Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Jíťo to je krása!
Já ji mám taky tak podobně dlouhou...Na všechny auta mám 3,70m a taky mi to připadá strašně dlouhé. Na našem autě mám 5 přísavek a přivážeme k zrcátků a těch přemýšlím i o tom předku...to je dobrý nápad a ostatní mají přísavku jen vepředu a přiváže se to taky k zrcátkům a uvidím jak to půjde ten předek kdyžtak i ten předek pro sichr.
Musím holky běžet. Sice mám dovču,ale bohužel běhám po doktorech.
8. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahojky,Jity opravdu je to moc pěkné!!
8. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 Ahoj holky všechny moc zdravím neměla jsem čas se tu vůbec zastavit. Tak jsem četla jak pokračuje opalování v solárku já jsem byla 4x a myslím že mám jen takový základ nejradši bych byla abych už byla krásně opálená.Lupin ty se máš protože když už to jde na tobě vidět a byla si jen 2x to je super. No tak uvidíme.
Jity máš to opravdu moc hezký.
Romí to je super že už to máte doma takhle hezky zařízený hezky postupujete to je super a radost vid?
Jinak my jsme v sobotu byli objednat kytičky a dorty a koláčky tak jsme se super domluvili všichni byli moc ochotný tak jsem moc ráda že už to máme zařízený, Jinak jsme sestavili auta jak pojedou a taky zasedací pořádek tak jsme toho udělali dost. Tenhle týden bude v práci náročný a navíc jdu do práce i v sobotu hrůza. Tak zatím papa
8. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky,
Jity máš to moc krásné!!Doufám, že i mně se to tak povede emoticon Jity, máš nějakou radu, jak dobře udělat tu mašli vepředu. Díky emoticon
Lucie.rakos - ano mám (máme )z toho velkou radost emoticon Dnes odpoledne zajdu na ty prstýnky, tak jsem zvědavá, jestli už budou. Snad ano?Tak už musím běžet pracovat.
8. bře 2010 v 10:09  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jinak dnes jdu zase do solárka,tak se pěkně nahřeju, protože ráno byla pěkná kosa, brrrrr
8. bře 2010 v 10:09  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
 dobré poledne, moc vám děkuji za pochvalu.
Romi kdybych ti měla popisovat jak jsem to motala, tak by ses smála, jako já když na to vzpomínám emoticon No jako bych byla ve školce a učila si vázat tkaničku, pořád se mi tam motaly ruky, prsty a tak no hrůza. nakonec jsem to udělala jen bez toho základového suku a samozřejmě to bylo málo utáhlé, tak jsem to hned zavázala mašličkou a ta to už drží. Na moje auto chci udělat ještě lepší mašli,tak se mi to snad povede.Taky přemýšlím, že by to šlo udělat podobně jako má Marťa šerpu z jednoho kusu, tu mašli si udělat zvlášť a jen ju do toho středu připevnit.
8. bře 2010 v 11:27  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak jsem zvědavá, jak s tím budu válčit já. To bude jště sranda emoticon Už bych si to taky nejraděj udělala, ale nevím tu délku, tak si to budu muset,co nejdříve zjistit,ať můžu začít. Už se na to těším. A nebo tu zkusím nějak odhadem, říkám si, že 4 m na to "V" by mohly stačit a pak to kdyžtak zkrátím. A na to drhé nechám asi jen 2,5 nebo 3 m, jak to bude napříč autem. Ale stejně by bylo nejlepší si je poměřít emoticon Možná napíši aspoň tomu mému řidiči, ať mi to změří.
8. bře 2010 ve 12:04  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Já si myslím, že je to taky lepší a udělat to pak zrovna uz na určitý rozměr a nemusí se pak už do toho rýpat. Zjistila jsem, že se to opravdu hodně lyší ty kapoty. Davču poveze kámoš v peguotu nějakém kombiku a on má zrcátka až ve čtvrtině předních bočních okýnek, kdežto ostatní auta ty zrcátka mají většinou hned na začátku oken, tak jsem musela přizpusobit i ty kytičky, aby to zhruba vyšlo. právě, že jsem si to zkoušela jen na našem autě, ale upevnila jsem tu šerpu dál, aby to vyšlo na stejno. Ještě mi zbývá udělat šerpa pro mě musím si změřit bráchovo auto on se pořád k tomu nemá. emoticon
8. bře 2010 ve 12:20  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak já ještě uvidím? Času je ještě dost, tak si to asi první změřím a pak teda udělám, ať nemám zbytečný odpad, protože to, co mi zbyde bych mohla udělat ještě krátku šerpu na zadní okno.
8. bře 2010 ve 13:05  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak prstýnky budou zítra, ale nevadí. To už vydržím a zítra hned z práce se stavím emoticon
8. bře 2010 v 15:52  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Holky,já to na ty azta dělala taky ze dvou kusů,ale bez mašle. Jen jsem to stáhla stužkou a tou jsem tam přidělala i přísavky a do spoje dala kytičky...však jste to už viděli v albíčku.
Minulej týden jsem nestihla solárko,tak tenhle týden si tam zajisté dojdu protože dnešní kontrola na kožním dopadla dobře a jen mi odstraní znaménka na krku které mi vadí při česání a na krku kvůli řetízku,ale v pátek se jdu teprve domlouvat na termínu odstranění a to bude po svatbě,tak se můžu pěně opálit emoticon .
taky už vím jaké budu mít nehtíky a mám už na ně doma nachystáno. Se na ně moc těším. Jsou jemné a nenápadné,tak se je pokusím vyfotit a dát sem fotečku,ale nevím kdy to vyjde.
Romí, do zítřka je krátká doba,tak to uteče jako vada zítra se nám už pochlubíš emoticon
8. bře 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Už se na ně zítra moc těším. Foťák mám doma, ale nemám stahovací kabel a pro sichr řeknu Pavlíkovi, ať mi přinese i nabíječku a pěkně vám to vyfotím a i se srdíčkem na dveře, když si vzpomenu emoticon Dneska zvát nejdem, dáme si den pauzku a zítra na to zase vlítnem. Já jsem byla dnes taky na nehtíky, ta jsem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží. Bojím,bojím emoticonAle doufám, že vydží. Třeba vám je taky zítra vyfotím. Myslím, že takové by mohly být i svatební, jsou moc hezké. Já jsem v solárku dnes byla, tak to určitě bude zase o něco lepíš. Dokonce i holky v práci, už to dnes poznali, tak už je to asi vážně poznat a vidět. Tak mám radost emoticon
8. bře 2010 v 17:52  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Já, byla vlastně jen dvakrát a minulej týden mi to nevyšlo,tak dojdu tenhle týden,ale dnes mi také doktor řekl,že mám pěknou barvičku...tak i tak je to asi trošku vidět,ale sama sobě si už zase připadám jak sejr.
Romí těším se na fotečky!
8. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak už jsem psala tomu mému řidiči, ať mi změří tu kapotu a říkal, že mi to zítra písne. A hned jak mi to napíše, tak začnu s výrobou. Už se těším emoticon Ale kámoš na pracovní desku a se mi stále né a né ozvat emoticon Dnes jsem mu psala sms a nic, žádná reakce, tak mu dám den a zítra mu budu muset asi zavolat. Bez jeho návštěvy to nemůže objednat emoticon
8. bře 2010 v 18:43  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Tohle ti Romí nezávidím. Nemám ráda,když s někým jsem na něčem domluvená a pak se neozývá. A člověk by to měl tak rád brzy zasebou.
Teď si budeš hrát s těma ozdobama na kapotu a to si taky budeš užívat.
8. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jo Luci, je to nepříjemné. Vím, že toho má asi taky hodně, tak na něj nechci moc naléhat, ale jak říkáš, taky to chceme mít hotové. A teď jsme trošku v nejistotě. Kdyby na to asi vůbec neměl čas,tak nám to jistě ani neslíbí. Tak nevím, co se děje?emoticon Snad se brzy ozve.
8. bře 2010 v 19:34  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Pro dnešek se loučím. Jdu odpočívat.
Snda to Romí brzy budete mít vyřešené.
8. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Ahoj holky,mám dilema,vůbec nevím,který dort si mám vybrat....Je jich tam tolik a všechny jsou tak krásnéemoticon
8. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak Luci stolář už se ozval, moc se omlouvá a slíbil, že ve středu mi zavolá. Tak snad....? Já jsem taky nějaká unavená, tak asi lehnu k TV a brzy půjdu na kutě.
Marti a kde si necháváš péct ten dort?Mezi kterými se rozmýslíš? Máš v albud fotečky, že bychom ti poradili emoticon
8. bře 2010 ve 20:05  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Dort si chci nechat v Curkářství Budařovi,to je na Mariánském náměstí ale výrobnu mají v Ostrožské Lhotě a když si ho necháš přímo v té výrobně,tak je to levnější.....No a teď přemýšlím,jestli si mám nechat udělat hranatý nebo kulatý......
8. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Tak jsem tam přidala i ten kulatý dort a teď poraďte,kulatý nebo hranatý dort??A nebo jsem si říkala kombinaci obou,tedy hranatý,na kterém budou ty orchidejky emoticon
8. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Marti, tak já mám svůj vybraný hranatý - zelený motýlkový, ale v tvém případě se mi více líbí ten kulatý. My v tom cukrářství máme objedáno pár zákusků na svatbu a taky přímo v té výrobně, protože jak říkáš, je to tam levnější.
Dnes jdu holky pro pstýnky, tak už se nemůžu dočkat. Už ať je odpoledne emoticon No a v podvečer zase budem chodit zvát. Včera jsem nebyli, tak jsme v malém skluzu, ale to se jistě dožene emoticon
9. bře 2010 v 07:16  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Já asi půjdu do toho hranatého,je trochu takový jinčí a navíc,když nikde nebudu mít orchideje tak proč je mít na dortu.Asi to nechám na nich,dám jim tam tu fotku toho hranatého (stuhu a figurku už mám nachystanou) a ať to nějak tak udělají.Myslím si,že jsou tam fakt moc šikovní,tak určitě něco hezkého vytvoříemoticon
9. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ten bezpochyby, určitě bude krásný!
9. bře 2010 v 09:46  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 Ahoj zdravím všechny tak si představte že jsem nastydlá což mě pěkně štve ale co se dá dělat taky se mi udělal opar hrozně na ně trpím vždy se mi udělá z nervů nebo když jsem nemocná preventivně beru b komplex a vitamíny ale stejně se mi udělal docela mám obavu že se mi udělá z nervů na svat.den to je děs taky na ně někdo z vás trpí. Taky chci jít do solárka a nevím jestli s tím vůbec můžu jít protože mi tenkrát doktorka říkala že opary nesnáší sluníčko vím že je to něco jiného ale i tak nevíte někdo jestli s tím můžu jít do solárka?
přeji všem hezký den papa
9. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 kde jste kdo? emoticon
9. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Pracujem Luci emoticon Bohužel ti s tímto neporadím, na opary naštěstí netrpím!Zkus se zeptat přímo v solárku, tam ti určitě poradí, ale já myslím, že když si to zalepíš náplastí, tak by to nemělo vadit. Ale to je jen můj názor. Ještě si musím udělat nějakou práci a pak už poletím na prstýnky,jupííí emoticon
9. bře 2010 ve 13:23  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 s tou naplastí je to dobrý nápad děkuji tak to věřím jak se těšíš my už je máme doma a pořád bych se na ně dívala jsou překrásný. Tak si to pořádně vychutnej tu krásu
9. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak už je máme doma holky a jsou nádherné!!! Hned, jak to bude možné, tak vám je vyfotím a stáhnu. Snad to bude brzy emoticon Konečná částka 6260 Kč. Normálně by stály asi 9500 Kč, ale odpočetli nám 3230 za to zatlo, co jsme dávali. Dávali jsme zlata mohem více, ale vzali se jen tolik, kolik vážily prstýnky a zbytek vrátili. Paní říkala, že nám je udělali ještě o něco těžší, než by prý měli být. Neví proč? Ale asi proto, že ten Pavlův je dost velký a možná širší. Má tlusté prsty. Ale nevadí. Já jsem moc spokejená a jsem zvědavá, co bude říkat Pavlík, až je uvidí!!!Takže další důležitá věc za námi emoticon
9. bře 2010 v 16:25  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jak tady Marťa psala o těch dortech, tak já doufám, že moje cukrářka se brzy uzdraví, protože byla teď týden v nemocnici na nějakém zákroku a že se za ní budu moci brzy přijet už na hotovo domluvit. Jsme více méně na všem dohodnuté přes mail, ale osobní kontakt je taky důležitý na poslední detaily a možná i zaplacení nějaké zálohy. Tak snad se mi brzy ozve, ať mám další věc z krku. A tu až snad skoro bude jedna z posledních. Dnes se tady možná moc dlouho nezdržím, protože musíme dohánět zvaní svatebních hostů.
9. bře 2010 v 16:33  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš