Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity nemáš fotečku i bez závoje?Zajímalo by mě, jak to vypadá bez závoje a jak máš vespod pod závojem ty vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ve jste teda jak black and white :-D Jedna blondýna druhá černovláska.Obě to máte holky moc hezké opravdu.Moc se mě to líbí,akorát Zuzi ten závoj bych určitě nedávala dolů a na něho vlasy,to se mě moc nelíbí,ale když ho dáš zeshora tak to není špatné......Ale jinak máš účes moc hezký,i ty kytičky červené jsou moc hezké,je to takové jinší.Já jsem dneska byla u kadeřnice na melíru,tak jsme si domlouvali,že dojdu na zkoušku dřív,tak jsem se objednala na 22.března. Romi a ve kterém čísle solárka si byla?V pondělí chci jít taky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, nejprve jíťo, tvůj účes je fakt moc krásnej, si vedle tebe připadám jako šmudla! no, ale zase když se podívám do zrcadla, tak je to pořád dobrý. ty fotky se mně nelíbí, paní kadeřnice není zrovna fotografka :-D ten závoj jak mám pod vlasama, to jsem si jen zkusila sama, jak by to vypadalo, to mně kadeřnice nedělala. mamka si myslí, že bych si měla to rozpuštěné stáhnout, dát si závoj a až si závoj sundám, tak tamto jen odklapnout a bude účes jiný a to je asi dobrý nápad. jinak mně dnes vlasy barvila, chtěla jsem to černé a jsem nadšená, barva je fakt krásně černá! a ty růžičky podle v tom hezky vyniknout..ale jíťo, ty jsi celá krásná, taková princezna!
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to opravdu krásnou černou moc ti to sluší:-)Zuzi neboj,máš to opravdu moc krásně učesané a moc ti to sluší,akorát ten závoj fakt nevím.To se musíš rozhodnout sama,ale zase kdyby sis to celé sepla,kdoví jak by to pak po rozpuštění vypadalo.To mě určitě slušet nic tak sčesaného nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za pochvalu a Zuzi děkuju za tu princeznu. Tobě to taky moc sluší a vůbec se nepodceňuj!!Ty tvoje krásné černé vlasy by ti mohl lec kdo závidět vypadá to moc pěkně. A ten závoj bych taky volila nahoru, já si ho pak taky sundám. Jo moje kadeřnice se ve focení vyžívala, skákala po křeslech a tak :-D Romi bohužel bez závoje to vyfocené nemám, protože jsem ten zadek neměla celý natočný, mám moc vlasů a už tam čekala další holka na česání. Uděla ten účes jen pro představu, ale na ostro to bude lepší a bez závoje ten zadek prostě jen navlněný. jo jinak ptala jsem se paní v salonu a půjčení bolérka bude stát jen 100kč, takže i když ho nepoužiju nebo jen málo, tak to nebudou vyhozené peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti byla jsem v jedničce a nakonec místo 6 minut, které jsem měla psané na pondělí, jsem měla dnes 8 minut, protože paní mi řekla,že si myslí, že je 6 málo. Byla jsem tedy v tom obyč.klasickém a v pondělí bych chtěla jít na 10 a opět do 1. Holky teď jsem tu chviliku nebyla, protože jsem si dělala ozdobu na dveře. Dozdobovala jsem si to srdíčko a na kroužky na okna jsem si vázala mašle a obojí vypadá moc hezky. Až budu mít foťák, tak vám to vyfotím. Možná už zítra. A zase mám další starost z krku. Ani jsem to neplánovala, že to dnes udělám, ale prostě jsem nějak neměla co dělat a řekla jsem si,že to zkusím a je hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem přeci jenom světlý typ tak jsem si radši vzala těch 6 minut pro začátek,abych věděla co to se mnou udělá :-D Ale naprosto v pohoděěěěěěěě,takže v pondělí půjdu určitě už taky navíc.Já jsem byla ve dvojce,ta je myslím o trošinku výkonější mě říkala paní,ale opravdu jen o trošku,je tam navíc nějaký ten jeden zářič.Holky,zítra jedu do Brna na svatební veletrh,tak se těším a jsem zvědavá jak to tam bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti já jsem se tam zitra taky chtela podívat, ale moc dobre se znam, ze by se mi tam zas neco vic zalibilo, takze jedu jen do Ikei :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem se dostala z prace tak pozde, ze jsem ani tu zumbu nestihla. A pristi tyden to bude jeste horsi, no uz se "strasne" tesim :-( Jito a Zuzi, ucesy moc krasne! Obema vam to bude sluset. Jito, Tobe ten zavoj moc slusi a fakt jsi cela jako princezna (k cemuz napomaha i ta korunka). Zuzi, u Tebe mi ten zavoj prijde trosku divny a navic si myslim, ze kdyz tam budes mit ty cervene kyticky (ktere jsou nezvykle, moc pekne a krasne kontrastuji s Tvymi vlasy), tak ze zavoj ani neni potreba. A toho sepinani a pak rozpusteni vlasu bych se asi bala, kudrny se ti muzou poskodit. Luci, diky za ty rady ohledne solarka, tam tam asi budu chodit solo. Akorat jsem to prave chtela spojit s tim cvicenim, prece jen to neni uplne u domu. No co uz...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zitra dejte vedet zazitky z veletrhu. Z minulych let jsem neslysela moc pozitivnich reakci na brnensky svatebni veletrh, ale mozna je jich vic, ne? Na ktery vlastne jdete?
Odpovědět
Profilova fotka
Denis máš pravdu že jsou tam dva jeden ve Futuru a druhý na výstavišti bývá až v březnu.Já jdu do Futurum na Vídeňské.NO já jsem taky zvědavá,ale mám se tam setkat s kamarádkou,která se vdává o měsíc později,tak když to bude o ničem,tak si půjdeme sednout na kafčo a hotovo......Takže vlastně spojíme příjemné s užitečným:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak to jo, to rozhodne nebude promarneny cas.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Tak jsem se k vám konečně taky dostala. Hned jsem musela prohlédnout fotky účesů :-). Zuzi, Jíťo, obě je máte moc krásné. Ten tvůj Jíťo je krásný se závojem i korunkou, pěkně to k sobě sedí a není to vůbec přeplácané, opravdu princezna jak někdo psal :-). Máš taky dobrou kvalitu vlasů a krásnou barvu. Zuzi tvůj je taky moc krásný, ale závoj bych nedávala vůbec. Máš to celé vzadu rozpuštěné, nekazila bych to závojem. Dospod bych ho nedávala určitě a navrch to zakryje tak pěkný účes. Není potřeba mít závoj za každou cenu. Ale je to jen můj názor samozřejmě záleží na tobě. Kdybys to asi měla celé vyčesané, tak bych závoj zespod dala, ale takhle ne. A ty růžičky v černých vlasech jsou nádherné. Prima nápad a je to hned jinačí a tu černou to krásně oživý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zvědavá s jakou se vrátíte dnes ze svatebních veletrhů a z IKEI. My se dnes zase trošičku pokusíme pokročit s kuchyní, tak snad se nám bude dařit. Zatím papa a přeji hezkou sobotu. Vypadá to, že bude hezky. Teda aspoň u nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, moc díky za názory k účesu, potěšily jste mě! taky si s tím závojem nejsem jistá, ještě se to musí dovymyslet.. chtěla jsem ho proto, že mám širší ramena a když jsem byla na zkoušce šatů, tak to s ním vypadalo lépe.. tak se uvidí :-) včera u nás byli na návštěvě svědci. Svědkyně už má pěkné bříško, však se jí to taky krátí (začátek června má termín) :-) a dnes přijde další návštěva, takže budeme mít takovej pohodovej víkend. u nás to dnes vypadá na hezké počasí, tak asi vyrazím na vyjížďku na kobyle.. jsem zvědavá, jak se vám bude líbit veletrh, ten co byl v Hradci mě teda nenadchnul, ale možná proto, že to byl 1 ročník.
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že dnes to tu moc nežije, ale není divu, když je venku tak krásně a spousta z vás je možná i někde odjetá,že? Ale i tak mi to vyhovuje, protože děláme na té kuchyni. Už na tom pracujem od rána, ale jde to pomaličky a zatím ještě nic není vidět,ale snad už se to pohne kupředu a večer už uvidíme nějaký výsledek. Od tohoto týdne bychom chtěli chodit už zvát na svatbu, tak uvidíme, kolik budem mít přes týden času. Ale určitě aspoň v místě bydliště bychom mohli pár rodin zvládnout, když nebudeme muset nikam vyjíždět. A příští sobotu už nás čeká první ponaučení o manželském životě, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Ahoj holky. Romí je opravdu nádherně, my máme 12 stupňů ve stínu. No päráda co víc si přát. Kdyby bylo v dubnu takhle tak by to bylo úžasné. Úplně by to stačilo, ale samozřejmě může být ještě líp ;-). Nic si z toho nedělej že jste doma. Já si počasí taky nijak zatím neužívám, doteď jsem po obědě uklízela. Teď si chvilku odpočinu a pak jedeme s Leošem na nákup do Globusu. My toho moc nepotřebujeme, ale mamka si dole píše seznam dlouhý jak týden :-D. A budeme kupovat už takové věci jako máslo, kakao atd na pečení. Mají máslo v akci - ne za tak dobrou cenu jako sehnala Lucka - tohle je za 19 kč, ale i tak dobrý oproti ceně normálně. Ono to není moc vidět jak to přibývá, ale večer už tam určitě bude nějaký výsledek. A hlavně, že na tom pracujete, to je důležité. Určitě to budete mít krásně. Tak ať vám to pěkně jde od ruky. Taky jsem zvědavá co holky budou říkat na veletrh a jak se nakupuje v Ikee :-). Zuzi nějak to se závojem ještě vymyslíš. A když to nebude ono, tak nakonec si ho nevemeš, to se dá vždycky sundat. Třeba ještě na něco přijdeš. Každopádně je účes moc krásný a sluší ti. Taky jsi krásná nevěstinka. No myslím že nám to bude slušet všem takhle načesaným a namalovaným v těch bílých šatech .... Za dva měsíce už budem vdané paní většina ..... Před sebou to bude mít už jen pár z vás co to mají 30. dubna. To je takový docela psycho co :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo Marti zapomněla jsem reagovat jak jsem tady nebyla každý den. Děkuji za pochvalu prstýnků. Tak máte podobný jako je ten můj? A vy máte z bílého zlata nebo také kombinaci? Mě to taky nešlo pořádně vyfotit abyste viděly pěkně to rytí. Fakt jsem se snažila, spíš je to asi mnou, určo na tom foťáku musí jít něco nastavit. Teď mě napadlo, že bych to mohla ukusit teď na denním světle.
Odpovědět
Holky na denním světle se mi ten můj povedl vyfotit perfektně. Je tam i pěkně vidět jak je okole žluté zlato a uprostřed pod tou rytinou bílé. Tak Marti mrkni na rytinu jestli ji máte taky takovou. Je tak krásnej, jsem z něj pořád vyplesklá, už aby byl na prstě :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani teď se ti ten prstýnek vážně povedl hezky vyfotit. Jsou moc krásné a i nehtíky máš hezké :-) Nám to bohužel tak neodsýpá, jak jsme si představovali a to usazování těch skříněk bude asi náročné. Taťka s Pavlíkem si to dělají sami, jsou sice šikovní, ale..... Nejde jim to tak rychle a sem tam se vyskytnou nějaké komplikace, takže to jde pomaličky a jsem z toho už taková trošku nedočkavá,ale jinka to nejde. Šak to znáte, vypadá to tak jednoduše a člověk by to chtěl všechno hned, ale to nejde. Já vím :-( Takže to bude asi ještě "běh na delší trať". Ani jsem si neuvědomila, že mám dnes doma foťák, protože si fotíme i malé pokroky a mohla jsem vám vyfotit tu výzdobu na dveře a okna, ale udělám to asi až zítra, nevadí? Jani brzy se dočkáš a bude na prstě a už ho nesundáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych byla spokojená, kdyby takové počasíčko bylo 24.4.A ono bude!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z toho dnešku trošičku posmutnělá holky, ale co nadělám :-(Nahlas to, ale moc říkat nemůžu, protože Pavlíka to nijak nepřekvapuje, když se prostě někdy nedaří, tak jak si představujem. On je prostě už na takové věci a komplikace zvyklý, když něco takového dělá a má na to tu trpělivost. Kdežto já už bych to chtěla mít hotové a představuji si to asi více jednoduše. Naštěstí mám vás, můžu se svěřit a vy mně jistě chápete, že? Byly by jste taky tak nedočkavé a netrpělivé?Dnes mám prostě pocit, že se vůbec nic neudělalo a vůbec jsme nikde nepokročili. Nic není vidět :-(
Odpovědět
Ahoj vám všem jsem tu jen naskok. Rumísek nebuď smutná to ti určitě jen přijde my ženský jsme takový že máme nějakou představu a když to pak tak není tak jsme z toho přepadlý ale uvidíš budete to mít krásný a zase kdyby jste pospíchali a měli to rychle tak to zase třeba nebude tak dobrý. Zdh mě se ten tvůj účes líbí moc líbí se mi ta krásná barva a ty růžičky jsou v něm moc hezký ale také se mi to líbí víc bez závoje myslím si že bys ho mít vůbec nemusela. Uvidíš Jinak myslím Jíťa to mě moc mrzí ale ten účes jsem neviděla princeznovský jak holky psali to musí být krásný snad ho tam někdy ještě prosím dáš moc ráda bych ho viděla. Všem hezký zbytek víkendu pa
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím, pa.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no dnes bylo opravdu krásně a hned měl člověk lepší náladu. V Brně jsem nakonec na veletrh nešla, jak jsem psala ještě by se mi tam zase něco zalíbilo víc a když už toho má člověk tolik zařízeného nebudu to měnit. Ale v Ikei super, mám vše co jsem chtěla. Jak kalíšky,tak nakonec místo váziček na květinovou výzdobu jsem koupila obyčejné skleněné misky a hned jsem to doma zkoušela a bude to vypadat taky pěkně. Ani nechtějte vědět kolik jsem toho tahla :-| takových kravinek co se mi tam líbilo do bytu a penízky jen letěly. :-S Ale pěkný výlet to byl. Lucie.rakos, až tu někdy budem zároveň, tak ti tu fotečky určitě na chvíli dám. Romi- nedělej si z toho nic, nám se taky občas nedaří a přesně vím jak se cítíš. Vždycky všechno chci mít hned hotové a už se jen kochat, ale ber to tak, že už se to blíží do finále :-D Jani prstýnky se ti podařily vyfotit moc krásně a teď jde opravdu vidět detailně jak krásně vypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes byl opravdu nadherny den co se pocasi tyka. Kdyby bylo 24.4. takhle a mozna jeste vic teploucko, tak bych se vubec nezlobila. Jani, ted uz jsou vase prstynky fakt pekne videt, jsou krasne. Ja mam stejne pocity jako ty, taky uz bych ho chtela nosit hned a musim se priznat, ze si ho casto zkousim. Dnes jsme zazili poradny sok. Jeli jsme se domluvit na podrobnostech do restaurace a jak se nas majitel zeptal, kdy presne mame svatbu a nalistoval si prislusny den v diari, tak jsem hned podle jeho vyrazu pochopila, ktera bije. On zjistil, ze uz maji plno! My jsme pedtim byli vpohode, protoze jsme komunikovali prevazne mailem a mame tam rezervaci potvrzenou z obou stran. Taky se na ty maily sel podivat a zjistil, ze fakt jo... No takze uz mi bezelo hlavou, jak litame po jinych restauracich a shanime, kde by meli v nas termin volno, fakt horor! Nastesti kdyz pak v tech mailech videl, ze mame jen mensi svatbu, nechceme celou restauraci, ale jen salonek, tak rekl, ze to pujde. Oni totiz na ten den maji tu hlavni (nejvetsi) cast restaurace obsazenou a myslel si, ze my jsme chteli taky tu hlavni cast...Tak to nam spadl kamen ze srdce a hned jsme se domluvili na menu a ohledne vyzdoby. Uf. Romi, neboj, vsak se vysledku brzy dockas! Opravdu to chce trpelivost, ono udelat celou kuchyn neni jen tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak v te restauraci jsme hned vyzkouseli 2 mozne hlavni chody, ze kterych jsme pak vybrali, tak aspon vime, jak presne nam v den svatby bude chutnat. Jo a hned jsem si taky nechala premerit sirku stolu, at tu vyzdobu muzu presne rozplanovat. Taky mam dalsi pozitivni zpravu. Byli jsme dnes u nasich a tata prislibil svou ucast na svatbe (mozna si nektere z vas vzpominate, jak jsem psala, ze vlastne ani nevim, jestli prijde).
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jeste k tomu zavoji, jak jsi psala, ze tim chces zakryt sirsi ramena, tak se musim priznat, ze me taky driv napadlo, ze kdybych mela dlouhy zavoj, muzu tim zakryt uplne vsechno ;-), ale od teto myslenky jsem uz upustila.
Odpovědět
Profilova fotka
Deni tak to muselo byt fakt šílené. Mě by tam asi museli křísit a nebo bych se neudržela a toho dotyčného bych asi zadupala do země. No ještě, že to nakonec dopadlo tak dobře. Všimla jsem si v albíčku, že my máme objednané stejné prstýnky jako máte vy,akorát u tebe je vidím poprvé živě vyfocené a už se na ně taky těším. Akrát kamínek budu mít hranatý. Tak super, že dojde i táta!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska byl opravdu náročný den,byli jsme na tom veletrhu a jsem celkem spokojená,i když já co mám téměř vše koupené,už to byla spíše jen podívaná,bylo tam strašně moc stánků se svatebním oznámení,fotografů a svat.šatů a nejvíc svatební výzdoby.Ty tam byli naprosto super a třeba úplně levné organzy na stoly tam prodávali,jenže já už mám všechno koupené:-(Koupila jsem si tam jen 2SPZ na auta ženich a nevěsta.Takže aspoň nějakou radost,jsem si udělala.No a pak jsme ještě jeli na návštěvu,pozvat jedny známe na svatbu.Už nám zbývá jenom jedno pozvání a je vše hotovo a rozesláno.Tak zase jedna věc z krku:-) Jani-prstýnky máme bílé zlato a teď když se na to tak dívám,tak možná trochu to rytí máme jinší,ale opravdu jen o trošku,jinak je to naprosto stejný styl. Denis-tak stou restaurací to teda museli být opravdu infarktové stavy....No ale hlavně že to dobře dopadlo,já nechápu,že v tom ty restaurace nemají nějaký lepší systém,vždyť to je už po několikáté co toto slyším.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?