Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... TAdy ten tvůj měla holčina v růžovém ROmi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím?Včera jsem se právě o tom bavila s Pavlíkem a on říkal,že má rád hnědou,ale to se mi nehodí. To mně přijde špatná volba, ale uvidíme?Třeba se nám nějaká zalíbí. Spíš bych si ho dokázala představit v nějakím světlejším obléku (krémvová) a do toho světle zelené doplňky, třeba by mohl být i s nějakým jemným proužkem ten oblek, a nebo černá klasika,kterou nic nepokazíme :-). Přítel je světlešjí typ, špinavý blonďák, tak jsem si říkala,že něco světlešjího by šlo.Musím se po něčem pak kuknout. Holky mívají v albech i obleky,tak se kuknu.
Odpovědět
No já asi z Tomem někdy vyrazím do Blažka nbeo do OP Prostějov avyberem..ale až budou mít zase slevy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To my taky pak s Pavlíkem vyrazíme na jeho tolik oblíbené nákupy (obleku) :-) Určitě bude celý bez sebe a šastný,ale tomu se prostě nevyhneme,ale viděla bych to až tak na podzim, i když to pak možná bude drahé,že před plesovou sezónou.Možná i teď by mohly být ceny nizší,že?A v zimě to pak asi bude nejdražší ]-(
Odpovědět
ROmi,slevy už jsou taky pryč,myslím,že tka v únoru nebo březnu by mohly být slevy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,ale to si má zdá být potom už dost pozdě kupovat oblek v únoru nebo v březnu,ne?Co kdyby pak žádny vhodný nebyl, i když to si nemyslím.Ale, člověk nikdy neví ;-) Včera večer jsem si hodně psala přes mail s jednou paní cukrářkou od nás ohledně toho dortíku a snažím se z ní vymámit cenu, za kterou by ho byla schopna upect,tak jsem zvědává,co mi řekne. Jedna nevěsta,která měla přesně takový,ale růžový mi psala,že vyšel na 2100 Kč. Byla bych ráda,kdyby se cena vešla i trošku níže. Lucka mi psala,že dělá třípatráky za 1500 Kč. Tak uvidíme?Na kolik ti vyjde ten tvůj?Víš?Jsem z toho dortu teď úplně poblázněná. Ukazovala jsem ho i mamce. Když jsem se o tom zmínila,tak se nato vůbec netvářila,ale když ho viděla,tak říkala,že je fakt krásný. Zaplatím si ho sama.
Odpovědět
Profilova fotka
luci - mám pro tebe možná dobrou zprávu. Jak jsem tak procházela alba,tak jsem narazila na holku, která měla právě ty šaty,co chceš ty,ale nechtěla tam u růžovou stuhu,tak jí tam pri zkoušce zkusili dát půl stuhy růžové a půl bílé pro ukázkua ve finále měla bílou.Takže to vypadá,že je to vymněnitelné a není to asi vůbec problém :-) .Takže by kytička mohla být přece jen vysněná, červená, jupíííí :-) Pokusím se ještě nějí ten odkaz,ale nevím,zda se mi to padaří
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... - to je ten odkaz, snad ;-)
Odpovědět
Romi,obleky mají podle mě pořád,ale uvidíme dky ho nakone ckoupíme,třeba budou slevy dřív,teřba ještě podzimní kolekce ;-) Ty šaty s tou bílou stuhou vypadají fakt dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, připojuju se k Vám, máme to také v dubnu 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme,co na to Lucka. Snad ju to potěší. Podle těch fotek to vypadá,že ta stuha je fakt vyměnitelná. Katy se teď pořád zabývám tema dortama.Na kolik tě vyjde ten tvůj asi ?
Odpovědět
ROmi nevím,ještě jsem nezjišťovala,ale mám vyhlídlou cukrárnu,tka jm písnu v pondělí ;-) Ahojky Alyssa,vítám tě ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky tě vítám Alyssa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Taky jste už několik měsíců ve víru příprav? :-D
Odpovědět
No jen zatím plánování,zařízené nemám ništ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka: Tak to já jsem normálně maniak asi. Zasnoubena jsem od listopadu 2008 a mam už skoro všechno z výzdoby, dekorací na auta, šaty, boty....no maniak, já vím
Odpovědět
Alyss,taky ybch klidně už plno věcí měla,ale přítle mě brzdí :-D
Odpovědět
A kde sis nechala šatičky šít?A kde jsi vzala tu super spodničku?
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka_Tak to mě právě nebrzdí a takhle to dopadá. Jak někde vidim něco růžového nebo bílého tak se neudržim, asi bych se měla léčit :-D Šaty mam tradiční - tedy z číny :-D Vypadají řekla bych eště líp jak na fotce, ale mají jeden problém, pokaždý když s nima manipuluju tak spadne aspoň jeden flitřík, takže klasika. A tu spodnici mám taky z Ebaye, vyšla asi na 860Kč ale ještě nevím jestli jí použiju, možná ani ne.
Odpovědět
Alyss,kdyby ne,tak si ji zamlouvám,je fakt boží x-) JEn k ní najít ty pravé šaty ;-) TAkx chci e ebay
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka_Jasně, máš na í rezervaci :-D A jak jsi na tom vlastně se samotnou rezervací místa obřadu? Už máte najisto termínek? Já s tim mám docela problémy.
Odpovědět
Pslaa jsme si s matrikářkou a v září budou vypisovat termíny,tak tma hezky v říjnu napochoduju a pak rovnou zaběhnu do synagogy a bude. ;-) KDyž si zamluvím na amtrice tak mám jistou i synagogu,bo tam oddávají lidi z Břeclavské radnice,takže pohoda.Ale v říjnu to vše oběhnu ať mám klid ;-)
Odpovědět
Jo a ještě je ta spodnička kruhová nebo jen tylová?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí,to je ta nejlepší zpráva!!!Jdu hned napsat paní jestli to jde zaměňovat. Třeba by měla i červenou a nebo při nejhorším by se třeba stuha sundala. Ale moooc děkuju jsi zlatá. A jak si vykoumala dortíka? Jelikož je hnusně,tak jsme vyjeli do ikey a něco tam pokoupila. Tak jsem to i nafotila a přidám do albumu. Už mám pořešenou podložku pod prstýnky. Je to barevnej písek. Hlavní bude červenej a světlím do něj udělám srdíčko a do prostřed dám prstýnky. No nic jdu zmenšit ty fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, šatičky jsem ještě Peťovi neukázala...bude to mít jako překvápko ;-) . Já jsem domluvená,že pak do salonu pojede semnou jedna hodně dobrá známá a nejdřív vybereme Peťovi oblek,pak o vyhodíme a budeme vybíryt moje šatičky,ale pokud mi sednou ty moje vysněné nebude co řešit a pokud půjd ještě měnit stuha...tak to není už vůbec co k řešení :-D . Mě by se líbilo,kdyby měl Peťa nějakej světlej oblek,ale on je hodně velikej a udělanej,tak jestli by ho to ještě nezvětčilo....Ale zase k červené košili jestli to klapne,tak se bude víc hodit nějakej tmavší...ale on má rád veselé barvy,tak asi úplně černej neprojde....
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka_No my bysme to chtěli na zámku Červená Lhota a když jsme vlali na tamnější matriku tak nám řekli že teríny budou až v ŕíjnu, ale fotografka kterou chceme (Zuzana Sharf) už měla docela obsazený termíny tak tam na matriku můj milý zaje a máme něco jako předrezervaci rezervace termínu (23.4.) A jinak spodnička je naprosto bez kruhů, je jen z vrstev tylu - megaobjemová
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin_Je do Ikey se taky chstáme už asi půl roku a nějak nejsme schopný tam zajet. Chtěla bych tam koupit nějaký jednoduchý vázičky, misky na vodní svícny, perličky....no snad tam někdy dojedeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alyssa.anna, moc tě tady vítám! Na Červené Lhotě měla svatbu moje svědkyně. Je to tam krásné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci - jsem ráda,že jsem ti aspoň trošku udělala radost, když jsi z toho tak trošku včera byla zoufalá,ale jak vidíš - vše se v dobré obrátilo. Já od včerejšká nemyslím na nic jiného, než na ten můj krásný dortík. Říkala jsem o tom i Pavlíkovi a ten s tím souhlasí. Jinak jsem si včera i dnes mailovala s jednou paní cukrářkou a neustále jsme se bavili o tom dortíku atd. Dnes večer ho ukážu Pavlíkovi. Ptala jsem se jedné holky z bmse, která měla ten stejný dort a říkala,že za něj dala 2100 Kč. Já bych se chtěla dostat tak do 2000 Kč max a kdyby to bylo méně, vůbec bych se nezlobila. Tak uvidíme?
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa - tak to ti trošku zavidím,že už toho tolik máte zařízeno.Ale na druhou stranu - co budeš teď ještě do dubna dělat,když u máš všechno zařízeno?Nebudeš se nudit? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?