Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Marti chtěla bych se zeptat jak funguje tady ten bazar s placením? Chtěla bych taky prodat výzdobu. Pře švagrovou toneklaplo,tak bych to zkusila tady. Ale nevím jak to je. Jestli platba předem nebo jak....?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Luci záleží na tobě,jak si to zvolíš,ale doporučovala bych platbu předem,protože dobírka je pak zbytečně drahá ]-( Pro představu jsem posílala na dobírku ty SPZ a stálo to 83 Kč,pak jsem posílala krabici s cylindrem,kde byla platba předem,takže jsem to posílala jen jako doporučený balíček a stálo to 49 Kč.Záleží na každém,jak si to zvolí a to napiš i do toho inzerátu.A taky samozřejmě záleží na tobě,jestli třeba cenu trochu zvedneš a napíšeš rovnou,že je to vč.poštovného nebo ještě plus poštovné.Všechno záleží na domluvě ;-) Včera jsme si dovezli svatební video a je naprosto super,jsme nadšení :-D Zároveň jsme si dovezli i fotografie,ale že jich teda je,to bude hrozné vybírání :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Marti mooc děkuji za info. Tak to nějak zkusím a uvidím co z toho vypadne :-) . Peťa včera říkal,že už na našem videu už taky začal pracovat,tak jsem moc ráda. A těším se až ho zkouknu. Vy si Marti užívej vybírání. Na to se už taky těším až budeme pro všechny fotky vybírat a doobjednávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska už mi přišla sms,že si můžu vyzvednout řidičák. Tak už aby byla i občanka a můžu měnit ty prdlí smlouvy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, píšu po hrozně dlouhé době...měla jsem takový frmol před svatbou, že jsem jen občas mrkla a obdivovala, jak to zvládáte a ještě píšete. Teď je víc času, jsem doma nemocná, tedy už skoro zdravá, zítra se vracím do práce. Tak zažívám zážitky, mám jich spoustu, doufám, že je nikdy nezapomenu.. Koukám že už máte všechny doklady vyřízené, to koukám já vůbec nic
Odpovědět
Ahoj holky. Taky jsem zaskočila po delší době. Od svatby se pořád něco děje ... Nedočítala jsem vás podrobně, jen tak prolétla. My zatím výdaje na svatbu spočítány nemáme, ale myslím, že jsme se do 60 tis. vešli, tak je to dobrý. Video ze svatby je hotový. Fotky jsou taky na CD, teď se tím probírám a chystám je na vyvolání do alba, ale na to taky nemám moc času. Nějaké sem pak vložím od profíka. Příjmení a doklady vyměňujeme průběžně. Občas ještě ze mě vypadne, že jsem Veselá :-D. Ještě musím na zdravotní pojišťovnu a řidičák nechám až budu mít občanku. No a největší zpráva je, že se nám na konci roku, konkrétně termín 25.12. (doufám, že to bude dřív, ale každopádně letos nadělujeme Ježíška my :-)) rozroste Pajerovic rodinka :-). Už nás bylo víc i na svatbě, ale to jsme ještě nevěděli :-). Takže k lítání okolo změny příjmení a dokladů se ještě přidalo lítání u doktorů. Ale prý je to všechno v pořádku a jak má, tak snad to bude dobré. Mějte se pěkně holky pa ať se daří
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak to je úžasná zpráva,přeji všechno jen to nej :-D Ale že jste si teda vybrali termín :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to moooc blahopřeju! Ať jste zdraví a vše je v pořádku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem viděla video z naší svatby.....jé jak bych si to zopakovala. Uplně jsem cítila tu nervozitu a to nádherné odlékání do šatů a vše to krásné co bylo. Škoda,že už je to za náma. Příští víkend už budeme mít fotečky od fotografa a fotoknihu taky,tak to bude uplně jenlepší. Toho se už nemůžu dočkat. To bude paráda. Holky co jste udělali se svatební kytkou? Já jí mám usušenou a nechce se mi ji vyhazovat. Mám usušenou i Peťovu korsáž.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,já jsem si kytku nenechala usušit,jako vydržela mě strašně dlouho,měla jsme ji krásnou snad ještě týden po svatbě a kytici na svatební stůl mám ještě do dneška doma,ale už ji teda musím zrušit ;-) Já jsem měla totiž typ růží,které hnědli a stejně začali pak vadnout ty frézie,tak jsem se na sušení vykašlala...Ale obrala jsem si ty lístky z těch růží a mám je usušené.Kájova korsáž byla z toho horka naprosto hotová,takže tu jsme teda hned na druhý den vyhodili.Ale můžu říct,že ty kytky byli opravdu čerstvé,protože mamince vydržela kytička taky tak 14 dní a to samé družičky.Akorát jak jsem psala,bylo blbé,že ty lístky hnědli :-( Když měla svatbu sestra tak si ji usušila,ale časem ji ta kytka začala stejně hnít a musela ji vyhodit...... Luci,člověk ani nevěří,že už to má všechno za sebou že?Když se dívá na to video:-)Ale aspoň že máme tu památku v podobě fotek a videa,jsem strašně ráda,že jsme si nakonec toho kameramana najali a vůbec těch peněz nelituji,protože je to úžasné,se na to dívat,jak je to krásně sestřihané a v tom zámku jsem byla fakt jak princezna a do toho daná tak krásně hudba........................ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už jsem zase doma ze školy v přírodě. Bylo to moc fajn, ale přece jen jsem ráda, že už jsem doma, protože to byla velká zodpvědnost, ale všechny děti jsme v pořdku a ve zdraví předali, takže se mi ulevilo. Jen tak na rychlo jsem vás proletěla a jsem ráda, že toho zase nebylo tak moc na dočítání. Především moc gratuluji Janči, to je úžasná zprává x-, fakt SUPER. To je báječné. Denditko - já taky ještě nemá ani jediný doklad a hned tak brzy je mít určitě nebudu, takže buď v klidu, nejsi jediná. Fotky zatím taky ještě nemáme ani na CD,ale už se moc těším, až je budem vybírat, i když to bude asi hodně těžké. Teda hlavně doufám, že bude z čeho vybírat :-(, že se vyvedly. Já jsem kytku nesušila, protože jsem měla kaly a musím říci, že mi teda zas tak dlouho jako vám nevydržela. Po týdnu jsem ji musela s těžkým srdcem a pomalu ze slzami v očích vyhodit ;-( , protože už nebyla hezká. Ale asi jsem jí k tomu trošičku pomohla, protože jsem asi udělala hloupost v tom, že jsem si jí dala do kuchyně na okno, aby byla vidět a ty kaly asi nesmí být moc na přímém světle a slunku, ty kraje květů začaly totiž hnědnout :-(Takže tak dopadla moje kytička, ale v den "D" byla přenádherná, což jste mohli vidět na fotkách samy. Jinak dnes nám přivezli lidnici, mikrovlnku, rychlovarku, topinkovač a žehkličku, takže zase nové přírůstky do domácnosti a kuchyně :-) Snad jsem na nic nezapomněla. Tak zase někdy papa. Snad už budeme i my mít brzy fotečky. Kdyby nás fotil profi, tak už je asi dávno máme, ale tím, že nás fotil kamarád a má jistě spoustu dost své práce a jistě to trvá, než se to všechno upraví atd. a ještě k tomu pracuje v Praze a domů nejezdí každý týden, tak musíme být trpělivý. Hlavně se modlím, aby z těch fotek něco bylo... :-(
Odpovědět
Ahojte nevěsty, všechny vás zdravím, doufám, že se máte v manželství krásně. :-) Janči moc gratuluju a přeju moc, aby všechno šlapalo jako na drátkách a třebas se potkáme na koníkovi. ;-) Dala jsem do alba ještě fotky od fotografa, tak jestli vás to zajímá, mrkněte. Krásný jarní dny vinšuju.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Opravdu krásné, nápadité a originální fotečky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás chci jen pozdravit. To je ale dnes škaredě a prý tak má být celý víkend :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, Milmic fotky jsou pěkné :-) Romí ty si z toho nic nedělej,že fotky ještě nemáte. My je budeme mít až příští víkend. Ono to dlouho trvá i než si stím i ty profíci pohrajou,aby to vypadalo super. Jinak OP máme nachystanej k vyzvednutí,tak konečně ty hlavní doklady budeme mít hotové. Jupí My teď máme nějaké starosti skrz hypošku,ale už se to začíná rýsovat. Už aby jsme byli přestěhovaný.) romí gratuluju k přírustkům do domácnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Luci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jdeme příští týden na svatbu kamarádce,byla i mě na svatbě.Už se moc těším,ať je to jak chce,tak když se jde na jinší svatbu,tak je to naprosto něco jiného,než moje vlastní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to máš pravdu. Jako host si to úžíváš jinak než jako hlavní hrdinové :-) Holky už mám asi kupce na výzdobu. Holčina v práci se bude asi taky vdávat,tak prý by si to vzali,tak uvidím jak se domluvíme. To by bylo fajn,kdyby si vzala všechno a měla bych klídek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Marti, tak to ti závidím :-( Taky bych šla na nějakou svatbu a hned, ale bohužel žádná není v dohlednu, ale třeba nás někdo překvapí. Shodou okolností, jak jsme byli teď v těch Luhačkách na škole v přírodě, tak tam měli spoustu nádherných věcí, šatů, kostýmků atd., na takovou příležitost a úplně jiné věci než v UH. A to jsem shlédla pouze výlohy, protože na návštvu obchodů nebyl čas. Ale řekla jsem si, že až budu mít příležitost, tak pojedu nakupovat určitě do Luhaček. Luci - mně by se měla přijít na svatební dekoraci podívat zítra kamarádka, tak jsem zvědavá, co si vybere. Snad se alespoň něčeho zbavím. Jinak vám přeji hezkou sobotu, za celé dopoledne jsem se opět nezastavila, až teď jsem měla chviličku. Ještě čekám na manžela s obědem, protože je dnes od rána ve vinohradě, tak snad brzy přijde?papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že dnes nikde nikdo. Tak zase někdy,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem nakukla ve volné chvice, tak vás zdravím a přeji hezkou i když deštivou neděli. Včera jsem volali tomu kamarádovi, co nás fotil a fotky v elektronické podobě snad dodá tento víkend,co bude. Má v plánu přijet domů, tak snad?Doufám? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás chci jen pozdravit.....Dneska jdu na změnu ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, co se mnou provede a co mi pak řekne můj manžel :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám,že tu byla jen Romča- Já jsem teď neměla moc času a ani nevím kolik ho bude v budoucnu. Ale dneska jsem si byla vyzvednout novou občanku....tak už jsem občanka Boušová :-) Nechala jsem si do ní zapsat i manžela,tak je to takové zvláštní a pěkný :-) Romí jak si dopadla s dekorací a s dnešní kadeřnicí? Doufám,že jsi spokojená. Já povezu do práce ve středu tu dekoraci,tak jsem zvědavá co si vybere. Doufám,že mi toho moc nezbyde. V pátek si vyzvedneme fotečky a už se nemůžeme dočkat až je zkoukneme. Jééé to bude krása. Teda doufám.Ale jen to co jsem viděla ve foťáku když nám je ukazoval,tak byly super. Zatím se mějte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, u kadeřnice jsem byla moc spokojená a i manžel mě pochválil. Takže spokojenost na obou stranách. Dnes se chci jít vyfotit a zítra si zajdu vyřídit občanku. Takže sis Luci nechala napsat i Peťku do občanky?Tak jsem si všimla,že je v žádosti uvedena ta možnost. Tak se domluvím s Pavlíkem, jestli se tam vzájemně necháme napsat.Taky teď nemívám nějak extra čas, ale občas jen nakouknu. My musíme na fotečky vydržet do soboty, tak snad budou?My jsme je bohužel neviděli ani ve foťáku, takže vůbec netuším, jaké budou?Ale doufám, že krásné a že jich bude hodně? Zatím se mějte,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci zapomněla jsem ti říct, že dekoraci mám ještě doma a zatím neprodanou. Ta kamarádka si pro ni měla v neděli přijít, ale protože celý den lilo, tak si pro to nepřišlo. Tak jí to asi vezmu ve čtvrtek, to se uvidíme. A snad si něco vybere?Pokud se tedy nestaví během těchto dní. Zatím nepřišla :-( Ale ani se jí nedivím, že se jí nechtějí vytahovat paty z domů, kdyžtak pořád lije. To nám to ale nádherně vyšlo holky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už se nemůžu dočkat soboty, až uvidím ty fotky......Teda doufám,že budou :-( Zítra si jdu konečně vyřídit občanku. Jak dlouho to trvá holky?Týden?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jo jo Romí nechali jsme se tam navzájem zapsat. Je to fajn Taky se už nemůžu dočkat foteček. Jsem na ně tak natěšená,že to tak pomalu utíká. Chjo. V sobotu slaví mamina narozky,tak se přesně po měsíci vrátíme na místo naší hostiny...tak si zavzpomínáme. Jen škoda,že se zase vše nebude točit kolem nás a nebudu mít ty krásné šaty a vše to krásné co bylo. Zítra vezu kolegynce do práce tu dekoraci,tak jsem zvědavá co bude chtít a nechtít.Snad si toho vezme hodně,abych pak zbytky nemusela doprodávat,ale do ničeho jí nutit nebudu protože sama vím,že člověk má jasnou představu a chce si jí splnit. Jo a vyřízení občanky trvá zhruba 30dní. Záleží jak jsou rychlí. My jsme si je včera vyzvedli,takže 3 týdny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci a platí se něco za vyřízení?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, my jsme nic neplatili,tak asi ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?