Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám konečně něco novýho na svatbičku! Koupila jsem v Liberci nádhernou korunku do vlasů. Pak jí dám do alba, až nějaký vytvořim...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka, tak to se moc těším na fotečku
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím,že z té svatební noci zas až tak moc není, bohužel :-( . Hlavně,že se o ní tolik mluví,že?Ale je to celkem pochopitelné, protože ten celý den je jistě náročný, zpočátku v napětí, nervozitě, hodně emotivní atd. A večer, když to z tebe všechno spadne,tak lehneš mrtvá do postele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak. Lehnu a ani se nehnu. Teď jsem koukala po těch punčochách,ale nejlepší bude nějak zajít...našla jsem jedny nádherný,ale jsou na podvazkový pás...nevím jak bych se v tom cítila. Pohodlnější jsou určitě samodržící.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Luci já si koupím takové ty symdržící s tou silikonovou gumičkou, ony stojí tak kolem 100 Kč, nebo kdyby stáli i 200 Kč,to je fuk,to zas tolik není. Už jsme jednou takové měla,nebo vlastně mám a drží to bezvadně.Taky nevím, jak bych se cítila s tím podvazkovým pásem. Mám pro tebe ještě jednu radu,zda podprsenku či ne. Včer,jak jsme se o tom bavili,tak právě přišel můj drahý a říká mi: o čem diskutujete?A já jsem mu řekla:zda podprsenku pod svatební šaty či ne?A jeho odpvěd zněla: zásadně ne, abychom mysleli prý i na druhé polovičky a usnadnili jim vyslékání ze svatebních šatů a uspíšili tak milostnou předehru.Takže tak :-D Zásadně bez podprsenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,už jsem si asi tříkrát dávala do alba ty fotky z tou výzdobou auto a po každé mi to zmizelo :-( .Nevíte čím to může být?Že by ta fotka byla moc velká?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci odkaz pro tebe :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... Už ti odepsala ta paní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí já mám doma taky samodržící normální hnědý na běžné nošení a jsem snima spokojená. Jen si teď seženu bílé a nejlépe s nějakým decentrím vzorečkem. Jedny jsem si píchla do alba,ale jsou právě na podvazek...jinak bych je měla už objednané. Ukazovala jsem Peťovi dortík o jakým přemýšlíš a taky se mu moc líbí. Je to vždycky takovej můj dortovej poradce :-) . Romí netuším proč ti mizí ty fotky... :-| Jo a děkji za ten odkaz, šatky vypadají pěkně. Paní mi ale ještě neodepsala,tak asi až v pondělí bude v práci...
Odpovědět
Ahojky, Romi,ty neplánuješ šaty ne převlečení?KDyž jsi psala,že tě manžílek bude vysvlékat ze šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí já také neplánuju šaty na převlečení. Chci si užít krásné svatební šaty. Když je to jen jednou za život :-D
Odpovědět
TAk to já určitě nějaké šatky na převlečení pořídím..když v šatech půjde vydržet celou dobu,tak se rozhodně nepřevleču,ale jistota je jistota
Odpovědět
Profilova fotka
Já nebudu pořizovat. Pro jistotu nějaké vytáhnu ze skříně,ale nechci je použít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já je též nechci použít,ale kdo ví.Chci si pořídit nějaké krátké plesové,které využiju i později.Stejně si musím nějaké plesové šaty koupit
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tady máš dortík na svatební tabuli http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Já má plesovek až kamtak je jen opráším. Ale je spousta nevěst, které se převlíkají hned po obřadu anebo chvilku po obídku...to nechápu.
Odpovědět
To taky nechci..chci v nich vydržet co nejdýl.....uvidíme jaké budu mít nakonec šatečky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chtěla bych reagovat na ty punčochy, podprsenku a šaty na převlečení. Sehnala jsem krásnou dlouhou bílou sukni a topík do lososova, jako bude naše svatba. Vezmu si je s sebou a uvidím, jeslti se mi bude chtít převlíkat nebo ne. Je to takový letní oblečení, tak to užiju i po svatbě. Punčocháče chci obyč., ale ty samodržící můžou být taky super. A prsa mám malý a chtěla bych korzetový šaty, takže to vidim na podprdu bez ramínek.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě si vybereš krásné! Ty co si minule ukazovala,abyli úžasný! A kdypak si je objednáš?
Odpovědět
Objednám si je na ebay,ale jedřív ještě musím vyzkoušet další typy jaký se mi budou líbit.Takže ještě tak dva salony obejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jem na to zvědavá jaký to nakonec budou. A ne jen u tebe... :-) na obrázku je vše krásné a na těch modelkách kort a pak když kolikrát do něčeho vlezu já,tak si říkám,že jsem si snad oblekla něco jiného... :-D
Odpovědět
Jo to ej tak vždy...ale děsně s ena to těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky moooc těším. Ještě,že už jen chvilku a frčíme na dovču. Pak to uteče a vyrazím do salonu. Jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je skoro jedenáct,tak já se poroučím a jdu vařit. Už mi kručí v žaludku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuji za obrázek. Jinak já šaty na převlečení mít určitě nebudu, taky chci zůstat celý den ve svatebních,ať si to užiju a když už za ně dám možná i spoustu peněz,tak v nich budu co nejdéle. :-) Taky s mamkou vařím, dnes jsme pzvali mého drahého na oběd,tak jsem si jen odskočila se za Vámi mrknout. Taky jsem zvědává u jakých šatů nakonec zkončíme a rovněž se už strašně moc těším do salónu. Kam jedete na dovču Luci?Taky chceme ještě někam s Pavlíkem vyrazit za mořem. Plánujem Černou Horu nějaký last minute. Už máme jednu aktivní dovolenou za sebou ve tvém kraji.Byli jsme v České Kanadě a přímo v Nové Bystřici a jezdili jsme na kolech. Máte tam náherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlíkovi se tady dort líbil, jen říkal,že těch velkých motýlků by tam nemuselo být tolik.Moje pravní rekace na tento dort byla obdobná,ale nakonec se mi tam i ti motýlci moc líbí.Ale možná trošičku méně by jich tam být mohlo. Jinak paní říkala,kdyby se mi zalíbil ještě nějaký jiný dort později,že není problém :-) .
Odpovědět
ahoj holky, ctu si vase prispevky a starosti s pripravami na svatbu, vim, ze jedna z nejdulezitejsich veci ja svatebni fotograf. Nedavno jsem byla na svatbe kamaradky a ta mela Martina Kopřivu z Kyjova, je to mlady kluk a foceni ma jako konicka, a ty jeho fotky, tak to je uplna pohadka. Vokurka a spol jsou tak predrazeni, ja bych urcite 10 - 15 tisic za fotografa nedala. Zkuste se podivat na www.photoemotion.eu, ma mit i svatebni web, ale nevim tu adresu, zjistim a jeste ji sem pridam.
Odpovědět
Mě se obídek teprve vaří a bdue s evařit dlouho,bo ej to hovězí,tak ať se to dá požvýkat :-D Vztavali jsem o půl 10,tak proto tak pozdní obídek ;-) TAky bych někam jela,ale nejsou finance :-| S těm šatama na převlečení jste mě hafo zvyklali,ale pořizovat si asi budu,určo je pak využiju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - hezké šaty se ti nikdy neztratí. Já mám sice šatky na plesy, ale kdybych se rozhodla,že se na svatbě přesleču,tak bych si určitě koupila taky něco nového. Ale, jak říkám v plánu to nemám. A chtěla bych si to v šatech užít.
Odpovědět
Profilova fotka
Delší chvilku tady možná teď nebudu,protože má přijít na oběd můj drahy.Takže možná až večer se tu opět objevím,tak zatím papa
Odpovědět
Nonjá plesovky mám snad dvoje,takže ejdny navíc se rozhodně neztratí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?