Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, teď jsem napsala do toho salonu,tak jsem zvědavá co mi paní odpoví. Je hodná a vždy mi za chvilku odepisovala,tak uvidím jestli písne i teď o víkendu a nebo až v pondělí. Jak jsem říkala já si za třípatráky beru cca 1500,-, tak jsem zvědavá co ti paní písne za cenu. Ale je fakt krásnj a v té zelené je úžasný! Už jsem dala fotky co jsem koupila...jen ten tác pod dort není z ikey...ten už mám doma na dortíky dělší dobu,ale není moc příležitostí ho použít.
Odpovědět
Romi,ono taky záleží,jaký budete mít průměr toho dortíku,takže pokud ho budeš mít menší,tak se do ceny vejdeš ;-) Alyssa..tak pokud ji nebdueš chtít,tak ji beru.A proč si ji vlastně nechceš vzít?
Odpovědět
Luci na kolik vyšel ten písek a kolik ho je?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden stojí 39,- a je tam 3/4kg. Takže až kam :-)
Odpovědět
TAk to jo,tka to určo též koupím,chci to do váz pod plovoucí svíčky ;-) NEbo ejště srdíčka to uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Peťa se mi smál,že pak někdo zakopne písek zamíchá a bude po vysypaném srdíčku :-) Myslím,že to bude pěkný v tý průhledný misce. Ta byla taky za 39,- ona je to možná zapíkací :-D lae je pěkná
Odpovědět
Jo je zapékací,tu mám doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám,že se taky už brzy do té IKEI dostanu?Už bych chtěla taky mít něco z dekorací :-( Musím přemluvit svého drahého,aby tam se mnou zajel a to bude asi těžké ]-(
Odpovědět
Romi,tak pojeď příští sobotu,dáme si scuka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin_Vážně? Tak snad to tam bude hezké.....nějak jsem se do toho místa zamilovala a jdu do toho i přes ten šílený nárůst poplatků. Letos to už bylo 6500,- a na příští rok ta pani na matrice říkala něco o 10000,- (jenom poplatky pro matriku a památkáře)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, to nevadí, bude na to pěkná ;-) Romí,tak ho něčím uplať a nebo vyraž s nějakou kamarádkou.
Odpovědět
Luci,však to nikdo nepozná ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky si myslím :-) .Oni asi budou i vydřený z toho,že si doneseme pod prstýnky něco svého...jinak tam mají ten úžasný (hnusný) nerezový tácek :-N
Odpovědět
Alyssa-to ej ted apálka =-) Luci,taky s emi to děsně nelíbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alyassa, je to tam fakt krása! Jen ta cena leze pěkně nahoru... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka_ No nějak jsem se unáhlila a moc se mi ta spodnička pod ten typ šatů co jsem koupila nehodí. rumisek_Neboj, určiě se nebudu nudit, ještě zbejvá spoooooooousta věcí k zařízení. Prstýnky, hostina, oznámení, kadeřnice, kytičky....no kupa :-)
Odpovědět
Alys a myslíš,že by se hodila pod ty v mém albu?nbeo s enehodí po žádné s vlečkou
Odpovědět
Profilova fotka
Holky řešila jsem takovou otázku....přemýšlely jste nad tím zda si budete pod svatební šaty brát podprsenku...?? Já mám velký prsa a tak mi připadá divný si ještě do vyztužených šatů brát podprsenku...
Odpovědět
Luci,to chce zkusit.To záleží na šatech.Ale asi si kupovat budu.To s enikdy neztratí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pradu. Mě se líbí jedna v HM je super,že by tam nepřekážela,že je taková ta rovná...tak jí asi půjdu vyzkoušet. Budete si kupovat i podvazkovej pás a nebo jen samodržící punčochy...?
Odpovědět
JEn smaodržky...a minimálně dvoje dkyby se roztrhly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - mám kamarádku, která má taky velké prsa a říkala,že ty šaty jí prsa držely bezvadně i bez podprsenky. Já mám prsa malé,ale říkala,že to mám řešit taky bez. Jinak do IKEI jsem měla jet v plánu z kámoškou,ale nějak se pořád nemůžem sejít, není čas. Ale snad tento týden už se uvidíme, měli bychom zajít na ty šaty a snad se domluvíme i na tu IKEU.Raděj bych jela s ní,protože už vidím,jak z toho nakupování bude Pavlík otráveny a já to budu chtít všechno projít a v klidu,tak bych jela raděj s ní. Katy jsi hodná, dík za nabídku,ale příští sobota se mi nehodí.
Odpovědět
Romi,tak se třeba slezem jindy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky samdržky, určitě a taky možná raděj dvoje. I když i kdyby se roztrhly,tak to nepůjde vidět,že jo? :-D Když mi Pavlík nebude neustále vyhrnovat šatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přišel mi můj drahý,tak se s vámi loučím,pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Asi taky koupím jen bíle samodržky, nějaké pěkné a jedny náhradní. Tak myslíš,že to není potřeba...ono bych se asi taky pak jen hlídala jestli mi někde neleze...ale zase jak říká Kačka,že se nikdy naztratí :-) Tak snad ti to už stou Ikeou Romčo vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pa pa Romčo
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že ty šaty to fakt udrží.Vesměs bývají vzadu vazačky,která když se pořádně stáhne,tak si myslím,že není co řešit. Myslím teda aj,že si možná holky podprsenky kupují pod šaty,ale že si nakonec stejně neberou. V albíčka jsou často podrpsenky vidět. Já si určo koupím jen nějaké hezké kalhotky a něco na večer nebo spíš na noc.pa
Odpovědět
Jako mě stejně podprsenka bez ramínek chybí,takže určo si pořídím ;-) Pá Romi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jak jsem to četla, tak spíš jak vášnivá noc bývá vášnivé ráno. Po celém dni bývají hodně K.O.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?