Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
lupinpupin : vy ste teda rychlici my to jeste ani v praci nehlasili, fotky a novy doklady nemame, jediny co mame tak jsou vyzvedly zádosti :-D tak mi jeste cekame na kolaudaci abychom si zmeli rovnou adresu pac my spolu zijem 2 roky i bez kolaudace...a porad mame oba trvaly bydliste u maminek
Odpovědět
Ahoj holky. Luci tak jste měli aspoň veselo :-). My už taky máme zařízené občanky atd., tak jsem ráda. Řidičák a kartičku pojišťovny zařídím příští týden. Teda ale kdepak máme Romču??? Jsem natěšená na fotečky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,my jsme si původně chtěli jít taky vyřídit občanky už včera,ale neměli jsme fotky a nebyla jsem načesaná :-D Takže jsme to nechali až na příští týden. Holky,ale stejně když o tom tak přemýšlím,tak nám to počasí vyšlo naprosto na jedničku s hvězdičkou a to jsme ještě tak před 14 dny měli strachu že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jo jo kdepak se nám Romča toulá??? Já musím donýst do ráce oddací list,aby si to v účtárně změnili,ale nevím co ještěbudou potřebovat... Holky mě ta svatba nějak zmohla a jsem nějaká nachlazená...chjo. Dneska jsem dostala další fotečky od známejch,tak si je jdu prohlídnout. V práci jsem se moc jako nevěsta líbila,tak jsem moooc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no taky se pořád dívám kde je Romča a kdy nám sem dá taky fotečky. Já mám taky novinku. švagrová 4dni po naší svatbě porodila krásného zdravého chlapečka, takže jsem teta!!! No nikdo jsme netušili, že porodí tak brzy. Na svatbě to dokonce vydržela až do půl noci. tak zatím papa a vychutnávejte si novomanželské začátky. Já už se snažím učit říkat manžel a ne přítel :-D je to sranda
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Jíťo gratuluju!!!! Já něž si zvyknu říkat manžel to bude na dlouho...stačí,že v práci mám každý papír jinak podepsaný...jééé to je sranda. Včera jsem večer přihodila ještě nějaké fotečky,ale chci vám sem spíš dát ty od fotografa,ale ty nevím kdy budou. Dneska jsem počítala gratulace,tak jich máme 43 to je super. Teď si je pěkně jdu pečíst v klídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pozdě ale přece vás zdraví šťasntě vdaná paní Gajdošíková. Holky byl to nádherný a jedinečný den, který jsme si krásně, spokojeně a dosytosti užili. A taky musím přiznat, že ten celý den hrozně rychle utekl a že jsme byli pořád v jednom kole a vůbec jsme nevnímali čas a.....je to za námi. Ještě teď si to stále užívám a vzpomínám na každý okamžik naší svatby, která byla nádherná. Bližší informace vám písnu až někdy později, teď jsme ještě tak trošku stále v jednom kole, tak jsem jen na chviličku odskočila. Moc vám všem novým nevěstinkám nebo vlastně už paničkám :-D gratuluji a jakmile budu mít nějakou fotečku, tak ji hned přiložím do alba. Papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je Rom super,že jste si to taky pěkně užili! Už se těším na fotečky! A gratuluji ke krásné svatbičce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jak vidím a čtu, že jste mě tu už každným dnem vyhlíželi, tak se moc omlouvám, ale dříve jsem to vážně nestihla. Protože ještě i neděla i pondělí bylo takové příjemně hektické a až dnes jsem měla chviličku, abych nakoukla. Pavlík si šel domů pro nějaké věci, protože se postupně k nám stěhuje, tak mám chviličku čas. Fotečky zatím žádné nemám, ale snad už něco večer stáhnem a zítra bych vám alespoň pro ukázku některé moha dát. A od fotografa počítám že by mohly být tak do 14 dnů v elektronické podobě a z nich si vyberem, jaké budeme chtít. Musím taky sama sebe pochválit, že jsem byla krásná nevěsta x-), ale za to vdečím především kadeřnici, kosmetičce a šatům ze salonu. Pri vrácení šatů mě paní požádala jestli by mně prý nevadilo, kdyby dala moji svatební fotku na stránky salonu,což mě moc potěšilo a souhlasila sem. Takže jí pak musím nějaké poslat. Holky celý den byl naprosto úžasný a skvělý jako u vás všech a jak jsem si četla vaše příspěvky, tak bych se asi jen opakovala. Od rána až do večera i noci to probíhalo naprosto úžasně, prostě to byl jedinečný den, ktetý bych nejraději prožila ještě jednou a znovu bych si ho vychutnávala. Jedním slovem NÁDHERA!!!!!Stačí?A teď jdu proletět vaše fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, po mě chtějí taky hodně fotečky...jak kadeřnice,tak i paní co mě líčila a samozřejmě i paní ze salonu. Moc to potěší když chtějí si dát fotečky do albíček.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jakmile budu mít fotečky, tak vám je sem dám, ale už tak často jsem asi chodit nebudu, protože si chci užívat toho, že mám Pavlíka vedle sebe a že ho mám doma. To víte, jak jsem říkala, tak spolu začínáme bydlet až od svatby a je mi to tudíž vzácné a nechci od něj utíkat k PC, tak jsem toho jen využila, když není doma. Jinak Luci závidím, že už máte tolik vyřízeno, protože nás a hlavně mě to všechno čeká a na to se teda moc netěším. Obíhat všechny instituce, úřady, pojišťovny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme zůstávali v pondělí ještě v Dačicích kvůli občance a řidičákiu,tak to hlavní mám za sebou,ale neboj spousta mi toho ještě chybí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné fotečky holky (Marti, Luci a Jani)!!!Moc vám to slušelo. Byli jste nádherné nevěstinky a i vašim ženichům to seklo. Tak papa, pro dnešek se loučím. Manžílka už mám opět doma, tak se mu jdu věnovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fotky ze svatby budou asi až zítra, ne-li pozítří. Dnes už jsme to nezvládli :-( Teprve dnes jsme si četli blahopřání a jejich opravu hodně,ale spočítané jich nemám. Zítra snad stáhnem nějaké ty fotky a už máme doma i video ze svatby, takže shlédnutí nás čeká taky. Ale kdy, tak to netuším?Nejspíš až přes víkend, protože to trvá prý 3 hodiny. Tak už jsem zvědavá?Ale třeba nám to vyjde i dříve, tak papa a zase někdy naviděnou. Už to nebude tak často jak za svobodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem jich ještě spočetla a máme jich 57.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,nevíte jestli se musí ta nová občanka vyřídit do nějakého termínu??Tento týden to totiž určitě nestihnu a příští nevím,protože se musím jít ještě vyfotit ]-( Jinak Romi jsme se teda nakonec nepotkali,nebo aspoň o tom nevím ;-) Dojeli jsme totiž do zámku celkem brzo už tak o půl 11,takže jsme ještě tak čtvrt hodiny čekali a fotit jsme se jeli do zámku až po 14 hod.Holky,jak dlouho vám trvalo focení a kamerování?My jsme byli pryč tak 2 hodiny a všichni prý kde jsme??Přitom jsme toho opravdu moc nestihli a museli jsme se jít pak fotit ještě večer až trochu zapadne slunce,protože v tom zámku to bylo všechno strašně moc tím slunkem osvícené,ale i tak jsou fotečky parádní.
Odpovědět
ahoj holky, tak gratuluju všem k manželství a ke krásné svatbě. Martino, občanka je do 10 dnů od obdržení oddacího listu a řidičák do 5 dnů. Alespon tak jsem to vyčetla. Nicméně já jsem vdaná už 11 dní a nemám doma ani formuláře, natož podanou žádost. :-) Jo a focení nám trvalo.... po obřadě se fotily společný fotky, to vzalo hodinu, potom půl hodinu okolo nachystaných srandiček od kamarádů. Odpoledne po nezbytných nutnostech jsme šli dělat naše fotky samostatný a byli jsme pryč .... já tak 3 hodiny, páč mě ještě kamarádka upravovala účes a šnerovala znova šaty, ženich teda o kousek mín. Ale nikomu to nijak nepřišlo, protože všichni posedávali na nádvoří hradu, popíjeli kávu nebo měli sklenku vína a byla tam taková fajn zahradní party. Navíc po tom propršeným týdnu si to sluníčko všichni užívali. A mezitím jsme měli nachystané svatební noviny o 30 stranách a tužku a pastelky na knihu hostů.
Odpovědět
Zelenej listecek plati 2 mesice. takze casu dost... koukam ze jsme nejvetsi lajdaci.. ani mi to nak nevadi ze nemam novy doklady ;-) a vono se to taky nepo... Jinak vcera prvni novomanzelska hadka :-D takze je to stejny jako pred svatbou kazdych 5 tydnu vycistit vzduch hadkou... a hlavní bod opět peníze :-S
Odpovědět
Ahojte.. Co se do těch svatebních novin píše? Sice už asi nic nového nevymyslíme..ale..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máš pravdu Marti, že jsme se nepotkali. My jsme byli před kostelem taky celkem brzy a dříve, ale stáli jsme na takovém místě, že k zámku jsme moc neviděli a ve 14 hod už jsme se byli fotit na hradě. Taky jsme se zdrželi skorot 2 hod a už po nás byla zháňka a to jsme ještě chtěli jet v podvečer na Velehrad k rybníku,ale už jsme to nedali. Tak snad i tak bude foteček dost. Chtěli jsem tam zajet po večeri, ale v tom nás čekalo jedno velké překvapení, kdy nám přijela zahrát na náměstí před restauraci kapela Boršičanka. Takže jsme asi hodinu tančili v Buchlovicích na náměstí. Byla to nádhera a velké překvapení a pak už čas tak rychle kvapil, že jsme nikam nechtěli přejíždět,protože by nám to zase zabralo nejméně hoďku a Pavlík už v tu dobu byl trošinku unavený na další focení už nějak neměl chuť, tak už jsem to vzdali. Všechno se prostě nedá zvládnout. To by ten den musel mít aspoň 48 hodin. Chtěli jsem se trošku pofotit i před kostelem, ale když byl chvilku čas před obřadem, tak jsme to nevyužili, protože to se prý nemá a po vyjítí z kostela mě přišli zazpívat kamarádky ze sboru před kostel, tak se to opět zdrželo a protáhlo a pak už jsme museli jít zase na oběd, aby se to nějak moc nezdržovalo. Takže dá se říct, že celý den furt v mírném shonu a poklusu, ale krásný!!!! Do kdy musí být vyřízeny určité doklady vůbec nevím, ale doufám, že je na to času dost. Zatím nemám vyzvednutný ani oddací list a viděla bych to asi až na příští týden. Tak snad to počká?Zdá se, že i týden,14 dnů bude ještě v mírném shonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem holky stáhla nějaké fotečky, ale nevím jestli se mi vůbec nějaká podaří vybrat. Nejsou to totiž od profi a jak jsem to tak jen proletěla očima, tak jsou to spíš jen takové momentky a některé i rozmazané, ale snad se mi podaří alespoň 1 nebo 2 vybrat alespoň pro představu, aby jste věděli, jak nám to slušelo. x-) Za chvíli mi ale přijde manžel, tak se mu budu věnovat a přiložím to až později.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jeslti jsem to tu už včera zmínila, ale už máme video ze svatby, ale jště jsme ho neviděli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mám chviličku čas, protože manžílek si odešel domů zbalit zase pár věcí, tak vám jsem vyberu pár těch foteček, pokud se podaří. Ale jak říkám - nejou profi. Holky, taky by jste se vdávali zfleku v sobotu znovu?Já HNED x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to jsou ale krásné fotečky! Já jsem taky zatím dávala jen obyč fotky. Od fotografa je ještě nemáme. My doma taky máme video a ještě ho neviděli,ale už se těším,abych si pěkně vychutnala ten obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Než jsem stihla napsat, že už jsou tam, tak vidím, že už si je Luci viděla. Chvíli to trvalo než se to tam nahrálo, ale jsou tam. Děkuji i mně se moc líbí :-) Na ty od fotografa si budeme muset asi 1 nebo 2 týdny počkat, ale třeba nás překvapí stejně jako kameraman. Video možná shlédnem až přes víkend nebo třeba v pátek. Uvidíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že už tu dnes nikdo nebyl, tak zase někdy papa
Odpovědět
Ahoj holky. Tak Romča se nám už objevila. Hned sem vám všem projela albíčka. Takže moc moc chválím všechny fotečky. Slušelo vám to všem, byly jste krásné nevěsty :-). A já děkuji za pochvalu. Romí jak jsem to četla, tak jste si ten den taky užili a všechno vám vyšlo jak mělo. Tak vám taky přeji jen to nej do manželského života a ať vám to stěhování rychle proběhne. Holky já už se fotek nemůžu dočkat. Měly být dneska. Ale ten kolega co nám to fotil, tak mi včera říkal, že ho chytly záda, tak nevím jestli dnes přijde. Tak kdyžtak budou po neděli. Nějaká videa už doma taky máme, ale ještě jsme je taky neviděli. Pořád si to přehrávám v hlavě a vzpomínám jak to bylo krásné :-). Jinak my jsme se fotili asi hodinku, protože pak nás čekal ještě zátah. A co mi včera ten kolega říkal, tak máme 400 fotek. Takže myslím, že je to dostačující. Nechtěli jsme odjíždět z hostiny, aby se hosté nenudili, takže jsme se fotili hned po obřadě. Mějte se pěkně a přeji krásný sluníčkový den. Já jsem dneska naposledy v práci - zítra jdeme na svatbu kamarádky :-). Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vás jen v rychlosti pozdravím a musím zase pracovat. Nakouknu asi až odpoledne, kdby něco... a Jani díky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já jsem dneska doma a jdu k doktorce,včera jsem měla horečku a šíleně mě bolí v krku a vlastně mě bolí celé tělo.....Tak nevím co to bude,ale do práce jsem s tím teda nechtěla chodit,protože to nechci přecházet.... Dneska přidál do alba ještě další fotečky,my už máme i od fotografa,ale je to jen malinká část cca 95 fotek a má nafocených cca 1000 fotek.Ale všem se fotečky moc líbí a i ohlasy na svatbu jsou perfektní,takže jsem moc ráda....My video od profesionála budeme mít až tak za 2 měs.,ale video ostatních (myslím tím co měli kamery),jsme už viděli a je to naprosto super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jní díky za pochvalu! Marti, tak to jsme na tom stejně...bolí mě hlava, v krku a rýma mě taky trápí...chjo. Zítra jdu ráno k doktorce protože Pe´tovi našli zlatého stafylokoka,tak musím taky na odběry...chjo. Do toho jsem byla ve středu na malém chir. zákroku, dneska na převazu a 10.5. jdu na stehy... No jsem horší jak důchodce. Holky jinak bych si o víkendu klidně svatbu zopakovala. Bylo to super a už se těším na video až si to zase prohlídnu a pořádně znovu prožiju ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?