-)
Odpovědět
Jo zeptej se Romi,díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy,tak jsem se ptala mamky na ty zákusky,ale nejlepší asi bude,když se zeptáž pak nějaké cukrářky.Mamka mi říkala,že se zhruba počítá na hostinu tak 5 zákusků na osobu a koláčků o něco více možná 8 -10. Ale to je jen na hostinu a plus musíš počítat zákusky navíc, když víš,že budeš dávat do výslužky. My počítáme,že nás bude asi celkem 80 na svatbě a mamka říkala,že chce nechat napéct tak 1500 zákusků.A stejný počet možná necha napéct i druhá strana. Zdá se to děsný počet,ale Katy neděs se.Já myslím,že je to individuální, podle míst, kde se svatba děje. Myslím si,že u nás v našem kraji si lidé na koláčky a zákusky potrpí,ale v věřím,že v Praze to tak všichni neřeší,ale kdo ví? Nevím,jak je to zvykem u vás. Moje máti má strach,aby ji náhodou nepochybělo a my budeme roznášet i po sousedoch, protože jsme taky vždycky od druhých ze svatby dostali,takže my toho budeme muset mít opravdu hodně. Ale jak říkám,nejlépe bude,když se zeptáš cukrářky. Před dvěma lety se vdávala sestřenka, bylo jich 60 a teta nechala napéct 1200 zákusku (ze strany nevěsty).
Odpovědět
No y budeme objednávat zákusky spolu s Tomem,tkaže to nebude ze strany nevěsty nebo ženicha.Ještě jsem přemýšlela,že bysme koláčky napekli z babičkou.Přeci jen je to zase o trochu peněz míň.Co vím,tak nejlevnější se prodávaj tak 2,50 za kus,což kdybysme nechali péct 500 koláčků,tka ej to přes 1000
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsou hodně levné, co já vám, tak u nás stojí nejlevnější něco až ke 4 Kč,ale mín jak 3 Kč určitě ne. Koliv vlastně plánujete,že by vás bylo?Už jsem to zapomněla. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
JAko tady to je taky většinou kolem 3,5,ale známá má kontakt,dke dělají za 2,5 a jsou prý mco dobré,taky mají furt plno.A plánujem okolo 35 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je úplně skvělá cena za kolačky, to buď ráda. Jééé vás bude tak maličko,to už jsem fakt úplně zapoměla. Teda maličko?Beru to v poměru k nám, víš :-) ,když nás bude tak 80 :-D No to je náš plán a uvidíme až začnem chodit zvát. A pak hlavně tak měsíc před tím ještě všechny obvoláme a necháme si potvrdit účast a třeba nás bude méně. Z naší strany s tím ani tak nepočítám,ale Pavlík mají rodinu a z některýma se ani vůbec nestýkají a bratranky má např. v Austrálii,tak ti těžko přijedou,že?Takže možná nás bude méň. Kéž by :-) A Luci kolik bude Vás?
Odpovědět
No nás bdue hodně z mojí strany,bos e se všema stýkám.Tom taky někoho z rodiny zvát nebdue,protže s nima kominikuje jendou za rok,dkyž moc
Odpovědět
Ahojky, tak jsem zas doma. Holky premyslely jste uz i o pisnickach? Myslim tim na obrad a pak na uvodni tance.
Odpovědět
teda ted mi volala pani co jsem byla na pohovoru a ze me berou, takze hura :-), sice to neni nic uzasneho, ale hlavne ze mam praci,a budu konecne vydelavat, tak to my asi budem dnes trosicku oslavovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - zatím ne, ale taky by nato mělo dojít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - omlouvám se,ale přehlédla jsem tu skvělou novinu. GRATULUJI K NOVÉ PRÁCI :-) .To teď bude peněz :-D .A co je to za práci?Jestli můžu být tak zvědavá?
Odpovědět
PAlchacek,tak to gratuluju Já už přemýšlela,buď od Káji GOtta Máš-li s kým z pohádky Z pekla štěstí 2 nebo From this moment on od Shanii Twain
Odpovědět
Dekuji. Je to v call centru volani lidem co se zpozdili s jednou nebo dvema splatkami uveru. Zadna super prace, ale hlavne ze neco, fakt uz toho mam plny zuby, jak furt hledam, odpovidam a bezuspechu. A nastupuju od pondeli.
Odpovědět
Rumi koukala jsem jaky tam mas v albu ty saty,a me by se libily ty 8 z 9. Asi takove nejake jemnejsi, nez navrasene jak tam mas tech nekolik prvnich, ale ono taky zalezi jak v tom clovek vypada, jak to vidi az kdyz je ma na sobe. S tema pisnickama, videla jsem totiz ze na to je taky diskuze, tak jsem to kdysi trosicku prolitla a nevim nevim, to bude tezke rozhodovani vybrat tu na prvni tanec i na obrad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem doma a vše jsem dočetla...uf to byla ale fuška :-) Romí krásná fotečka...už nemusíte schánět svatební šaty a vem si kroj ;-) (sranda :-) ) Jinak děkuji za odkaz, šaty na té nevěstě zase vypadali krásně...jéjda to bude ale v salonu dilema. Kačí většinou se počítá tak 3 zákusky na osobu + nějaký ten koláček. A samozřejmě + výslužky. A ty se taky dělají různě veliké. Začíná se od 150g a končí někde na 2kg. Málo známejm a nebo pro radost se dává jen malej košíček, pak se dává 300g, dále 1/2kg pak 1g a pak 2kg(třeba rodičům do práce) Já dávám do výslužek kousek dortu, řer, roládu a zbytek doplňuju drobným cukrovím. Najdu fotečku s vánočním. je podobné, jen svatební se trošku jinak zdobí a našla jsem si i nové druhy,tak jich budu mít asi 30.Ale do té doby to taky ještě změním. Jinak je škoda,že ve stylový inspiraci nemají ty kapky rosy,ale ty já asi ani chtít nebudu a zbytek co chci tak tam mají a celková objednávka bude asi 1100,- tak to objednám najednou. nechce se mi platit dvoje poštovný. Ale zase když to vezmu,že z toho ozdobím všechny auta, udělám vývazky, jmenovky a dekoraci na stůl,tak si myslím,že je to slušná cena. Taky jsem nám na 10.8. zamluvila setkání s fotografema řeknemesi konkrétní požadavky. Už se moc těším. Já si na fotky potrpím a tak si rači připlatím za nádherné fotečky od profíka kterej mi udělá i fotoknihu. To rači oželím kadeřníka a kosmetičku. (Když se člověk soustředí,tak se zvládne namalovat krásně sám) a nebo mě namaluje a učeše kamarád a to bude zadara. Romčo nás bude 23+fotograf. Je nás jen malinko, chceme si to udělat s nejbližší rodinou.I takhle když jsme to vše sečetli tak nám to hodilo 80 000,- ale cenu mám hodně nadsazenou třeba na ubytování pro hosty. A na hostinu se počítá 1000,- na osobu,ale taky jsem rači pár tisícovek nadhodila. No Peťovi rodiče nám řekli jakou sumu dostaneme svatebním darem od našich to bude to samé,takže to bude cca na třetiny,tak to celkem jde. Je fakt,že se pak něco vrátí na darech a je člověk pomalu na svém. Jen u nás to bude horší s darama, protože máme byt zařízenej a nic zatím nechceme. To pak budeme dokupovat do většího bytečku,ale to je až za dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a psala jsem na ty první prstýnky co mám v albu a zaoba chtějí 5000,- tak to donich asi půjdeme. Jsou krásné a hlavně i ten pánský je pěkně řešený. Větčinou pak pánský udělají jen obyčejnej kroužek a to se mi nelíbí..
Odpovědět
Ty prstynky jsou pekne, ja bych taky chtela z bileho zlata, zlute se mi nelibi, vsechny prstynky, retizky a tak mam stribrne. Tudiz i zasnubni mam z bileho zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
My nosíme taky jen stříbro nebo bílé zlato,tak jsme ani o žlutém neuvažovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, zdravím tě. Vy se máte,že vás bude tak maličko. Trošku závidím :-) Ale zase na druhou stranu se těším i na velkou svatbu. Akorát to přijde na moc peněz no,ale neda se nic dělat :-( A je fakt,že tím i něco vyzískáme, i když kvůli tomu to určitě neděláme. My jsme velká rodina,taťka je ze 4 sourozenců a mamka má 1 sestra, všem našim rodinám jsme po svatbách pochodili a teď to musíme oplacet a já jsem bohužel první na řadě,protože brácha se do svatby nehrne a asi ani nepohrne,tak je to na mě. A mamka od přítele je taky ze 4 sourozenců,takže rovněž velká rodina. Takže to nejde jinak. Chtěla bych si to pořádně užít a čím více nás bude, tím to snad bude veselejší. U nás je zvykem pozvát taky sousedy,když tě i oni dříve pozvali a to je dalších pár lidí a hned si na velkém čísle.Ale už se mooooc těším :-) Ty prstýnky jsou za super cenu,to bych brala taky. Holky jaké stužky budete brát na vývazky?Saténové nebo taftové?Ty taftové jsou tvrdší, což by mohlo lépe držet,ale ty saténové zase pěknější.Tak nevím?A navíc jsem v těch saténových našla pěknější zelenou barvu,tak nevím?Je to jedno?Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já má z těch hostů hlavu v pejru. My budeme mít 50 lidí - jen příbuzní!!!. Hrůza. Oba máme dost velké rodiny. Takže to taky asi vypadá na 70 - 80 tisíc. Katastrofa. Bohužel na peníze z přítelovy strany čekat nemůžu. Vůbec nevím, jak to uplatíme :-(.
Odpovědět
martinale - ja dam taky dohromady 50 lidi jen co se tyce rodiny, a kolik pozvem kamaradu to ejste presne nevime. Lupi - prave ja taky, zluty zlato jsem hned zavrhla a Radek nastesti neni proti.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, asi nikdo to nedělá kvůli penězům. Já ikdybych si to měla platit vše sama,tak se stejně vdávat budu. Je to jedna z nejkrásnějších věcí. To já to mám jednodušší. sice jsme velká rodina,ale ze sestřenek a bratranců jsem druhá co bude mít svatbu,tak to nikomu oplácet nemusím a ty první taky nezvali. Pak si vechny obejdeme, ukážeme fotečky a DVD, pokecáme a bude fajn. A myslím si,že u nás to nikdo za zlí mít nebude, protože ví kolik vše stojí. Tak jsem i ráda. Oni jsou ty prstýnky stříbrné,tak proto jsou levnější. S Peťou jsme se schodli,že zlato nepotřebujeme,že nikdo stejně nepozná jestli je to bílé zlato a nebo stříbro. A tyhle nás tak uchvátili,že je nám to jedno a cena taky super. :-) Jinak na vývazky objednávám satenovou stuhu. Už kousek mám z galanterky a myslím si,že to bude taky pěkně držet. Před motáním když to přejedeš žehličkou,tak si ji pěkně narovnáš a jsou to malé smyčky,tak to bude v poho.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?