Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Fotky jsou tam. Tak to se budu těšit až nám všechno vyfotíš. Super s tou paní cukrářkou, že už je doma. Tak snad dortík udělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám s tím foťákem vždycky trošku problematické, protože svůj osobní nemám a vždy musím otravovat Pavlíka,ať mi ho půjčí. A když si ho půjčím, tak si obvykle nevzpomenu, že vlastní potřebuji i stahovací kabel a někdy ještě k tomu i nabíječku, protože se mi právě při focení nebo stahování fotek vybije :-( Tak se mnou mějte holky ještě chviliču strpení, prosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je svatební varianta?Jsou hezké, ale na můj vkus by mohly být ještě trošičku výraznější. Ale i tak hezké :-)
Odpovědět
V poho Romí, až to bude tak to bude, jen se na ně těším :-). No jedna ze svatebních variant. Ono s tou červenou to bude výraznější o dost, ale červenou jsem teď nechtěla, protože jsem ji měla minule. Tak jsem si dala růžovou. A ještě jsme říkaly pak do té červené dát stříbrnou linku. No uvidíme. Ještě jdu jednou. A pak už se musíme rozhodnout. A jak myslíš že to vypadá takhle na střídačku? Nebo bys dala ty kytky na každý prst? To mi přišlo docela přeplácaný, takhle je to akorát.
Odpovědět
Jinak Romí děkuji za pochvalu, nějak to s nehtařkou vymyslíme ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Takto na střídaču si myslím,že to tak stačí. Je to hezky jemňoučké. Ono je to růžové?Na té fotce to jde asi špatně vidět.
Odpovědět
tak hlasim ze zitra posledni schuzka a posledni schaneni po meste a uz jen se budu tesit...chybi prisavky na dekoraci na auto, puncocháče a sponka na kravatu pro Adama x-) v pondeli vyzvednout kostymek mamce... a je to uz vsechno jen porad nemam ty saty pro sebe:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Lucie, já bych se toho asi taky tolik nebála...na žetony jsou pořád solárka. A to že je to starší model to nevadí. Jde tam hlavně o trubice...Pokud nezkusíš tak nepoznáš...a nebo se zeptej kdy trubice měnili... Jani, nehtíky jsou pěkné. Mě se líbí oboje. Romí už se taky těším na fotečky,tak šup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé Pavli, jak jsem se dívala, tak vy už to máte vážně za pár. Přesněji řečeno za 3 týdny. To už se asi budu pěkně klepat...Ty jsi zatím OK, v pohodě? Nebo už si hodně nervózní?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, tobě se to teda blíží...vy které se vdáváte 3.tak budete první naše nevěstinky a budete dávat zkušenosti nám posledním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to tak vážně letí, že to snad ani není možné. V pátek to bude přesně rok, co mě Pavlík požádal o ruku a za měsíc a něco už budu i vdaná. A s vámi některými už se taky nějaký ten pátek znám. Pak mi po vás bude i smutno :-( Po svatbě už to tady asi tak často navštěvovat nebudem, že? Možné do té doby, než shlédnem svatební fotečky nás všech a pak se to bude asi pomaloučku rozplývat do neznáma..... :-( Ale zatím nemusíme smutnět, protože máme ještě všechno před sebou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak dnes jsme byli u naší mamky, táta měl narozeniny. A mamka měla moc dobrou náladu, tak to proběhlo bez jakýhkoliv konfliktů. Dokonce se navlíkla do kostýmku(nechala si ho popravovat)a dělala mi modni přehlídku :-D Byla v klidu nic ji ohledně svadby nevadilo a dokonce měla vymyšlené jak dovezeme dědečka. Tak jsem ráda a mám z toho dobrý pocit, protože je to tak po měsíci, kdy konečně to bylo bez stresu :-D Zítra s Davčou budem objíždět zbytek rodiny a řekneme jim bez kompromisu jak to bude a hotovo. už mám změřené auto mého řidiče. Jo a zítra uděláme zkoušku jak bude držet kytka a cylindr na kapotě při jízdě :-D :-D pojedeme lesem, tak to tam připevním a uvidíme jestli to neuletí :-D Jani tak to je super, že se tak dobře opaluješ.Jani mě se víc líbí ty červene, ale je to na tobě. s tím solárkem já taky chodím jen tam kde mají 1solárko a kdysi ho měli na žetony, teď už to mají jinak. Je to posilovna mají tam i saunu solárko atd. a v každém solárku by měli mít papír kdy měnily trubice atd. já dávám 8kč za minutu. Teď chci zkusit zajet do města na avandgardu, tak uvidíme. Romi taky se těším až nám sem dáš ty fotečky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo Romí,pak to asi bude bohužel jen namátkově a ve finále se budeme chlubit přírustkama :-D ,ale teď to nej máme před sebou.
Odpovědět
to je hrozny 3 tydny...to je jedna odpoledni, rani, odpoledni a je to....nejsem nervozni, zatim si to nepripoustim... jen se klepu aby si to jeste nerozmyslel :-D jinak mamka si po 3/4 roce zacla uvedomovat ze se vdavam a chce se vsim pomahat najednou kdyz uz vsechno sem obehala sama to me trosku mrzi.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mám radost Jity i za tebe, že to dnes tak v klidu a fajn proběhlo. Určitě to bude OK. Zítra to vypadá, že na ty šatičky té mojí družice pojedem, tak už se těším. Já sice asi zkoušet nebudu, ale i tak se těším až bude zkoušet Viktorka - moje družička. Pro dnešek se loučím, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Pavli, musíš to brat z té lepší stránky,že ti do toho nikdo nepovídal. ;-) Je fakt,že to ale občas zamrzí. Peťova mamina mi taky povídala,že tím zatím nežije,že až tak v tom dubnu. Je fakt,že ona by něco zařizovala, dělala...ale jak je svatba u našich,tak bohužel nemá co. Teď mě napadlo,že bych mohla nechat krabičkování Peťovejch výslužek k nim,ale na druhou stranu to asi budu chtít mít hotový a rovnou to nakrabičkuju....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli souhlasím s Luckou, že někdy je možná lepší, když se do toho rodiče nemontují. Jen si přečti, jak dopadla Jitka, i když teď říká, že poslední návštěva byla v klidu a fajn. I když na druhou stranu na jednoho člověka je to asi taky moc,že? Luci já mám pocit, že Pavlíkova mamka tu naši svatbu zatím taky nijak aktivně neprožívá, což se o mojí mamce říct nedá :-D Ta už to řešila pomalu rok dopředu, i když spoustu věcí, jak se říká jen hubou a skutky až později. Tak papa Luci už jen 45 a zítra 44.....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli kolikrát je fakt lepší si vše udělat sama. už se těším až nám budeš vykládat svoje zážitky :-D no my máme za 14dní svícu a pak už jen 2týdny a 17tého hurá akce :-D tak holky dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo vy máte svíci 20.3.? My taky...ale nic velkýho...jen si každej posedíme se svejma kamarádama.... Romí, straašně se nám to blíží co....bojím bojím,abych vše zládla tak jak to má být. Celý týden se kopu do toho,že začnu zadělávat nějaké těsto,ale nějak se mi chce....chodím zpruzená z práce a pak nemám na nic náladu...chjo. Snad se do toho brzy pustím.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ne ještě o týden později až 27 a máme to na pronajaté chatě, tak jsem zvědavá. Řekla jsem mojemu, že si musíme trénovat polibek, aby pak jeden z nás nedal jen normální pusu a druhý tam bude něco nacvičovat :-D no prostě sranda. Vždy když se políbíme, tak se tím strašně bavíme a děláme u toho kraviny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi nenacvičujeme,ale oba jsme se schodli,že nemáme rádi,když se tam dva "olizujou",ale ani takovou tu letmou pusu. Líbí se nám takovej ten pěkněj polibek. U nás Pe´ta trenuje jestli mě unese v náručí...uvidíme co udělají ještě šaty,ale zatím je to o.k. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím,tak se mějte pa
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak s tou pusou se s tebou shodnu presne tak. To vís, že to není nacvičování jako takové, spíš sranda, tak papa :-D
Odpovědět
to urcite je to lepsi vse si zaridit sama, jen mamku ani nezajimalo co uz sem zaridila a co uz mam a ted ji to najednou zaclo zajimat ... ale kolik slz sem vzdycky vybulela ze jedinej koho zajima moje svatba sem ja =-) No uz je to opravdu za chvilicku..... x-) jooo taky trenujem prenaseni pres prah.... ale vzdycky kdyz na to dojde tak Adam rekne ze ma sily dost ze to nemusi trenovat... tak bojim bojim ze nakonec budu prenaset pres prah ja jeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, ono je to asi tak pomalu všude...Ale teď se všichni probouzejí a že se svatba blíží a chtěli by vše dělat,ale my jsme holky šikovné a vše máme už skoro zařízené. Dneska bych se aspoň chtěla dostat k zadělání nějakého těsta,tak jsem na to zvědavá.... Jíťo,je fakt,že bysme si ji taky měli skusit dát. Tak pa
Odpovědět
ahojky všem děkuji vám za vaše názory ohledně solárka jsem ráda že se s někým můžu poradit jste holky šikovné. Včera jsem také byla na 15 min a hezky to zahřeje jen se mi to zdá takové dlouhé. Už se nám to krátí holky vy co máte zkraje dubna tak nám pak musíte předat rady a info to už se těším co budete povídat.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, Pavli to ti věřím, že tě to muselo mrzet, že se bůvec nestará. Moje máti se taky nestarala až do doby, kdy ji tchýně řekla, co má zařízené co by bylo potřeba atd.(jednalo se o věci, co si zařizují rodiče)Mati zpanikařila, že ona nic nemá a začala rýpat i do mých zařízených věcí.-naštěstí jen řečima. Pokud je tvoje mamka v poho, tak je to škoda, že si se sní o to nemohla podělit, ale moje matí je strašná a jako by vůbec nevnímala, že se vdáváme my a máme nějaké svoje představy. V takovém případě je lepší ji poslední tyden před svatbou postavit k hotové věci :-D Jak jsem psala včera se chovala v pohodě, tak snad ji to do svatby vydrží. Dnes u nás zase nasněžilo už mám z toho počasí opravdu strach a to hlasili, že už má byt nad 10stupnu :-( Pavlina je na řadě první a mě už zbývá jen 37dní,ale to se ještě může běhěm týdne všechno změnit :-D
Odpovědět
to jo mamka je v pohode... ja si to chtela zaridit, kdyz si to platim, jen kdyz sem ji neco ukazovala co sme si koupily tak mi prislo ze ji to moc nezajima... pocasi pristi tyden se ma oteplovat, spoliham na to
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli neboj určitě pak budou všichni moc nadšeni a budeš spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk holky, tak my zatím nic netrénujem, pouze jsme si vzájemně zkusili nasadit prstýnky. Ale to ostatni - polibek a nošení přes práh musím Pavlíkovi navrhnout. Hlavně ten polibek! To bude jistě příjemné trénování a taky souhlásím s vámi, že prostá pusa je málo a něco moc je zase moc, takže něco mezi :-D No a nošení sice netrénujem, protože si myslím, že to Pavlík hravě zvládne. Je to přece jen kus chlapa a já jsem něžná ženská, takže snad nebude problém, ale za zkoušku člověk nikdy nic nedá, že? Tak mu to musím navrhnout :-) Za chvíli asi pojedem s mou družičkou do salonu a vezmu si i foťáček, tak vám pak dám fotečku, ale ještě nevím, kdy? Slibovala jsem v pátek, tak snad to vyjde :-( Jinak dnes máme v plánu pokračovat ve zvaní, tak snad to taky klapne. U nás dnes taky napadl snížek, ale jen poprašek a už je i po něm, ale pořád tu jakési to svinstvo poleteuje ]-( Zatím pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?