Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky jen amaterské video a taky bylo super.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, moc díky! dala jsem pár fotek do alba, zatím jen od kamaráda. jinak jsem den před svatbou dostala dlahu, na obřad jsem si ji sundala a na tancování už radši nandala, mám nalomené zápěstí.. a zítra dostanu celou sádru..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, moooc ti to slušelo. A copak si prováděla,že sis nalomila zápěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Luci :-) no, já ti ani nevím.. když řeknu, že se to stalo při rozlučce, tak se každý hned směje, ale není to tak, že bych byla opilá, jen jsem nějak přelézala přes kámošku u stolu a nějak tam ruplo..ale říkala jsem si, ž to je jen namožený, ale ve středu jsem klepala maso a pak to tak rozbolelo, že jsem ráno hned šla a na rentgenu už to bylo jasný.. a teď budu mít tak 6 neděl sádru, chjo chjo.. no, ještě, že to nebyla noha !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš štěstí ,že ti sádru nedali hned,ale že ti dali dlahu a sádru až teď. A kdyby to byla noha,tak bys to měla ještě horší,ale to měla málem Romča. Ještě,že jí to tak rychle přešlo.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo teda, romča měla fakt kliku!! já to měla před 3 lety a to jsem teda 6 neděl na nohu nešlápla, jak to bolelo.. bylo to fakt hodně.. no, tak pan doktor mně chtěl dát sádru, ale já ho přemluvila, tak jsme si řekli, že když jsem to vydržela celý týden v bolesti, tak už to těch pár hodin bez sádry taky dám :-p ale bolelo to, hlavně, jak mně pak lidi gratulovali, nikdo to nevěděl a klepal a klepal.. :-D a že jich bylo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzi - to je hned. Moc dobře vím o čem mluvíš. Já jsem si na svíci vyvrtla kotník (nikdy před tím se mi to nestalo). Je fakt,že jsem v náladičce byla, ale stalo se mi to tak, že jsem špatně našlápla na schodech a bylo to. K lékaři jsem raděj ani nešla, protože jsem se bála té dlahy. Ale o tom už jsem tu jednou vyprávěla. Naštěstí to dobřed dopadlo a na svatbě jsem tancovala o dušu a to je hlavní věc. Ale celý týden jsem trnula jestli se to spraví a mazala jsem a stahovala a všichni se pořád jen vyptávali co nohla. Na fotečky se hned kouknu...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - krásné fotečky, moc vám to slušelo. Holky dnes jsem se vydala do práce na kole, ráno sice bylo tak všelijak a říkala jsem si,že to risknu a už prší, takže zmoknu :-( Ach jo. Dnes pojedeme na nákup do Makra na nějaké nějnutnější věci do kuchyně atd. ,tak už se těším. Měli jsme to v plánu přes víkend,ale nějak nevyšel čas, tak dneska. A v brzské době snad vyrazíme i do IKEI. Tak zatím pa
Odpovědět
vyměním manžela němyho sluhu...to snad neni mozny proc se chova jinak nez pred svatbou?to si jako mysli ze sem tehotna jistota, se kterou muze jednat jak kusem hadru... :-S to je opravdu vrchol...jeste ze vypadnul nekam ven... no nic vidina štěstí a bylích šatu zvítězila nad rozumem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska tu máme teda pěkně ošklivo. Ale nějak mi to ani nevadí. Romí, tak pěkně pokupte. My jsme dostali asi poukazy do ikei svatebním darem,tak do nového bytečku budeme taky nakupovat :-) Pavlí, takhle brzy lituješ svatby? To snad nebude tak hrozný ne? Počkej za chvilku bude jistě krásné usmiřování ;-)
Odpovědět
nevim nevim tohle uz je opravdu moc a opravdu to prehnal. jinak ja litovala svatby uz pred svatbou ale nechtela sem ji rusit pac sem opravdu verila tem slibum..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tomu Pavlí moc nerozumím....a proč jste se tedy brali,když vám to moc neklape a pořizovali miminko?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, Pavli tak v tomto ti teda nerozumím,kdybych si nebyla jistá,tak bych si mého manžela nikdy nevzala a už když bych třeba měla alespoň malé pochybnosti (jak píšeš a uvěřila slibům),tak bych určitě s miminkem počkala jak se to všechno vyvrbí.... Dneska jsem se byla konečně vyfotit na občanku a ve středu už tam snad konečně zajdeme.... Holky,jak si zvykáte na nové příjmení??Mě to teda nejde vůbec z pusy :-D Pořád si to musím připomínat a jelikož v práci se neustále podepisuji (faktury,doklady apd.),tak se novým příjmením podepíšu snad 1x za 10 podpisů,no snad se to zlepší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Makro se bohužel nekonalo, protože přišla nezvaná návštěva :-( Tak snad zítra?Ale jednu výhodu to má, už nám fungují zásuvky v lince :-D Přišel totiž manželův švagr. Pavli - to mě mrzí, co se u vás děje, ale snad bude brzy lépe? Marti - to ti závidím tu občanku. Já se ještě nebyla ani vyfotit. Ale chci se jít nejdříve ostříhat a vidím to až tak na za 14 dnů, protože tento týden to nedám a příští jedem na škole v přírodě, takže asi až ten další. Myslíte, že to nevadí, když to tak oddaluju?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak s podpisy to mám podobné - jedno tak, jednou tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi,někdo tady říkal,že ty zelené papírky platí 2 měsíce,tak je ještě čas :-D Já doufám,že to ve středu zvládneme a rovnou bych si chtěla nechat udělat i cestovní pas.Pak bude druhá štace řidičák a zdravotní pojišťovna.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevím jestli ten lísteček o změně neplatí kratší dobu než tu bylo psáno....problém byste měli třeba na poště...jinak je to asi fuk. S podpisem jsem na tom stejně i když toho taky hoooodně podepisuju,tak na ten podpis už jsem si relativně zvykla,ale na manžela a představovat se novým příjmením mi teda nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To nám asi bude trvat ještě delší dobu,než si na to všechno zvykneme a nové jméno vyslovíme ihned,bez přemýšlení :-D Já si myslím,že on platí ten lísteček dlouho na to vyřízení,ale spíš je ten problém,jak píše Lucka,že kdyby jsme něco potřebovali zařizovat,tak vlastně máme občanku neplatnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jedině používat cestovní pas.
Odpovědět
Ahojte holky. :-) Tak koukám, že už jsou všechny mladé paní, takže dodatečně gratuluju i Zuzce a přeju krásné manželské dny. :-) Copak se to děje s Pavlínkou?
Odpovědět
Profilova fotka
No já doufám, že to snad tak nehoří, protože jak říkám - stále na to nějak nemám čas. Ale v prvé řadě pak asi taky bude občanka, kartička pojišťovny, pas a řidičák a pak budu muset nahlásit změnu příjmení u všech mých smluv, jak jsou např. stavebka, životky, penzijko atd. Ale zatím se mi do toho nějak nechce. Něco obešlu pak elektroniky a něco možná objehám, ale až bude pěknější počasí. Dnes celý den lije :-(. Dnes máme úplně zabržděný internet, tak se s vámi asi pro dnešek už rozloučím. Když se ráno při příchodu do práce podepisuji tiskacím, tak je to OK a píšu Gajdošíková, když se mám ale podepsat psacím, tak se zarazím a přemýšlím jak? A když se představuji v telefonu, tak říkám Gabrielová prosím :-D Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi ty to máš o to horší,že ti to začíná stejnýma písmenkama:-)A je to tak trochu podobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No on je problém i spasem protože tam nemáš uvedenou adresu.... Já zítra musím doníst do práce oddací list,aby si to účetní taky změnili....a smlouvy mě čekají stejně jako Romču a vůbec se mi tam nechce. Mě príjmení připomínají v práci...vždy když řeknu moje rodné,tak mě sprdnou :-) samozřejmě vše ve srandě,ale aspoň to člověku připomenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám už nachystaný na zítra oddací list, že ho vezmu do práce. Mně v práci dělají radost někteří žáci, protože mě oslovují paní uč. Gajdošíková a říkají to vždy s velkou radostí a důrazem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je pak pro radost :-) Mě dneska odchytil jeden kolega ať mu pošlu nějakou fotečku ze svatby,tak nesmím zítra zapomenout. teď si jdu nachystat ten oddací list.
Odpovědět
Ahoj holky, raději si ty papíry zjistěte. Někdo mi říkal, že na vyřízení občanky nebo řidičáku je jen 10 dní a pak se mohou platit pokuty nebo záleží na náladě úředníka....já to taky nezjistila, tak jsme radši na občanku a řidičák zašla....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak oddací list mám nachystaný a už si jdu dát koupel a šupnout za manželem do pelíšku. Tak se mějte a zítra zase pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěl dnes taky poslat pár foteček kamarádce, protože mi poslala fotky jejich krásného miminka,ale vůbec se mi to nedařilo odesílat a tekly mi u toho nervy :-( Vůbec nevím, co se děje? Buď něco na seznamu a nebo špatný internet, což mě vždycky trošku vytáčí, a proto už dnes raděj mizím. Snad to zítra půjde lépe?papa
Odpovědět
Profilova fotka
občanka se možná musí vyřídit do těch 10 dnů,ale řidičák je naprosto jedno,to s tím nemá nic společného.
Odpovědět
no vono to klape, miminko sem si proste poridit chtela, bez jinych ohledu... vzdycky me dokaze tak vytocit tema svejma slibama, ktery nikdy pravda nebyli, ale vite jak laska je. to uverite cemu chcete, a jednou za cas je treba otevrit vokna a poradne vyvetrat vzduch a vono to bude zase dobry:-D takova mala italská rodina
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?