Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že si na mě dnes vzpomene ten můj řidič a napíše mi míry jeho kapoty :-D Jakmile to bude vědět, tak se do toho hned pustím, jen co bude čas...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlík se stavil hned cestou z práce a moc se mu líbili!!Zkusili jsme si je i vzájemné nasadit, abychom věděli, jak to tomu druhému lehce jde či nejde nasadit na prst. Teď jsme to nasadili raz dva, ale pak tou nerovozitou to asi tak rychle nepůjde, jak budou ruce rozklepané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro teď se loučím, za chvílí vyrážíme. Možná ještě večer nakuknu,pa
Odpovědět
Ahoj holky. Tak konečně jsem zase u vás. Ty dny tak letí, to je hrozný. Romí paráda, že se vám kuchyňka takhle pěkně hýbe. Snad se zítra pán ozve abyste mohli objednat desku a za chvíli už budeš vyvářet manžílkovi :-D. Super že jsi vyzvedla prstýnky a líbí se vám. Určitě jsou nádherné. Doufám, že nám všechny ty věci vyfotíš, ať se pokocháme. Naprosto vím jakou z nich máte radost, já se na ně pořád každý den koukám, vždycky aspoň na chviličku musím otevřít krabičku :-). Cena je moc pěkná, tak přece se vyplatilo to vlastní zlato, parádní sleva. Marti já jsem pro ten hranatý dortík. Je moc pěkný. Taky budeme mít hranatý, doufám. Nám bude dorty dělat Leoše teta. Teď v neděli se s ní jdu domluvit. Už ji tam taky veme figurku a vymyslíme jak je všechny uděláme. Dneska jsem si koupila ozdoby do vlasů - skřipečky s bílýma růžičkama a pérka s kamínky. K tomu ta korunka a myslím, že to bude bohatě stačit. Nechci to mít přeplácané. Zítra jdu na nehty a poprvé do solárka, tak se na to těším. Pak chci na solárko ještě v pátek nebo v neděli, nebo možná oba dny, uvidím jak mi to vyjde časově. Musím vás trochu dohonit. Dneska mi kolegyně koupila beta karoten, tak ho taky zítra začnu zobat, aby mi barvička pěkně držela :-). Mějte se pěkně a zase se stavím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky,tak jsem vás dočetla a mám i čas hned písnout. U nás zase řádilo chumelení a mráz,tak to byla hrozná cesta do práce a hodinové zpoždění bylo teda znát a měla jsem co dělat,abych vše stihla. Ale na zítra tam toho mám taky dost. Byla jsem dneska,ale místo obídka v solárku a pěkně si to užila. Marti, my budeme mít dortík asi hranatý,ale z těch tvých se mi víc líbí ten kulatý. Však by tam nemusli být orchideje,ale klidně růže...ale záleží na vás co se vám víc líbí. Dneska nám jedna holčina oznámila,že nám na svatbu nepříde,tak musím vše předělat...chjo,ale ještě že to řekla teď než třeba týden před svatbou. Romí, super že už máte prstýnky a těším se na fotečky. My jsme si prstýnky vyzkoušeli když nám dorazili a od té doby jsou schované ve skříňce. Jen doufám,že je tam nezapomeneme. Zatím se mějte pěkně a asi až zítra pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Romí gratuluji k prstýnkům a víš, že je to výborný nápad vyzkoušet si ho navzájem nasadit :-D My by jsme je měli mít taky tento týden. Ve čtvrtek pojedem dát oznámení zbytku rodinu a bude to. Jani užij si solárko. Marti k těm dortům my budete mít taky hranatý, ale nech si udělat ten který tě víc oslovil. Jinak s tou mou máti mám stále peklo, jak jsem vám vykládala, že furt remcá, že se ji něco nelíbí atd. tak je to s ní šilené. Ne jen, že nemusí nic zařizovat,ale aspoň kdyby si odpustila ty její blbé kecy. Co týden kvůli tomu brečím a bojím se aby nebyla protivná a urýpaná i na svatbu do toho ještě naše rodina si dělá co chce. Tak si představte. Mám všechny napočítané a naplánované kdy kde s kým kdo pojede a ještě je to u nás, že ráno dojedou všichni z naší strany na snídani k nevěstě pak dojede ženich a všichni jedou na obřad. No a už se ozývají,že k nám na snídani nepojedou, že dojedou zrovna na obřad dokonce, že bratranci nepůjdou ani na hostinu atd. Do toho ještě dědeček(přes mnohé ujištování ať s ním nepočítáme, že nemůže na nohy a musí se starat o babičku)tak chce se taky dojít na obřad podívat, že ho prý vyzvedneme. Samozřejmě, že bych byla ráda kdyby tam byl, ale už je vše naplánované jinak a navíc on bydlí na jiné straně než se pojede na obřad.Ach jo nemůžou prostě přijmout plán, aby se o nich nestarali a úžívali si to.Taky máme domluveného řidiče na odvoz lidi a opět už tu padly názory, že se nějak dostanou domů, že jeden z nich nebude pít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme ze zvaní přijeli pozdě, tak už jsem nestihla nakuknout. Naštěstí jste toho moc nenapsali. Jity ty tvé trampoty ti teda vůbec nezávídím. Nám do toho naštěstí nikdo neremcá a děláme si vše podle svého. Občas mamka řekne třeba svůj názor, ale řekne, ať si to uděláme, jak chceme my. Takže zatím naštěstí žádné neschody a snad ani žádné nebudou. Dnes budu mít v práci dlouhý den, máme poradu a přijedu asi až večer :-( Takže dnes žádné zvaní nebude a stejně i Pavlík si chce jít dnes záhrát florbal, takže zase budem pokračovat až ve čtvrtek a pak přes víkend. Já dnes jdu opět do slolárka, ale ode dneška už četnost návštěv asi změním. V pátek nepůjdu a půjdu asi až v pondělí. Už to na mě je znát, včera i sestřenka se ptala, jestli chodím, že je to hodně vidět i holky v práci a nechci být zase úplně černá, tak už to trošku omezím a budu chodit tak 1 nebo 2 krát týdně, jak se podaří. Nevím, jak mi to bude vycházet dnes nakouknout, ale snad se mi to během dne podaří. Včera mi poslal ten můj řidič rozměry auta, tak už na tom můžu začít pracovat :-) A snad se mi i brzy podaří vám vyfotit slíbené věcičky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Jíťo tak to ti také nezávidím. měli by se všichni probrat a brát váš plán tak jak to naplánujete. A né,že on to a ten zase to. Asi si neuvědomují,že vám tím přidělávají velké starosti. Holky na to že jsem minulej táden nebyla na solárku a předtím jen dvakrát,tak po včerejšku už mám zase trošku barvičku. Dojdu si ještě v pátek a pak uvidím jak to bude vycházet jestli jednou nebo dvakrát týdně. Stejně jak to psala Romča. Už se těším na vaše prstýnky až nám je pěkně ukážete a zase na nějakou výzdobu. Mějte se pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky to vám teda závadím že to jde na vás tolik vidět to solárko,na mě teda vůbec nic.... :-S Je fakt,že zatím jsem byla teprve 4x,chodila jsem jenom 2x týdně a samozřejě na každého to jinak působí,i na sluníčku mě to trvá dýl než se opálím,ale opálím se :-D Nakonec jsem se rozhodla pro ten hranatý dort. Jíťo-to je fakt peklo co píšeš,já jsem fakt ráda,že všechno jakž takž funguje a nikdo zatím nijak neremcá...Jednou jsem se jen tak trochu nepohodla s mamkou,ale za 2 hodiny,už jsme o ničem nevěděli :-D Luci-jak si psala že musíš předělat zasedací pořádek kvůli holčině,která nepřijde,tak já mám zatím nejistých tak 6 hostů,takže zasedací pořádek budu opravdu dělat až tak 14 dní předem.....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti už brzy to na tobě taky půjde vidět, uvidíš?Já mám zatím zasedací pořádek jen pro naši stranu, ale taky s ním možná ještě budu hýbyt. Ale myslím, že na to je ještě času dost, to stihnem udělat někd i za 1 večer společně s Pavlíkem i v dubnu. Ráda bych se dnes pustila do té šerpy na auto,ale asi nebudu mít čas. Protože, jak příjdu domů, tak budu muset psát zápis z dnešní porady a možná ještě pojedu pryč:-( Tak dnes to asi nevyjde.
Odpovědět
marti buď v klidu já jsem byla taky na solárku 4x z toho 1x na turbo a taky mi přijde že mám jen tak lehounký nádech ale jinak to taky není ono snad se to trochu vylepší furt koukám a někdy mi přijde že to trochu vidět je a jindy zase vůbec tak nevím no. Romí blahopřeuju k prstýnkům to je fajn že už je máte jsou určitě nádherný. Rumísek to se máš že už je to na tobě vidět a kolikrát si byla na solárku?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes půjdu po 6, z toho 2x jsem byla na slabším turbu po 8 minutách a dnes jdu zase do klasiky na 15. V pátek asi nepůjdu a půjdu až v pondělí a už budu chodit možná jen 2x týdně pondělí a pátek. Myslím, že základ už mám dobrý, teď to budu už jen udržovat a určitě tě to ještě i trošku ztmavne. Uvidím, jak to bude vypadat ještě za 2 týdny a v dubnu bych chodila už možná jen 1x týdně. Zeptám se i co mi doporučí v solárku.Nechtěla bych, aby zase mezi mnou a ženichem byl moc veliký kontrast.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ono záleží i jak staré mají trubice a co mají vlatně za truice...jaký aktivátor se používá....je toho hodně co na to má vliv a každému sedí něco jiného a jinak se to chytá. Já chodím teda na 7minut a i na dále budu chodit. Do svatby času dost a postupně se ještě zabarvím. Romí a co vzít do solárka i ženicha? Loni chodil do solárka semnou i Peťa a byl strašně spokojený.Možná bude chodit i letos. Říká,že je to fajn jak si tam člověk lenoší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k tomu,že chodíme s Romčou do stejného solária a i dokonce do stejných čísel solárií,tak to bude asi mnou :-D Teď jsem si dělala srandu,ale opravdu hodně záleží na fototypu pleti,před 3 lety jsem chodila s kolegyní,úplně stejně a ona byla fakt opálená a já jsem měla jen takový nádeh:-(Tak přítele bych teda do solária nedostala,to ho moc dobře znám........Už jsem mu to i navrhovala,ale to jste měli slyšet :-D Ale celkem tam chodí hodně chlapů,co tak vidím....
Odpovědět
Lupin máš naprostou pravdu já právě pořád váhám protože blízko našeho baráku je studio kde jsou různé masaže bar a vše možné a mimo to tam také mají solarium ale pouze 1 a je už asi hooodně staré protože je ještě na žetony a vzhled také hodné starý ale minuta je za 6kč a mám to blízko a tak nevím jestli tam nechodit i když se pořád obávám že když tam mají takhle solárku aby to člověku neškodilo no nevím .... poraďte
Odpovědět
omlouvám se za chyby myslela jsem takhle staré solárko aby to člověku neuškodilo
Odpovědět
Profilova fotka
lucie-rakos-tak to máš pravdu,já bych se možná taky toho trochu bála.Proto jsem zvolila solárko,které má pobočku ve více městech Hodonín,Kyjov apd.A na stránkách na netu,píšou zápisy z kontrol a u každého solárka je napsané na netu,kdy měnili trubice.I když ani u tohoto nevíš,klidně si to můžou vymýšlet :-S Ale říkám si,že aspoň nějaká snaha.Ale je fakt,že je to tam jak na běžícím pásu,teda aspoň když tam jdu já kolem té 5 hod,tak je tam pořád lidí dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych Pavla do solárka taky asi nedostala a ani mi to moc neschvaluje, ale řekla jsem mu, že je to jen teď výjmečně k vůli svatbě :-) , abych byla hlavně pro něj krásná! :-D Luci - tak do toho solárka bych asi taky nešla a souhlasím s Marťou,co se týče toho našeho, tak tam strach nemám a myslím, že dávat mylné informace by na web asi neměli. Vždyť tam píšo na webu, že tam měli nedávno i kontrolou a prošli a to by si určitě na triko nevzali,že by si to vymysleli. Za chviličku se tam půjdu ohřát na 15 minutek, dnes do 1 Marti(tam jsou nejnovější trubice) a pak zase zpět do práce na poradu :-( Už ať jsem doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a jestli se můžu zeptat,kde pracuješ v UH??Já nevím proč,ale žila jsem v domění,že ty v UH nepracuješ :-N Jo četla jsem,že v č.1 vyměňovali trubice na konci ledna,ale píšou tam,že to mají monitorované počítačem a jakmile trubice přesáhnou 90% životnosti tak je mění a myslím si, že právě tady ty klasiky č.1 a č.2 nejvíc frčí,teda aspoň co vidím,tak proto jsou nedávno vyměněné,že třeba do toho turba apd.tak často lidé nechodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mě taky připadá, že to na mě nejde vůbec vidět asi půjdu na víc minut. To jsem byla už 4x a normálně se opaluju dobře a nebo zkusím jiné solárko. Můj chce jít semnou prej ať vedle mě není bledule :-D Kež už bych byla taky opálená. Jo a jsem rádá, že se vám můžu svěřit se svými problémy málo kdo by to pochopil a věděl co zažívám. Kamarádky mi radí ať to hážu za hlavu,ale něco za hlavu hodit nejde a člověka to pořád mrzí,ale co vím jistě svatbu si zkazit nenechám, proto už žádné trápení :-D
Odpovědět
jutu jsi statečná je jasné že některé problémy nejdou hodit za hlavu že to člověka trápí, mrzí a stále nad tím přemýšlí ale člověku se uleví když se může svěřit ať je ti líp a jak píšeš svatbu si nenech zkazit to musí být jen váš den!
Odpovědět
Profilova fotka
No dneska jdu taky na solárko tak jsem zvědavá,už se těším,jak se zase vyhřeji:-)Jity-já jsem byla taky zatím 4x a nic,ale do svatby je času dost......Vždyť jsme teprve začali chodit,no Kája vedle mě určitě jako bledule nebude,to spíš budu já vedle něho i po solárku,jak to tak vidím ;-) On je totiž tmavý typ a když jedeme k moři,tak já se k němu pořád přirovnávám a pak si připadám,že nejsem vůbec opálená... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se dnes v solárku pěkně zapotila. Bylo mi tam nějak horko na těch 15 minut, asi budu chodit jen na 10 ;-) Teď v pátek nepůjdu, objednala jsem se až na pondělí, tak uvidíme, co to do pondělí udělá. A holky nezoufejte, určitě už taky brzy zhnědnete :-)Já jsem celkem mile překvpanená, že to u mě jde tak dobře. Tak doufám, že se to do svatby nevymyje :-( :-D Ale když to budu každý týden alespoň 1 krát týdně udržovat, tak by nemělo, že ne?A to určitě do svatby budu! Marti pracuji v UH v ZŠ speciální je to hned vedle Dětského Domova v UH, jestli víš, kde je?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky, dnes se mi ozvala ta moje cukrářka, že už je z nemocnice doma. Před pár dny jsem tady o tom psala, možná si vzpomínáte. Tak jsem ráda. Ještě sice musí odpočívat, ale hlavně, že už je zpátky a s dortíkem u ní můžu "snad" počítat. Tak počítám, že možná během příštího týdne bych se u ní mohla stavit. Zítra možná půjdem s mojí družičkou vybírat pro ni šatičky, tak už se těším :-) Pří té příležitosti bych mohla šupnout do těch svých, ale asi to neudělám a nechám si to až na poslední zkoušku. Je mi to takové blbé, si je zoušet jen "pro nic za nic". Snad mě chápete, co tím chci říct?Jediný důvod, který mě napadá, proč si je zkusit je - jestli jsem do nic neztloustla a vlezu se do nich.Ale to snad ne :-( Ale ráda bych si je zkusila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-To je tam zhruba přes ulici,jak je Úřad práce?Já jsem byla dneska v solárku v č.3 9 minut
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, přesně tam, přímo přes hlavní cestu naproti Zdravky je Dětský domov a hned za tím ta naše škola.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem taky dnes začala se solárkem. Jsem krásně vyhřátá a mám z toho super pocit. Zapomněla jsem si totiž nechat sundat náramek (sama si ho nesudnám těma gelovýma nehtama), a když jsem vylezla, tak jsem ho měla docela pěkně vypálený, tak jsem mohla porovnat rozdíl a dobrý ... na to že jsem šla poprvé. Byla jsem teda 15 minut, ale tak já se dobře opaluji, takže nemám strach ze spálení. Lucie.rakos - já bych se naopak toho solárka nebála. Třeba já chodím do městečka vedle mojí vesnice, je tam taky jen jedno solárko a je taky ještě na ty žetony, už jsem tam byla i před několikrát za poslední roky a na všechno mají také certifikáty a pravidelné kontroly a všechno je to tam k nahlédnutí, kdy měnily trubky atd. Nevím asi fakt záleží na tom, jaký z toho tam máš pocit. Já jsem spokojená a věřím jim. I tam chodí dost lidí, na to že je tam opravdu jen jedno .... Podle mě se tyhle provozovny o kterých se opravdu ví kontrolám nevyhnou. Asi bych neměla důvěru v solárko, které by bylo třeba někde v paneláku a jen nějaká cedulka u něj. Ale tohle kam chodím já je v tělocvičně, je tam i sauna, takže se nebojím. A minutka mě vyjde taky na 6 kč, takže spokojenost. Nebojte holky taky to na vás bude vidět. Každý se prostě opaluje jinak. Tak vy budete chodit častěji a my které se opalují rychleji, zase pak budeme chodit už jen na udržení barvičky.
Odpovědět
Jíťo tak to ti taky nezávidím. Snad se to nějak urovná a pochopí, že jde o to jak si to naplánujete vy, aby vám to vyhovovalo. Tohle je pak hrozný když vy s něčím počítáte a oni pak takhle začnou vymýšlet. To já znám. Kolikrát mi přijde, že to dělají jen proto, aby jsme měli opačný názor .... Přeju ať se co nejdřív uklidní.
Odpovědět
Dneska jsem stihla ještě taky nehty, tak je vyfotím a hodím do albíčka. Romča a kdy budou tvoje fotky? Těším se na ně.
Odpovědět
Profilova fotka
Foťák mám doma, ale nemám stahovací káblík. Budu muset poposit Pavlíka, ať mi ho přinese. Dnes se asi neuvidíme, tak pravděpodobně až zítra. Možná v pátek by se mi to mohlo podařit ;-), ale neslibuju.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?