Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoduché,ale krásné x-)
Odpovědět
Zas tak jednoduché nejsou..jsou taky pěkně princeznovské..(jestli jsi to myslela na ty šlhačkové šaty..:-))
Odpovědět
Ale to máte teda dobré, že máte volno už čtvrtek pátek..i když..v práci se aspoň odreaguju od nervozity..takže já pokud dostanu volno vůbec, ještě jsem se nepatala..:-) Tak budu doma jen v pátek, abych vyzvedla dort, rozvezla zákusky, všechno nachystala..a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak to je super s tvým tchánem a krk ti po injekcích určitě povolí!Mně už noha začíná odpuchat. Dnes mi Pavlík řekl, že už to mám o hodně lepší a i mně se zdá. Ještě mi zase přinesl nějakou novou medicínku, tak uvidíme do rána. Teď jsme s mamkou popisovali krabičky a zvádiím Lucce, že už to krabičkování mají za sebou, protože na to se vůbec netěším. To bude děs. Už vidím, jak nás mamka bude kontrolovata říkát, tam přidejte, tam uberte....No to bude děs :-( Luci, závidím ti,že vy už to máte za sebou a dělala sis to sama s Peťou. Už ať to máme v krabičkách a aj rozvezené. Zítřejší plán je: schůzka s farářem a pak jedu ke kosmetičce. Zhruba jsem si nachystala věci na čtvrtek na výzdobu tabule a ještě teď musím nastříhat papír do krabiček.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak dnes jsme byli na zkoušce šatů a úplně báječné. Ještě jsem si dopůjčila závoj. Byli jsme také domlouvat poslední detaily v mísě konání rautu. Už se moooc těším, a taky na to, až to budeme mít za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my jsme dneska byli vybrat do nového bytečku dveře, koberce a plovoucí podlahu. Ve čtvrtek si jdeme vybrat koupelnu...to jsem na to zvědavá. Marti, je super,že skorotchánovi je líp a snad ho i pustí. My se dozvíme ortel zítra jestli švagr pojede nebo ne. Romí, neboj mě to mamina taky vše pořádně zkontrolovala. My když jsme krabičkovali,tak nám to trvalo ve dvou dvě hodiny a pak vše doklidit,takže jsem toho měla plné zuby. Já jdu zítra taky naposledy do práce,ale stejně se nezastavím. Dneska jsem si dopekla dortové korpusy a zítra budu promazávat, obmazávat a nevím jestli stihnu i potáhnout marcipánem nebo ne. Ve čtvrtek ráno na devátou jedeme na tu koupelnu, pak vyzvedneme šaty a pak se budeme balit na ten velkej víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Málem bych zapomněla, že jsem si v salonu dnes půjčila pompadůrku a náramek na ruku. A taky mám jednu nemilou zprávu, že nám nepřijedou na svatbu dvě Pavlovi sestřenice s přítelama, což nás celkem mrzí, ale co se dá dělat :-(Takže se nám asi počet hostů zůží. Zítra musíme zasedácí pořádek definitivně uzavřít. Je nám to trošku líto, protože jsem s nimi počítali, že se nám to tam i díky nim trošku omladí, ale bohužel :-( Ale nevadí, zvládnem to i bez nich. Jejich škoda,že se tak rozhodli a nechají si to ujít. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se jen 3x vyspíme a bude to tady...bojímmmm :-N :-N Se sestřenicema je mi to líto. Moc ty lidi co si to takhle na poslední chvíli rozmejšlejí nechápu. Tak se mějte jdu poslední den pracovat. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky jsem dnes poslední den v práci, tak snad mi to uteče. Ale musím říct, že se mi to v práci od pondělí nějak vleče :-( Asi k tomu mají své důvody. Ten 1 celkem chápu (změna práce a nechce dát volno), ale ten druhý mi přijde, jen jako výmluva u druhé sestřenice. Tak kdo ví,co za tím je. Ale už to neřeším. Především je to jejich chyba, že se nechtějí zúčastnit. My si to užijeme i bez nich :-)
Odpovědět
Ahoj holky taky zdravím poslední den v práci. Už se nám to fakt blíží :-). Romí šatičky máš krásné a je určitě dobře že si je neměnila. Taky jsem měla trochu pochybnosti, ale jak jsme tam před 14-ti dny byli a oblékla jsem si je, tak jsem měla stejný pocit jako ty. A zítra už si pro ně jedu a budou doma ... jupííí :-). No máme toho na čtvrtek a pátek v plánu tolik, že nevím co dřív. Včera už jsem dostala šatičky na převlečení co mi paní šila. Jsou nádherný. Sice nevím jestli se budu převlékat, ale mám z nich velkou radost a vzhledem k tomu, že v pátek 30.4. jdeme pro změnu na svatbu :-D, tak se budou hodit. Marti to je dobře s tchánem. Nakonec to bude tak jak má být. Luci teda vy jste se vrhli i do nákupů do bytečku. Ale paráda, aspoň budete mít už něco vybráno :-). Romí přesně, jejich boj když nechtějí jít ... užijete si to i tak. Tak se holky mějte a pěkně poslední den pracujte, myslím, že nám to uteče jako voda :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, my musíme vybírat, protože když si nevybereme,tak jak je to novostavba,tak by nám tam dali co by jim přišlo pod ruku...Takže to chceme mít pěkné,tak si musíme začít diktovat,aby jsme zase stíhali termíny.... Romí je škoda,že tam sestřenky nebudou,ale co když si to chtějí nechat ujít,tak jejich smůla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak poslední den v práci za svobodna mám za sebou:-)A od zítřka začne frmol,bojím,bojím,bojím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem včera vybírat na moji těhotnou svědkyni něco na sebe, byl to teda oříšek, ale něco máme :-) a jinak jsem si taky domů přivezla šatky, tak je mám už u našich a pěkně tam na mě do 30.4. budou čekat :-D taky mně k nim dali závoj a půjčili ten kožíšek a ušili pompadůrku, takže super :-) Dnes zaplatím potahy na židle a ještě jsem si přiobjednala organzu a plátky růží.. jinak mám pocit, že nemám vše dodělané a nějak se mně do ničeho nechce.. ale když já nevím, co vše mám ještě dělat, vdávám se prvně :-D ale pořád mám pocit, že jsem na něco zapomněla.. taky ho máte? holky, vám se to teda blíží :-) když si představím, že jsem si s váma začala psát někdy v srpnu - září.. ty jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu máme večer a já mám konečně naplněnej dortík, potaženej marcipánem a i jsem si natáhla stuhu okolo. Jupí, zatím to vše klape tak jak má. Tak snad ho i dobře převezeme. Už se mooooc těším na zítra na šatičky. Nejraději bych do nich hned hupsla. Zuzko neboj ten pocit přejde. Jen si pěkně užívej ten poslední týden. My si užíváme poslední dny. Dneska mi v práci přišli přát,tak jsem byla pěkně překvapená. Dali nám krásné přáníčko a poukaz do ikey. Ten se bude hodit jako sůl.
Odpovědět
Ahojda holky. Luci naprosto vás chápu. Jen si vybírejte, abyste to pak měli pěkné. Však jak píšeš, tak všechno klape jak má a stíháte i to vybírání, to je dobře. Dortík je určitě nádhernej. Jak už jsme viděli tvé práce, tak o tom vůbec nepochybuji :-). Taky se zítra těším na šatičky. Možná do nich už dole u našich hupsnu. Budu je mít schované u mamky v ložnici. Na zítra je plán jasný. Ráno budeme plnit výslužkové krabičky, ve dvě mám být na nehtech a pak hned pro šatičky a než dojedu bude šest hodin. Pátek máme nabitý ještě víc. Mě budou v práci přát až přijdu po svatbě, chtěla jsem to tak abych pro ně měla něco dobrého k zakousnutí :-). Dostaneme od nich ten čtyřhraný titanový hrnec. Vybrali nějaké penízky a zbytek jsme si doplatili, protože je docela drahý dárek. Ale krásný, už se na něj těším. Poukázka do Ikey je taky moc pěkný dárek. Jinak už máme 3 gratulace :-). Zuzi teda ty máš šatičky brzy viď. Hlavně, že jsou a už na tebe čekají :-). Super, že jste vybrali i svědkyni. A jak píše Lucka, užívej si to, neboj maličkosti se doladí příští týden. Třeba já jsem dneska zjistila, že sice mám spodní prádlo, ale ženichovi jsem žádné nekoupila. Snad zítra seženu, aby nemusel na ostro :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,tak to budeš mít taky pěkně nacpaný. Já se chystám zítra si u našich dělat nehtíky a i depilovat si nohy,abych byla v sobotu krásná. Taky si umejt vlasy se spoustou tužidla jak chtěla kadeřnice,tak na jednu stranu to bude relax,ale na druhou stranu tolik poviností :-D . V pátek musím dokoupit živé kytičky a dodělat ještě ten bezlepkovej dort a hlavní dort celéj poskládat a dozdobit. My máme gratulací,že už ani nevím počet. Je to strašná radost si je číst. Pěkně to hřeje u srdíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už dnes nestíhám. V práci mi to uteko ani nevím jak, protože celý den byl tak trošku hektický, tak to úplně uletělo. Odpoledne jsem šla ještě do města si koupit pro sichr nějaké ty balerínky, kdybych v těch mých botech nemohla vydržet, k vůli té noze. Ale je to lepší a lepší. Pak jsme měli odpoledne schůzku s farářem a teď jsem se vrátila od kosmetičky a za chvíli mám přijít Pavlík a budem dolaďovat ten zasedací pořádek. Takže dnes nějak vůbec nestíhám a zíta mi začně honička hned od rána, takže nevím, jeslti se tu vůbec ukážu, ale už nějak nestíhám. Ráno mi dojde udělat svědkyně pedikůru, pak budu uklízet, pak jedem udělat hned po obědě restauraci, odpoledne možná trošku volnější, ale něco se ještě najde (chystání věcí na sv.den, noc, ráno atd.) a večer nehty. No prostě bude toho hodně a to jsem ještě určitě na něco zapomněla. Dnes nám taky došlo další přáníčko a k Pavlíkovi domů prý taky, tak jich už taky pár máme :-) Tak papa a držte se....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, holky tak všem co teď čeká svatební víkend, tak moc štěstíčka a vše ať dopadne jak si představujete. Dala jsem pár foteček do alba ze svatby, tak mrkněte. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, bohuzel nemam cas sem za vami ani nakukovat, natoz pak docitat vsechny prispevky, tak vas chci aspon pozdravit. Jito, moc gratuluju, at vam vse na spolecne ceste zivotem vychazi a jste porad stastni! Holky, vy, ktere to mate tuto sobotu, take uz mate takove nervy jako ja? Preju vam vsem, at vse klape jako po masle, vydari se pocasi a ten vas den si pekne uzijete. Pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zasedací pořádek už je doladěný, ale ještě 2 osoby stále nevíme 100%, ale zítra bychom se to měli dozvědět. Jity - moc hezké fotečky. Moc vám to sluší a lampiónky máme taky :-) Papa a zítra uvidím, jak to budu stíhat. Ale chtěla bych ještě nakouknout, tak snad se to podaří, protože v pátek už mi to nevyjde asi vůbec....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem se od rána ještě nezastavila a stále jen kmitám, ale vidím, že nejsem jediná, protože tady žádná z nás dnes ještě nebyla. Chtěla jsem nakouknout, jestli jste tu některá z vás byla. Dopoledne jsem jenom uklízela a odpoledne jsme jeli částečně vyzdobit tabuli a musím říci, že se nám to povedlo a že mi toho ještě hodně zůstalo. Hlavně těch kapiček rosy :-( Původně jsem měla představu, že je budu rozsypávat po celé délce tabule, ale bylo by to asi nepraktické, tak jsme to vždy posypali jen kolem dokola každého svícinku a sem tam někde jsme dali na zelenou organzu bílé plátky růží a vypadá to moc hezky. A to tam zatím ještě ani nejsou ubrousky ani jmenovky. Ty tam zavezem až zítra na večer. Teď jsem si zhruba nachystala věci na sobotu a balím si tašku na sv. noc a následující den a večer jdu ještě na nehty. Musím se přiznat, že už od rána jsem trošku nervózní a je to na mě znát už asi od pohledu. Když něco dělám, tak je to OK, ale jakmile přestanu něco dělat a něco řeším, tak hned znervózním a zmízí mi úsměv na tváři. Dnes mě trošku rozhodila paní v restauraci, protože došlo k nějakému nedorozumění a ona byla taková divná, tak jsme z toho byly obě vyplašené (ona i já), ale snad jsme si to vyjasnili. Tak papa a uvidím, jestli se tu ještě dnes ukážu.....
Odpovědět
:-N brzy budete vdane panicky... Jinak my byli vcera koupit auto a neska byli ocihnout kocarky, a zejtra jdeme na romantickou veceri a potom do výřivky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že si manželského života hezky užívaté Pavlinko,že?Tak to má být :-) . To je hezké taková romantická večere pát týdnů po svatbě. Jestlipak i mě můj manžel pak někam pozve?
Odpovědět
rumisek: no my jsme nikde nebyli sami na veceriod ledna, vzdycky kdyz nekam jdem tak ve 4 nebo v 6 no a to neni takova romantika.. takze se tesim ze si spolu dame nakou vobrovitanskou mnamku...jinak zacinaj mi bejt tesny kalhoty ]-( ajedna vecere to nezhorsi a ani nezlepsi... a vířivka je pry velmi prospěšná pro miminko
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak dnes ráno jsme vybrali krásnou koupelnu, pak jsme jeli vyzvednout šaty a když jsem je tam viděla nachystané,tak jsem na první pohled věděla že to jsou oni. Paní mi tam nachystala i krásný závoj je trošku jiný než jsem měla na fotce co jsem jí posílala,ale je o moooc hezčí,takže jsem moc spokojená. Asi by nebyl problém ho vyměnit za ten co jsem chtěla,ale je krásně laděný, takže super. Šatičky mám krásně nachystané, spodnici taky ještě mi dala paní šálu přes ramena a vše nádherně voní. No prostě paráda. Už se do nich moooc těším. Už je teda viděla i mamina a je z nich unešená,tak jsem ráda. Odpoledne bylo veselé, trošku jsme popili já jsem udělala bezlepkovej dortík a náš hlavní už stojí sestavenej taky v ledniče a zítra ho dozdobím. Jééé už se těším. Vypadá moc pěkně. Holky zítra nevím jak kouknu,ale asi už ne tak vám všem přeji hodně štěstí a ať vše vyjde dle představ. Teď jdu juknout ještě na Jíti fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo no to jsou pěkné fotečky! Už se těším na další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky i já vám a vlastně nám všem sobotním nevěstinkám ať se nám to nádherně vydaří a ať si to užijeme.Já jsem byla dnes trošku celý den nervózní, ale už se zdá, že mě to přešlo a že si to začnu zase užívat. Protože je fakt, že ten samotný den určitě tak uteče, jak teď nad tím přemýším, že si musíme užívat a vychutnávat každou minutu toho dne. Tak hodně štěstí.... x-) Zatím to máme ještě stále před sebou....papa. Taky nevím, zda se tady ještě zítra objevím. Možná ráno budu mít chviličku nebo přivzem curkoví, ale pak začnem krabičkovat a zastavíme se asi až večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ;-) . Tak už se jen jednou vyspíme a je to tady. Jůůů jak se těším. A nejvíc na ty úžasné šatičky :-) . Romí na dnešek držím palečky ať jde vše od ruky a mamka je v klidu. Ta naše si výslužku schovala kdyby náhodou nevím co a tak jsem jí vynadala,že užto krémový může vzít a vyhodit....chjo. Ale koláčky co pekli s babičkou jsou výborný a i dělali ještě věnečky,tak ty jsou taky úžasný. Za chvilku vstaneme a pomalu to začne. Chceme se jít vyfotit, musím koupit ještě kytičky a trávu na dozdobení dortu a bezlepkové piškoty (snad je seženu) a budou se dělat chlebčky na zítra...a kolem poledne čekáme příjezd některých hostů na hotel. Tak se mějte a drzím vám palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já vás teď taky ještě naposeldy zdravím za svobodna a pak už to bude jako mladá paní. Já mám teď chviličku čas, tak jsem odskočila. Naši jeli pro cukroví, tak si udělám něco kolem sebe, co potřebují já a v 10 hod si jedu pro šatičky a kolem poledne začnem krabičkovat. Už to tu bude vážně co by dup.....Tak si to holky krásně užíjme a ať je ten zítřejší den pro nás tím nejkrásnějším v našem životě..... x-)A s Marťou se možná zítra uvidím v Buchlovicich ;-)tak papa
Odpovědět
Ahoj holky. Fakt se omlouvam, ale nestiham docist ani ten kousicek co jste napsali. Včera jsem byla na nehtíkách, jsou nádherný. Šatky visej doma, ty jsou taky krásný. A já už se nemůžu dočkat, až si je zítra obleču. Těším se. Kupodivu nejsem ani nervozní, nebo ne moc. Spíme oba celou noc jak zabití, tak je to dobrý :-). Jak jste na tom vy? Holky myslím, že už se sem do neděle nebo pondělí vůbec nepodívám, nevím jak to budeme dneska stíhat. Čeká nás ještě vyzvednou dvoje cukroví, rozdělit ho do krabiček, namazat chlebíčky a dovézt to všechno do restaurace. No a bude večer. Takže všem nevěstinkám zítra přeji aby se všechno vydařilo tak jak má, počasí myslím budeme mít nádherné, takže do manželského života všechno nej nej nej a sejdeme se tu jako vdané paní :-). Mějte se krásně a ten den si pořádně užijeme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?