Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí kulturní akce a takové slavné události nezakázali. Náš kamarád má zase v sobotu akci Lisování slámového vína, tak se taky bál,že to bude muset zrušit, ale naštěstí ne, tak už se těšíme. I když nevím, nevím, jak budem schopní po naší páteční svíci :-D Dnes už sice zase prší a bude možná až do pátku,ale v sobotu ráno tě probudí sluníčko. To bude krása. Už to máš za dveřmi Jity :-) Jity věřím a doufám, že i my budeme mít hezky. Přece nemůže 14 dní pršet :-(
Odpovědět
Ahoj holky na chvili za Váma nakouknu,chci říct že na Vás budu myslet ve Váš svatební den,určitě vše dobře dopadne,rychle to uteče a budete mit jen krásne vzpominky na tento den jako ja,ať Vám to všem vyjde jak si představujete
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, my musíme doufat a věřit,že budeme mít jistě taky pěkné počasí. Jíťo, taky jsem na to ve zprávávh koukala. A abych řekla pravdu,tak na své svatbě bych to taky nechtěla. Je to sice hrozná tragedie,ale tenhle den má být jen váš a né,že budete "truchlit". Taky bych se pak nechtěla koukat na obřad a tam minuta ticha...no divný. Tenhle týden bude volat Peťa fotografovi a domlouvat kdy přijede a co budeme chtít fotit. Domlouvali jsme se,že mu povíme tak na desátou,že to bude tak akorát. No a taťkovi připomenu taky ,aby zavolal muzikantům a bude vše zařízené. Ale stejně musím vytáhnout zase notýsky a vše projdu jestli mám a nemám a hlavně si musím napsat,co musíme udělat ty dny před svatbou a po svatbě. Hlavně nesmíme zapomenout se vyfotit na novou občanku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska jsem měla hrozný sen. Zdálo se mi,že jsem se líbala s naším sousedem a ten nám pak chtěl překazit svatbu....no hrůza. Až jsem se vyděsila.
Odpovědět
jo to dělá stres taky jsem měla takové divoké sny ale bude dobré uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já mám taky pocit,že snad ani pršet nepřestane ]-( Jity ty buď v klidu na sobotu hlásí už pěkně,sice jen 13 st.,ale slunečno,takže to bude v pohodě....Taky bych brala klidně studeněji,ale hlavně ať neprší.....Ale ještě se nemá cenu dívat na ty dlouhodobější předpovědi,myslím si,že až tak nejdřív v neděli,jak budou říkat na celý příští týden a stejně uvěřím totálně předpovědi,až tak ve asi středu......Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
apetit:teď jsem se dívala na pár tvých svatebních foteček a byla si opravdu krásná nevěsta,moc ti to slušelo :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Teda dočíst vám od soboty byl nadlidský úkol :-). Luci tak s tou občankou je to ostrý. Já jsem je kontrolovala už po novém roce a svědkům jsem je kontrolovola už někdy v březnu. Pro jistotu .... Věřím, že to byl šok. Ale naštěsti dobrý, že ti vemou pas. Já pas nemám udělaný, tak nevím co bych jim tam dávala. Marti s ženichovým tatinkem to snad dopadne dobře a bude to v pořádku. To taky věřím, že to byly nervy. Budeme si hlavně přát, aby všichni byli zdraví a ostatní věci když se nevyvedou, tak nejsou až tak důležité.
Odpovědět
Děkuji Vám to bude taky mooooooooc slušet o tom jsem přesvědčená :-) Taky jsem se bala toho počasí v patek lilo jak z konve dokonce i se s sněhem a v sobotu sluničko,nevěřila jsem
Odpovědět
Počasí nám snad bude přát všem holky. Jíťa už to má za chvilku a na víkend opravdu hlásí hezky. Tak snad se nám počasí vyvede všem, nezbývá nám, než si to přát. To je super Jíťo, že nejsi nervozní. Na mě se to zatím taky níjak neprojevuje. Asi mi pořád nedochází, že tou nevěstou jsem já. Přijde mi jak kdyby o nás vůbec nešlo. Ale sny jako Lucka mám taky :-).
Odpovědět
My jsme byli v neděli objednat menu v restauraci. Tak už se těším na tu baštu :-). Opravdu vstřícné jednání, dokonce jsme tam zastihli i tu servíku, která nás tam bude obsluhovat. Teď každý den dokupuju nějaké věci co nám ještě chybí. Já pořád ještě nemám spodní prádlo :-D. Zítra jdu na kosmetiku a v pátek na barvení ke kadeřnici. No a po neděli mě čekají nehty, vyzvednout šaty a v pátek nachystat všechno v restauraci .... Bude to vytížený týden ten příští. Ale tak rychle to letí. Až je mi to docela líto, že už bude za chvíli po. Bavilo mě to :-). S tou hudbou jste to Romí zařídili dobře. V pět mi to taky přijde už dlouho. Já chtěla na třetí hodinu, ale taky mi ten muzikant řekl, že se mu to zdá brzy, že se to rozjíždí až kolem čtvrté. Tak jsme domluveni na 16 jako vy. Fotografa už jsme taky domlouvali. Máme to docela rozlítané, bude fotit na 4 místech - u nás doma v Cholticích, pak obřad v Přelouči, fotky u zámku v Cholticích a pak hostinu v Licomělicích, takže to bude takové cestovatelské, ale nedá se nic dělat. Ráno přijede v 8 hod. Já myslela, že dýl, ale chtěl přijet takhle že nafotí i pčřípravy.
Odpovědět
Luci přírůstky v albíčku jsou krásné. Budu se opakovat, ale opravdu šikovná. Pavlínko, nedivím se že nakupuješ. To jsou maličkaté věcičky viď. Já vždycky když to vidím, tak nedokážu pochopit, že může být někdo tak mrňavounkatej :-))). A jaké je to téměř 14 dní po svatbě? Jste ještě tak nějak ovlivnění tou atmosférou ze svatebního dne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Romí, Marti ať se vám svíce vydaří. My jsme se nakonec domluvili, že v sobotu taky něco spácháme. Ale rozhodně ne v takové velikosti jako vy. Kluci si půjdou do hospody a nás 5 holek budeme brebentit u nás doma. Aspoň se holky seznámí, ne všechny se znají. Tak se na to docela těším. Už musím končit, mějte se a snad se sem zase co nejdřív dostanu pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za pochvalu. dneska se v práci barvička mooc líbí,tak jsem ráda. Te´d jsem se bavila tady s jedním IT o svatbě a až mám husí kůži....to je fičák,že už je to za rohem. A pak to tam tak rychle uteče. S počasíčkem se teď modlím,aby hlavně nepršelo a budu spokojená. Když by pršelo tak by se na prd fotilo v zámecké zahradě a to by mě mrzelo.
Odpovědět
jaancaa: to je pěkný ovliněný atmosferou... normalni, chodime do prace resime stejny problemy, spime porad v ty sami posteli jako pred svatbou jediny co se me zmenilo ze mam prstynek na ruce a jmenuju se jinak. brali jsme se kuli miminku aby jsme mohli co nejdriv poridit aby lidi divne nekoukali... a ono nez jsme se stihli vzit byla jsem uz tehotna ;-) Nak sem svatbu ani neprozivala jako vetsina z vas tady na beremese...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho teda dnes napovídali vám řeknu. Luci - na tu občanku se asi budu muset vyfotit taky,ale nechám to až po svatbě. Teď už na to vážně nemám vůbec čas. Tak takový sen se souseem se mi teda ještě nezdál, ale to je ten stres a nervy, jak tad někdo zmínil. Marti - co se týče toho počasí,tak v tu v neděli to asi ještě nebude 100%, ale ve středu už se tomu dá věřit. Teď jsem ještě v práci a čekám na bráchu a půjdem vybírat nějakou košili na svatbu. Už musím běžet a večer nakouknu. Ještě aby nezapomněla apetit fotky máte moc hezké. Měla jsi krásné šaty a byla jsi krásná nevěsta.
Odpovědět
Děkuji holky za pochvalu,potěší to,šatičky jsem dlouho hledala až jsem našla ty :-) Přeji Vám všem ať to krasne zvladnete.
Odpovědět
Luci můžu se zeptat ty jsi vyučená cukrařka protože to cukroví je jak od profesiona :-) la fakt
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem doma z práce i z nákpu. Bráchlovi jsme vybrali hezkou košili a dokonce bude ladit i k naší zelené tabuli :-) Dnes jsem měla v práci celkem náročný den, tak už jsem celkem KO, jak se říká a to mě doma čeká teď ještě nějaká práce. Zítra už budem chystat na svícu a v pátek to vypukne a celou sobotu budem pak asi uklízet. Teď mě tak ještě napadá, že i doma bych si mohla před svatbou ještě uklidit a možná i znouv umýt okna, ale to teda netuším, kdy? :-( Možná budu ráda, když si stihnu alespoň uklidit. Snad v neděli by mohl být čas?V týdnu už to rozhodně nestihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky vám to nedá a pořád musíte myslet na počasí? :-( Závidím Jitce, protože té to tento víkend vyjde. V pondělí má pak zase pršet, pak má být pár dní hezky a dál už počasí nevím, ale bojím se, že když bude pár dní hezky, že to pak do víkendu nevydrží :-( Asi bych se od toho měla oprostit a zakázat si na to myslet i se dívat na jakékoliv počasí, ale nedá mi to :-(
Odpovědět
apetit: fakt pěkné fotky a šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak mám zase něco připečeno a zítra budu pokračovat. Apetit, jo jo jsem cukrářka,ale nepracuju v oboru,ale mám to jako koníček. Romí, je super,že jste s bráchou pořídili košili. S tím počasím je to na prd,ale netrap se s tím stejně s tím nic nezmůžeme. Bohužel. Dneska Peťa mluvil s fotografem,tak mu posílal náš harmonogram svatebního dne a jsme domluvený na 10:00 u nás. Holky vy budete mít svíci tak jak má být týden před svatbou,tak to si to pěkně užijete. My už ji mkáme za sebou a taky jsme si to pěkně užili. Jdu studovat plánky bytečku co kam dáme,tak se mějte a zítra pa pa
Odpovědět
Luci je to vidět že Tě to baví, Určitě to holky zvladnete,s tim počasím to je pravda člověk to stejně nezmění tak stresy nepomužou vím že to nepomůže ale jsou horší věci než počasí
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, apetit opravdu jsi byla překrásná nevěstinka, moc vám to slušelo!!! Romi super, že jste sehnali košili pro bráchu jakou jste chtěli. Já jsem dneska byla zdobit svatební tabuli a parádně jsem si to užila. Paní se to moc líbilo a říkala, že až tam doloží ty talířky a ty ikebany,tak to bude super.šerpu na ženichovo auto mám poměřenou a upravenou na to nové autíčko, takže super, dokonce jsem ještě dnes dopoledne zvládla udělat ozdobu na hlavní dveře u rodičů :-D moc se mi to líbí.zítra musím vyzvednout šatičky a dorty a v pátek to bude nabité. Dnes mě překvapila sousedka, donesla mi dáreček ke svatbě, tak jsem byla dojatá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte pravdu holky. Nemá cenu se počasím trápit a stresovat, protože stejně to nijak neovlivníme a do posledního dne nebudeme stejně vědět, jak bude a totéž mi říkal dnes i Pavlík. Tak se pokusím se přemoci a nemyslet na to a nepátrat!Bude to těžké, ale pokusím se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem už nestihla sem nakuknout.Včera jsme byli pro víno na svatbu a svícu,takže zase jeden úkol splněn. Romi-jak píšeš,tak předpovědi ve středu,budu teprve věřit,už teď je ale asi jasné,že těch slibovaných 22 st. rozhodně nebude,ale fakt nemá cenu se stresovat počasím,které neovlivníme.Neříkám,že na to taky nemyslím,ale pak si řeknu čert to vem,ať jsme radši všichni zdraví....Asi nejhorší by bylo to focení v tom dešti....
Odpovědět
Profilova fotka
Ale včera mě poslala kámoška článek,že předpovědi na příští víkend se velmi rozchází,takže......Budeme doufat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky vždyť se říká naděje umírá poslední,tak budeme doufat a snad nebude aspoň pršet,když už by třeba nebylo sluníčko,ale zatím to vypadá na nejošklivější duben za posledních 5let co si pamatuju. Včera jsem si začala sepisovat co příští týden udělat a už mám plnou stránku...mě asi hrábne. Jíťo už se moc těším na fotečky tabule a ze svatbičky. Jééé ty už jen chvilku a budeš vdaná paní. ;-) Ani se nenadějeme a budeme to mít všechny za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš Luci pravdu,protože zrovna vlastně na svatbu mám narozeniny,takže si to počasí celkem dobře pamatuji a opravdu téměř vždycky bývá hezky.....Akorát před 4 lety se vdávala známá 29.dubna a to bylo taky hnusně,celý den jim pršelo....Ale přesně jak píšeš naděje umírá poslední,sluníčka asi moc nebude,ale hlavně ať je těch kapek deště co nejméně:-)Já už jsem dneska poslední den v práci,teda alespoň tento týden :-D Pátek a pondělí mám dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,tak to se máš. Já jdu vefinále do práce i ve středu. Máme odpoledne poradu,tak tu musím bejt,ale maximálně v pět uteču,abych mohla v klidu dělat dortík. Toho pečení příští týden už nebude tolika,tak to půjde,ale zase bude spousty jiných starostí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?