Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - s tím stojícím slolárkem s tebou naprosto souhlasím. Ještě jsem ho sice nikdy nezkoušela, ale kdyby tam měl člověk 10 minut stát, tak je to asi nic moc. I když možná do toho vertiálního se možná nechodí na tolik minut nebo ano? Slyšela jsem, že to možná opaluje více a rychleji, tak možná se tam chodí na míň, ale fakt nevím. Nemám zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě chodila jenom do toho vertikálního a cca na 5minut a to byla naprostá pohoda,vůbec jsem se nijak nepotila.....Ale zase jsem nikdy nebyla na ležení,takže taky nemůžu posoudit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem říkal, možná postupně budu zkoušet všechny, ať mám změnu a zjistím, co mi pak sedí nejépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, klidně můžeš pak i chodit na turbo, protože tam pak jdeš zase na míň minut,takže se nespálíš.... Ono není rozdíl jestli ležíš a nebo stojíš v rychlosti opalování,ale že v tom stojícím pak nemáš třba pod zadkem takové ty čárky a nebo v podpaždí míň opálení,ale mě se to nikdy nestalo protože se i v tom ležícím kroutím a některé mají i krásné tvarování a to tomu taky zabraňuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - turbo znám, tam už jsem párkrát byla a vzpomínám si, že jednou jsem sei tam i trošku spálila, protože jsem zapomněla, že je to turbo a dala jsem si 15 minut,auau ;-( Taže tam člověk fakt musí opatrně a méně minutek, to už vím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se už holky rozloučím. Jdu se ještě chvíli dívat na štafetu a pak půjdu spát. Na zítřek se do práce vůbec netěším, protože máme projektový den. Tak ať tu uteče a už jsem zase doma.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, Romí, rači míň minutek. Člověk musí být opatrnej. Já si už skoro tři hodiny píšu s tou kamarádkou a domlouváme cukrovíčko,tak i jeden den za náma přijedou a budem tvořit spolu. Je zlatá,že mi tak krásně pomůže. taky se loučím,tak se mějte a zítra pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak kytičky mám domluvené. Donesla jsem té mámině známé obrázky a uděli jsme si takový soupis co mám představu. Budeme mi dělat i výzdobu na stůl a nakonec to nebude do váziček, ale do miseček, tak doufám, že i ikei seženu podle mých představ. Tak další věc zařízená. Jak tady probíráte to solárko, já jsem taky vyzkoušela to vertikální,ale mě to nedělalo dobře. Mám celkem dost nízký tlak a jak jsem tam tak stála a bylo tam horko, tak jsem skoro omdlela a musela jsem jít z tama pryč, takže já musím do horizontálního,ale tam jsem spokojená a uplně se tam uvolním :-D Romi už se těším jak budeš mít fotečky toho srdíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo a bavili jste se i na kolik to asi tak vyjde? Vy to ale vlastně máte přes známé,tak to budete mít levné. Máte už někdo rozpis na kolik vyjdou kytičky? Jinak Jíťo je super že už to máš domluvené.
Odpovědět
Profilova fotka
luci je to sice známá, ale i tak absolutně nevím kolik nám naučtuje. Prej mi dá vědět, až to aranžérky spočítají. Jinak ještě jeden známý má taky květinářství a říkal, že jsou tam marže jak hrom. Jezdí pro kvítka nějak do nějakého velkoobchodu či co a říkal ty nákupky, tak se mě podlamovaly nohy jaké jsou tam rozdíly. Absolutně nemám představu kolik to tak vyjde. Navíc my toho máme dost. Pro mě, korzáž pro ženicha, pak něco pro svědka, svědkyni na ruku, pro matky a ještě 7 malých kuliček z květin na stoly. Nevite co se dělá do klopy pro svědka? Nechci aby to měl uplně stejné jako ženich.
Odpovědět
Profilova fotka
do solarka uz chci taky zacit chodit, uvidim, jestli mi to vyjde uz zitra. S tou kytkou pro svedka by me to taky zajimalo, vlastne jsem si asi myslela, ze svedek-muz nema nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes uz je to jen 2 mesice, to je hruza! Pro dnesek se loucim. Jdu fandit Sablikove a pak na kute.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jutu07: do klopy svědka by se mělo dávat to samé jako ženichovi ale trochu menší, a nebo v jiných barvách, ale aby to ladilo s vámi, my máme bílá-bordó, já mám kytku z rudých růží a v tom zapíchané bílé, můj ženich má v klopě vínovou kytku, tak svědek bílou...víš třeba to otočit, ale nakonec jsme mu ji nenechali udělat, jen svědkyni.
Odpovědět
Profilova fotka
holky letí to rychle...jakmile bude březen tak to poletí ko voda a bude tu datum svatby.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Holky, tak včera jak jsme to řešili s tou kamarádkou,tak jsem se v jednom okamžiku přistihla,že se klepu jako ratlík...no hrůza. Teď dokoupím věci na pečení a za 14dní to bude v plném proudu. Jeden víkend za náma přifrčí a pomůže mi,tak jsem moc ráda. Jsou moc hodný. JJ začínám chytat nervíky už je to tu cobydup. Jíťo my budeme mít pro svědka stejnou jak má ženich,ale v menším provedení a pro družbu budeme mít taky stejnou ale uplně malinkou. Teda doufám,že nám to paní tak udělá,ale myslím,že by neměl být problém. A družičce bych chtělo taky stejnou kytičku jak budu mít já,ale v maličkatým...no uvidíme. Rozvržeý to mám pěkně,tak uvidíme co z toho vyleze ;-) Vencurovamisa a ty máš svatbu kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, no vy jste toho ještě večer napovídaly.Chtěla jsem vás jen pozdravit a musím jít pracovat,tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin: máme ji na Červené Lhotě, já se tě ptala protože jak klikáš na ty jména tak tam máš Jindřichův Hradec víš...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zapomněla jsem vá říct, že hned ráno jsem si vyzvedal to srdíčko a ty kroužky a vypadá to moc hezky. Až budu mít foťák, tak vám to zase vyfotím. Jinak já bych chtěla taky korsáž pro svědka asi nějakou menší než ženich a pro svědkyni kytičku,ale pro družčiky asi mít nic nebudu. Ty budou mít košíček s plátky růží. Ta jedna družička je stejně taková hyper, takže ta kytička by to asi dlouho nevydržela a je blbé, kdyby jedna měla a druhé ne. Tak budou mít obě košíček.No a taky mám vymyšleno něco i na hlavní tabuli, ale ještě nevím zda si to nechám udělat. V Ikei jsem se koupila 2 zapékací mísy, ale už jsem o tom tady kdysi dříve mluvila. Tak to jen pro shrnutí, když jste to včera večer některá z vás opět vzpomněla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem zvědavá pak na cenu, co dám za všechny ty kytičky a pířpadně dekoraci na stůl. Asi to bude pěkná pálka :-( Jat to odhadujete vy? Já počítám tak kolem 2000 Kč a možná i více :-( Když počítám, že třeba jen moje bude stát asi kolem 1000 kč (to je tak běžná cena) a + ještě ty ostatní pro maminky, svědkyni, korsáže a něco na stůl. No to bude cena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek: my už máme kytky objednané, máme v tom započítanou svatební kytku, pak ještě jednu, jelikož mi umřel tatka tak ji ponesu na hřbitov, pak tam máme jednu pro svědkyni, dvě pro mamky, čtyři pro drůžičky, a pak i myrtutý je 75kusu a věnečky na auta, autobus a vypočítala nám to asi necelý 4tis.
Odpovědět
Zdravím všechny holky a musí mít svědek nějakou kytku do klopy protože tu já objednávat nechtěla jen korsáž pro ženicha, svědkyni kyticku, mamkám, výzdobu tabule a myrty a kolečka jinak nic. Nemáte náhou nějaké foto kytiček jako dekoraci na svat.tabuli?
Odpovědět
Profilova fotka
Vacnurovamisa - tak to je mi líto s tvým tatínkem, ale tím si mi připomněla, že mi asi taky půjdem na hřbitov, protože přítel nemá tky tatínka už od jeho 3 let :-( , takže to bude asi taky jedna kytička navíc. Tak spíš počítám ke 3 tisícům, tak uvidíme?Sice nebudu mít žádnou výzdobu květinovou na auta ani myrty,ale i tak toho bude dost. Korsáž pro svědka si myslím, že být nemusí, ale asi je lepší, když je a určitě to není zas tak nákladné. Lucie.rakost - nějakou inspiraci na svatební tabuli mám myslím v albíčku inspirace, tak kukni. Ale je to pouze výzdoba z kal, protože budu mít kytičků z kalů, ale na netu i tady v albech určitě něco najdeš. Dnešní projetkový den už máme za sebou a bylo to hrozně fajn,ale už jsem ráda, že je po tom :-) Uf Tak jdu zase pracovat,papa. Venku je asi nádhérně, svítí sluníčko....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vencurovamisa: jj vím že to tam je,ale jen mě zajímolo kde se to bude přímo konat. Moje svědkyně tam taky měla svatbu a prý to bylo krásné. V létě jsme tam byli na výletě a super. Budete mít jistě krásné fotečky. lucie.rakos. já myslím,že svědek nepotřebuje korsáž,ale připadá mi blbí když má svědkyně kytičku a svědek nic... Romí, už se moc těším na fotečky a je super,že máš další úlovek. Jinak my zatím počítáme na kytky cca 5000,- ale jistě to bude míň třeba ty 3000,- ale ať máme rači rezervu.
Odpovědět
Prosím holky poraďte nevíte jak to chodí nemám s tím zkušenosti. Na svatbu se chci nechat nalíčit od kosmetičky četla (myslím že to tu i někdo psal) že by se nejdříve měla vyčistit pleť. Ale já jsem se domlouvala pouze na líčení a o žádném čištění pleti nebyla řeč to je potřeba? Nikdy jsem se takhle líčit nenechala tak nevím ale myslím že pleť nemám problematickou tak si myslím že to ani nepotřebuju máte s tím některá zkušenost že se musí chodít nejdříve na čistění pleti? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
lucie.rakos: já o tom taky nevěděla, ale když jsem jí volala, tak mi to navrhla ona sama, jelikož já si nic s obličejem nikdy nedělala, ani řasy nic tak tam jdu týden před svatbou a upraví mi obočí a vyčistí mi plet, pak už půjdu jen na líčení.
Odpovědět
vancurovamisa dekuju moc tak to jsem nevedela no já ani tu kosmeticku neznam tak se s ní budu muset asi domluvit protoze ja jdu na tu zkousku az tyden pred svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
lucie.rakos:já zase nejdu na zkoušku, já jdu jen na tyhle přípravy a nechám to na ní, chci jen lehounce nalíčit.
Odpovědět
Miso a jeste prosím nevíš to musíš mít pleť vyčištěnou nebo to je každého věc?
Odpovědět
Profilova fotka
lucie.rakos-no je to každýho věc, jí ji volala, že se chci objednat na tu úpravu a ona na mě tak jen uoravit obočí a pet si vyčístíte sama?tak jsem tak chvilku koukala, tak sem jí nakonec řekla at mi to taky udělá ale jinak bych se na to asi vykašlala.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já očištění pleti nic nevím, jen mám dojít na barvení obočí a možná mně třeba při té příležitosti vyčistí i pleť, aby si třeba ošahala jakou jí mám, ale jinak nevím. Myslím, že to asi záleží na každé kosmetičce, jak si to ona dělává. Já teď celkem o svou pleť pečuji,ale zase ně nijak obzvlášť, ale je fakt, že každý den ráno i veče ji nějakou tu péči věnuji :-) Už jsem chtěla utéct z práce, když je tam tak krásně, ale řekla jsem si, že dnes se zdržím a ještě si něco udělám, když ut tu teď nejsou děti a je tu celkem klid a zítra uteču brzy. Huráá pátek :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?