Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně pátek....taky se těším, zase víkend....kdyby to tak bylo opačně 5dní volna a pak práce...to by nebylo špatný, ale zase penízky by nebyly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chviličku už půjdu z práce. Zajdu si jetě koupit nějakou tu kosmetiku do solárka. Tak zatím papa a z domu se zase ozvu.
Odpovědět
Ahoj holčiny, teď jsem byla dva dny mimo PC.Napadala mě spousta otázek a námětů a teď nic:(Takže když jsem vás četla, ptal se někdo na gelové nehty. Já je mám cca 3 týdny (nechala jsem si je dát kvůli promoci a rovnou abych se s nimi sžila do svatby). "Má" manikérka říkala, že gelové jsou dobré a vydrží, záleží však na kvalitě práce a gelu. Za sebe mohu říci, že jsem za nové nehty a zdobení dala 600,-Kč.Dělám s nimi vše a nějak je nešetřím, jen jsem si je musela zkrátit, abych se vše naučila, jsem moc spokojená. Své nehty mám hezké, ale tohle je paráda, nemusím je lakovat, zdobit, nikde žádný olupující se lak...supr:)Dnes jsem také běhala po květinářství...chtěli bychom fialovo bílou svatbu a je to celkem problém:)Takže uvidím, jak to dopadne.Holky, kupujete si tedy přípravek do solárka od nich nebo z drogerie/lékárny? Jinak jsem byla na zkoušce líčení, pleť mi vyčistila, ale nebyla jsem s namalováním moc spokojená:( Není to ono.
Odpovědět
Už jsem si vzpomněla :-) Necháváte si dělat z myrthy kolečka do oken aut všech svatebčanů nebo je budete mít z té umělé mythy???Já po ní dnes pátrala, jen abych ji pořádně omrkla a podívala se na cenu a nikde jsem ji nemohla sehnat. Nevíte, kde bych ji objevila???
Odpovědět
marcich? myslis tu umelou? tu maji na svatebni-dekorace, ty modre stranky, tam ji maji za 19 korun 1,5 metru
Odpovědět
jinak ahojky holky :-)
Odpovědět
JJ umělou. mrknu na to. jsi hodná. Děkuji:)
Odpovědět
není za co :-)
Odpovědět
Marchich děkuju za odpoved to jsem se ptala já na ty gelové nehty a mohla bych se prosím zeptat to ti kosmetička vyčistila pleť před líčením sama od sebe nebo si jí vyčistit chtěla? Já právě nevím jak to chodí. Jinak si budeme nechávat dělat myrtová kolečka ale v květinářství nám nabídla že nám ty kolečka udělá z buxusu že to vyjde levněji a je to skoro to samé
Odpovědět
ahoj janek83
Odpovědět
ahoj lucie.rakos: já taky přemýšlím o těch gelových nehtech, jenže já na nehty nejsem vůbec zvyklá, musím je mít krátký
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče mně, tak já si na kliky od aut asi ani žádnou myrtu dávat nebudu. Když mně zbydou, tak tam dám ty mašličky co mám udělané a když ne, tak nic. Ale počítala jsem na kliky i s nimi,tak to snad vyjde. Ale bude to jen na auto moje a ženicha. Marcich - to je mí líto, že s namalováním jsi nebyla moc spokojená :-( A máš fotečku? Kosmetiku do solárka jsem si koupila dnes v drogerii DM - je to nějaký solarium spray před opalováním za 80 Kč, ale ještě bych si chtěla koupit i něco po a nebo budu používat běžné tělové mléko. Uvidím?Ale možná se ještě někde kuknu. Luci - jak si včera o tom mluvila, že jsi měla něco od Astridu, tak to byly obyč krémy na opalování a po opalování nebo nějaké speciální, kde bylo uvedeno pro solární opalování. Kosmetik od Astridu jsem totiž dnes viděla, ale nic do solárka tam neměli, jen obyč faktory na sluníčko a krém poo.
Odpovědět
Článek se načítá
lucie.rakos já jsem si pleť vyčistit nechala úmyslně, ale abych pravdu řekla, byla to spíše masáž obličeje než čištění. Neviděla jsem velký rozdíl před a po:( Ale před skutečným líčeím na svatbu to není nutné, dokonce bych řekla, že já jsem po tom sem tam měla zarudlý flíček...takže v den svatby bych nedoporučovala.Ale nevím, jak u jiných kosmetiček. Já byla poprvé na něčem takovém. janek83: u gelových nehtů si můžeš vybrat zda chceš ,,dokulata" nebo takové ty "hranaté" a délka je skutečně na Tobě. Dostala jsem k tomu i speciální pilník a občas piluji, protože Tvé nehty pod gelovými stále rostou a prodlužují se ti. Jinak Jani, mohla bych Tě poprosit o odkaz na ten ochod s dekoracemi. asi už jsem slepá, ale nemohu to najít:(
Odpovědět
Holky a už máte vyřešené šaty "na převlečení" nebo to zvládnete ve svatebkách???
Odpovědět
dekuju marcich tak to nad tím asi nebudu přemýšlet a hotovo zkrátka mě jen nalíčí jen doufám že se mi to bude líbit protože zkoušku mám týden před svatbou tak pak bych těžko sháněla někoho jiného.
Odpovědět
já budu jen ve svatebnich, budem je kupovat, tak at si je poradne uziju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se přeslékat 100% nebud! Šatičky mám moc pohodlné a chci si to v ních užít od rána až do večera. Je to přece jednou za život, tak to vydžím :-) Možná, kdyby byly moc těžké nebo nějaké nepohodlné (ale to bych si je asi nevybrala), tak možná....., ale i tak si myslím, že bych v nich vydržela :- Ty budeš mít na převlečení?
Odpovědět
rumisek já šaty na převlečení neřeším chci si to v těch šatičkách pořádně užít a tak to chci vydržet už se těším až je budu mít na sobě.
Odpovědět
Já jsem si také šaty kooupila, ale zavžuji to...na podpatkách celý den nevydržím, tak jsem si koupila nádherné balerínky, ale jsem menší, tak bych šatky tahala asi po zemi, když se vyzuji z podpatků...uvidím, jak to budu stíhat řešit šat na převlečení.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď právě přemýšlím nad tím, jak konkrétně si nechat navázat kytičku. Je jisté, že to budou bílé kaly s dlouhými stopkami, ale i takové kytky bývají různých vazeb a nevím přesně pro kterou se rozhodnout. Měla jsem jich v PC spouta a postupně jsem to promazávala a zužovala vyběř, ale stále ještě nevím, jaký obrázek jim pak v květinářství ukážu, jakou mám představu. A nebo ještě je tu možnost, že bych to nechala na nich a prostě jen řekla: bílé kaly s dlouhýma stopkama, ale to asi raděj ne. Dám vám do albíčka fotečky mezi kterými se rozmýšlím,ju? Budu ráda, když mi trošičku s výběrem pomůžete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečky už jsem tam dala (inspirace), tak mi prosím poraďte. Rozhodně budou bílé i když na obrázcích jsou barvy jiné a chtěla bych tam určitě perličky, protože i na šatech budou a moc se mi nelíbí, když z kytky trčí nějaká ta dlouhá tráva jako je na té poslední kytce a i ty kaly mi přijdou moc mohutné. Teď se nejvíce přikládním k variantě 2 a 3, ale nevím :-( Ale zdá se, že ať vyberou asi jakoukoliv, tak nikdy neudělám chybu, protože všechny jsou krásné!
Odpovědět
taky se mi moc líbí kaly a už jsem rozhodnutá pro tu co mám v albičku,z toho tvojeho alba se mi taky líbí 2.a 3.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem dneska byla poprvé v solárku ,paní tam byla moc příjemná,všechno mě vysvětlila a koupila jsem si tam rovnou i tu kosmetiku,nebylo to tak drahé měli tam od 150 až třeba do 1000Kč,ale paní říkala,že má dobré zkušenosti i klidně s tou levnější.Koupila jsem si za 185 Kč a je to i na před a po solárku,takže super.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, teda půl dne tu nejsem a vy jste toho zase napsaly,že ani nevím na co všechno jsem chtěla odepsat.... K té kosmetičce. Když ti správně vyčistí pleť,tak si rudá jako králík od toho jak ti pořádně čistí ty pory. Proto je jistě dobrý udělat čištění pleti tak týden před svatbou, upravit obočí, nabarvit ho a i řasy. Ale když někdo nechce,tak to asi není potřeba. Já chodím ke kosmetičce jednou za čas,ale bohužel teď nemám nějak čas. Z mirty si necháme udělat jen takové ty malé pod vývazky,ale jinak nic. Každé auto bude mít svojí tylovou ozdobu a na anténě mašličku a myslím,že to stačí. Okýnka se blbě zdobí,tak na to prdím. Romí, používám kosmetiku přímo do solárka. Jinou bych si ani netroufla používat a mohlo by to i pěkně uškodit. A i po opalování používám přímo co je mléko po opalování v soláriu. A teď se jdu podívat Romí na ty tvoje kytičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, tak to ráda slyším a předpokládám, že jsi byla v tom solarinu?A za kolik jsis koupila tu pernamentku? A kdy jdeš na další ? V pondělí? Já přemýšlím, že tam zkusím zajít zítra i bez objednání. Vzala tě dnes hned nebo si musela čekat?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak mě se asi nejvíc líbí ta třetí. Je pěkné jak má nazdobené ty stopky těma perličkama. U té dvojky mi to připadá takové holé. Ta trojka je fakt pěkná a i se mi líbí jak tam má něco drobného a né jen kaly
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,tak to je super,že sis to tam uila. Já se chystám zítra po druhé,tak se moc těším. Skočím si tam v práci o puze :-) ať se odpoledne nezdržuju a můžu mastit hned domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-jo byla jsem v tom solarinu a koupila jsem si tu permanentku za 750 + 200 Kč bylo zdarma + jsem se tam nechala zaregistrovat,takže to je dalších 10% dolů.Paní nebo spíš slečna říkala že by se mělo chodit nejdřív po 48 h,já budu chodit asi 2x týdně,takže půjdu asi v pondělí a nebyla jsem objednaná byla jsem v č.2 na 6 minut a zrovna tam někdo byl,ale počkala jsem 10 min. (to je v pohodě).Budu chodit bez objednání a uvidím,protože stejně oni tam mají dalších 5 solárek,tak když nebude volné jedno,tak půjdu do jiného. Mě se líbí ta kytice č.3
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme se s Martinou pěkně schodli na té třetí kytičce :-) Marti, tak to tam náte super akce.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Luci za info k té kosmetice a taky vám holky děkuji za zhodnocení těch kytiček. Ještě si to musím nechat projít hlavou. Čas ještě furt mám a jak říkám, líbí se mi všehchny 3 kromě té poslední (ta moc ne), takže si myslím, že ať vyberu jakoukoliv bude hezká a stejně si myslím, že nakonec bude uvázaná pak úplně jinka, protože věrnou kopii asi v květinářství stejně neudělají. Ale ani to by mi nevadilo, o to více bych byla překvapená.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?