Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Holky, loni měl měl v dubnu (30.4.) svatbu můj bratranec a bylo nádherně...jenže u nás je teď tak moc sněhu, že doufam, že začne tát co nejdříve, abychom se ještě v dubnu nemuseli přezouvat do kozaček;) Věřme, že to bude krásné! Ale přeci jen, máte sehnaný bílý dešzník pro případ nouze??? Já nad ním uvažují! Jinak děkuji za odpovědi!Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
jani tak to se máte, že už jsou doma i prstýnky. Jsou krásné a já už se taky těším na ty naše. :-D jojo to mi taky každý říká a já jim sama už odpovídám, že to mám za pár. Jo a furt se každý vyptává, jak že se to budu jmenovat. Co máte z toho těšte se na ten náš den a neděste se toho, že už to bude brzy. Mě už zbývají necelé 2měsíce a fakt se pořád divím jak jsem v klidu :-D Spolupracovnice mi poradily, ať nad tím moc nepřemýšlím a neřeším, že to stejně nějak dopadne a čím víc se budu snažit, aby to bylo nej, tak tím to bude horší. :-) Jo zítra jdem s mamkou domlouvat květiny, tak super. Minulý duben bylo krásně. Na náš termín 17tého byla nádherná obloha a svítilo sluníčku a kolem 20tého to měl svatbu právě švagr. Bylo opět krásně slunečno, rozkvetlý zlatý déšť, kvetly pampelišky a vše bylo zelené. Zkusím dát na chvíli do albíčka nějakou fotku z toho dne.
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstu jsem odřizla, nebyla by ráda, kdyby se tu našla :-) tak papa
Odpovědět
Ahoj holky. Jíťo děkuji za pochvalu, není to moc kvalitně vyfocené, ale lépe to fakt nešlo. Asi to s tím foťákem neumím. Jsou moc krásný, mám z nich radost. V první chvíli když jsem je viděla, tak jsem z toho byla taková zaražená, přišlo mi, že to snad ani nejsou oni ... ale jak jsme je pak prohlíželi, tak jsou fakt krásný a naše :-). Nakonec nás vyšly na 8460 kč. Konečná cena byla 9400 a měli jsme těch 10 % slevu. Tak jsem moc ráda i za ušetřené penízky. Tak takový duben jako máš Jíťo na fotce bych nám taky přála, tak snad to klapne a budeme mít opravdu krásně. A když ne, tak se stejně vdáme holky :-D ;-) Mějte pěkný den pa pa
Odpovědět
Dobré ráno všem! Lupin děkuji za tip v palladiu jsem už byla a tipovala že tam je určitě budou mít ale měly tam pouze různé barvy dohromady a já potřebuju jen jednu barvu no nic budu ještě zkoušet. jinak to počasí kéž by nám vydrželo a bylo krásně i v ten svatební den to by bylo krásné. Holky chci si udělat na svatbu nehty máte někdo zkušenosti jaký je rozdíl mezi gelovkama a akrylovýma já je budu mít poprvý tak nevím poradíte které jsou lepší? Mějte se hezky a všem hezký den pa
Odpovědět
Marcich já taky uvažuju nad deštníkem ale zatím nevim nevim jestli to nejsou vyhozený peníze :-| holky poradte jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jančo prstýnky jsou krásné!!! A Jíťo počasíčko určitě bude taky takové...musí. Co jsem viděla včera ty fotky,tak to vypadalo že je tam i pěkná kosa a pršelo jim...ale krásně si to užili i tak. Já nevím zda si mám něco pořídit....uvidím co vymyslím. Možná,že bych si ušila(nebo spíš mamka) jen takovou tu pelerínku na zavarování kolem krku přes ramena....no uvidím co vymyslím a nebo půjdu nahatá a nějak to zvládnu. Vždyť se fotí i v zimě nevěsty bez kožíšku a vydrží to,tak pro by ne my. Lucie.rakos. já deštníky neřeším kdybych asi narazila někde na nějaký v dobrý akci tak ho koupím,ale jinak ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, já deštníky koupené mám,ale jen proto,že jsem na ně narazila v akci v Jysku a jeden stál pouze 65 Kč :-D Lucie-já mám gelové nehty a jsem s nima maximálně spokojená,ale jaký je v tom rozdíl ti teda nepovím :-| Já si myslím,že to vydržíme i bez jakéhokoliv kožíčku či bolerka,i kdyby byla zima,tak si myslím,že se to dá vždycky vydržet.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,teď jsem se dívala ještě na ty vaše prstýnky a řekla bych že máte podobné jako my,teda myslím ten tvůj,takové to mírné rytí uprostřed.....Ono to na té fotce moc nejde vidět,ale řekla bych,že je opravdu máme podobné.Já jsem je právě taky sem nedala,protože mě to absolutně nešlo vyfotit.Tak nevím,jestli je to foťákem nebo rukama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky, destnik mame koupeny 1, kdyby teda nahodou a rikam si, ze kdyz ho mam specialne na tu prilezitost koupeny, tak by snad ani prset nemuselo. Jinak je to taky destnik z Jysku jak psala Marta, za 65 Kc. Neni uplne bily, je to takova kombinace bila + pruhledna, ale zda se mi to vpohode - rozhodne mnohem lepsi nez mit destnik barevny nebo cerny. O tom kozisku jeste popremyslim az tesne pred svatbou podle toho, jak se bude vyvijet pocasi. lucie.rakos: s temi nehtiky je to tezke, nekdo Ti rekne, ze je lepsi to a druhy zas ono. Taky kazda nehtarka pouziva jiny material. Ja jsem mela vzdy gelove a vpohode drzely, pak mi nehtarka (ta stejna) dala akrylove a byla to hruza, uplne se to odlupovalo. Tak pak mi namichala smes gel-akryl a uz to bylo vpohode. Ja jsem teda slysela obecne pozitivni reakce spis na gelove, ale zase nekdo si nechava delat jen akrylove a je s nimi taky moc spokojeny... Kazdopadne bych Ti radila nejit tam az tesne pred svatbou, protoze kdyby Ti to nejak nesedlo, tak abys mela jeste cas s tim neco delat.
Odpovědět
Ahoj denisa : ten dešník si kupovala přes net? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Denisa-tak to máme stejné ;-) Jak píšeš kombinace bílý a průhledný,ale jsou naprosto super,jsem s nima spokojená,protože to byl tak dobrý kup.A jak píšeš,tím že jsem si je koupila,určitě pršet nebude.Já jsem deštník koupila normálně v Jysku ne přes net. Luca-ale podívej se do bazaru tady na beremku,pořád to tam někdo prodává a není to zase až tak drahé, myslím si,že to pak půjde v pohodě zase prodat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, neplaště s deštníčkama, bude sluníčko :-) ,ale jak se říká když si ho koupíme,tak ho nepoužijeme a když ho nekoupíme,tak by se hodil co... x-)
Odpovědět
Budeme doufat že nám bude svítit sluníčko a ještě jeden blbý dotaz mě ted tak napadl byli jste už na zkoušce líčení? Já jdu totiž až týden před svatbou a tak se nemám koho zeptat nevíte jak to chodí s líčením (abych vysvětlila) myslím že budu plakat dojetím jak želvička kor až uvidím jak pláčou ostatní a tak mám obavu že se mi oči roztečou a samozřejmě i to ostatní nevíte jestli kosmetička líčí rovnou voděodolnou řasenkou?Mám z toho obavu ;-( to je blbostí nad čím přemýšlím co?
Odpovědět
Profilova fotka
holky snad bude hezky...a bude nám svítí sluníčko. lupinpupin: kde máte svatbu?já jsem taky okres jindřichův hradec
Odpovědět
Profilova fotka
destnik mam taky koupeny normalne v Jysku, ne pres net, stejne jako Marta. Jak uz jsem psala, Luci, opravdu to beru jako pojistku, ze v nas den nebude prset, vsak nam jeste podekujes :-) ;-) Na zkousce liceni jsem byla minuly tyden, ani nevim, jestli jsem vam o tom psala. Nedelala to teda tak podstive, jako to bude delat ve svatebni den (korektor a nanaseni make-upu) a taky me dvakrat premalovavala, nez jsme se shodly na barevne kombinaci, ale byla jsem nadsena, ze pouziva kvalitni licidla. Byla jsem tam az vecer a schvalne jsem se pak neodlicovala, takze jsem tak zustala nalicena az do druheho dne a musim rict, ze i stiny uplne super, barvicky zustaly na svem miste, zadna ryha v ohybu vicek, fakt parada. Za zkousku jsem platila 450, ale uz je to i s licenim v den svatby.
Odpovědět
denisa.ol a nevíš jestli tě líčila voděodolnou řasenkou nebo tak nějak aby se to nerozmázlo? Mám obavu že já ani nepoznám jestli má kvalitní kosmetiku moc se v tom nevyznám než ty značky co jsou v drogeriích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vancurovamisa my máme svatbu v Dačicích. Žijeme v Praze,ale svatba bude u nevěsty :-) Deni, to je jasný,že budu ráda,že budete déšť odhánět deštníkama...jen aby jste je nenahnali k nám ;-) . lucie.rakos. já jdu na zkoušku líčení i účesu 3.4. a už se moc těším. Něvím čím líčí,ale myslím,že voděodolná řasenka na tyhle akce budu standart,ale lepší je se zeptat. A když né tak mám svojí řasenku která je super voděodolná,tak mě kdyžtak mázne tou.
Odpovědět
lupin a myslíš že by ses na to mohla zeptat té tvojí kosmetičky prosím prosím =-) já mám totiž zkoušku až týden před svatbou a přemýšlím jak to asi je a jakou používáš voděodolnou (značku) já už vyzkoušela všechny možné ale žádná mě neoslovila.
Odpovědět
Profilova fotka
lucie.rakos: licila me vodeodolnou rasenkou, to mi i rikala. Ja jsem prave se zkouskou liceni spechala, nechtela jsem to nechavat na posledni chvili, protoze jsem nemela nikoho vyzkouseneho. Jen na zkousku ucesu jdu az tyden pred svatbou, ale k moji osvedcene kadernici, tak toho se nebojim.
Odpovědět
denisa.ol děkuji moc já taky neznám tu kosmetičku která mě bude líčit ale prý je na zkoušku brzo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, za celý den jsem se v práci nezastavila, ani neměla chvilku času a zítra to bude asi obdobné :-( Vidím, že jste toho zase napovídali, tak nevím, jestli si vzpomenu na vše odepsat. Deštník nemám, ale možná by to nebylo od věci pro jistotu si ho koupit. Ale taky se mi do něj nechcou vrážet peníze, takže by mi šikl nějaký ten v akci jak koupila Marťa v Jisku. Nevíte jestli je tam ještě mají? První mně Marti napadlo, že bych si ho od tebe hned po svatbě koupila, ale všimla jsem si, že máš svatbu ve stejný den jako já, takže asi nic :-( Nevadí, zkusím to vymyslet jinak :-)Poptám se i holek v práci, kdyby náhodou někdo měl.... Ale určitě nebude potřeba! Když ho náhodou seženu, tak ho budu mít, ale nějak usilovně ho shánět nebudu. Já jsem ještě na zkoušce líčení nebyla a ta moje kosmetička mi vzkazovala, že ani není potřeba. Ale prý, když budu chtít, tak můžu, tak bych chtěla. Domluveného ale zatím nic nemám. Je to domluvené přes mou svědkyni, tak jí musím říct, ať mi to někdy domluví. A co se týče těch slzičke, tak si myslím,že s tím kosmetičky počítají a malují určitě tak, aby se to nerozmazalo. Holky, už mám hotové to srdčíko na dveře a ty ozdoby na okna, ale bohužel jsem si to dnes nestihla vyzvednout. Ale hned zítra ráno se tam stavím. Už se těším a jsem zvědavá, jaké to je? Do solárka jsem objednana poprvé v pondělí. Chtěla jsem se zeptát vás, co s tím máte zkušenost a vím, že takové tady jsou - jakou používáte tu kosmetiku. Vím, že většina z vás, říkala, že si kupujete jen něco v drogerii, tak jsem se chtěla zeptat. Zatím jsem si nic nekoupila, ale zítra jsem si říkala, že bych tam zašla. Přímo v solárku jsem se nedívala, ale vím, že tam to bývá značkové a zbytečně drahé. :-( Věřím, že by mi snad poradili i v dorgerii,ale ptám se i vás. Jani - gratuluji k prstýnkám. Já si ještě musím prá dní počkat :-( Mají být 11. (čtvrtek), ale říkala,že se můžu přijít zeptat i prá dní dříve, tak zajdu možná v ten týden v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je tady některá z vás, která na zkoušku kosmetiky nejde?Jak už jsem se tu jednou zmínila, tak ta moje kosmetička říkala, že není třeba, že je zvyklá líčit, nevěsty líčí, jezdí i na různé soutěže, takže asi má praxi a troufne si mě nalíčit i bez zkoušky. Ale já bych přece jen raděj na tu zkoušku šla, ať vím. A to samé mi radila i kadeřnice, že bych raděj měla jít, ať vím, jak líčí atd.Co kdybych náhodou nešla na zkoušku a pak by se mi to v den svatby nelíbilo a už be nebyl čas to nějak vyzkoušet jinak. Tak asi hlavně z toho důvodu by ta zkouška byla dobrá, že?Třeba mě nalíčí jednou a hned se mi to bude líbit a nebude, co řešit. Co si o tom myslíte vy? Poraďte.
Odpovědět
Profilova fotka
lucie.rakos klidně se ti zeptat můžu,ale je ti to stejně prd platný protože každá kosmetička to dělá jinak a používá něco jiného...domluv se spíš s tou svou. Romí, je skvělí,že už máš hotové ty ozdoby. To už se těším až nám je zase vyfotíš a dáš do albíčka. Jinak k té kosmetice do solárka, já ji kupovala v intersparu (dnes jsem to tam bohužel ale už nenašla) a je to "Solar" mám za to že je to od Astridu a kupuju si jak aktivátor opálení (před opalováním) a pak mléko po opalování(je to přímo mléko po opalování v soláriich) S tou kosmetikou nevím jestli bych to riskla se nechat líčit když bych něvěděla jak to dopadne. Ta kam jdu já,tak si mě prý všeljak nafotí a napíše si co použila,aby to potom odsejpalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-ty si už v tom solárku byla?A tam se musí objednávat?Já jsem myslela,že tam můžu zajít kdykoliv,že když tam někdo bude,tak si počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Na kosmetiku jsem objednaná na příští čtvrtek,ale zatím jen na čištění pleti apd. a domluvím se s ní co a jak,ale na zkoušku líčení mě říkala týden před svatbou,že to rovnou spácháme i s kadeřnicí je to totiž v jedné budově,takže je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - díky za tip na tu kosmtiku. Zítra si zajdu něco koupit. Ano Marti, já už jsem tam byla a objednala jsem se na pondělí. Byla jsem se tak zvyklá objednávat už i dříve. Ale je fakt,že teď přes zimu to možná není tak nutné, protože tolik lidí do solárka nechodí. Říkala mi totiž, že klidně můžu jít i hned, že tam nikoho nemá. Ale když se objednáš, tak je aspoň jistota,že tam nikdo není a nemusíš čekat, protože, přes léto by se mohlo stát, že budeš čekat třeba i déle, kdyby byli lidé před tebou objednaní. Tak si myslím, že je lépší se vždy předem objednat. V pondělí se zase hned objednám na středu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a co ti říkala?Koupila sis nějakou tu permanentku?A do jakého toho solárka (vertikální apd.) budeš chodit už ses rozhodla nebo uvidíš v pondělí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já teď s kamarádkou (se svědkyní) řeším ozdobičky na cukrovíčko. Pý mi je udělá. Je to moje zlato,tak se jdu zase za ní domlouvat. K tomu solárku...já mám rači ležící solárko, protože si tam líp odpočinu než když mám stát.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - pernamentku si koupím až v pondělí, ale ještě stále nevím jakou?Ale pravděpodobně asi tu nejnižší za 500 Kč. A pro začátek jsem si řekla, že chci chodit do té 1. na ležení a pak možná zkusím ty ostatní a v závěru snad i turbo. Uvidím, jak se to na mně bude chytat. V pondělí jsem napsaná na 6 minut. Říkala, že začínají vždy na 6 - 10 minutách. A na příště si dám už 10. Kdyby mi v pátek vyšel čas, tak bych tam třeba zašla a kdyby měli volno,tak bych začala už v pátek. Ale nevím, jak to budu zvládat. Do pondělka už to nějak vydržím. Už se těším, až si tam poležím a poslechnu hezkou muziku. Po práci to bude příjemný relax x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?