Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - tak to mě mrzí,ale třeba to nebude tak horké, jak se zdá a třeba nakonec nebudete muset ani svatbu odkládát. Uvidíš,že se to vyřeší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ty mě děsíš :-o . Už jsem se bála, kdo že to umřel a naštěstí to byl PC, to mě nesmíš tal lekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - už mám vyžehleno,jak jsem měla včera v plánu a teď se jdu pustit do těch okůrků a to bude asi na delší dobu,vůbec se mi do toho nechce :-( ,ale chci usnadnit práci mamce,tak jdu na to. Za chvíli na vás zase kuknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak vyžehlené vypadají úplně jinak a jsou taky moc krásné. čeká tě těžké rozhodnutí, ale ostatně jako nás všechny :-) .Taky mám více šatů,co se mi líbí a bude záležet asi natom, na jaké narazím a jaké mi padnou.Ale snad to budou ty moje favoritky :-)
Odpovědět
ROmi,no budu se dělat podorbný rozpočet a pak uvidíme jak to dopadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, uvidíš,že to dopadne dobře a nebude to tak zle :-) Věřím,že to není moc příjemné,ale určitě to zvládnete.A abych tě toršičku rozveselila, jestli jsi posmutněla tak si přidám do albíčka speciálně pro tebe a pro Lucku fotečku mně a mého drahého miláčka. Je to origiální fotečka,která se vám jistě bude líbit. Chviličku ztrpení a bude tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mě to ještě nepodařilo, moc velké fotky,musím je zmenšit ;-)
Odpovědět
No nějak to dopadne.Svaba urč bdue,max o něoc později.NBEo třeba Tom dostane ten vedlejšáka bude to v poho.
Odpovědět
Tak zmenšuj zmenšuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to byla teda doba, než jsem to dočetla až sem... :-p :-) . Já teda vůbec nestíhám sedět o víkendu u compu - hafo práce, máme postavený domek, obyvatelné jen přízemí, teď k tomu maxi zahrada... Koukám, že už začínáte pomalu nakupovat a já si ještě nestihla ani založit album. Snad tento týden. Jinak Kačko, držim palce, ať vám vyjdou finance, ať se můžem vdávat ve stejný den!!! Já mám teď taky obavy, abych se mohla vdávat - můj Kája právě dělá novou střechu na klášteře, kde se máme brát, tak doufám, že tam nic nezničí... To beru samozřejmě jen s nadsázkou, tvůj problém je vážnější.
Odpovědět
JAko třeba to nějak dopadne.Uvidíme.ZAtím budu kupovat drobnsoti dál a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně se snad podařilo :-) a je to tam
Odpovědět
Článek se načítá
No moc vám to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanunka - tak to tě chápu,že nestíháš sedět u compu,ale na druhou stranu zase pracujete už na svém a to ti zavidím,že budete už brzy nebo už vlastně máte své "hnízdečko lásky".Nás takové starosti teprve čekají a proto se teď věnuji pouze těm svatebním. Ale občas taky mám spoustu práce a nesedím tu každý den,teď jen byl deštivý víkend,tak se nedalo nic moc dělat a na PC to bylo ideální.
Odpovědět
Katy - tak nam nastesti za vodu vraceli a dost, ale museli jsme za to koupit navigaci, Radek potreboval do prace. JInak mi ted momentalne taky nemame v podstate zadne penize kdyz uz skoro rok ja nevydelavam, a furt se zadna prace nerysuje. Ale tak doufam ze uz se to musi zlomit a ze praci najdu a pak to bude lepsi a taky ze nam pomuzou se svatbou rodice, treba s hostinou. Takze ver jak ja, ze se financni situace zlepsi a obe budeme mit v dubnu hezkou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď zase mizím a jdu pokračovat v okurkové fázi,teď je budu dávat už do sklenic
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, to bych na sebe nikdy správně neposkládala :-D. Takhle chodíte ve všední den? :-D
Odpovědět
Plachacek...věřím..nějak to dopadne.ALe rozhodla jsem s e,že nechci svatbu za každou cenu
Odpovědět
Tak jasne. Asi neni kam spechat, ale ja zas premyslim trochu jinak, pokud nenajdu do rijna praci, jakozto ze odpovidam na vsechno mozny, treba zitra se svym titulem jdu na pohovor na pokladni, tak asi taky bych uvazovala uz o mimcu, ale nechtela bych byt svobodna matka ( nic proti tobe !!!!) takze svatba u nas i z tohoto duvodu. A navic da se udelat svatba honosna ale taky docela skromna, hlavni je, ze se vezmnou lidi, co se maji radi prece.
Odpovědět
Jo skromná s edá duělat.SI chci udělat vše sama,ale my přeci jen nemáme asi ani korunku nazbyt aztím.HEle kolik s epotřebuje cukroví a koláčků?
Odpovědět
A vam rodice zadne z vas se svatbou nepomuzou? ja uplne o tom primo s mamkou teda nemluvila,ale myslim ze nam radi vypomuzou, kdyz vi, ze jsem studovala, a ted se snazim tu praci najit, ze se jako neflakam, a s pritelem bydlime spolu teda rok, od mych promoci. Toho cukrovi podle hostu, nam budou asi pect kolacky obe babicky, kazda je dela na oslavy a kazda trochu jinak. A normalni takove ty trubicky, spicky a tak budeme objednavat. Tak pocitat s cukrovim na stoly a na ty vysluzky. Takze spousty :-) Mamka treba ted mela na te oslave pro 20 lidi objednavku cukrovi podle ceny, takove male cukrovi, rekla za 600 Kc a byla toho takova ta velka krabice. A vse se snedlo samozrejme. Takze svatba bude kolem 50 lidi, a ty vysluzky, takze u nas dohromady tak 5 krabic asi nejmin kdyz to tak letmo spocitam cukrovi i kolacky dohromady.
Odpovědět
To cukrovi teda mamka objednavala u pani, ktera bydli na vesnici, takze jine ceny nez by to udelal tady nekdo v Brne.
Odpovědět
PAlchacek..můj taťka nám bude platit půlku,ale přeci jen zjišťuju,že i ta půlka je pro nás moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Katy, tak to mi je hrozne luto. Ale mne mamka vzdy hovori, ze co sa ma stat to sa stane, takze ak mate mat svadbu 17.4.2010, tak ju mat budete a rozpocet vam to dovoli. A ak nie, tak to odlozite. Kazdopadne by som to netlacila, aby ste neboli obaja v strese... Rozhodujuce je, ze sa mate radi a ste spolu stastny...
Odpovědět
Tinkyy,no nějak to dopadne :-|
Odpovědět
No je potreba udelat trochu ten rozpocet. Ono kdyz se to vyjmenuje co je vse potreba - prsteny, zamek, hostina, saty, fotograf, hudba, odvozy, oznameni, vyzdoba, kytka, nase zkrasleni - tak je toho hrozne moc, a stoji to spoustu penez. Je potreba vybirat vse s rozvahou. Napr. jak vy tady vybirate saty, je urcite spoustu hezkych satu, jeste jsem se teda nedivala, ale urcite nepotrebuju zadne extra drahe a bude se dat vlezt do 5000, doufám :-) Stejne s tim fotografem, nepotrebuju nejakyho uplne uzasnyho profika, ze kteryho zapaltim 8000 Kc, samozrejme ne teda nekoho z rodiny,a le tak nekoho normalniho, chci mit hezke fotky ale taky normalni, ne zadne ruzne experimenty, takove klasicke. Nebo treba hudba, to se s Radkem docela shodnem ze zadne pevecke duo atd. na svatbe nechcem. Bud DJ nebo proste nahrajem do notasu spousty mp3, ktere se nam libi a co posbirame i od hostu, ze by chteli aby zazneli a proste bude hrat pocitac, v tehle dobe, se da stahnout temer vse, ceske zahranicni, moderni, oldies. A pak teda protoze moje rodina bydli dost na vesnicic tak budou chtit stejne zpivat.
Odpovědět
Plachaček..šaty budou objednávat z Ebay,takže i se spodnicí yb se měli vejít něco přes 3000,chci DJ,kamaráda mé kámošky,rozvoz budu řešit někoho známého,ale většina bdue spát v místě hsotiny,chci sid ělat vše smaa,takže na tom taky ušetřím.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že se dá na hodně věcech ušetřit, zvolit tu levnější variantu nebo výpomoc kamarádů a přibuzných, něco si vypůjčit. A to by bylo, aby to nebylo :-)
Odpovědět
No vidis, takze nejdrazsi je hostina a s tou vypomuzou rodice, takze bych se te myslenky ze svatba bude nevzdavala. To dopadne dobre, treba nebudete utracet tak moc na Vanoce a hned mate zas neco malo usetrenyho. A nebo se ti to vrati po svatbe aspon neco amlo, ja treba tim ze bydlime teda s Radkem, tak do domacnosti snad krome noveho vysavace asi nic nepotrebuju, protoze uz vsechno mam. Takze tak rozhlasim pak, ze by se nam hodili spis penize pravdepodobne jako svatebni dar.
Odpovědět
Profilova fotka
hanunka - ne, takhle nechodíme u nás ve všecní den. Pouze jednou 2 dny v roce a to v listopadu, kdy se u nás ne vesnici dodžuje skvělá lidová tradice Martinskýc hodů. Katy s těmi koláčky a cukrovím ti moc neporadím, to bude pod záštitou mojí mamky,ale vím,že říkala,že budeme muset nechat napéct asi hodně cukroví. Počítáme,že nás bude dohromady tak kolem 80 a mám pocit,že mámka říkala,že bude potřeba tak 1500 zákusku,ale ruku do ohně bych za to nedala.Možná,že plácám hloupost,ale je fakt,že hodně curkoví se hlavně rozdá do výsležek a po sousedech a na konečné svatbě se toho zas tak moc nesní,protože každý je brzy nasycený.Ale přesně to fakt nevím, takže na mě moc nedej.Ale myslím,že když řekneš cukrářce,kolik vás bude na svatbě,tak ona bude mít odhad,kolik asi bude potřeba. Hoky, svatba je asi nádherná věci,jak to tady všechny nevěsty,co už to mají za sebou, popisují, jen je škoda,že to vyjde na takových hrozných peněz,že jo? Nám z větší části pomůžou taky rodiče. Ti moji mi slíbili,že zaplatí hostinu, cukroví a koláčky. A ná nás bude ten zbytek - šaty, oblek, fotograf, prstýnky, oznámení, kadeřnice, muzika, dorty, dekorační věci a spousta jiných, na co jsem si ještě nevzpomněla.Ach jo, ani na to nechci pomyslet půjde to do 10 tisíců :-( Ale věřím,že to bude stát za to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?