Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám tu hlavu zamotanou jako blázen x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupi kukni do mého alba, dala jsem ti tam jednu kytku s růžových kal - nádhernou.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí je dobře,že si nenecháš ujít dortíka. Je to taky krásná věc. Dala jsem ještě jdenu fotku do alba. Měla ji v albu jedna holčina ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí ta je taky moooc pěkná. Jenže když budu mít já růžovou a přítel růžovou v klopě,tak by měl mít i růovou košili co. No a tu by mi tak akorát omlátil o hlavu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ale dilema, že? Už vidím ty naše chlapce,jak by vůbec něco takového neřešli a nedělali by si z toho tak těžkou hlavu :-) .Teda aspoň ten můj ne. No a to zatím řešíme jen kytky a šaty,ale možná ještě bude hůř.Ale vlastně ani možná ne, když vyřešíme kytku a šaty,tak to je asi tak nejdůležitější,že? :-)
Odpovědět
Lupi,může mít i bílou košili i bílou kravatu ;-) Já si do albíčka dala zatím vítězné fotky ;-)
Odpovědět
Romi,ten můj si vydupává ,abych měla rozpuštěné vlasy,samo jako nakulmované a seplé,ale nechce abych měla drdol,tkaže to taky řeší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusel by mít růžovou.Mohl by mít bílou buď s nějakým jemným růžovým proužkem a nebo čistě bílou a nějakou jemnou kravatu s růžovým proužečkem třeba nebo jen celou hladkou růžovou kravatu.To by taky šlo.
Odpovědět
Profilova fotka
chjo jsem z toho celá rozpačitá....líbilo by se mi vše dělat do červena,ale fakt se mi ktěm šatům ta červená kytka asi nebue hodit... Romí to máš pravdu...ty by to tak neřešili a bylo by jim jedno co by měli na sobě... ty by dali ksobě klidně fialovou a žlutou.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj řeší jak co,ale barvičku jak my to určitě ne... To spíš bude vybírat prstýnky...m rád výrazné,tak jsem na to pak zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Ta bílá kytka je taky hezká. No to jsou prostě chlapi :-D .Ale asi ne všichni stejni, tomu Katčinému např. záleží na tom,jak bude učesaná :-)
Odpovědět
Jako on prostě něco enřeší,že je mu to jedno,ale pak něco navrhnu a to se mu nelíbí,ale nic nenavrhne ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem dneska musela taky Peťovi ukázat jakje účes budu mít a tak ten co mám v albu mi pěkně schválil,tak jsem ráda. Ale nijak to neprožívá.
Odpovědět
Lupi jak s evlastně jmenuješ?Ať ti nemusím pořád říkat přezdívkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenuju se Lucka :-)
Odpovědět
Tak jo Luci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď sjem věšela prádlo a snažila jsem si to představit,tak jsem si i celkem představila tu červenou u těch bílej šatů a nebo tu bílou. Už to rači nechám být a uvidím v salonu. Třeba to nakonec budou úplně jiné šaty ;-)
Odpovědět
Třeba jo....zkusíš uvidíš ;-) Jud k tv...zítra se zase ozvu pokud bdue čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki,tak se mějte jáasi budu ještě něco hledat a pak půjdu taky na kutě. Tak páček zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky mizím.Tak ahojky zítra. A Luci, já se jmenuji Romana, pokud to nevíš.Kdyby si mě chtěla oslovovat pravým jménem,ale Rumíšek se mi taky moc líbí :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem Romčo identifikovala :-) ,ale i tak děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobeé ráno, holky vy jste mi teda včera daly :-D , celou noc se mi zdálo o šatech a kytce ]-( . Tak jsem se ponořila do šatů co má pani nafocené na stránkách a našla tam jedny, které jsou taky nádherné (má je bohužel nafocené nevyžehlené,tak asi tak pěkně neviniknou) mají taky stuhu pod prsy,ale je bílá a sukně jiná...tak třeba budou krásné ty. A včera když jsem doma řekla o růžové košili,tak to bylo taky bez portestů....Tak by se to dalo asi i nějak dobře nakombinovat. No ale teď to nemá cenu řešit,ale až si je fakt vyberu. Ale stejně jsem vám ty šaty dala do alba ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem to tak porovnávala a vypadá to,že to jsou ty co se mi zalíbily u Tínky... ;-) jen jsou blbě nafocený...to to bude mazec. Jdu kouknout konečně po těch snubákách...
Odpovědět
AHojte holky, u nás to dneska žije,tak nemám moc času.DOjela moje mamka a Tomův taťka a dělá se výběh pro psy.No jako docela sranda no. :-| Lupi koukám,že už ti z toho jde hlava kolem co?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí teď mě to nějak pustilo...dala jsem se do pklidu a pročistila si trošku hlavu,tak je to fajn. Prostě uvidím co vyberu a podle toh se zařídím ;-) Já jsem dama doma,tak mám klídek,ale myslím si,že za chvíli Peťa příjde domů. Ale co budeme dělat,to netuším. Je pěkně hnusné počasí, tak se nedá jít ani někam na procházku. :-|
Odpovědět
Luci ty druhé snubáčky se moc líbí i mě ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) To mě mrzí Luci,že jsi z nás měla divoké sny,ale jak vidíš,tak se to postupně začíná vyjasňovat. Růžová košile nebo barvička by tvému nastávajícímu nevadila a ještě si našla jiné šatičky,tak hned se nato kukunu. Já jsem zase říkala Pavlíkovi včera večer o dortu a souhlasí, vlastně to bral jako samozřejmost. Byli jsme spolu na jedné svatbě v Polsku,kde měli takové dorty dva a pak je odpoledne krájeli hostům a bylo to velmi příjemné zpestření svatebního odpoledne a moc se mu to líbilo,takže by to taky chtěl. A ten dort,co mám vybraný, nebo co jste mi spíš vy našli (moc děkuji),tak je nádherný a už si ho dokážu představit uprostřed svatební tabule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lupi - jsem zvědavá,jak to s těma šatama vyřešíš.I to nové šaty, co jsi tam dala by mohly být hezké, ale pokrčené nějak nevyniknou,ale ty první jsou přece jen 1!!!!Ty jsou fakt moc krásné a ta kytka do růžova nebo bílá by byla nádherná.Ale co, uvidíš, až jak je budeš zkoušet - možná,že pak zjistíš,že ti třeba nesedí, i když to bych ti nepřála,ale i to se může stát a probém bude vyřešen. Jak už to tak někdy bývá,tak některé věci na fotce vypadají nádherně a ve skutečnosti je to jinak.Ale v tomto případě to jistě tak nebude a věřím,že se nakonec rozhodneš pro ty s tím růžovým klínem. Ty snubáčky jsou objí moc hezké.Mně se víc líbí ty první :-) A co říká na šatičky Peťa?Už si mu je ukazovala? Já jsem ještě Pavlíkovi žádné neukazovala,ale chtěla bych mu je ukázat. I když se to nemá,neměl by je vidět,ale nikde není psáno,že právě v těchto budu a pak mu stejně neřeknu jaké jsem si vybrala. Až vyřeším šaty,tak budu řešit oblek pro něj - nevím jestli nějaký světlý nebo černou klasiku?Jak to máte v plánu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a co tyhle růžové kaly? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
ROmi,u nás určo černá klasika..s červeným plastronem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?