Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já dnes jen na skok, protože už začnem chystat na zítřejší velkou párty, nebo-li rozlúčku se svobodou ve větším stylu a ukážu se tady asi až v neděli. V sobotu to budem jistě celé dopoledne nebo možná až odpoledne až se probudíme uklízet a pak má ještě náš kamarád a zároveň svědek bezva akci - lisování slámového vína a až neděli budu mít snad volnou. Ale to se chystám uklízet zase doma, ale přece jen už to snad bude v klidu a od pondělí zase nastoupím do rozjetého rychlíku, která se zastaví až v neděli po svatbě :-) nebo až v pondělí? Jak už jsem se myslím zmínila včera, tak se od počasí budu snaži oprostit a nemyslet na to, protože jak říkáte vy a radí mi tak i ostatní: stejně s tím nic nenaděláme, tak proč se zbytečně tím trápit. Už na to prostě nebudu myslet ani se na to nebudu koukat a nechám se překvapit. Jedině, co udělám bude, že budu věřit a doufat. U nás už holky prší v kuse od neděle každý den a vidatně, tak jednou to určitě musí přestat!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdem na to,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi moc si to užijte!!! Holky já už mám šatičky doma- vysí my v pytli na skříni. Já se tak těším až si je obléknu. Připravuji dnes věci na tombolu a ještě musím doladit nějakou výzdobu. Zítra se možná ukážu jen večer. mějte se pěkně papa
Odpovědět
jeeee ja vam to tak nezavidim ze mate ty nervy pred sebou :-D ja se neska chytla z jednou kravou od nas kuli jménu to je takova pizducha karieristka...psala mejl na verejnou schranku kterou si cte cely oddeleni vcetne generalnich reditelů ze jsem udelala chybu(samozdrejme sem ji nemela to si ale vona uz nedocetla do konce) : roz. Pavla Rihova nyni vdana ma chybu v zakazce cislo... prosim o urgentni vyreseni, abych mohla pokracovat v praci a poslat zakazníkovi cennouvou nabídku. ]-( tak sem na ni dosla a i mejlem sem ji to napsala ze se jmenuju Burziková , že kdyby uměla číst coz se uci deti v 1. tride tak by si prectla ze zakazka neni dodelana :-S to fakt neni mozny jak některý lidi jdou pres mrtvoly kuli kariere
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Pavli takové taky nesnáším a nejhorší je, že se vždycky nějaká ta pizducha najde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem byla na zkoušce líčení,slečna mě zkusila jen nějaké stíny,ale byla jsem spokojená tak snad to bude ok:-)Romi mě to ale taky nedá a pořád musím myslet na to počasí :-( Všichni mě říkají,že přece nemůže pršet celý den,jenže jak píšeš,třeba dneska snad nepřestalo ani na minutu.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také mě trápí počasí. Četla jsem, že má být v sobotu 12 stupňů a přeháňky. Asi umrznem. No u nás naštěstí neprší, ale je pod mrakem a zima. jutu: Vzhledem k tomu, že už nebudeš mít moc času sem zajít, tak Ti přeji, aby Ti Svatbička dopadla báječně, ať máš krásné vzpomínky, pevné nervy a rozhodně si to nenech ničím a nikým zkazit! Hodně štěstí :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem ještě nakoukla, protože jsme ty přípravy zmákli celkem v pohodě a už jsem i doma. Dnes ale asi půjdu brzy spát, protože za víkend toho asi moc nenaspím. Hlavně za pátek! Kdo ví, kdy se v pátek dostanu do postele nebo spíš v sobotu ráno :-D . Zítra už se tady holky možná neukážu.V práci zkončím dříve a pak budem ještě vychystávat na odpoledne,takže nejspíš nebude čas. Jity tobě přeji ať prožiješ krásný svatební den a už se moc těším na fotečky a tvoje zážitky, postřehy a domjy. Krásně si to užívej a ať vše vyjde, tak jak má. Marti tobě přeji,ať se vám svíce taky vydaří bez sebemenších problémů! Tak papa
Odpovědět
Tak se Jíti přidávám k přáním pěkného svatebního dne, má být nádherně, tak si to pořádně užij, prootže jak každý říká rychle to uteče! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nakonec jsem ještě dnes ránoa nakoukla, i když jsem říkala, že už se tu dnes neobjevím. Páteční ráno bývá v práci vždy trošku klidnější, tak mám ještě chvíli čas. Dnes v 17 hod to vypukne. Na 17 hod by mi měli přijít kolegyně z práce a postupně se budou nabalovat další a další a bude to přicházet asi tak průběžně. Vážně jsem moc zvědavá, kolik vůbec lidí tam přijde.Ale doufám, že si to pořádně užijem tu rozlúčku se svobodou :-) Pak vás budu samozřejmě informovat, poté co dospím spánkový deficit :-D Cestou z práce ještě vyzvednem koláčky a sekanou a teď ráno se nám vaří gulášek. Tak papa a mějte se. A tobě Jity přejí vše NEJ a držím mooooc palečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak jsem vás konečně dočetla za celej včerejšek...to jste toho zase napovídali. Já něměla včera čas, dodělávala jsem cukroví plnila 4dorty, 3 rolády......no a zastavila jsem se až po desátej večer a to mi ještě hodně pomáhal Peťulka. Kdyby nepomáhal,tak jsem tam byla do půlnoci. Romí, tobě přeji,aby jste si dnešek parádně užili! A tobě Jíťo, krásný svatební den! Teď tu na mě vykukuje maličko sluníčko a neprší,tak snad tak bude už celý víkend a ten další taky. Marti a fotečku z líčení nemáš? Je super,že se ti to líbilo. Zatím se mšjte pa
Odpovědět
Jáá se zííítra vdááááváááám!!!! :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj,co říkáte na počasí-já nevím,jestli to není nejchladnější duben za posledních X-let. I když možná jsem to nikdy neřešila,ale letos když se vdávám, to nějak sleduju a myslím,že toho 24.4. asi 20°C nebude,jak zněla přespověď ještě někdy v březnu. :-) No hlavně,aby moc nepršelo...s tou zimou není déšť moc veselá kombinace....
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: Hurááá!!! Ať si to užiješ, jak nejlíp dovedeš! Závidím Vám to krásné počasí, které Vás čeká. Snad i nám se zadaří (snad nezakřiknu). Pěkně si všechno pamatuj, ať máte jako staříci hodně krásných vzpomínek :-) . Jinak já pořád doufám, že se počasí umoudří, hlavně ať není bouřka. To by mě trefilo!
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé milmic na tebe jsem zapomněla, tak taky přeji vše NEJ a ať se vám zítřejší den vydaří....
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé já jsem taky na milmic skoro zapoměla....taky držím palečky a´t vše zítra dobře dopadne. Holky nám tu celý den krásně svítí sluníčko, to je hned lepší nálada. vy se zítra budete mít,že budete mít krásně, tak snad bude i ten příští týden. Už jsme hrozný s tím počasím co :-D pořád říkáme,že už to řešit nebudeme,ale stejně nám to nedá a pořád na to myslíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Všem zítřejsím nevěstám přeji ať jim vše vyjde podle jejich představ!!! Romi-aspoň už to budeš mít dneska za sebou,u nás to vypukne zítra v 19 hod. :-D Dneska už jsme byli vyzvednout koláče a nachystali jsme tak zhruba kulturák,kde se to bude odehrávat.Teď chvilku spočneme a jdeme zase na to.Tak ti přeji ať ti to dneska vyjde. A holky vy na mě zítra taky myslete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, mooooc děkuji za přání. Dnes byl opravdu hektický den jsem z toho totálně unavená. Jen jsem chtěla na chvílí za váma nakuknout a pujdu si umývat hlavu a spinkat. Tak ještě jednou děkuji tobě MIlmic taky krásnou svatbičku ať nám to oběma vyjde. papa
Odpovědět
ahoj holky, taky jste tak otrávené z toho počasí? Dneska jsem koukala na předpověď na přístí sobotu a musím říct, že to jsem teda nečekala. Byla jsem optimista :-( 10 °C a déšť, to mám radost.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím říct,že mám před zítřkem už teda pořádnou nervózu a to jde jen o svícu,vůbec nevím co budu dělat příští týden :-( Veli-nějak nápodobně,ale klidně ať je zima,hlavně ať neprší celý den :-(
Odpovědět
prosím tě: co je to svíca? Já ten výraz neznám:-) Já nechci ani zimu, ani déšť-a vypadá to na obojí. To budou fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U vás asi rouloučení se svobodou u nás svíca ve velkém stylu,cca 100 lidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem napsat rozloučení,nějak se mě ty písmenka popletli :-|
Odpovědět
vdávám se 17.4.2010 na mé třicáté narozeniny :-)
Odpovědět
polasmartina: pane jo, to jsou pomalu dvě svatby, naštěstí na tohle nedržíme :-) tak si to pěkně užij. mikesatko: gratuluju k obému!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak naše dnešní nevstinky mají ale krásné počasí. Jé ty se mají. U nás je nádherně. Na obloze ani mráček. Peťa říkal,že na příští víkend viděl předpověď 15°C a polojasno občas přeháňka,tak to by nemuselo být taky tak hrozný. No ale po výbuchu sopky je vše nečekané a budeme se muset nechat překvapit. Včera jsme s Peťou krabičkovali jako šílený,ale vše máme hotové a nachystané. Jsem zvědavá co na cukrovíčko budou povídat naši a všichni ostatní z naší strany. Romí a jak dopadla včerejší svíce? Marti a na dnešní rozlučku ti držím palečky ať si to taky pěkně užijete!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já taky našla 10°C a oblačno s děšťovými přeháňkami. Dneska mají nádherně, to jim závidím. Mně se to pořád komplikuje. Vypadá to, že nás moje rodina po většině brzy opustí a zůstanou tam jen naši a rodina ženicha. Jsem zdrcená a bez energie. Je mi to moc líto. Připravili jsme tolik atrakcí a vlastně to od nás nikdo neuvidí. 1. novomanželský tanec - cvičili jsme to. Svatební noviny. Fotografie z dětství, pp prezentace o našem společném životě, aukce a pouštění lampionků. Moc mě mrzí, že to moji rodinu nezajímá.
Odpovědět
Martinale: Jako, že ve svatební den budou všichni spěchat domů? Neboj to oni jen tak říkají a pak s ejim to tak bude líbit, rozpovídají se a zůstanou uvidíš.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž by. Byla bych nerada, kdyby tam naši zůstali sami. Snad si to rozmyslí.
Odpovědět
martino: koukám, že jsi z Litoměřic, já jsem taky z litoměřicka. Mohla bych se zeptat, kde máte hostinu a kdo vám dělal kytice a dorty? Jen čistě pro zajímavost, kdyby ti to nevadilo (a snad nevadí, že tykám). Jinak držím palce, oni určitě neodjedou, a kdyby museli, tak je od nich hezké, že se stavili i byť jen na chvíli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?