Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a prstýnek má Peťa taky už zmenšený a je super. Tak aspoň nějaké pozitivum.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi dneska to byla teda náhoda,šla jsem K Mišákovi si koupit ještě jednu bílou organzu na výzdobu dveří a koho jsem tam nepotkala?Byl tam tvůj Pavel.....Čekala jsem za ním na zaplacení té organzy a jak jsem uslyšela o kalách a svatebním kvítí,tak mě to bylo jasné:-):-)To byla fakt náhoda.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dneska taky nakupovali na svícu,měli jsme totálně narvané auto a Kája říkal,že podruhé už se nežení,takové prý nákupy za tisíce.....Tak jsem mu řekla,že mu to ani nedoporučuji:-)Ale už máme taky vše zařízeno,v pátek jenom vyzvedneme koláčky a v sobotu pojedeme pro guláš.Bude nám ho vařit jeden kuchař u nás,tak si ho jenom vyzvedneme.......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt náhodička Marti. Já jsem na něj čekala před květinářstvím, ale odskočila jsem si mezi tím i do pekárny a vedle do obchůdku k Drgové se trošku pokochat, tak jsem se možná minuli, škoda :-(Ale byl tam celkem dlouho, jsem si říkala, co tak dlouho tam tak domlouvá, když už to všechno domuvené skoro bylo :-D Já se jdu barvit v pondělí, ale ke kadeřnici, takže to bude jistě OK. Teda doufám? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt??Tak to je škoda,že jsme se nepotkali.No já jsem tam přišla a tak za 3 min.už šel,takže.....Jenom jsem slyšela,jak mu říká ten pán cenu:-) Já jdu v pondělí taky ke kadeřnici na melír,takže to bude taky ok. Doufám,že to bude ok i s tím Kájovým taťkou,zatím ho ani neoperovali,prý se jim zdá,že už se to po kapačkách spravilo to zauzlení,tak kéž by ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky tak to jste měli pěknou náhodičku. Jen škoda,že jste se doopravdy nepotkali. Včerejší barvení se Peťovi líbí,tak uvidím co mi poví ještě holky v práci. Dřív jsem byla zvyklá na blond a tentokrát se teda nějak nezadařilo a už se v ní ani necítím. Tahle jemná zrz není zas tak špatná,taky jsem jí nosívala,ale už se vidím,že dnes budu stát v obchodě před šamponama a hledat zase jinej. Ještě že mám dobré vlasy a šampony jsou tak šetrné. Martí držím palečky ať je taťka zdravej. U nás se taky s nemocema válčí. Peťi brácha má zánět dutin a čeká jestli nepůjde na punkci,ale na kontrolu jde až 19. Švagrová to má taky a jejich malej měl o víkndu zase teploty...chjo jen aby se na svatbu dostavili...to by bylo taky na prd. Tak musíme holky doufat,že všichni budou zdraví. A že nám ten krásný den nic nepřekazí. A s těma pár překážkama se vypořádáme.
Odpovědět
Ahoj,nevíte někdo jak to bude s počasím,já ciděla jen dlouhodobou předpověď na 19°C a polojasno a to mi moc optimismu nedává-teda mluvím o 24.4.2010,teď je taky zima tak nevím,nevím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no tak kdyby bylo jak říká amalia, tak to by byla nádhera,ne? 19 stupňů je super a polojasno taky,ne?Co více si můžeme přát?Já jsem slyšela jen z doslechu, sama jsem po tom ještě nepátrala, ale prý má pršet ještě 14 dní pršet, ale to snad ne! :-( že ne, holky?Bojím,bojím :-( Musím se na to taky sama podívat. Je fakže, že dnes je u nás taky hnusně a říkám si, že celý tento týden být může a klidně ještě i začátek příštího,ale od středy nebo čtvrtka ať už je krásně. Nebo máte jiné zprávy?Co víte o počasí vy? Marti, já doufám, že my se pak určitě sejdem po svatbě,ne?A držím palečky,ať se tchánovi daří a uzdravuje se.Teď už musím běžet,pa. Dnes jdu ještě do solárka, už jedno z posledních...
Odpovědět
Profilova fotka
Já to radši ani nesleduji,někdo říká že má být až 22 st. někdo zase že má být pořád tak škaredě :-( Stejně s tím nic nenaděláme,ale musíme si všechny přát že bude hezky,no kdyby bylo tak hnusně jak dneska,tak teda potěš!!!Od pátku taky už teď hlásí krásné počasí,tak snad to bude i tak příští týden... Jinak já jsem byla včera na solárku a na permanentce mě zbylo už jen 11 Kč,takže ještě jednou příští týden a kašlu na to,stejně se mě pořád zdá,že to na mě nejde vidět........
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem musela doplácet posledně a dnes jsem si to už taky platila. Dobíjet kartičku si nebudu a příští pondělí půjdu naposledy. Marti budete mít na svatbě muzikanty nebo DJ?A na kolik hodin je máte pozvané?Já jsem teď volala jednomu z muzikantů a chtěla jsem se s nimi domluvit už na čtyři, ale moc se na to netvářil. Že prý hrávají tak od 17 nebo 17,30, ale to mi přijde moc pozdě. A na za 17 hod se nám to nehodí, protože to máme večeri. Řekl, že mám zavolat později, protože na mě teď neměl čas, tak uvidíme? Pokusím se je zpracovat aspoň na 16 hod aby přijeli a o půl začali hrát. Tam pak vždycky vznikne taková dlouhá mrtvá doba.
Odpovědět
rumisek:my máme kapelu na 16.30 a kolem 17-17.30 máme večeři,ale vše bude záležet na situaci-nechám to koordinovat svědky...dostanou časy cca a ať koordinují....
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, já ještě uvidím, jak se s pánem domluvím. Nechci na něj zase nějak naléhat, tak ho zkusím ukecat aspoň na těch 16,30. Teď mám trošku strach mu volat, protože bylo vidět,že ná mě právě v tu chvíli neměl čas a z telefonu jsem vycítila trošku nepříjemnost :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme muzikanty a je jim úplně jedno v kolik hodin přijedou,jen mě řekli,že jim trvá cca hodinu na sestavení aparatury,tak abych s tím počítala,takže jim řeknu v 16:00 ať začnou hrát.Od 17 hod to se mě opravdu zdá už velmi pozdě.....
Odpovědět
Profilova fotka
Mně právě taky, tak snad se mě podaří je přemluvit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem si udělala výzdobu do vlasů - navlékala jsem drátky do perliček. To už byla snad poslední věc, která mi scházela.
Odpovědět
jeee holky neska jsme dostali dodatecny svatebni dar od kolegu z prace... nadhera vikend na hotylku s opecovavanim vecere pri svickach, whirpool, sauna, snidane do postele mmmmm pristi tyden:) ja se tak tesim!neska mi bylo tak hrozne zle :-( ani pracovat jsem nemohla ale videla jsem ve meste hrozne malicky body s medvidkama a jen za 60korun co myslite ze sem udelala x-) x-) x-)
Odpovědět
polasmartina: nám hráli od 4 a bylo akorat... lidi uz zacinali posedavat venku a zdalovali se do blizkeho lesika... babicka s dedama odjizdeli uz v 5
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavli, tak to je nádherný dárek. Taky bych se těšila....A to bodýčko si koupila,viď?Taky bych to udělala. Už jsem s pánem mluvila a podařilo se mi to nakonec domluvit na 16 hod. Hrali na svatbě i mé kamarádce a taky začínali v 16, i když mě tvrdil, že začínají až později, ale to neva. Hlavní věc,že to nakonec přislíbil a že začnou hrát v 16 hod. Máme už obřad na 11 hod,tak se obávám, že by se lidé do 17 hod nebo 17,30 unudili a nehledě na to, že někteří budou odcházet jistě dříve, tak ať z toho taky něco mají.
Odpovědět
jo koupila a ted se na nej porad divam a posilam manzovi sms ze je to tak malicky:) je to malicky ze bych se stim hned ponufala a pomazlila:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám pozitivní zprávu. Barva vlasů je redy a já jsem ráda,že nebudu holohlavá :-D . Zase jsem si dnes upekla nějaké dortové korpusy, udělala nepečenou roládu a zítra budu :-D okračovat. Teď mě trošku bolí hlava,tak už budu odpočívat. Holky, příští týden jdeme podepisovat rezervačí smlouvu na byteček jupííííí,tak snad vše klapne a budeme se příští rok z jara stěhovat do nového bytečku. Marti, já jdu zítra do solárka a to bude předposlední návštěva a uplně naposled půjdu v úterý příští týden. Romčo je super,že máš domluvené muzikanty. To si mi aspoň pěkněťkovi,aby jim zavolal a domluvil kdy příjdou hrát. My je tam chceme tak od 16:00 ať tam není tak dlouhé to hluché místo. Dneska nám přišlo třetí blahopřání,tak máme zase radost. Pavlí, vůbec se ti nedivím,že si body koupila, já nejsem těhotná a kupovala bych taky hned. Proto pořád něco kupuju známejm co mají malé mimča.
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem vám holky fotečku ještě svatebních mušliček co dáváme do výslužek,tak jukněte.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zapomněla jsem vám říct, že už jsme dostali 3 svatební dary a ještě ani svatba nebyla :-DTen první jsou peníze od Pavlíkové babičky, ten druhý povlečení, které nám asi bohužel bude k ničemu :-(, protože je to klasický rozměr a my si chceme pořídit větší peřiny, protože Pavlík je dlouhý a ten 3. mi zatím Pavlík neprozradil, jen mi řekl, že máme další dar. Luci - tak držím palečky. Nám dnes brácha zapojil plynovou desku, takže už doopravdy můžu vařit a už nám fungují i zásuvky, takže můžu vařit i kafé. Super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci hezký sladký přírůstek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak to my jsme si nechali koupit povlečení rovnou prodloužené. Potom do nevého bydleníčka si chceme koupit nové peřiny,taky prodloužené a návštěvám necháme ty normální,takže se budou hodit oboje povlečení ;-) To je paráda,že už máš i pynovou desku. To můžeš vařit jako drak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda dočítat vás je ale fuška. Romi gratuluji ke kuchyni a svatebním dárečkům. Luci je super, že ti teď barvička sedla tak jak má a že se ti líbí. A také gratuluji k bytečku!!! Pavli to je od kolegů moc pěkné, že vám dali takový dáreček :-) A nedivím se ti, že už nakupuješ na miminko. Já už sleduju kočárky a další věcičky a to ještě nejsem těhotná. Dnes jsem byla u kadeřnice na melírek a na nehtíčky a skvěle jsme si pokecali, tak nějak to prožívají semnou a i když jsou to cizí holky chtějí ať jim pak hlavně dojdu ukázat fotečky. Je to od nich milé :-) Zítra jedu zdobit slavnostní tabulu, čtvrtek akorát pro šatičky a pro dorty a pátek bude hektický,ale normálně nervozita ještě nikde :-D Holky modlete se prosím za mě, aby nám vyšlo počasí to jediné mě trošku znervozňuje. Jinak moje mamka jak mě začátkem roku do všeho rýpala(jak jsem vám psala), tak teď je jak vyměněná. Podporuje mě a jakoby mě vše vynahrazuje. Když mám z něčeho obavy začne mě uklidňovat a hlavně se už i s otcem moc těší. Takže mám z toho radost a možná i to mě pomáhá držet nervičky na uzdě :-D jinak my máme muzikanta na 15:30,ale je to domluvené tak, že prostě přijde a podle situace buď začne hrát nebo ještě počká.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ty mušličky jsou krásné, tak jako všechno tvé cukroví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jity - přes víkend má být hezky, takže můžeš být v klidu!!!!Možná nebude žádné velké extra teplo, ale hlavně, že nebude pršet a i slučníko má svítit. Víkend má být prostě hezký! Dnes jsem se schválně dívala na počasí. A v pondělí má pak zase pršet. Ale snad nebude pršet věčně :-( Tobě to teď vyjde a nám snad taky....?Ale taky mám strach. Kdo by neměl, když člověk vidí jak teď pořád leje jak z konve. Kdybychom se tu Jity už nepotkali, tak ti přeji, ať vám všechno vyjde jak má! A krásně si ten dej užij!
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, tobě se to tedy blíží. Neboj na víkend hlásí pěkné počasí,tak určitě bude krásně. Ty jsi s kočárkem jak my. My už máme vyhlídlej a pak jen vybereme barvu a objednáme :-D . Má ho kamarádka, je sním moc spokojená a nám se moc líbí. Holky a děkuji za pochvalu mušliček.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a jak pak to vyjde nám? :-( Od pondělka pak zase hlásí déšť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ROmi děkuji za útěchu říkají mi to všichni, že na víkend má být krásně. je mi jedno jestli bude chladno,ale hlavně to sluníčko. Vy budete mít už pěkně teploučko věř tomu ;-) Taky je mazec, že zrovna tento víkend je uctění památky toho polského prezidenta, tak jsem si dělala srandu, že jak máme obřad 11:45, tak jestli budou chtít uctít tou minutou ticha, tak aby jsme si stihli říct ano. Mamka mě uklidňovala, že tam za nima dojde a řekne ať si minutu ticha udělají jindy :-D No mamka prostě válí :-D Nakonec ve zprávách říkali, že na svatbách atd. si to každý má udělat jak chce a já opravdu nechci při vzpomínání a dívání se na video si naši svatbu spojit s takovou smutnou událostí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?