Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
janek83 já ten seznam pořád kontroluju a neustále se mi točí myšlenky jen kolem toho abych něco nezapomněla tak jsme na tom asi všichni stejně :-|
Odpovědět
JJ, asi je to lepší, ale šílím z toho počtu:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste toho teda dnes napovídali. Nevím, jestli nezaomenu na něco odpovědět. Především moc gratuluji Kačce, pochopila jsem to stejně jako vy ostatní. Takže ještě jednou velká gratulace!!Snad i nám se to pak brzy podaří, ale zatím na tom ještě nepracujem :-D Oznámka z a 40 Kč se mi teda taky zdají hodně. Nás vyšlo oznámko na 18 kč a pozvání ke svatebnímu stolu na 3 kč. Když je oznámení pro méně lidí, tak se dá uvažovat i o vyšší ceně, ale pokud ho potřebuje někde pro 100 lidé, jak se tady některá z vás zmiňovala, tak nevím,nevím? :-( Luci, co se týče toho vaření, tak jsem ráda, že mamka bude dole pod náma a když něco nebudu vědět, což bude asi často, tak seběhnu dolů a je to. Budu tam asi často, asi se uběhám :-D. Špendlíčky s perleťovou hlavičkou určitě sehnat jdou!Já jsem si je sice kupovala přes web, ale nakonec je ani nevyužiji, protože jsou moc tlusté. Ale zrovna dnes jsem je viděla u nás v galanterii. Já chci začít chodit do slolárka až od března. Ale to je vlastně už příští týden, že?Ježíš to letí. To už bych se mohla zajít i objednat,že? Asi se tam už tento týden stavím a poradím se a domluvím. Jani to je teda náhodička s tou holkou :-)Snad jsem na nic nezapomněla, ale bylo toho hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
A vidím, že jsem zapomněla - obálky jsem nadepisovala ručně. Mám malý nový přírůstek. Dnes mi přivezla kamarádka od jedné nevěsty, která už to má za sebou, okvětní plátky růží do košíků na rozhazování a 4 větší skleněné svícínky na vyšší svíčky. Další věc odškrtnutá ze seznamu :-) Každým dnem čekám, že mě už bude kontaktovat pán z charity, co mi dělal ty srdíčka a kroužky na dveře, ale zatím nic :-(Tak třeba zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a kam budeš do Uh chodit do solárka?
Odpovědět
Profilova fotka
Na to se tě teď právě chci zeptat?To je náhodička :-)Ty jsi říkala, že nejlevnější je v tom Pegasu,ne? Tak přemýšlím o tom nebo u té Alžběty. Nevím? :-( A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No u té Alžběty už to právě není to je přestěhované v tom Pegasu.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. Tak v tom případě je to jasné :-) Takže Pegas. Možná se tam teda někdy potkáme, pokud tam budeš chodit i ty ;-) Ještě jsem přemýšlela o té Deltě, ale tam je to dražší. Pokud si dobře vzpomínám,že?
Odpovědět
Profilova fotka
janek- taky to mám všechno napsané v notesu a odškrtávám co už všechno je zařízené a co je ještě potřeba. Mám celkem výhodu v tom, že minulý rok se ženil Davčův bratr a rok před tím zase další nejstarší, takže jsem se na začátku ptala švagrových a tchýně co a jak, takže myslím, že vše zvládám ok a mám z toho radost,protože normálně stresuju a panikařím :-D Lucie.rakos- my ani obálky nadepisovat nebudem. Moc oznámení nemáme, ale když je toho hodně, tak bych se určitě přikláněla, jak psaly holky, popisovat je ručně. Romi-tak to je super, že máš další věcičku z krku a srdíčko taky určitě bude hotové. Já jedu v sobotu do Ikei a doufám, že už tam dokoupím drobnosti na výzdobu tabule. Jinak v pátek jdu na zkoušku účesu a už se moc těším. :-) Já už jsem do solárka začala chodit byla jsem tam zatím 2x. Snažím se tak 1x týdně,ale uvidím jak se budu dobře opalovat, kdyžtak zvolním.
Odpovědět
jutu: no jo, ale já nevím zda v tom notesu mám vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vám musím odepisovat postupně... K těm solárkům...dnes jsem byla poprvé a v pátek půjdu podruhé. Lucie.Rakos loni jsem jezdila do Rudné u Prahy (je to kousek od nás) a teď jsem byla u Olgy Šípkové. Chodím tam cvičit a mají tam i solárko a do konce února mám takovou kartičku a mají 50% slevu,takže tenhle týden využiju ještě tohle. A je to tam fakt super a luxusní solárka. Příští týden půjdu taky dvakrát,ale pak nevím jak to bude. Jdu totiž ke kožní se znaménkama na prohlídku a pokud mi hned některé bude odstraňovat(některé chci z estetických důvodů a pokud se budou muset odstranit i ze zdravotního,tak pak se nesmí nějaký čas na sluníčko...) ale celý duben budu chodit určo a možná i ke konci března. Pak se může ranka přelepit a opalovat...no uvidím. K těm špendlíčkům...to bohužel nevím kde je sehnat, já jsem dávala obyčejné,tak jsem je ani nescháněla. Vím že je velká galanterie dole v Palladium tak zkusit tam a nebo bývala galanterka i naproti v Kotvě. Kačko, vám mooooc gratuluju to je super zpráva! Jo a obálky nadepisoval můj drahý růčo ;-) Jdu dočíst zbytek a doodpovědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo k těm oznámením....my máme jedno za 14,- takže taky super cenička...a z toho keyprintu(nebo jak se to píše) Holky, dneska v tom solárku to byla paráda...koukala jsem jako blázen když mě to začalo sprchovat...no luxusek. Dřív jsem chodila do klasického a teď tohle(mluvil na mě automat, krásně hrála hudba no a to jemné sprchování byla paráda) Holky dneska mi taky odpověděli z hotelu,že si mám zavolat na jedno číslo a tam domluvit datum kdy se zastavíme na domluvení podrobností,tak tam asi příští týden zavolám. Taky mi psala mamina,že zamluvila ty minizákusky a byla v galanterce jestli by nešla objednat stuha na dotík,tak se má zastavit v úterý...tak jsem zvědavá. Dneska mi v práci zase říkali,že to máme už za pár,tak se mi rozklepala kolena...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci a kolik stála minuta toho solárka a na kolik minut si byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to jsi mi připomněla, že mi taky schází stužky na dort a ještě na nějaké dozdobení. :-) Tak to je super, že máš další věcičku zařízenou. Jo jak popisuješ to solárko, tak tam jsem byla tak minulý rok. Je to fakt moc příjemné, když po tobě začne rozprašovat ta vůně. :-D Havaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jity v pátek nezapomeň foťák, už se moc těším na fotečky. Marti - tak kam budeš chodit ty? Já jsem si holky říkala, že bych ze začátku chodila tak 2 - 3 týdně a pak bych to třeba zvolnila v dubnu jen na 1 krát týdně na udržení, pokud mi to tak schválí. Přece jen březen budu mít ještě takový volnější a v dubnu už toho volného času bude asi zase méně, jak se bude blížit termín. Luci mně dnes práci říkali, že kéž bych měla takové počasí jako dnes. Nádherné sluníčko a i celkem teplíčko, tak akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Minuta mě takhle vyšla na 9,- ale jinak stojí 18,- a byla jsem na 7minut a nahřátá jsem ještě teď. Už se nedivím,že je dražší...na druhou stranu když bych to spočítala,že kdybych jela ještě někam jinam,tak bych zase projela (nemám lítačku),tak mě to vyjde nastejno a tady mám krásný luxus. Jak píše Jíťa je to Havaj.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-půjdu na ten Pegas asi,co jsem se dívala na internetu,tak to mají nejlevnější a k tomu teď mají celkem výhodné permanentky,podívej se na solarino.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Kuknu se, díky. Už jsem se tam na ceny dívala, ale pernamentky jsem si nevšimla. Jakou si budeš brát?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Romí s tím počasím to byla pravda. I u nás krásně svítilo sluníčko. Jééé to by bylo krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za tip Marti, to je dobrý nápad. Jen nevím, pro kteorou se rozhodnout. Buď za těch 500 Kč a nebo 750 Kč. Ještě uvidím, zkusím si to nějak orienatačně propočítat. Ty už ses pro nějakou rozhodla?
Odpovědět
Profilova fotka
A s tím solárkem bych to měla taky tak nějak v plánu...uvidím jak to bude po té kožní...
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď jsem našla albíčko nějaké nevěsty z 19.4.2009 a měla na sobě kožíšek.... :-. snad ho nebudeme potřebovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi koupím nějak kolem těch 700 Kč,záleží co mě tam doporučí a jak často budu chodit,no poptám se a uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já teda nevím, ale mám pocit, že loni v dubnu určitě taková zima na kožíšek nebyla. Spíš jen možná ho měla zamluvený už dříve pro případ, že by byla zima a pak když už ho měla zamluvený, tak se v něm třeba chtěla vyfotit na pár fotkách, i když bylo teplo:-) Určitě už bude hezky. Vždyť už teď, když vyleze sluníčko, tak hřeje. I když nás to teď jen zatím zkouší a láká, ale jaro asi ještě nezačně, tak do 24. 4. už bude jaro určitě. Ještě je prostě kalendářně zima, i když už to teď posledních pár dní tak nevypadá, ale jaro tu asi ještě zdaleka není, ale už se pomličku přibližuje :-) Hlavně musíme věřit, ale stejně tomu neporučíme :-( Vzpomínám si, že loni na Velikonoce(a ty byly v dubnu,ne?) jsme s naším sborem s holkama zpívali venku v Buchlovicích na zámku a byly jsme v krojích a bylo už krásně teploučku. Vůbec nebyla zima! Pro dnešek se už loučím,papa
Odpovědět
Ahoj holky vložila jsem fotečky prstýnků, dneska jsme pro ně byli. A teď vás jdu dočíst. Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se poradím Marti a uvidím. Zítra mi to asi nevyjde,ale možná ve čtvrtek nebo v pátek bych se tam mohla stavit.
Odpovědět
Holky prima že už jste začaly chodit do solárka. Já se chystám poprvé příští týden, vlastně taky v březnu. To je hrůza jak to letí. Už se na to taky těším. Chci chodit za začátku 2x týdně a pak se uvidí jak mi bude chytat barvička :-). Kačí moc gratuluji, tak to bude nejmenší schovaný svatebčánek :-). Marcich - já jsem objednávala oznámení taky z www.kyoprint.cz. Taky jsme měli vybrané dražší, tady jsme si našli levnější a taky krásné. Obálky jsem si nadepisovala ručně. Luci, Romí super že už máte zase zařízené další věci, pěkně nám to ubývá. Já taky doufám, že bude krásně. Kbyby bylo tak jako třeba dnes, tak už by to šlo. Ale určitě bude ještě větší teplíčko a žádné kožíšky a bolérka nebudeme potřebovat. Paní ve zlatnictví mi to taky dneska říkala když jsem byla pro ty prtýnky, že si myslí, že v dubnu už bude krásně. Jinak to s tím - už to máte za pár - teď taky slyším na každém kroku. A začínám na to být tak trochu alergická. Protože na to se nedá ani skoro nic odpovědět. Tak taky odpovídám stylem, že už se nám to krátí. To jestli to takhle budou další dva měsíce připomínat tak budu nervozní daleko dřív než je třeba :-).
Odpovědět
No i když možná je důvod být nervozní - od zítřka to máme některé přesně za 2 měsíce :-). A některé už budou vdané paní :-D.
Odpovědět
Tak se mějte, dobrou noc, jdu se ještě pokoukat na prstýnky ;-) , vykoupat se a na kutě. Mám toho teď opravdu dost z práce. Když jsme odpo přijeli myslela jsem, že se mi rozkiočí hlava. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen vas chci pozdravit a hned povalim do sprchy a spat. Kaczko, moc gratuluju! Taky jsem si rikala, ze zitra uz presne za 2 mesice, blizi se to kvapem, bojim bojim... Dobrou a pa!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?