Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotečky Pavli. Moc ti to slušelo :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, vidím, že si měla asi pěkné fofry, když ženich přijel 8,15 a ty si přijela v 8 od kadeřnice, co? To si byla asi u kadeřnice déle,než se předpokládalo,že? A vy už jste odešli ze svatby už v 22 hod? Soudím podle času, kdy jsi nám psala, že jdeš do vany ;-) To je celkem brzy, ne? Svatba už v tu dobu končila?Nebo jen vy jste odešly, aby jste si užili svatební noc a veselka pokračovala? My plánujem, že do půl noci se určitě zdržíme, možná ještě déle. Cca do 1 hod. Teď už ale musím fakt běžet,pa. Nakouknu asi až večer.
Odpovědět
tak nak prestala hrat kapela a kdyz sme parili uz od pul ctvrty tak to vsem uz stacilo, preci to byla svatba a ne tanecni maraton :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Tak mladá paní Pavlínka už to má za sebou. Podle toho Pavli co jsi psala to vypadá, že to byl opravdu krásný den a všechno se povedlo. Ráno sice asi trochu fofr, ale prostě všechno se naplánovat časově nedá. Fotky jsou pěkné, sluší vám to, už abychom jich viděli víc :-D. Mě nijak nepřijde divné, že jste končili v deset hodin. Měli jste obřad poměrně brzy dopoledne, takže si myslím, že to bylo akorát - od deseti do deseti :-D. My máme obřad v 11 a vidím to maximálně do půlhoci. Víte co se říká, v nejlepším se má přestat :-). Ještě jednou vám Pavli přeji všechno nejlepší do manželského života, hodně lásky, zdravíčka a rodinné pohody :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Pavlí byla jsi krásná nevěsta a přeji vše nej nej nej do společného života! Je super,že vám vše tak pěkně vyšlo a užili jste si to. A byla nějaká věc kterou by si udělala jinak? Máte nádherně vyfocené prstýnky. No už se moooc těším na další fotečky. Já to mám naplánované asi tak,že o půl sedmé jdu ke kadeřnici o půl devátý mě bude líčit paní a pak budu mít do půl jedenácté chvilku klídku a připravování si osobních věcí a o půl jedenácté by měla být svědkyně dolíčená a pustíme se do mého oblékání. Myslím,že do jedenácti budu hotová a pak se ukážu ženichovi a pomalu pofrčíme na obřad. Na zámku máme být před dvanáctou,tak snad to tak vyjde a dál už je to tak trošku jedno. Kapelu domluvíme teda do půlnoci,ale když to k tomu nebude,tak je pustíme klidně i dřív. No uvidíme podle situace.
Odpovědět
Ahoj vdaná paní Pavlínko moc moc gratuluji a přeji krásný manželský život hlavně pořád hodně lásky, porozumění a vše jen to hezké gratuluji!
Odpovědět
zatim nemuzu rict co bych udelala jinak, je to moc cerstvy... jinak nemenila bych asi nic, vse vyslo tak jak melo, neutraceli jsme za ptakoviny jako dekorace na stul nebo pod prstynky stejne by si toho nikdo nevsiml ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se říká jiný kraj, jiný mrav a u nás bývý zvykem, že se někdy svatba táhne i do pozdějších hodin, ale vždy to samozřejmě záleží na tom, jaké složení lidí se na svatbě sešlo a jak jsou vytrvalí. Jsem si jistá, že i u nás na svatbě někteří lidé zkončí už ve 22 hod, ale věřím a doufám, že tam budou i tací, kteří tam s námi budou i třeba do půl noci. Je fakt, že od rána toho má člověk až až....Asi bude taky hodně záležet na tom, do kdy bude hrát kapela. O tom jsem s nimi nemluvila, bavili jsme se jen o čase, kdy by mohli přijet, ale do kdy budou hrát, to netuším. Ale doufám, že do těch 11 nebo 12 max by mohli. Tak snad? Taky už jsem zvědavá na ostatní Pavlinčiny fotečky. Jinak jsme dnes měli schůzku s fotografem a proběhlo to hladce a v pohodě. Už se na společné focení všichni moc těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, koukej, není tohle náhodou tvoje krásné cukrovíčko?Někdo si ho asi zkopíroval do svéhe albíčka. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné, i když uplakané, Velikonoční pondělí holky :-)Doufám, že vás vaši nastávající a pro některé nebo spíš pro jednu :-) už manželé pořádně vyšlahají :-D. Vidím, že večer už tu nikdo nebyl, takže ráno bylo pro mě potěšující, že nemusím nic dočítat. Užijte si hezky poslední den volna. Já byla doma už od čtvrtka (prázdniny) a tak mi to uteklo a zítra už do práce :-(Ale zároveň se na zítřek už těším, protože by měl přijít pán na pracovní desku.....Včera jsme zfoukli poslední zvací návštěvu a tento týden už zavezem jen 2 oznámení našim řidičům a hotovo!
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, děkuji za upozornění...už jsem si to z albíčka smazala...neudělalo mi to nějak dobře a slečnu jsem poprosila o smáznutí. Doufám,že to není blbí,ale prostě se mi to nelíbí,aby někdo kopíroval naše výtvory.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ozývám se po několika měsících. Mé práce na diplomové práci se již chýlí ke konci, tak mám chvíli času se na Vás podívat. Nějak nám ten čas utekl a máme to za pár. Hrozně moc se těším. Určitě přijde velká úleva a odpočinek zároveň. Vše je hotové až na ty nešťastně květiny. Pořád je nemám zamluvené. Prý jsem moc malá na to, abych si vybírala :-(. Asi špatný přístup floristky.
Odpovědět
Článek se načítá
Moc malá? To nechápu.... Mě floristika udělala návrh, se kterým jsem odešla domů. Potom se mi to rozleželo v hlavě a zjistila, že takto to nechci. Tak jsem jí poslala mail s různýma obrázkama a společně jsme vybraly tu nej. Nakonec mi psala, že mi uváže, co si řeknu sama, ale že doporučuje tohle a tamto. Gratuluju k DP, taky už mám hotovo, včera jsem slavnostně dopsala závěr. V úterý to nesu k poslední kontrole.
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí nervy s DP už mám za sebou. Luci - i mě to hodně překvapilo, když jem tam uviděla v cizím albíčku tvoje zákusečky, tak jsem si řekla, že tě na to upozorním, protože jsem předpokládala,že tě to asi moc nepotěší. Ty názory s floristkou, že je někdo moc malý a nemůže si vybírat mě překvapili a přijdou mi teda zvláštní. To jsem ještě neslyšela takovou rekaci. Na zkoušku kosmetiky půjdu až ve středu před svatbou, kdy mi bude dělat obočí, tak mě zkusí asi i nalíčit. Hned jsem si to napsala do diáře a zdá se, že každý den už tam něco mám. Kormě úterý, to mám zatím volné, ale tam si dám asi poslední solárko, takže už je vlastně každý den obsazený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že nikde nikdo, tak jdu zase pryč - dívat se na pohádky :-) Za chvíli by měl přijít Pavlik a budeme se snažit dát dohromady finální seznam hostů, udělat zasedací pořádek, zkontrolovat jména na jmenovkách atd., nebo-li budem dolaďovat detaily. Už se moc těším na zítra, až přijdu domů z práce a deska bude hotová. Teda doufám :-( Hned se pak pustím do úklidu a snad už to bude naposled co bude takhle kuchyň uklízet po takových pracech. Už ani nevím, kolikrát jsem to tam všechno umývala. A kdyby mi to vyšlo, tak už bych si tam nejraděj nastěhovala i nějaké věci. To bude asi poslední věci, která se tam do svatby bude dít a s nákupem lednice, drobných spotřebičů, stolu, židlí a různých kuchyňských pomůcek (hrnců, talířů) a potřeb budeme pokračovat až po svatbě, až dostaneme nějaké penízky ;-) Ne, že bychom na to teď peníze neměli, ale říkáme si, že ty peníze ze svatby, pak na nákup těchto věcí použijeme. Vlastně to budou peníze na to tak trošku určené, takže je pak asi částečně utratíme na naše zařízení.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na tohle asi štěstí. Je to nějaká specialita u nás v Litoměřicích. Takhle to bylo i se šatama. Teď jsme přišli do květinářství a první co řekla bylo, že jsem moc malá. Takže si nemůžu moc vybírat. v žádném případě ne kapku a jen malou kytičku do ruky a ještě ne všechny květiny. Nejspíš je to pravda, ale když přijdu poprvé do květinářství a slyším tohle, tak je to moc smutné. Taky jsem to obrečela (až doma samozřejmě). Už mám nervy na pochodu. Před chvílí jsme dodělali jmenovky ke svatebním mandličkám. Až budu mít čas, určitě je vyfotím ;-). Jsem z nich hrozně nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám,že jste toho moc nenapsali,ale jsem i ráda. Aspoň nemusím tolik dočítat. Romí, doopravdy některé kopírování obrázků nechápu...ale slečna je tam zatím pořád má,tak uvidím jestli je smázne. :-| Když teď máme chladnějc tak se taky vydám do solárka, jak je zima,tak si připadám i taková bledá,ale co budu chodit jen jednou týdně a prdím na to. Však nejsem jak uponá běloba. Holky my teď do toho všeho budeme asi vyběhávat hypotéku (našli jsme nádherný byteček) tak jsem na to zvědavá jak to vše budu zvládat. Ale Peťa říkal,že to zatím bude oběhávat sám a pak bych se po svatbě přidala...No a potom bysme mohli i zadělávat na miminko :-D . Dneska když jsme se vrátili od našich,tak jsem si udělala zase nějaké cukrovíčko,něco naplnila a zítra budu pokračovat. Marinale, tak to jsem taky teda nikdy neslišela,aby si byla malá na kytičku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám,že jste toho moc nenapsali,ale jsem i ráda. Aspoň nemusím tolik dočítat. Romí, doopravdy některé kopírování obrázků nechápu...ale slečna je tam zatím pořád má,tak uvidím jestli je smázne. :-| Když teď máme chladnějc tak se taky vydám do solárka, jak je zima,tak si připadám i taková bledá,ale co budu chodit jen jednou týdně a prdím na to. Však nejsem jak uponá běloba. Holky my teď do toho všeho budeme asi vyběhávat hypotéku (našli jsme nádherný byteček) tak jsem na to zvědavá jak to vše budu zvládat. Ale Peťa říkal,že to zatím bude oběhávat sám a pak bych se po svatbě přidala...No a potom bysme mohli i zadělávat na miminko :-D . Dneska když jsme se vrátili od našich,tak jsem si udělala zase nějaké cukrovíčko,něco naplnila a zítra budu pokračovat. Marinale, tak to jsem taky teda nikdy neslišela,aby si byla malá na kytičku. To je zvláštní a ani se ti nedivím,že jsi to oplakala.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že se mi to zdvojilo....to se omlouvám
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínka přidala nějaké další fotečky...a jsou teda moc pěkné! Pavlí doopravdy vám to moc sluší a krásně vám vyšlo počasíčko. Kéž bysme to tak měli i my ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme s Pavlíkem teď prošli to, co jsme chtěli, tak jsem ráda. Ještě to sice asi ten týden před svatbou projdem znouvu (zasedací pořádek), protože máme pár nejasností, které musíme zjistit. Každý jsme si napsali na papír ještě pár úkolů a věcí, které chceme zjistit a udělat, tak se do toho zítra pustím. Ještě jsme si prohlíželi i různé svatební fotečky, co se nám líbí a nějaké takové bychom chtěli mít taky, tak už jsem se na to focení začala moc těšit. Na fotečky Pavlinky se hned kuknu. U nás dnes celý den propršel, takže to byla taková smutná šlahačka, ale Pavlince to vážně vyšlo. A nám to vyjde taky holky :-) Luci - to je fajn s tím bytečkem, snad se to podaří?Já mám taky v plánu jít zítra po práci do solárka. Sice se mi to moc nehodí, neraděj bych pospíchala z práce co nejdříve domů, když má dojít ten stolář, ale stejně bych jim byla asi doma prd platná, takže do solárka půjdu.Ve středu se mi to nehodí. Jedině,že bych šla až ve čtvrtek,tak uvidíme zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak to se musíš na zítra moooc těšit a ani se ti nedivím. My jak jsme si teď vyhlídli byteček,tak je to novostavba a posouváme příčky a už se pomalu stěhujeme...jéé kdyby to tak vyšlo a bylo to doopravdy naše a mohli plánovat kam co dáme. Do solárka půjdu zítra, to nehlásí ještě tak pěkně jako ke konci týdne,tak mi nebude takové teplo. A budu to mít zítra i týden od poslední návštěvy. Jo a jste Romí šikovný,že jste vše pěkně prošli a probrali jste si to.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Luci a máš pravdu, moc se těším :-) Pro dnešek už se asi rozloučím, tak snad už toho moc nenapíšete. A zítra nevím, jeslti se ukážu, protože jak přijdu domů z práce, tak se možna zrovna pustím do úklidu kuchyně, pokud už to bude možné. Tak možná nakouknu až večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak koukám,že už tu byla jen Romča,tak vás prozatím jen pozdravím ;-) Romí, snad bude co uklízet. Tohle je uklízení pro radost,tak ti držím palečky. Já se dneska těším do toho solárka. Mějte se krásně pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Romí, slečna už fotečky smazala,tak ti ještě jednou děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jééé to je fajn, že tu nikdo nebyl. Aspoň nemusím nic dočítat. Jsem ráda Luci, že ta holka fotečky už smázla. Já jsem za vámi nakoukla, protože kuchyň ještě není hotová, takže zatím není co uklízet. Trošku se to teď zkomplikovalo, tak to ještě bohužel není :-( Ale snad to dnes bude a uklízet jistě bude co, protože je všude zase spoustu prachu. Ale jak říkáš, taková uklízení je radost, i když někdy už mě to nebaví, protože je to furt dokoleka, ale věřím, že tohle už je naposledy. Doufám? :-( Tak zatím pa a snad tu jetě ukážu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla Luci - nemáš zač děkovat. Rádo se stalo :-) Já jsem dnes taky byla v solárku a ještě půjdu 2x a finiš. A možná pak ještě někdy občas zajdu,ať mi to do svatební cesty nesleze, když už jsem tam chodila.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, Pavlinko moc krasné fotečky a krásně vám to tam spolu slušelo. Jak jsi to popisovla, tak to vypadá, že ted den uteče jak voda. Takže chci ti taky jako holky popřát hodně lásky a štěstí do manželství. ROmi to moc dobře znám to uklízení jak jsem psala jsme po dvou rekonstrukcích a ten bordel se mi vždycky zdál nekonečný pořád se někde znovu hromadil a hromadil :-( Neboj musíš se uklidňovat tím, že finišujete,takže tohle bude už brnkačka a za chvíli už budeš stěhovat nadobí jak jsi psala :-D LUci- líčení moc pěkné a jak jsi psala, že jsi spokojená s účesem, tak to je moc dobře. Já jsem dnes byla znovu v salonu a paní jsem řekla, že už fakt naposledy a zkoušela jsem si šatičky se spodničkou(jestli si vzpomínáte, tak minule mi tam dala jen kruh dolů a nedělalo to pěkný tvar), takže teď to bylo ono a ještě jsem si vyměnila bolérko takové lehoučké jako víla :-D jsem spokojená a ještě jsem si zkusila jedny nové šatičky,ale asi fakt už mám ty pravé tyhle mi vůbec neseděly.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Jity, že to sedělo. Už se taky moc těším na poslední zkoušku, která už bude coby dup - ve středu před svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, asi hotovo a za chvíli budu moci jít uklízet. Ještě tam sice budou opět nějaké menší dodělávky, ale pracovní desku už je téměř hotová. Ještě budou scházet zapojit zásuvky a pár drobností a je to. Uf
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?