Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak když nám vyjde to počasí dle té předpovědi co sem dala Marťa tak by to bylo super. Já jsem dneska po cvičení dělala marcipánové růže...pěkně jsem si snima vyhrála,tak mám další věc hotovou. Ještě jsem si dělala takové malé kytičky a ty mi teď schnou v kalíškách,ty zítra vyndám a udělám ještě jednu dávku. No a zítra mě čeká další pečeníčko. Holky taky máte pořád co dělat, na něco myslet, něco hledat, zkoušet....mě připadá,že se nezastavím ani na chvilku a pořád o něčem přemýšlím. Už abych měla práznou hlavu,ale myslím,že po víkendu to bude lepší. To budu mít po zkouškách a po domlouvání podrobností v restauraci,tak snad to pak opadne. Ale ono se objeví zase něco jiného co. Kort u mě to pečení. Romí, to jak si psala s tím vykradením,tak je to teda síla. Člověk doopravdy nikdy neví. Bohužel příležitost dělá zloděje. Romí, jak popisuješ ty nehtíky,tak jsou jistě krásné. Jíťo, ty se máš že už máš skoro vše takto připravené. Ty jsi asi teď další na ředě po Pavlínce co?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to věřím, že toho máš teď hrozně moc, ale v tvém případě to dělá asi hlavně to pečení. Já se sice doma nenudím,ale zase v takovém shonu nejsem. Zítra jdem vyzvednout svatební košili a chtěli bychom k tomu zrovna koupit i kravatu, tak snad se podaří. Téda už jen 24 dní. To už je coby dup.... My příští týden musíme zajet do restaruace domluvit se a ten další týden asi proběhně nějaká poslední schůzka s načím farářem, kde se budeme pravděpodobně domlouvat na podrobnostech obřadu atd. Takže to jsou ještě 2 důležité věci, které musíme zařídit. A přes víkend asi zavezem oznámení těm našim dvěma řidičům a fotografovi. A v následujících týdnech se asi pomaličku budem připravovat na svícu.Jo a ještě jsme si říkali, že bychom měli koupit nějaké ty dárky (flašky) pro tatínky, ať si na to taky už nemusíme myslet. No vypadá to, že pár věcí se asi ještě najde,hlavně na ně nezapomnět :-( Do toho ještě nějaké starosti a zařizování s kuchyní a uletí to jako voda. Do konce března už to nestihnem, jak byl původní plán, ale snad do konce příštího týdne..... I když i tak mám obavy :-(
Odpovědět
UZ SEM NERVOZNI!!!! 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( :-S ]-( :-S ]-( ACHJO. co mam delat s tim blbxm cukrovim co si tchyne navymejslela. neska si snad vezmu jeste pul dne dovoleny abych se toho cukrovi doma zbavila, mam celou lednicic nacpanou
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak ať dneska dobře pořídíte. Máš pradu. Jsem v shonu hlavně kvůli cukroví a do toho když ještě třeba někam volám (viz restarace) psala jsem na zámek jestli je vše o.k., na šaty...tak pořád člověk na něco myslí a připadá si v jednom kole,ale přitom to jsou maličkosti. A i radosti. V sobotu jede mamina s bráchou kupovat do Jihlavi oblek. Brách i když je o tři roky starší,tak bohužel moc nevyrost a potřebuje skrácenou dýlku a tak schání a schání a nikde nic,tak volal včera do OP Prostějov a tam prý mají,tak tam právě pojedou. Pavlí, nebuď z toho smutná! Je to přeci krásné ;-) . Nevím co jste s cukrovím plánovali nebo neplánovali,tak nemůžu poradit...že by výslužky a nebo do restaurace?.. Hlavu vzhůru!!! Vše bude parádní.
Odpovědět
vysluzky je toho moc a uz vidim jak kdyz to vezmu nakrabickovani do restaurace tak se to zkazi... jako do restaurace sem chtela ale nechtela sem delat vysluzky:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že za dnešní den jste toho zatím moc nenapovídaliy, což je fajn. Aspoň nemusím tolik dočítat. Dnes nám přivezli konečně pracovní desku, ale aby to nebylo tak jednoduché a bez komplikací, tak se pro změnu zase vůbec nemůžu dovolat tomu stolářovi :-( Nebere telefon, neodepisuje na sms, ach jo :-( To je dost Pavlinko, že už si aspoň taky trošku nervózní :-D. Nebo mi to přišlo divné, jak můžeš být tak pořád v klidu. Ale to prostě asi muselo přijít a všechno bude OK. Vždyť už za 3 dny to budeš mít za sebou a bude to krásné! Stejně si jednička, že jsi to tak dlouho vydržela v klidu a v pohodě ;-) Zítra bude určitě lépe. Taky se děsím toho krabičkování u nás, protože toho bude hodně a už vidím moji mamku, jak to po nás bude kontrolovat jestli tam toho nedáváme málo a jak ji znám, tak by si ty počty zákusků nejraděj furt přepočítávala atd. To budu asi pak tak trošku nervní, ale z ní :-(Kolik každému dáme koláčku, a trubiček a řezů, atd? No to bude o nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí,tak to na sobotu máte cukroví celkem brzy... Tak siněco schovej na ráno před svatbou,když se u vás budou sjíždět svatebčané a´t si mají do čeho zobnout. Kolik máš kousků? Na osobu na hostinu se počítají tak 3-4ks tak můžeš orientačně dle toho rozpočítat. Jen nevím když si to tchýně vymyslela,že to nacpala k tobě. Romí, to je super,že už máte desku a stolař se snad brzy ozve. Tvojí maminu ti teda nezávidím. Tohle by mě taky točilo. Ale moje nervíky zase budou z toho jestli mi to vše dobře vyjde,aby někde nechybělo.
Odpovědět
vymyslela pac ona ma malou lednicku...zakusky nemame mam jen maly cuk rovi je toho 20 kilo mam to nakrabickovany a dnes a zitra musim vsechny object abych to dala jim a jejim rodinam.... achjo a navic neska nasi vymysleli ze prijede bagr odvest kaminky co jsou uz rok pred barakem a nikomu tam neprekazeli.... vzala sem si pul dne dovoleny dneska a makam tu jak šroub
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme krásnou košili, kravatu i manžetové knofilíčky, jupíííí x-) Jen jsme nepořídili se spodním prádlem pro ženicha (nějaké sexy boxerky a termo nátělník - bílý, protože Pavík se hodně potí), to jsme ale bohužel nesehnali :-( Ale zato já jsem si koupila krásné sprodní prádylko. Nebylo to sice v plánu, protože pod šaty na svatbu už jedno mám, ale toto mi nějak padlo do oka a navíc bylo ve slevě, tak nekupteto :-D No říkala jsem si Luci, že mamku budeme muset při krabičkování asi někam zavřít, aby nám do toho moc neremcala. Jí to sice nedá, ale snad to nějak zvládnem. Jak ji znám, tak bude chtít nahlídnout do všech krabiček a bude furt přemýšlet jeslti ubrat nebo spíš přidat, aby tam nebylo málo atd. Ona toto krabičkování moc řeší, kolik komu a tak, tak z toho mám trošku obavy, ale snad to bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí,tak vídíš jak si to zvládla...objednala 20kg...tak to je mazec to je teda pěkná hromada. Mě tady teď leží skoro 15kg,tak si to umím představit. Romí, je super,že jste tak pěkně pořídili a že i prádlo sis koupila. Aspoň sis udělala pěknou radost. Já jsem se tu zase pleskala s cukrovím(chystala si co naplnit příští týden do Peťovejch výslužek) tak to mám nachystané a v pondělí budeme pěkně plnit ať to máme pěkně čerstvé. Nebo možná bude plnit Peťa a já se tu čochnit zase v něčem jiném. Romí s mamčou to jistě v poho zvládnete. Nejlepší je rozpočítat přesně pro každého klik kousků nebo dkg a pak se nemůže nikde přidat a ani ubrat ;-) . A zkoušeli jste pro Pavlíka třeba nějaký ten nátělník třeba v nějakém sportu (funkční) taťka si je chodí kupovat do sportu. Teď jsem zase něco vyfotila,tak se jdu kouknout jak to vypadá a kdyžtak přidám zase nějakou fotečku.
Odpovědět
ja se tesim! jen mam doma jeste dost prace... ted se kouknu na ordinaci a pujdu pokracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí,tak to budeme mít určitě každá. Jen ty jsi chudáku první. Ale ty to zvládneš na jedničku a bude vše fakt super.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fotečky jsou tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky koukala jsem,že už je tu i téma duben 2011 nezopakujeme si to ještě jednou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci opět NÁDHERA!!!Ve sportovním jsem se zatím ještě nedívali, protože potřebujeme spíš nátělník(ale termo) než termotriko, tak jsme mysleli, že to třeba budo mít ve spodním prádle, ale bohužel :-( Takže se asi budem muset kouknout po těch sportovních obchodech.Snad ho ještě někde koupíme? Pavlík už má těměř všechno komplet, až na ten nátělník, tak říkal, že si to některý den zkusí obléct se vším všudy, košile+kravata+oblek i boty,ale mně se prý neukáže :-( Abych prý měla taky nějaké překvapení, když on mě taky nemůže vidět. Tak už se moooooc těším, až ho ve všem uvidím v den "D" :-) Určitě mu to bude moc slušet! Dnes jsme byli ve městě, tak jsem mu ukázala, kde je to květinářství, do kterého pak půjde. Stolář se mi opět vůbec neozval, což mě teda hodně mrzí a celkem mě ten kluk zklamal, protože si myslím, že zavolat mohl, i když třeba nemá čas to udělat, ale dát vědět mohl. Tak už jsme začali pátrat po jiném a sehnali jsme kontakt na jiného, tak mu Pavlík zítra zavolá a vypadá to, že by nám to mohl během příštího týdne udělat. Tak snad? První jsem doufala, že to bude během tohoto víkendu, ale to už nebude :-( Tak snad ten příští týden. Dobrý fórek Luci, ale asi ne. Sejdeme se,až na těch dětských stránkách. Teď nevím, jak se jmenují? Koník nebo tak nějak?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Luci no teda to jsou tak překrásné kousky cukroví, že člověk jen se na ně podívá, tak už slintá :-D Fakt, dát mi krabičku na stůl, tak se po nich jen zapráší a pak by mě museli zvedat heverem :-D s tím termínem myslím, že tady má ještě někvo svatbu 10.3. a pak jsem já :-D Jak jsi psala, že se těšíš jak budeš mít čistou hlavu, tak já teď už v tom stádiu jsem. Nějak na svatbu nemyslím a hlavně už mě ani nenapadá co bych ještě mohla řešit, takže jsem sama za sebe raduju :-D uvidíme jak dlouho mi to vydrží :-S Pavli buď v klídku za chvíli budeš v tvých krásných šatičkách a budeš kouzelná nevěstinka a všichni se budou dívat jen na tebe a všechno vyjde ok. Romi super, že jste tak krásně pořídili, jak jsi psala s tím prádlem, tak já ještě přemýšlím jestli si nekoupím nějakou noční košilku ;-) A s tím stolařem to moc dobře znám hlavně pevné nervy! Jo jak jsi psala s tou mamkou při rozdělování výslužky, tak úplně to samé mě čeká taky,ale sere pepina kvůli takovým kravinám se přeci nenecháme rozhodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí,tak zkuste juknout do nějakého toho sportu. Vím,že my je třeba k nám bereme, jen nevím jestli bysme je měli třeba na prodejně v Břeclavi...to by si se musela juknout třeba na naše vebovky. sportisimo.cz Jinak vám holky děkuji za další pochvalu. Jíťo a kdopak to je toho 10.4.? Nějak si taky nemůžu vzpomenout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem neměla vůbec čas sem juknout,protože jsme byli se sestrou vybírat šaty na svatbu.Jestli si pamatujete,tak už jsem vám tady psala,že jsme jednou byli a koupila jsme jedny moc hezké,jenže je musela jít vrátit,protože na nich našla kaz a v tom obchodě neví,jestli jí dokážou sehnat ještě stejné.Takže jsme v týdnu prochodili celé UH a nic a včera jsme byli ve Zlíne a zase nic.....Už z toho začínáme být nervózní.Ty původní prostě byli bezvadné a strašně moc jí slušeli.No snad se nám podaří sehnat nějaké podobné,ono toho času už moc nezbývá a hlavně sestra má 3 děti,takže je i pro ni problém pořád někde chodit,protože si vždycky musí obstarat hlídání apd.Ach jo.No tak jsem si postěžovala :-(
Odpovědět
Ahoj, zdravím všechny "duběnky" - i já jsem dubnová (24.4.) :-) ... a když už je tady ten slavný měsíc, tak jsem přišla popřát ať nám to vyjde a ať nás to stojí co nejméně nervů ... nervozita je zatím ok, .. no ale začínám ji trochu cítit ... =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem to Luci našla. Ta nevěstinka 10.3. je Janek83 byla tu s námi v únoru sice na chvíli,ale nějak jsem zapamatovala, že je předemnou a kačkou. Holky štve mě to počasí!! vždy když mám volno chci umývat okna a ono prší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak Pavlinka už to bude mít zítra za sebou a jistě se jí pak hodně uleví, zatímco mi budem ještě trošku stresovat a budem mít pocuchané nervičky. Jestlipak i ona je dnes nervózní? Pavli - možná už dnes ani nenakoukneš, ale přeji ti na zítrejší den jen to NEJ...., ať se všechno vydaří a vyjde, tak ják má. Moc držím palečky. Budeš krásná nevěsta :-) Dnes je u nás trošku pochmurno a sem tam přeprchá, ale zítra má být a jistě bude hezky, sluníčko a teploučko! Takže žádné obavy nezapomeň vykročit z domu to správnou nohou :-D Ostravanci - děkujeme :-) Marti - s těmi šaty je to škoda, věřím, že vás to obě hodně mrzí a hlavně sestru, ale snad se vám ještě podaří sehnat nové a uvidíte, že pak budou ještě krásnější. Jity - noční košilku si uričtě kup. Já ji koupenou mám už dávno a i když ji sice na sobě moc dlouho mít nebudem, tak to jistě i za ten krátký okamžik stojí za to :-D A navíc taková hezká košilka se nikdy neztratí a pak ji budu normálně používat. A jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má takovou mamku. Ale máš pravdu, rozhodit se tím rozhodně nenecháme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já je Jity zase vždycky umyji a pak mi hned zmoknou :-( Taky jsem si včera chtěla umýt okono v pokoji, bylo hezky, ale říkala jsem si, že do 24. by stejně bylo ještě ušmudlané, tak s tím ještě asoň týden nebo 2 počkám a pak to jen přeletím.
Odpovědět
Profilova fotka
To počasí máme prostě aprílové a budeme do poslední chvíle čekat jaké nakonec bude. ale na zítra hlásí krásně,tak bude mít Pavlínka jistě pěkné počasí. Jíťo, ty si teda šikovná,že jsi to našla,ale na tuhle nevěstu si už nějak nepamatuju.
Odpovědět
Ahojte. 8-) Tak se to všem přiblížilo, což? Jak probíhají přípravy? Víte něco o tej Kačce, nepsaly jste jí třebas? Já si zatím užívám přípravy na maximum, chodím na zkoušky šatů pořád, protože paní krejčová má co dělat, aby mi je upravila. Včera jsem byla u kadeřnice a příští týden jdu ke kosmetičce. :-) Jak to jde u vás, holky?
Odpovědět
ahoj holky všechny zdravím šla jsem jen nakuknout ale hlavně bych chtěla popřát Pavlínce ať se jí ten zítřejší den moc a moc vydaří žádné nervíky a AT JE TEN DEN JENOM VÁŠ! A JE TO TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ. KRÁSNĚ SI TO UŽIJTE!!
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic - ty už jsi tu taky dlouho nebyla, že? Jinak co se týče našich příprav tak vrcholí a doufám, že snad téměř všechno už máme zařízeno a už schází možná už jen pár drobností. Dokonce už máme i košili a krvatu pro ženicha, což nám ještě scházelo, ale už ne :-). Dorty už mám taky objednané, kytičky taky. Příští sobotu nás čeká poslední ponačení a už to tu máme coby dup. Ještě musíme zajet do restaurace a za farářem, což jsou asi ještě takové důležité věci, no a už je to snad skoro všechno, ale něco se určitě ještě najde. Kačka se tady nedávno z nenadání objevila, ale od té doby už tady zase nebyla :-(, ale svatbička bude. Dnes jsem listovala kalendářem a zjistila jsem, že už jen 3 týdny. Teď tu máme velikonoční pondělí, v úterý k nám přijde stolář uděla pracovní desku - snad :-(,ČT,PA jede Pavlík na nějaké školení a ten další týden máme v pátek svícu, takže celý týden budem lítat a zařizovat, nakupovat vše kolem toho a v zápětí už je hned svatba. Tzn. v posledním týdnu kadeřnice, kosmetička, nehty, zkouška šatů atd. To ulítlo.... Ty poslední 3 týdny by se mohly trošku vléct, ať se to nezdá býti tak hektické. Ale stejně ten čas utíká pořád stejně,to jen my se něco namlouváme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to jsem tu taky dlouho nebyla.. ty jo, Pavlínka se zítra vdává, to je mazec! ale jak to vypadá, tak budete mít hezky! přeju mooooc štěstí! koukala jsem na tu předpověď a nevypadá to zle, ikdyž pro mě to vypadá, že bude pršet, ale to je ještě času.. přesně ode dneška za měsíc.. tak bouřky jsou hlavně k večeru, ne? :-N kdybychom to měli vevnitř, tak by mě to zase až tak nevadilo, ale obřad venku v dešti.. hmm :-) tak je tam ta varianta úřadu, ale nechci, v pátek v hořicích na námku.. ach jo, to by byl děs ]-( nene, bude hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, taky chci popřát hodně štěstí, málo nervů a ať vám vše vyjde podle představ. Myslím, že už se tady všechny moc těšíme až nám budeš vyprávět co a jak ;-) Jinak ja jsem ráda, že jsme svícu nedělali týden před, jak to někdy bývá,protože to dospávám už týden, takže fakt nevím jak bych to před svatbou zvládla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity,my máme sice svícu týden před svatbou,ale vzala jsem si ještě v pondělí po ní dovolenou,abych to pořádně dospala,tak to bude snad ok:-) Jinak Pavlínce taky přeji krásnou svatbičku a ať jim všechno vyjde podle představ:-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jak jsem vás teď dočetla, tak na mě trochu padla nervozita. Opravdu se to už tak blíží. Pavlínka už zítra bude vdaná paní a bude se u nich veselit a slavit. Pavli přeji aby vám to všechno vyšlo tak jak má, hodně štěstíčka a lásky do manželství a nám ostatní dubnovým ať pěkně ten svatební měsíc začneš :-D. Tak neskutečně to uteklo, to snad ani není pravda ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?