Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, jak se vám daří v manželství? :-) Koukám, že se řeší nejrůznější dovolenky. Taky bych vyrazila někam letadlem k moři na pár dní. Ale pofrčíme na pozdní svatební cestu na Šumavu k Mrtvýmu luhu. Určitě to tam bude moc hezký, akorát se nám drobet změnily plány. 8-) manžel bude drandit na kole, no a já budu.... nevím co, asi jíst a spát. :-D Na kolo to už nevidím, těšila jsem se na brusle, ale to taky nepřipadá v úvahu. :-N Inu což, užijte si všechny krásné léto a všechny vás zdravím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-no když máme svatbu za sebou,tak už nám nezbývá nic jiného,než odpočítávat i jiné události jako dovolená apd. :-D My letíme z Brna. Milmic-změnily plány?Je to to co si myslím? ;-)
Odpovědět
Marti, velmi pravděpodobně si to myslíš správně. :-D Ale už je to staršího data, takže to není úplný začátek. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mooooc gratuluji,takže už si byla těhu i na svatbě?Tak aspoň budeš na dovolené hezky odpočívat a relaxovat :-D
Odpovědět
Marti, děkuju. :-) Na svatbě jsem nebyla, ale měsíc po svatbě už ano.
Odpovědět
uz mam konecnecne obcanku. Mimino roste, dneska sme byli na UTZ a manzel skoro brecel dojetim:)dovolenku uz mame taky za sebou nakonec jsme byli v moravskem krasu a nachodili sme spoustu kilometru. Babicky sou jak blazni!Porad neco nakupujou a ukazujou nam to, takze mi nakonec nic nebudeme kupovat:-D babicky udelaj celou vybavu za nas, ale mohli by mi koupit naky tehu triko a ne jen utracet za malyho trapice :)
Odpovědět
Milmic: vítej mezi maminkama. Uzivej si! Manza se ted o tebe bude starat a podavat ti vse co potrebujes, takze lenoseni se ti bude nakonec libit vic nez jizda na bruslich 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé Milmic, to je super. Moc gratuluji a tiše závidím. A jak vidím, tak s otěhotněním jsi asi žádné problémy neměla a přišlo to velmi rychle, že?Nám se zatím nedaří :-( , ale snad to taky brzy přijde. Asi na to moc myslím a to bych neměla. Ale lehko se to říká, ale hůře se tím řídí. Prostě na to nějak namůžu nemyslet :-( Ale moc vám to přeju, je to báječná zpráva a oželila bych k vůli tomu cokoliv. Pavlinko - tobě už to taky utíká, že?V kolikátem už jsi?Uplynu prá měsíců a brzy se ti to taky začně krátit a bude odpočítávat dny k porodu?Jak se cítíš a jak to snášíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se za ty překlepy :-(
Odpovědět
Romi, nemůžu říct, že bych měla s otěhotněním problémy, jelikož jsme nechali věcem volnou cestu. Když to řeknu zjednodušeně, bylo nám fuk, jestli bude bábo ted nebo za rok. Spíš jsem měla potíže po vysazení antikoncepce, takže jsem si celýho půlroku myslela, že nemám v pořádku cyklus. a ono ejhle. :-D Otěhotněla jsem asi půlroku po vysazení. Pavli, manžel se stará, to víš že jo. Někdy ho možná až štvu. :-D Páč mi bývá ještě špatně trochu, taky jsem zhubla, což má na to moje nevolnosti nemalý vliv.... ale stará se vzorně. x-) V kolikátém jsi týdnu?
Odpovědět
milmic: 18 tyden, jo to ja sem taky na zacatku zhubla:/ Toje dobre ze se stara, ten muj je jak vymenej, nic nesmim, vse ochotne podava a dela takze ja si uzivam x-) , jen tyhle horka me nici a vysilujou Rumisek: to je presne ono nemyslet na to, nepocitat plodny a neplodny dny protoze ja otehotnela ve 100% neplodnym dnu :)
Odpovědět
Pavli, no to budeš za chvilku v polovině. :-) Já jsem v 10.týdnu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, vám se to řekne - nemyslet na to, ale to nejde :-( Ale si říkám, že mně to možná časem opustí ty myšlenky, i když to jsem asi trošku naivní,že? Asi bych se měla upnout a myslet na něco jiného, ale na co? Poraďte?Teď mám volno a prázdniny, ale až se opět zapojím do pracovního procesu po prázdninách, tak možná nebude čas myslet na "hlouposti". Pavli - to myslíš vážně s tím neplodným dnem? No, jo. Možné je asi všechno, že?Tak to by se nám třeba mohlo zadařit i na svatební cestě. I když podle propočtů už moje plodné dny byly :-( , ale když říkáš, že u vás to vyšlo v neplodných, tak proč ne?Ale já vím, už zase nad tím moc přemýšlím, že?Budu se snažit polepšit. Mějte se tu holky moc krásně, v úterý odlétáme do Egypta, tak se to teď prá dní neukážu. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda to se mi dlouho nestalo,abych musela tolika dočítat,ale je to fajn. Milmic, mooooc blahopřeji a pěkně si těhotenství všichni užívejte a hlavně ať jste zdraví. Romí, ono když vysadíš antikoncepci tak nějakou dobu trvá než se ti vrátí ovulační cyklus. Spolužačce ze střední to prý trvalo 3 měsíce. A moje svědkyže si zase na internetu vypočítala ovulacy a v dobře ovulace se každý den snažili o mimi a ejhle hned se zadařílo,tak můžeš skusit i tyhle dny. Ono je to s tím strašně složité. Když jsme to brali v bižuli,tak jsem koukala jako blázen,až jak je to složité se trefit do správného okamžiku. Teď si ale užívej super dovolenou. Neboj ján budu stejná jako ty protože se na miminko moooc už těším teď,ale čekáme na kupní smouvu nastarý byt a pak až můžeme zakládat rodinku,tak pak na to budu myslet asi ještě víc a to nebude to pravé....A třeba se vám zadaří na dovče ;-) . Zatím se holky mějte pěkně pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s tím otěhotněním je to vážně tak trošku "zapeklité" a tak trošku nevyspitatelné a v tom je asi to kouzlo, když to vyjde. Když jsme chodili na ponaučení, tak jedna přednáška byla věnována plánovanému rodičovství a taky jsem měla ten stejný dojem jako Lucka, že je hrozně těžké se asi trefit do oného dnu, nebo jak říká Lucka spíš okamžiku. Taky jsem se o to začala teď trošku více zajímat (no ne nějak hodně, spíš jen koukám na net) a zjistila jsem, že okamžik ovulace může žena i poznat na svém těle, takovou pichlavou bolestí v podbříšku. Tak jsem si uvědomila, že tato bolest je mi známá jen jsem nevěděla dříve, co to znamená. A teď, když se na ni soustředím a tutu bolest vyčkávám, kdy přijde, tak nic :-( Ale to je asi přesně ono. Dříve jsem na to nemyslala a cítila jsem to, aniž bycho tom věděla. A teď vím, co by mělo být a nic :-( A je toho ještě více, co na sobě žena může pozorovat a podle toho usuzovat, ale teď mi přijdou všechny příznaky v mém případě nezřetelné a nepatrné. Ale zítra v tuto dobu už budem na letišti netrpělive vyčkávat, kdy nás vyzvou na palubu a za pár hodiny už budeme na jiném kontinentě :-D Tak se tady mějte moc krásně a snad se tu za 10 dní opět shlédáme. Dnes, když jsem šla na beremku tak mně napadlo, jak dlouho nám to asi vydrží a budeme sem takhle všechny nebo alespoň většina chodit.....Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-tak příjemnou dovolenou,hezky si to užijte ;-) Jééé já už se těším,až pojedeme taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Marti :-) Taky vám to uteče a brzy se dočkáte.A já vám budu závidět, že to máte ještě před sebou a my už to budem mít za sebou. Ale zatím nás to ještě čeká a zítra v tuto dobu už budem někde v bazéně nebo moři x-) Papa holky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Romča už je někde v cizině a užívá si ksráně líbánky :-) My jsme si dneska vybrali kuchyň a rovnou si zaplatili rezervaci,aby jsme ji měli se 30%slevou krerá dnes končila,takže za svatební penízky je vybranej dar...mega dar. Samozřejmě,že jsme si museli řidat,ale i tak nám to moooc bodlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no jo Romča už se někde válí u moře :-D Luci,určitě budete mít krásnou kuchyň,ve které se bude parádně vařit ;-) Jsou to ale pálky při zařizování domácnosti že?My zatím sice toho moc nemáme,ale stačila třeba ložnice a obyvák.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem tu dlouho nebyla.. říkala jsem si,že to musím napravit, přečetla jsem ale pouze poslední dvě stránky.. Milmic, gratuluji k mimi, Pavlínce jsem už gratulovala,tam je to stará hezká zpráva ;-) my zatím mimi nečekáme, ikdyž jsme si řekli, že už to hlídat nebudeme, tak se uvidí. ne, že bych na to tak myslela, ale musím se přiznat, že když jsem dostala menstruaci, tak mě přepadla takovej smutnej pocit, ale už je dobrý :-) však ono to snad někdy klapne.. no a jinak v pátek odlétáme na 1 týden na Tenerife, už se těším, ale to tak rychle uteče.. ach jo :-( tak se zatím mějte hezky, užívejte dovolenky a zase někdy paa Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,tak taky krásně strávenou dovolenou přeji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my si krásně užíváme dovolenou, dnes se nám to již půli...chjo to tak rychle uteče,že ani nemrknu a budu sedět zase v práci. Marti jo jo zařizování je pěkně náročné,ale krásné. Nám se líbí takovejch věcí co bysme si klidně hned koupili do nového,ale nemáme kde to uskladnit,tak musíme počkat jestli pak seženeme ty stejné... Holky užívejte si krásně dovču a zatím pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám víkend zase utekl a už je tu zase pondělí :-( Aspoň,že dneska je příjemně a nejsou taková vedra jak minulý týden,ale od středy už mají zase začít.. ;-) Jakpak se mají asi holky u moře,určitě dobře a tiše závidím :-D Minulý týden,mě teda zaskočila ta stávka v Řecku,jak byli zpožděné lety apd.Chtěla jsem dokonce tu dovču odvolat a objednat si něco jiného,ale v cestovce mě ujistili,že je to opravdu zbytečné,že to byla mimořádná událost,sice člověk nikdy neví,může se stávkovat klidně znovu......Ale tak jsem to nakonec tu Krétu nechala a zbývá jen doufat,ale snad to bude dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem opět zpět a srdečně vás zdravím. Dovolená byla báječná, ale nic jiného se vlastně ani nedalo očekávat od svatební cesty x-) . Moc jsme si to užili a teď už se pomalu adaptujem opět na zdejší podmínky. Zuzi - takové ta zklamání prožívám taky, vždy když dostanu menstruaci :-( A bohužel se dostavila i na dovčí, ale naštěstí až v závěru :-( A to jsem doufala, že se to změnou klimatu a prostředí a opozdí, ale ono se vždycky stane co čert nechce,že? :-( Ale nedalo se nic dělat, protože prášky už neberu, tak se to nedalo nijak oddálit a nějaké injekce na oddálení jsem podstoupit nechtěla, ať si zbytečně nerozhasím cyklus, který se mi pomalu dává dohromady. Tak zatím papa a časem se pokusím dát alespoň nějakou fotečku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Romi,tak to je dobře,že jste se měli báječně:-)A co střevní potíže "faraon" byl nebo nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, nebudeš tomu věřit, ale nebyl žádný!!Takže slovácká slivovice v kombinaci s preventivním Lactobacilem faraona přemohla. A to jsme se nějak v jejich jídlech a pítí neomezovali, ale vyhíbali jsme se té jejich vodě a i zuby jsme si čistili balenou. Ale jinak fakt bez sebemenších potíží. Jen teda vlastně já jsem měla 2 dni problém s očima, tak jsem musela jít k lékaři, ale podchytili jsme to hned od začátku, takže pak OK. Měj se, papa. Už se taky těšíš na dovču,co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás taky po pěkě dlouhé době zdravím. Nám dnes končí dovolená a zítra šup do práce. Jé se mi nějak nechce. Romí, je super,že jste si to na dovče užívali a vše vám vyšlo tak jak jste si přáli. A neboj miminka se jistě také brzy dočkáte.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo Luci. Snad máš pravdu?Určitě máš pravdu :-) Všechno chce svůj čas a nic nejde přímo naplánovat a jak bývá zvykem, tak to přijde, když to člověk nejméně čeká a o to větší je to pak překvapení. Prázdniny mám přesně v půlce a tak to letí, že brzy začnu chodit opět do práce a zase mi začne spousta povinností, nebudu vědět co dříve, protože září a možná i první 2 měsíce budou divoké a na mimi už nebude tolik myšlenek a možná právě pak...... To je fajn, že jste si užili taky hezkou dovolenou. Mějte se fajn holky,papa. Já se jetě stále adaptuji po navrácení z Egypta na zdejší podmínky a pořád jsem nějaku unavená a nic se mi neche. Ale už se mi podařilo oprát a vyžehlit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem nakoukla, ale vidím, že nikde nikdo, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,ani jsme si nepsali,že v sobotu to byli přesně 3 měsíce neboli čtvrt roku od naší svatby :-D Je to fakt neuvěřitelné,jak strašně to letí 8-) Romi-samozřejmě se už těším na dovču a hlavně si přeji,ať už ty stávky v Řecku skončí a aby bylo vše ok....Ale snad jo x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?