Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tady. Na ČT2 byl právě nějaký kratičký dokument o svatbách,tak jsem se dívala.Ale bylo to hooodně z dřívější doby,jak to bývalo,takže nic aktuálního a pak jsem ještě shlédla chalupáře a už jsem zde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem si zamluvila ten dortík Katy :-).Takže už je rozhodnuto.
Odpovědět
Tak to je super Romi,je fakt krásnej x-) Já budu zítra psát té vyhlídlé,za kolik by to tak vyšlo ajestli by byla schopná a pak ještě zkusím najít další,jestli by to enyšlo někde levněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen se bojím,aby se mi pak nezalíbil nějaký jiný.Ale paní říkal,že i kdyby,tak že by to nebyl problém upéct jiný,ale chtěla bych zůstat u tohoto a po jiném už pátrat nebudu ;-)
Odpovědět
Romi,kdybych neměla vybraná ten můj,tak jdu do toho tvého taky ;-)
Odpovědět
Luci dotázek na tebe jakožto cukrářku...myslíšže na tom mém dortíku by šli duělat vínové kolečka v rlzném odstínu,nebo vínová je prostě vínová a taky ten vršek..myslíš,že by to šlo udělat z vínového a bílého jedlého papíru?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra nevím,jak se to budu vyskytovat,protože mám nachystané na zítra spoustu práce,ale občas se budu snažit mrknout,co je nového ;-) A pokud by bylo hezky,tak bych raděj trávila čas venku na zahradě a notebook bohužel nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, poucte ma co je to ten ebay a ako to funguje
Odpovědět
Profilova fotka
Katy a který dortík bys vlastně chtěla ty?Máš jich v albech více. Ten ve tvaru srdce - 3patrový, s těmi červenými plátky růží?
Odpovědět
Jasně ROmi,užívej si krásného počasí pokud bdue.A co máš zítra v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
keterin - je to internetový obchod, kde se dají koupit levné svatební šaty a můžeš si vybrat jaké chceš, podle svého vlastníh vkusu,ale více informací ti určitě řekne Kačka,která si je z tama chce objednávat. Já o tom moc informací nemám.
Odpovědět
Keterin-je to něco jako aukro,akorát americké nebo anglické německé atd. Jsou tma různí prodejci,třeba Asap,kde šatičky šijou v Číně podle různých značek ;-) Je na Beremku i diskuze o tom ;-) Romi mám to v tom druhém albíku,ne v tom inspirace ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy - mám tam hromadu opraného prádla,které budu muset vyžehlit a pak mě čeká mytí sklenic a zavařování okurků a ještě něco jsem měla v plánu,ale teď si vůbec nemůžu vzpomenout co, takže to asi tak nehoří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, tak ten je teda originální. Je to ten s těmi hnědými kolečky. Vypadá to tak zajímavě,že na první pohled mě ani nenapadlo,že je to dort,až teď, když jsem ho hledala. Je to dort,že jo?Vypadá fakt velmi zajímavě.
Odpovědět
Já ybch měla též žehlit,ale mě se táák nechce :-( Jo je to dort,ale chtěla ybhc ho bílo vínový ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem si,že ta barva bude laděna jinak.
Odpovědět
Jako ale hne djak jsem ho viděla tka mě uchvátil x-) Jsme strašně ráda,že s emi to pomalinku rýsuje.V sobotu jedem do Brna,tka koupím vy plovoucí svíčky auvidím co ještě
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se tam taky brzy dostan? :-( . Už bych chtěla mít taky něco malinko z dekorací. Právě teď přemýšlím, kolik asi rolí si koupím té organzy. Tabuli budeme mít ve tvaru U a ty dvě řady budou asi hodně dlouhé a v každé roli je zhruba 9 m. Tak přemýšlím jestli na každou část bude ztačit jedna role, tzn. 3,ale určitě vezmu i jednu na víc. Viděla jsem,že už dělají i jakousi mačkanou organzu,taky sis všimla?Na těch tvých stránkách?
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsem si toho chtěla kupovat hrozně moc na tu tabuli (různé skleněné kamínky, kytičky, kapičky rosy, plátky růží atd.),ale teď zjišťuji na různých fotkách,že méně znamená více a je to pěkné a decentní.Takže toho asi zas tak moc kupovat nebudu,aby to nebylo přeplácané. Když vezumu,že na stole budou koláčky, cukroví, ovoce, pítí,tak aby toho nebylo příliš a pak by ta výzdoba nevynikla. Takže teď si říkám možná jen plátky růží a drobné kapičky rosy a samozřejmě svícinky. Viděla jsem to tak a bylo to jemné a hezké.Tak uvidíme?
Odpovědět
Romi,tka to bdueme mít úplně stejné,taky bdu mít organzu,kapy rosy a plátky růží ;-) Jo a všimla jsem si jí..musím omrknout která bdue lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím,že to tak úplně ztačí,že jo? Bude to jemné a hezké a ne přeplácané.Dala jsem si pár napadů do alba. Jen na těch stránkách nemají kapičky rosy nebo jsem si nevšimla?Ale snad je seženu i jinde?Taky teď přemýšlím, kterou?Jestli tu krčenou nebo obyčejnou? Z toho obrázku to lze těžko rozeznat,jak to vypadá roztažené. Jen si říkám,aby to pak opravdu nepůsobilo pokrčeným dojmem a někdo by to nemusel pochpit,že to tak opravdu má být?
Odpovědět
Kapičky tam nemaj,ale mají je třeba ve svatbadekor tečka cz.A myslím,.že to opravdu stačí..jen nevím co pod plovoucí svíčky,zda jen písek nebo srdíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci dávat pod svíčky písek. Vím,že je mají třeba i na jiných stránkách,ale nechci třeba jen k vůli tomu to objednávat z více stránek a platit dražší poštovné. Tady na těch tvých je poštovné levné,ale všude jinde je pak dražší kolem 120 Kč a přijde mi to zbytečné třeba k vůli jednomu pytlíku kapiček.
Odpovědět
Ahojky, teda vy jste toho za ten vikend zas probrali :-) Tak oznameni zasnub pred rodinou jse enjak nezvladla, a kapanek brecela, nemam rada takove emotivni udalosti, brecim skoro u kazdeho filmu hruza. Trochu jsme resili ty auta, a jak teda s hotelem, myslela jsem ze kdyz rodina je 50 km od Brna, ze resit jako hotel s ubytovanim, ale vsichni rikali ze se to da nejak vyresit bez ubytovani, nekdo spat u nasich, nekdo u nas, nekoho rozvest, ze jim nevadi ani spat na zemi. Tak projdu znovu hotely a tak, jestli nenajdu neco hezkoho, noveho nez mam zamluveny, protoze jsem ten vyber mela dost omezeny tim, ze potrebovala 50 ubytovacich kapacit. Jinak ja sice nemam prazdniny ani mimco, ale v podstate jsem taky doma, loni jsem promovala a nemam praci, akorat ted chodim na rekvalifikaci a po pohovorech. Takze zacnu taky brouzdat a hledat nejake pekne saticky, nebo zkusim premluvit nekoho kdo by se mnou zasel mrknout po Brne osobne do tech salonu. jeste ani nemam moc predstavu, jak jste treba resili tu podprsenku,tak ja bych ji asi chtela, necitila bych se asi dobre bez ni, ale nevim, Radek ten jednoznacne rika saty bez ni, a taky nevim jetsli chci korzetovy nebo spis s nejakyma rukavkama, takze obdivuju ze vy uz vite jak by meli vypadat, ja je asi musim videt osobne ,nez jen obrazky na pocitaci.
Odpovědět
Romi,je jasný,že kvůli jendomu pytlíčku to objednávat,nebudeš,ale tka můžu to koupit pro obě a pak si dámě někde srazík ;-) Já budu objednávat i organzové stuhy,ty 10cm na auta pro svatebčany ;-) Placháček..no jo,jsme holky ukecaný :-D Já sice jedny šatky vybrané mám,ale ještě půjdu do salonu,jestli mě neuchvátí něco jinéh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, děkuji za nabídku, to by taky šlo :-) Mně be se taky zešly nějaké tenší organzové nebo ty tylové stuhy. Chtěla bych totiž ozdobit okna na sále, kde budeme mít hostinu. Jsou totiž takové prázdné a mám vymyšlené,že bych si u nás na charitě nechala udělat od jednoho šikovného pána krožky z proutí a nato bych pak vždycky navázala dlouhou stuhu z organzy nebo tylu a ještě bych k tomu přidala třeba něco zeleného (břečetan nebo něco....). Dám obrázek do albíčkka. Tak až budeš něco obědnávat,tak se ozvi a domluvíme se,ju?Nebo kdybych objednávala dřív já,tak dám taky vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mě včera umřel net....tak se omlouvám. Kačí s tím dortíkem a jedlím papírem, nevím jak to přesně myslíš,ale já bych to asi nechala marcipánové...a červená barvička, by na to určo taky šla. Ono je lepší se domlouvat s tou cukrářkou která ti to bude dělat. ona ti poví přímo možnosti které ona má. Ale jistě bude šikulka a zvládne to udělat podle tvých představ. Holky já budu tu dekoraci objednávat z té stránky stylovainspirace...nějak mě prostě uchvátila....Organzu budu taky objednávat,ale ne na stůl,ale udělám si ozdoby pro mě na auto a pro ženicha na auto. Na svatební tabuli budu objednávat plátky růží a nevím jestli něco do prostřed... to se musím domluvit s tou paní z restaurace až tam budeme. Taky tam budu objednávat saténové stuhy jak na auta,tak a vývazky nějaké kytky na ty ozdoby na auta...no bude toho požehnaně, ale už se na to těším. Jsem zvědavá taky dneska jestli mi odepíše ta paní a musím zavolat fotografovi a domluvit sním schůzku na zaplacení zálohy a řečení požadavků. Tak se mějte, nevím jak budu mít dneska práci,ale určo budu nakukovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem do alba ty šaty jak vypadají když jsou vyžehlené ;-)
Odpovědět
Luci,to je taky moc hezká stránka,ale nemají tam ty kapičky rosy...stejně budu objednávat na dvakrát,protože najednou by to bylo moc peněz :-(
Odpovědět
Tak se asi svatba odkláda...nějak zjišťujem,že nemáme penízky....teď doplácíme hafec za vodu..budme to sice splácet,ale to pak vůbe cnic nenaštříme..takže hold svataba bude později,ale asi tu s váma zůstanu ;-) Drobnsoti budu nakupovat dál
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?