Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
plachacek - buď úplně v klidu, na všechno je času dost, maminky na mateřské dovolené jako kačka a my ostatní,co třeba máme právě teď prázdniny, tak máme spoustu "volného" času, který trávíme na internetu a protože už se na ten den D,tak hrozně moc těším,tak pořád musíme hledat nějakou inspiraci,že jo Katy?Ale dnes je mi u toho PC už pěkné vedro. Tak si ty víkendové oslavy a zásnuby hezky užijte. Taky jsem měla v týdnu promoce a tak jsme si to s rodinou i známými hezky užili a oslavili, počasí bylo ten den super, teplo celý večer.A nezapomeň,že ještě máme spoustu času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky (katy a lupi) - teď jsem se dívala ještě po svatebních šatech a jde mi z toho hlava kolem, kolik je nádherných šatů a myslím,že čím hezčí šaty,tak tím určitě i dražší.Naštěstí,když se dívám na ty fotky,tak u nich nejsou ceny,jinak by mně jistě ta cena pokazila ten můj krásný dojem,které ve mně vyvolávají. Stejně se mně,ale asi stále nejvíce líbí ty 3., které mám v albu. Jen přemýšlím,jak se k ním dostat a jak zjistit, ve kterém salónu u nás v UH nebo Zlíně je mají....Ale jak tak přemýšlím,tak si uvědomuju,že mám nabídku od jedné paní (maminka jedné žačky,která chodí k nám do školy),co má doma salón a zařizuje svatby od A do Z,ale teprve to rozjíždí.Když jsem se s ní bavila o tom,že bych se chtěla na její šaty přijet podívat,tak mi říkala, že není problém,kdyby se mi nějaké líbily,že by mi je snad objednala a možná právě z toho ebay - kdo ví?Tak to určitě přes ni zkusím. Kéž by to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy a lupi - přidala jsem si da alba nové šatičky a došlo v něm k nepatrným změnám, snažila jsem se k nim přidat popisky,tak snad se to podařilo a budou tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak mě se líbí ty tvoje favoritky a ty poslední. To bys měla super,kdyby ti je paní objednala. My jsme se teď vrátili domů a jediný co jsme v asku koupili byli ubrousky. Měli červené balení po 50ks za 19,- tak jsem je vzala...pak budkou jako když se najdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupi - aspoň něco, pomlau to bude přibývat jedna věc k druhé a za chvíli toho bude hromada :-). Já nemám zatím nic ;-( .Ty favoritky se mě vážně moc líbí, kéž by mi to vyšlo....?Budu se snažit,co nejdřív tu paní zkontaktovat a domluvit se s ní. Telefon na ni mám,tak jí brknu,aby mi případně dala mail a poslala bych jí pár foteček šatů,aby věděla zhruba jakou mám představu. Za chvíli už se asi odpojím, jdeme s přítelem do vedlejší vesnice na místní zábavu,tak se půjdu přichystat. Přeji hezký víkend a snad to počasí zítra nebude tak zlé, i když ochladit by se trošku mohlo,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí určitě nějaké pěkné podle tvých představ seženeš. Uvidíš ;-) Já jdu hledat kytičku. Snad nějakou objevím. Ale zatím vyhrává ta co mám v albu,ale v červené barvičce.
Odpovědět
Romi,tak snad se to s tou paní podaří a budeš mít ty tvoje vysněné ;-) Lupi,my jedem do brna příští týden,tka zkouknu obchody a snad si taky něco dovezu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ještě chystám do tý ikey. Chci si tam koupit takové ty bílé závěsy a znich si udělám pytlíky na rýži. Nastíhám znich čtverečky, provlíknu stužku a bude. Oni se nemusí obšívat a tak to bude jednoduchy. A za 100, jich udělám mraky :-)
Odpovědět
To je dobrej nápad..já uvidím co budeme dávat jako dárečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem našla nějaké kytičky a přidala do albumu...tak povězte která by se hodila k těm mejm šatičkám. Mě se líbí ta gotka pod číslem 21 a 23.
Odpovědět
Profilova fotka
A tyk dárečky se dávají taky do těchto pytlíků a tak bys to taky mohla udělat takhle...
Odpovědět
Lupi tak nevím,která....mě by se k tomu hodila asi růžová nebo bíla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já bych chtěla asi červenou....když bude mít přítel červenou košili, tak aby měl i červenou korzáš a tím pádem i já kytičku....chjo to bude asi problém.... :-(
Odpovědět
Lupi třeba to bdue vypadat dobře,ale nějak si to neumím představit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já taky neumím.....asi by bylo nejlepší vybrat bílou že?
Odpovědět
Jo to jo..ale tka běž si je zkusit a zkus si sebou vzít umělou červenou kytku a uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem ještě kkoukala na tu co mi našla ty a když jsem se na ní zadívala,tak se mi i zalíbila... :-) . Bílé lilie jsou taky krásné....Ale asi bude nejlepší nad tím uvažovat až si doopravdy zkusím ty šaty a budu je mít na 100% rozhodnutý. A ona mi tam určo i paní poradí co si knim berou za kytičky..
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo i tu co tam mám teď předposlední celou v bílém by mohla bejt pěkná a bílá kala jako korzáš, by byla neutrální. Co myslíš?
Odpovědět
Jo to je dobrá volba...hele až si zkusíš šatičky tak uvidíš...třeba v reálu vypdaj úplně jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jste koukali na nějaké prstýnky?
Odpovědět
A co takhle si je nechta ušít s vínovou stuhou?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš tu oranžovou s kalam a tu červenou s růžemi? Lupi a nechtěla bys vážně raděj nějakou kytku do růžova?Viděla jsem nádherné růžové kaly a k těm tvejm šatům by to nádherně šlo,ale nechci tě ovlivňovat.Ale dle mého názoru by to asi bylo lepší.Je na těch šatech sice jen málo růžové,ale bojím se,aby se to z tou čevenou moc netlouklo,protože červená je moc sitý a růžová je jemňunká.Ale máš pravdu v tom,že ti určitě poradí v tom salonu,tak si s tím nela hlavu :-)
Odpovědět
JO koukali a už si i zkoušeli a zjistile jsme,že bdue velký problém sehnat prstýnek,aby na mě nebyl moc hrubý,na Toma zas moc jemný a líbil se nám oběma....jsme si ale říkali,že bysme si enchali udělat podobné prstýnky jak v Pánu prstenů...nechali na to elfsky něco napsat,ale ještě nevíme co... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kacko - to je dobrý nápad s tou vínovou stuhou,to by vyřešilo situaci,ale je otázka jestli to lze? Jinak po prstýnkoch jsem se ještě vůbec nedívala.Ale dnes jste mě holky celkem hodně nakousli s těmi dorty a už jsem začala pátrat i po cukrářkách a jedné už jsem psala i mail a poslala obrázek dortu a už jsme spolu začali komunikovat a získávám informace.To je zvrat,že?Asi přece jen dort bude :-)
Odpovědět
Lupi a co něco takového http://aukro.cz/item686115015_fantast...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou taky moc hezké a myslím že Lupi brzy zamotáme hlavu :-)
Odpovědět
Romi,to ej super,přeci by sis nenechala ujít krájení dortu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí ty už jsem taky viděla a vypadají taky moc pěkně. Třeba je tam paní bude mít taky. Prostě uvidím jak vyberu šaty a podle toho zařídím kytky :-) ,ale stejně mi to bude vrtat hlavou. Už abych to měla ozkoušený..ale to si počkám do konce léta. Romí myslela jsem ty,ale v bílé barvě...(ale spíš tu s kalama, ty růže jsem myslela kdyby byl problém s kalama,ale to by asi neměl být problém)
Odpovědět
A na ebay,ti to určo ušijou i s červenou stuhou ;-) Myslím ty tvoje vysněné ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?