Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
dobré ráno tak přípravy uz finišují že? panvlinkaaa tobě už to utíká nejsi už nervózní já bych teda už byla to tě opravdu obdivuju protože mě kdyby šaty měli dorazit až takhle těsně před svatbou tak bych z toho byla na mrtvici bála bych se jak mi dorazí a zda mi je ušili dobře máš můj obdiv.Romí mě můj brouk chtěl taky kytičku objednat sám nakonec jsem mu ukázala vzor a přenechal to na mě s tím že mi jí schválil a šel se mnou objednat. Být tebou nechala bych tvého nastávajícího ať to jde doobjednat nebo doladit on aby měl také pocit a radost že to mohl zařídit on.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-přiznám se,že jsem to nevydržela a Kájovi ten účes na fotce ukázala,takže to tak narychlo viděl,ale myslím si,že to chlap ihned zapomene a jak píšeš se vším všudy to bude vypadat naprosto jinak Ohledně té svíce,jak píše Romča je fakt,že na svícu i tak těch 8 tis.počítám (budeme tam mít i DJ),ale bohužel se nedá nic dělat,prostě to tak chodí a když chodíme jiným na svíce,tak musíme to udělat i my,to by nás všichni ukamenovali:-)A v práci děláme vždycky taky takové posezení apd.při nějaké příležitosti,ať už jsou to nějaké výroční narozeniny,svatby apd.,takže to aspoň vezmu jedním vrzem,jak se říká:-) Holky,baví vás ještě chodit do solárka??Abych řekla pravdu,od té doby,co je venku hezky,se mě tam vůbec nechce chodit,kdybych neměla předplacenou tu permanentku,tak se na to asi vykašlu.V zimě to jsem byla ráda,že se hezky vyhřeji a úplně jsem se na to těšila,ale teď už tam dojdu celá uřícená,spočená a pak si vlézt ještě do toho teplého......Nemáte to taky tak nebo jenom já?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky,většina z nás to má přesně ode dneška za měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to asi taky řešit nebudu a prostě mě uvidí a ve finále vše sladěné to bude jiné a do té doby na to zapomene jak jsem vypadala :-) . Marti, já jsem právě ze solárka přišla a teda žádná sláva. Dala jsem si ale jen 8minut, minule jsem měla 10 a bylo to na mě už pak moc. v solárku mi ani tak moc vedro není,ale potom venku...nebo tady v práci. Teď jsem jak vařená a klimoška se mi pouštět nechce,abych nenastydla. Jejda za měsíc...to to zase uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Deni a Luci - souhlasím s vámi a právě tak nějak to mám na mysli i já. Už to mám téměř domluvené a na Pavlíkovi to nechám jen ať to doladí a bude spokojený on i já a on bude mít pocit, že proto taky něco důležitého udělat. Marti - je fakt, že už se mi taky moc nechce chodit do solárka. Jdu zítra a pak už to omezím asi na 1 x týdně. Dnes mi říkala 1 kolegyně, že už jsem úplně černá, tak to asi trošku přhnala, ale má pravdu v tom, že už to nemusím moc přehánět. Jsem zítra napsaná na 15 minut do 2, ale možná půjdu míň ať se tam neupeču. Teď už musím běžet, za chvíli máme poradu a odpoledne se tu zase ukážu. Jen jsem to tak na rychlo proletěla ty vaše příspěvky,, tak jsem možná na něco zapomněla, tak se omlouvám.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jsem zapomněla, jak jste se tady bavili o tom líčení a účesu....Tak na zkoušce líčení jsem nebyla, ale co se týče účesu, tak mi to to pak kadeřnice hned rozpustila, takže Pavlík vůbec ni nepoznal. Pouze ví, že jsem na zkoušce byla. Vím, že tenkrát naši čekali, že dojdu domů načesaná a já jsem přišla úplně normálně. Takže ani na vás kluci jistě nic nepoznají. No a nalíčenou vás kosmetička sice asi nechá, ale možná ani tak to ti naši hoši nepoznají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Deni tobě jsem ještě zapomněla poděkovat za pochvalu a košile v prodloužené délce je objednaná, takže super :-)
Odpovědět
šaty dorazili!sou uzasny! fotky sou v albu stalo mi to za to diky za podporu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Pavlinko. Moc gratuluji a hned se jdu kouknout. To se ti ulevilo,co? Už sis je zkoušela? Nakonec to všechno dobře dopadlo, ale byly to nervy,co? Ale na to brzy zapomeneš, jen co ji oblečeš. A jak říkáš, stálo to určitě zato!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné Pavli a teď už musím jed k cukrářce a večer ještě nakouknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli moc krásné šatičky,opravdu :-)
Odpovědět
Ahoj holky konečně jsem se za vámi taky dostala. Je to hrůza vynechat dva dny, to se pak nahromadí tolik informací. Romí nejdřív jsem musela prohlédnout fotečky. Prstýnky jsou krásné. Máte je ve stejné krabičce jako my :-D. Dekorace se všechny povedly, bude to opravdu moc pěkné. Jíťo figurka na dort moc pěkná a výzdoba stolu také. Zuzi oznámení máte originální, nevím proč by se nám nemělo líbit, je to pěkné a je to o vás dvou ... vlastně třech, ještě Bady ;-). Marti účes je krásný, budeš taky princezna. Máš pravdu s tou čelenkou, nakonec je to jinak než jsme si myslely, ale myslím, že tobě tam bude opravdu slušet. Marti za zkoušku účesu jsem neplatila nic. Tak uvidím jestli něco započítá do té konečné ceny. Ale myslím že ne. Navíc jsem ji řekla, že po svatbě ji dám všechny ty skřipečky ... co já s nima a jí se budou třeba hodit. Tak to bude taková kompenzace. Romí to je pěkné od Pavla, že ti chtěl kytičku objednat on, pěkná tradice. Ale asi bych to neriskla (nic proti našim klukům) ;-). Tak když už ví jakou chceš, tak ať ji tam objedná, to by mohlo vyjít. Je hodnej. My s Leošem jsme to ani nijak neřešili. Prostě jsem si řekla jakou chci a budu si ji objednávat sama. Luci líčení Leoš vidět, účes ne. Myslím, že to tolik nevadí kdyby to viděli. Beztak ten účes je takovej na rychlo jen pro představu, takže bych neměla strach, že by si zkazil překvápko. Marti taky mě už solárko nebaví. A to jsem byla zatím jen 3x :-D. Dneska jsem chtěla jet a přesně jsem ti to rozmyslela proto, že venku bylo tak hezky. Myslím, že už jsem taky chytla hnědou barvu, tak to nebudu hrotit. Ještě párkát zajdu, aspoň jednou za týden, ale jinak na to kašlu. Pavli šatičky jsou moc krásné, vyplatilo se čekat. Byly to nervy, ale stálo to za to, nádherné. Holky určitě jsem na něco zapomněla, ale byla to fakt síla vás dočíst :-D. Jo a ode dneška za měsíc to většina máme za sebou :-).
Odpovědět
Článek se načítá
No a u mě nového - v neděli jsem si sepsala na papír co bych chtěla tento týden všechno stihnout. Budu to teď asi takhle dělat pořád do svatby. Vždycky si tam připíšu co mě napadne a budu vyškrtávat. Zatím tam mám 10 věcí a podařilo se mi 4 zařidit. Konečně jsem nás nějak rozvrhla do aut, dneska jsem byla na matrice odevzdat papíry, objednala jsem bílou organzu na moje a ženichovo autí (děkuji za rady, nakonec jsem vybrala tu co má Lucka) a dokonce už mi dneska i přišla, takže super. No a dokoupila jsem skřipečky do vlasů. Takže mám dobrý pocit, že už zase něco mám hotovo. Jsou to sice maličkosti, ale musí se to udělat. Teď se chystám skládat krabičky na výslužky a spočítat to, abych kdyžtak zítra ještě zaběhla do papírka a dokoupila. Na matrice dobrý, neplatila jsem vůbec nic, ani za obřad ani žádný správní poplatek, tak mám radost, že jsme něco ušetřili. Kdyby jsme se chtěli vzít u nás ve vesnici tak by nás to vyšlo na 2200 kč. Hudbu zařídí oni, akorát si máme přinést šampáńo na přípitek a za 5 minut 11 být nachystaní k obřadu .... uf uf uf takhle už to zní tak definitivně :-).
Odpovědět
Holky je to opravdu už tak blízko. Musím zavolat do salonu - jeden z dalších úkolů na papíře :-). Jak jste se tady bavily o posledních zkouškách, tak já vůbec nevím kdy tam mám přijet. Paní v salonu říkala, že mi minimálně bude upravovat ten korzet za krkem - přišijí ho na pevno, jinak na zkoušky ho mají na suchý zip. A pak se ještě bude řasit délka podle bot. Ale nedomluvily jsme se na konkrétní datumu, no zítra tam zavolám....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, šatičky jsou pěké. Máš ponima už spodnici? Romí,taky to solárko budu asi dělat jak ty. Jen jednou týdně na pár minutek na oživování barvičky. Jeden kluk v práci mi taky dneska povídal,že jsem nějaká opálená,tak je to vidět a to jsem ráda a doopravdy s tou bílou to bude ještě lepší kontrast. Romí, je super že je košile objednaná. Já jsem holky dneska dodělala všechny tři druhy a na zítra a pátek mám od pečení volno. Romí, Pavlík bude mít jistě radost,že to může aspoň doladit. Uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dortík mám definitivně osobně objednaný, takže zase jedna starost ze seznamu mizí. :-) Pavlík si dnes zanesl zkrátit kalhoty, takže další starost a pomaličku se nám to ze seznamu povinností ztrácí. Holky nějak se necítím už od pondělka dobře, něco na mě leze :-( Pobolívá mě v krku, mám rýmu a kašel a to je venku tak krásně, ale je fakt, že rána jsou chladná. Nějak jsem o tom nemluvila, protože jsem si myslela, že to přejde a ono nic :-( Asi si zajdu dát před spaním štamprličku, jak mi radil Pavlík. Mně dnes taky říkala ta moje cukrářka, že už jsem hezky opálená a že je to znát. Tak mám radost. Teď se spíš trošičku bojím, abych fakt nebyla moc "černá", ale to asi nehrozí :-D Zítra půjdu ještě naposledy po druhé v tomto týdnu a pak už to budu fakt jen udržovat 1x týdně, takže to už asi tmavnout nebudu, že? A zítra si dám asi jen 10 minutek,ať mi tam není vedro. Teď jdu ve čtvrtek, takže příští týden se objednám asi až na středu a budu chodit uprostřed týdne. Pro dnešek se loučím a jdu na kutě. Snad mi bude zítra lépe,pa. Zítra jsem nakouknu asi jen z práce, pokud mi to vyjde a pak máme pracovní večer ke Dni učitelů, takže přijedu domů až večer a to už se tu asi pak neukážu. Tak se zítra moc nerozpovídejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je Romí super,že už máš dostíky domluvené i osobně. Když budeš chodit do solátka jednou týdně,tak budeš jen udržovat a neboj. Ono je venku sice krásně,ale jak už jsem psala i já mám doma maroda. Asi jak byla taková rychlá změna počasí,tak to dělá divy. Uží si zítra pkně den učitelů! Jdu taky na kutě, mám toho po dnešku dost.Tak pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Pavli to je super, že máš šatičky doma a pěkně ti sednou. Ta vlečka je moc pěkná. Ty sis to nide před tím nezkoušela? Prostě jsi to na těch stránkách objednala jen podle čísel velikosti? Luci jak jsem byla na zkoušce účesu, tak mě to potom všechno rozčesala a líčení mi nechala. Jak jsem dorazila domů, tak stejně Davča spal po noční, takže jsem si to ještě chvíli užila a pak se odlíčila, takže on neviděl vůbec nic :-D Ale jak psali holky, ten konečný výsledek se vším všudy je úplně jiný, než když člověk vidí jen účes nebo líčení, ty šaty tomu dodají hodně. ;-) Romi super, že máte objednaný dortík. Jani ty jsi toho teda pochodila a vyřídila já to s tím seznamem taky dělám člověk je hned klidnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahiöjte, uz jen mesic, bojim, bojim! Marti, tak se solarkem jsem na tom podobne. Ale ted hlavne ani nemam cas tam chodit. Na zkousce ucesu jsem jeste nebyla, ale po zkousce liceni mne milacek videl, nechala jsem si to od nej "schvalit" a proslo to :-) Pavlinka, saty jsou opravdu moc pekne. Muzu se zeptat, na kolik Te vysly? Romi, tak ja mam stejne priznaky jako ty a je fakt, ze (nejen) u nas v praci takovehle virozy ted hodne radi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, chci vás jen před prací pozdravit a kouknout co jste včera ještě napsali. Ráno jsem holky přemýšlela,že asi ten týden před svatbou tu moc ruško asi nebude co? a nebo naopak se tu budeme podporovat a dodávat energii,tak to tu pofrčí...no necháme se překvapit. Holky jsem moc ráda,že už mám to drobné cukrovíčko napečené a že to teď jen nazdobím a pak naplním a těsně před výslužkama se budu moc soustředit už jen na dorty, rolády a svat.koláčky. No a pak ten táden před svatbou už doopravdy jen na ty svat dorty.
Odpovědět
jutu07: jj vyzkousela sem si jdvoje v jednom salonu a jiny uz sem zkouset nechtela pac do tehle jsem se zamilovala uz kdyz tam vyseli na raminku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci vás jen pozdravit. Dnes nemám moc doboru náladu, protože hned po ránu mi mamka vynadala k vůli jedné věci, co se týče svatby, tak na to celý den myslím a není mi moc do smíchu :-(Nechce se mi tu o tom rozepisovat,ale snad to večer napravíme a bude klid. Jedná se o to, že jednu osobu jsme ještě nepozvali na naši svatbu, protože jsme to brali automaticky, že prostě půjde a on stále čeká na pozvání. My to máme v plánu, ale zatím nám to prostě ještě nevyšlo, znáte to, i když se denně vidíme, tak je spousta jiných věcí atd. No a ten dotyčný je můj bratr, který s námi bydlí v jednom domě, tak proto jsem to brala automaticky a on teď dělá uraženého a dotčeného, že všechny kolem už jsme pozvali o ho ještě ne. Nechápu to. A k vůli tomu mě mamka hned po ránu pěkně vynadala, tak jsem z toho smutná :-( A ještě k tomu mi fakt není moc dobře. Ani se mi nechce jít na tu dnešní večeři! Ten týden před svatbou vůbec nevím, kolik budu mít času sem nakukovat. Ale předpokládám, že asi žádná z nás tu moc vysedávat nebude. Možná vždycky jen večer nakouknu. Luci jsi šikulka! Dnes se tu asi už neukážu, protože máme tu večeri a pak ještě večer nějak jdu a až příjdu, tak půjdu hned na kutě. Tak snad toho moc nenapíšete,papa
Odpovědět
denisa.ol: staly me necelych 5000 včetně dopravy a bankovních poplatků a jednoduche spodnice
Odpovědět
Profilova fotka
Romi tak to ti věřím že tě to mrzí,ale určitě si to vysvětlíte......Člověk to u těch blízkých považuje za naprostou samozřejmost,ani my jsme nijak obzvlášt třeba nezvali moji sestru,bylo prostě jasné že jdou,jen jsme jim dali oznámení a tu pozvánku ke stolu,nic víc..... Dneska jsem byla v solárku a šla jsem na vertikál,ten je totiž trochu silnější,tak abych se tam nepotila nějak dlouho (šla jsem tam pouze na 6 min),ale můžu říct že to bylo perfektní,perfektní ventilátor vůbec mě nebylo horko,když se leží,tak přece jenom se lepíte na to "sklo".Příště tam půjdu znovu,Romi doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se bále kolik jste toho napsali a v pohodě jsem vás za chvilku dočetla a to jsem ráda protože není moc času. Romí, to mě s mamkou mrzí,ale když to tak vezmu,tak mího bráchu jsme taky nezvali (bydlí u našich) tak jsme to brali jako vy jako samozřejmost. Tak snad se to u vás brzy uklidní a zase bude vše o.k. Pavlí,tak to je super cena za šaty. Mít je doma,tak bych vnich byla oblečená asi každý den a pak by se mi snima asi těžko loučilo. Matri, je super, že si tak pěkně vyřešila soláko a že sis ho tam i v teple užila. Tak se mějte a zase zítra pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Luci fakt šikulka a pěkně ti to pečení odsýpá :-D Pavli tak to jo. Už jsem si myslela, že jsi takový blázínek a koupila sis šatičky jen podle obrázku :-D Cena je opravdu skvělá! Romi neboj to se nějak uklidníí a vyřeší. Taky to tak berem jako samozřejmost, že nejbližší rodina jde a nějak obzvlᚍ je nezveme. Teď jsem taky na poslední chvíli pozvala oficiálně na svícu i mého bratra a bylo vidět, že je za to taky rád a mamka se taky vyptávala jestli jsem ho pozvala, takže jinak by to snad brali jako by jsme je tam nechtěli?! Ale neboj jak psally holky všechno bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda,že jste toho moc nenapsaly a že nemusím moc dočítat. S bráchou už se to vyřešilo, dnes večer jsme ho oficiálně pozvali a snad teď budou už všichni spokejení. Hlavně mamka a bratr. Marti já jsme dnes byla na 2, kde jsou vyměněné ty trubice a musím řícit, že to fak peklo a to jsem tam byla jen 10 minut. Původně jsem byla napsaná na 15, ale nechala jsem si ubrat. Příště jdu až ve středu a to už budu chodit jen 1x týdně. A máš pravdu, že na to sklo se taky trošku lepím a někdy jsem i mokrá. Luci však Pavlinka se se šatičkama loučit nemusí,ne?Když jsou její, tak si je může nechat,ne? Ale chápu, že je asi samozřejmě prodá, stejná jako každá nevěsta, která si je nechá ušít, ale nemusela by. Já tedy nevím, jeslti bych si je každý den zkoušela, ale rozhodně bych se na ně každý den dívala :-D Holky, zase to tak uteklo a zítr máme opět víkedn. My teď opět už týden stojím s naší kuchyní, protože čekáme na pracovní desku, která nám měla dnes nebo zítra přijít a představte si, že nám ji zapomněli poslat, tak přijde až příští týden :-( Naštěstí to ale zas tak neva, protože čekáme na dřez, který taky přijde až příští týden, ale trošku zase plýtváme časem. Vypadá to,že do svatby to asi tak tak stihnem. Víkend budem mít asi zase trošku zvací, ale už bychom to měli dotáhnout do konce. Čekají nás poslední 4 rodiny. Zítra si budu muset zajít do lékárny asi pro nějaké léky, protože asi jen tak samo od sebe mě to nepřejde :-( Přes den už to trošku šlo a teď je to zase horší na noc. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko Myslím,že tady ale Pavlínka říkala,že si šaty nechá a nebude je prodávat,že je to taková jejich tradice.Bylo to tak Pavli?? Romi-jestli můžu doporučit,tak to opravdu zkus na ten vertikál na cca těch 6-7 min a uvidíš,že to bude v pohodě.Navíc se mě zdá,že je to i lepší,když se tam můžu různě pohybovat apd.A hlavně je to třeba polovina času,co strávíš normálně v klasickém solárku. O víkendu mám úkol,si opravdu už všechno sepsat a postupně odškrtávat,protože už začínám být z toho nervózní....Včera jsme v Intersparu trochu nakupavali na svícu,tak už to musíme dát zhruba všechno dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, huráááá pátek :-D Tak to možná zkusím Marti, ale příští týden jsem objednaná zse do 2 a ten další týden zkusím teda ten vertikál. Marti - tak mě napadá,ty si tady vlastně jediná z mé blízkosti a do UH jezdíš asi často,že?Tak co kdybychom se po svatbě pak na živo seznámili, až budeme mít obě fotečky a popovídali si někde na zahrádce u kafíčka :-) Aspoň my dvě, když ostatní holky jsou tak daleko. Ještě by s námi možná mohla Jitka,ne?Teď nevím přesně odkud je, ale zdá se mi, že taky někde s tadyma.Je to tak Jity? Něco mi říká Napajedla nebo Žlutava, ale možná ani jedno z toho :-D My jsme zatím ještě nákup nedělali, chceme zajet až tak týden před svícou do Makra. Ale je fajn, že vy už to částečně máte.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi moc ráda:-)Pak se musíme určitě domluvit!!Já pracuji v Uherském Ostrohu,takže v UH jsem opravdu každný den.Ale možná se uvidíme i v náš svatební den,máme to ve stejnou dobu,takže je docela možné že se někde zahlédneme:-)Jinak toho 24.4. bude v zámku v Buchlovicích hodně svateb,takže můj fotograf říkal,že focení bude na trochu dýl,už to jednou takový termín zažil a to minulý rok 19.9. a říkal,že na určité místa byl "pořadník".....Tak jen doufám,že to nebude až tak strašné a že mě snad jen tak straší ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?