Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, určitě se ti neztratí...šatů není nikdy dost :-D Romí Nová Bystřice je kousek od Dačic. Jo jo máme to tam krásné, když jedu za našima,tak se ráda kochám. Kousek od Bystřice máme chalupu (Matějovec) možná jste přes to někam jeli. A určitě jste byli i na Landštejně, tam se dělají taky svatby a jsou moc pěkný. Jinak na dovču jedeme na Slovensko do Wellnes hotelu Patince. Jsou tam jak vnitřní,tak i vnější termály a máme zaplacené neomezené vstupy,takže budu jen ve vodě a něbo se někde válet.... Romčo vy s tvým drahým spolu nežijete? Já jsem dělala bramboráky s masovou směsí a Peťa mi pomáhal,tak to bylo rychlí. Teď si oddáchneme a pak uklidím kuchyň. To mě nebaví, jak je vše mastné od toho smažení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ano, byli jsme na Landštejně, ve Slavonicích, v Českém Rudolci, na Červené Lhotě, v Jindřichově Hradici,jeli jsme úzkokolejkou a pak jsme ještě jeden den věnovali Třeboni a vše na kole - nádherné. Zatím spolu nežijem,až po svatbě, do svatby si to chceme u nás doma připravit ať můžem po svatbě začít spolu sami, jen my dva - zatím provizorně a pak se uvidí. Jestli stavba nebo.....? Ale jsem oba ze stejné vesnice, tak se vidíme téměř každý den.
Odpovědět
Holky a co mimča?
Odpovědět
Přidala jsem do alba účes,jak ybhc si ho představovala
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to je pro tebe, ten slíbený odkaz pro inspiraci. Snad se bude něco líbit?http://nadapalankova.rajce.idnes.cz/ Katy - na téma mimčo odepíšu později. Chtěla bych po svatbě, tak snad to vyjde? :-)
Odpovědět
Já bych taky chtěla durhé po svatbě,tak třeba budem těhulkovat spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, nám by se mmimčo líbilo,ale bohužel zatím bydlíme v malém bytečku,tak musíme počkat až nám skončí fixace na hypošku a pak se přestěhujeme do většího a práskneme do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, ten účes je moc hezký. Já myslela,že máš kratší vlasy, z té fotečky,co máš profil to tak nevypadá,že bys měla dlouhé. Taky už mám vybraný účes, který by se mi líbil,ale nemám ho v albu,tak ho tam přidám.
Odpovědět
Profilova fotka
účes je pěkňoučkej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem tam dala i můj, moc se mi líbí. Je v inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten je taky krásnej!!! Romí ta paní ví co dělá....má to krásné a čisté. ;-)
Odpovědět
Já to an fotce měla v culíku,měla jsem vlasy do půli zad.Odedneška to mám zkrácené a na zrz..původně jsem blondýna ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A až kampak sis to nachala zkrátit?
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, jestli jste jeli do Č.Rudolce přes Matějovec,tak tam máme chalupu ;-) . V Rudolci je škoda,že tam ten zámek tak hrozně schátral.
Odpovědět
Luci kousek pod ramena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pročpak takhle před svatbou?
Odpovědět
Do svatby dalewko..to doroste ;-) I na blnd se zase zpátky obarvím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda. co měsíc to zhruba cenťák
Odpovědět
M2 to roste rychle,tak pohoda..i tka mi zůstali dost dlouhé...budu muset najít nějakého šikovného kadeřníka nebo kadřnici,bo fkat nevím,kdo by mě mohl česat...známa je sice kadařnice,ale češe pořád to stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já mívala taky dlouhé vlasy,ale pak jsem zkracovala a zkracovala až jsem je měla asi 3cenťáky. Teď je mám sice o kousek kratší jak na fotce,ale do svatby taky trošku dorostou a myslím si,že by to mohlo stačit na trošchu podobný účes co mám v albu a myslím si,že bysme ho s kamarádkou zvládly samy a nebo poprasím mého kamaradáda, on má česání a líčení jako koníček. ;-)
Odpovědět
Já přemýšlela,že ybch to taky možná zvládla sama nebo se ségrou..asi to ěnkdy zkusíme a uvidíme jak nám to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda Luci,že jsi mi paní pochválila. Dnes jsem o té vaší chalupě říkala Pavlíkovi a ten název mi něco říká, je mi povědomej,takže jsem opravdu přes Matějovec jeli. Jeli jsme ze Slavonic do toho Rudolce a cestou ze Slavonic jsme se ještě mrkli na takovou hájenku,kde mají spostu nádherných samorostů. Možná o tom víte. No a na tem zámek Malá Hluboka jsme se taky byli podívat a máš pravdu,že je to velká škoda. Divila jsem se,jak je možné,žě něco může přijít do takového stavu. Teď bych si z toho dokázala představit tak luxusní hotel.Ale je tam u Vás fakt nádherně. Byli jsme tam od středy do neděle. Jeden den jsme celý procestovali, je to od nás celkem daleko. Jen nás mrzí,že už jsme nestihli Telč. Hlavně Pavlíka, protože ten tam ještě nebyl.Já už ano.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám kadeřnici tak trošku zamluvenou. Je to vyučená kadeřnice, hodně češe na svatby a teď je na mateřské a je moc šikovná. Ukážu jí ten můj obrázek a tak nějak bych to asi chtěla. První jsem neměla nějak vůbec představu jak,ale pak jsem našla tuto fotku a řekla jsem si to je ono! Vypadá to celkem jednoduše,ale hezky. No a na líčení bych si chtěla asi taky někoho zavolat a udělal by zrovna i mamku,ale to ještě nevím koho.Ale nato je ještě čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem shlédla ten můj dort ve více barvách (růžová, fialová, tmavá červena ),ale zdá se mi,že v té zelené je nejpěknější :-)
Odpovědět
Romi,taky na líčení někoho chci,přeci jen profesionál je profesionál ;-)
Odpovědět
No holky kde jste?Já myslela,že budeme zase kafrat a ono ništ
Odpovědět
Ahoj holky dubnovky, v téhle diskusi jsem se před časem mihla, tak si dovoluji sem opět vstoupit :-) Zajímalo by mne, jak jste na tom s přípravami ... nechce se mi to moc dozadu procházet :-) já si říkám, že za nějaký ten čásek bych šla omrknout šatky :-)
Odpovědět
AHojky, šaty tady většina plánuje omrknout v srpnu ;-) Jiank aztím promýšlíme a hledáme to právé.Já až na něco anrazím tka i dorbnosit koupím ;-)
Odpovědět
V sprnu .. tak to je fajn, taky to vidím na srpen nebo září a měla jsem pochyby, zda to není moc brzo :-)
Odpovědět
Není moc brzo.JAko já už v salonu byla a vždy mě vyklali,že stejně dojde v prosinci nová kolekce :-| NO ale já si je stejně budu objednávat přes ebay
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?