Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem se dívala na fotky do albíček tad na beremku a našla jsem jednu holku, která si zkoušela přesně ty šatičky co mám já. Jsou krásné, ale jí tak nesluší jako mně :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, no tak to je úžasné,že jste tak pěkně pořídili. To za chvilku budeš vařit v nové kuchyni. to se máš na co těšit. Holky už i dneska v práci mi povídali,že se mi to kvapem blíží...mě zase trošku vyděsili...no jo co se dá dělat je to tak...bojím :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
I mně to kolegyně každým dnem v práci připomínají, že už se to blíží. A já jim na to vždy odpovím:"Jo,jo, už to mám za pár. :-D" Na komplet celou kuchyň už se moc těším! I když s tím vařením,nevím,nevím :-( Zatím s tím ještě nemám moc zkušeností, protože do teď u nás téměř vždy vařila mamka, já jen někdy občas. Moc toho neumím, ale vždycky jsem tvridila, že až budu muset, že se naučím a tomu věřím. Teď mě to prostě přinutí vařit, protože budu muset a hlavně budu to dělat ráda, budu chtít a určitě mě to bude v mojí nové kuchyňce bavit. O to více, když budu vařit pro svého manžílka :-) Kuchařku už mám koupenou dávno, tak vždycky zalistuju a snad to půjde :-( Možná to párkrát nebude k jídlu, ale časem se to snad zlepší. To vy už máte holky jistě všechno nacvičeno a už umíte, protože se svými nastávajícími už nějaký ten pátek bydlíte a i vaříte,že? Tak to vám teď trošku závidím. Teď jste ve výhodě.Ale já to doženu!
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím a jdu na kutě. Mám co dospávat ještě za plesovou sobotu a včerejší hokej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi- tak to je super jak jste pořídili. a tak to má být aby to měl člověk bez starostí a dovezli mu to až domů. Určitě se v nové kuchyni naučíš brzy a dobře vařit. Já jsem se taky tak naučila. To jsem sice ještě bydlela u rodičů a oni si pořídili kolem mých 18tých narozenin novou kuchyň a mě to chytlo a když nemohla nebo neměla mamka čas, tak jsem vařila já. Baví mě to a můžu teď s klidem říct, že vařím líp než ona :-D Vždycky mi říkala, že mám na to nějaký cit, nikdy jsem totiž nic nespálila a většinou to dělám od oka.Můj je sice vyučený kuchař,ale stejně převážně vařím já a recepty většinou mám z domů(mám svoji psanou kuchařku) a nebo hledám na netu. Romi co se týče té druhé nevěsty v těch samých šatech, tak máš pravdu tobě sluší daleko víc. A to je právě to každá jsme jiná a i kdyby se nám líbily stejné šaty nebudou nám sedět stejně. Taky jsem si zkoušela šaty co měla švagrová a když jsem jí ukazovala fotku, tak hleděla a vůbec je nepoznala. Jí totiž na rozdíl odemě moc slušely :-D A tak to má být, aby jsme byli každá jiná krásná nevěsta :-) tak jsem vám na chvíli do albíčka dala tu Davčovu košili. Nevím jak moc rozpoznáte ty jemně růžové proužky, ale schválně jsem si to vyfotila s oběma kravatama a s tou druhou už by to bbylo přeproužkováno(navíc když jsou svislé proužky i na saku :-) tak pro dnešek dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Košile je hezká. Dobře jste vybrali :-) a to nová kravat k tomů krásně půjde.
Odpovědět
Ahoj holky. Děkuji za pochvaly koláčků. Včera jsem se sem vůbec nedostala. V práci toho teď máme hodně a doma jsem taky měla na pilno a ani se mi nechtěl pak večer zapínat počítač, tak jsem si raději četla. Nějak mě to teď uklidňuje :-). Luci bohužel je to škoda peněz, ale když vám to babička bude chtít dát, tak ji v tom asi nikdo nezabrání. A třeba to nebude zase tak strašné ... i když asi to všechny známe tyhle dary. Lucie.rakos - neboj, všechno se ještě zařídí, je dost času. Ono asi ať budeme přemýšlet jakkoli intenzivně, tak asi stejně na něco zapomeneme. Už to tak bývá. Já myslím, že nám už zbývají taky jenom květiny, pak domluvit v restauraci menu (tam mi řekli, že mám přijet taky teprve 14 dní předem, že to dřív nemá cenu) a domluvit dorty. Doma mi leží zatím nevyplněné papíry na matriku, prstýnky ještě nedorazily. Nejsme usazení v autech .... No nebudu panikařit, je ještě dost času. Takže neboj, nervy budeme mít stejně všechny :-). Jíťo košile i kravata jsou moc pěkné. Jak psala Lucka o té první s proužkem, tak ale to je jen svatební kravata ne? Prodavačka v OP Prostějov nám ji nabízela taky, ale říkala, že pak bysme ji už nevyužili, že je jen svatební. I když nevím proč, přece kravata jako kravata ... Ale na základě toho jsme taky zvolili klasickou. Je to moc pěkné, dobře jste pořídili. Romí super že jste takhle pěkně pořídili se spotřebičema. Paráda. S tím rozvozem je to taky fajn, protože jak by to pak člověk převážel ... Je to lepší když to dovezou přímo domů. Já si pamatuju jak jsme si loni vezli vanu a sprchový kout na vozejku a když se nám to tam podařilo nacpat tak aby se to vešlo, tak já celou cestu sledovala jestli nám to někde nespadne :-D. Vařit se Romí naučíš. Jak říkáš, teď tě to bude bavit a i tě to donutí když budete mít sami dva svou domácnost. Já taky nevařím dlouho. Když jsme bydleli dole, tak jsem mamce spíš jen občas pomáhala a pořádně jsem začala až loni když jsme měli taky novou kuchyň. A stejně jsem vždycky ráda, když v neděli vstanu dlouho a mamka nás vezme k sobě na oběd ;-). Je Romí to je náhoda. Ta holčina jak si zkoušela ty samé šaty co ty je od nás z vesnice. Bude se vdávat myslím 19.6. nebo tak nějak. Chodili jsme spolu na základku, ona do áčka a já do béčka. Ale nijak se teď nekamarádíme, spíš se jen tak pozdravíme, každá máme své kamarádky. A když se mrknete na tu fotku, tak si je zkoušela v tom samém salonu, který jsem já navštívila jako poslední (ten pátý salon) :-). Jsem se nějak rozepsala, to je tím jak tady člověk celý den nebyl. Pa a mějte pěkný den
Odpovědět
Je holky a teď jsem si prohlédla celé její albíčko a koukám, že objela ty samé salony co já :-). A dokonce si zkoušela i nějaké stejné šaty co já: http://www.beremese.cz/album/view.php..., http://www.beremese.cz/album/view.php.... Ale v mých vybraných šatech tam vyfocená není uf uf ... i když my máme svatbu dřív než oni :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, romí určitě se naučíš brzy vařit vše jako profík. Já vařím každý den,ale někdy už nevím co vařit,tak jsem z toho otrávená,ale jinak vařím vše co máme rádi. Zkušenostma se člověk učí. Jednou je to třeba trošku bez chuti,ale příště to hned doladíš. U mě občas pomohla i mamka na telefonu :-) Jo a dneska jsem holky byla poprvé v solárku, ještě tento týden půjdu jednou..už se na to těším. Mají akci 50% z ceny,tak je to za hubičku a mají super solárku se sprškou která pěkně chladí...koukala jsem jako blázen. Nikdy jsem tohle ještě nezažila a je to fakt paráda. :-D Jíťo košile je pěkná a určo se ta nová kravata bude hodit víc. Nebude přeproužkováno a to je dobře ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,jdu vás jen pozdravit.Teď nemám moc čas,mám ještě dvě zkoušky,tak snad to pak bude lepší! Jo a na svatbě nás bude o jednoho na víc x-)
Odpovědět
Ahoj, holky vidím, že máme stejné starosti. My máme, už oznámení taky doma musím koupit modré obalky nevíte kde je koupím na netu ?
Odpovědět
Ahoj holky, též nás čeká svatba v dubnu a chybí nám dovybrat a objednat prstýnky a oznámení. Šaty už mám, příteli snad oblek ušijí v pohodě a nějak to dopadne. Poraďte mi, kde se dají sehnat dobrá oznámení za rozumnou cenu. Zdá se mi poměrně hodně platit za jedno oznámení např. 40,-Kč (ale je opravdu krásné...:)), kdybych ho posílala pár lidem, tak je to celkem dobré, ale máme určitě okolo 100 adresátů:) Jinak stále zkoušíme péct koláčky...máte nějaký dobrý recept?
Odpovědět
Článek se načítá
jutu jak píšeš tak taky jsme koupili košili byli jsme z ní taky nadšení moc mu to slušelo tak to už taky mám vyřízené tak co tak počítám tak mě zbývá objednat ty koláčky, kytky, ujasnit jídlo a 14dní před svatbou zajet tam kde to budeme mít ,poslední zkouška šatů, líčení a účes no a potom uspořádat zased.pořádek, auta no a potom v ten svat.den to bude nejhorší vyzvednout dorty,kytky den předtím nazdobit stoly atd.... mám stresy
Odpovědět
Je fakt že oznámení za 40 ,- je docela dost. Oznámení jsem dělala sama tak nás to nestálo ani korunu ale potřebuji modré obálky nevím kde je koupit. Jinak máme skoro vše doma. Už nás čeká jen organizace zased.pořádek atd. Ale nevím stále jakou kytku :-( .
Odpovědět
luca: psala jsem ti do IP odkaz, možná si vybereš z obálek
Odpovědět
Rumisek tak to máme na zařizování skoro stejně tak to jsem ráda že nejsem sama to je hrozný pořád o tom přemýšlet.Jinak to je skvělé že si takhle pěkně zařizujete to je super nás to teprve bude čekat.Jinak buď v klidu protože já taky neumím moc dobře vařit občas něco ukuchtím ale ne tak často tak to budu muset taky začít pořádně pilovat. Holky díky že jste napsali co vám zbývá vyřídit jsem ráda že v tom nejsem sama jsem hrozná. Lupinpupin můžu se zeptat kam chodíš na solarko? Zrovna včera jsem se taky chystala ale nakonec zvítězila lenost a nešla jsem tam ale už si říkám že bych měla začít chodit abych měla trochu barvu do šatiček. Marcich my jsme měli objednané oznámení za 60Kč ale moc se nám líbilo a neodolali jsme a jmenovka nás vyšla na 29kč takže láce ale tak se nám to líbilo že jsme neodolali tak si myslímže 40kč docela jde (ale třeba se pohybují levnější to bych zase lhala nevím jak je to jinde)
Odpovědět
Lupin (nebo omlouvám se nevím jméno) nevíš prosím kde bych mohla sehnat v Praze dekorační špendlíky perleťové sháním je všude možně a všude mi řekli že už je nedělají a tomu se mi nechce věřit ale řekli mi to asi už na 4 místech :-(
Odpovědět
Já se snazim odoáavat...ale nevim, no:) Jinak holky, jeste jedne dotaz. Jak dlouho pred svatbou chodite na solarko??? V unoru jsem dodělala školu, siihla promoci a teď se na mě navalila řada úkolů, které na svatbu musím stihnout:) Je to na zbláznění...ale mohlo by být i hůř ;-)
Odpovědět
Připojuji se k dotazu od marcich jak dlouho před svatbou chodíte na solarko? marcich máš pravdu že je toho moc ale ty to určitě zvládneš mě hodně pomohl plánovač co zařídit abych tak nějak věděla co vše je potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko,tak jestli jsem to pochopila správně tak blahopřeji ;-) Jinak oznámení za 40 Kč se mě teda zdá už síla......My máme za 24 Kč a to už jsem si myslela,že je "strop". Lucie-já chci začít do solárka chodit už od příštího týdne,nejdřív tak pozvolna asi,ale půjdu to tam ten příští týden omrknout,třeba mě tam paní poradí co a jak.....
Odpovědět
Jo pochopila,čekáme druhé mimčo,ale ještě to nemáme potvrzené od dr. ;-)
Odpovědět
A nechávali jste si oznámko dělat přes inetrnet? Jsem ráda, že na cenu sdílíme stejný názor:) Doufám, že nám solárka chtivým pak písneš, co jsi zjistila :-) Až budu mít trošku více času, také se zaběhnu někam pozeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
marcich- některé z nás si objednávali oznámení z http://www.kyoprint.cz/ mají tam celkem veký výběr a myslím, že se dají nají i za dobré ceny, záleží na tvojí představě. Tam se můžeš přimo zeptat na rychlý dotaz ohledně vybraného oznámení a pak to objednávání je taky jednoduché. Kači- gratuluji!!!
Odpovědět
kaczka to moc moc gratuluju to je kráááásný! :-)
Odpovědět
Děkuju holky x-)
Odpovědět
jutu07 Moooc děkuji. Už vybíráme. Máme na čase, viď:)
Odpovědět
Holky, ještě otázka:))) Obálky nadepisujete ručně či je tisknete na tiskárně. Dá se řící, že to jsou drobnosti..ale je jich tolik:)
Odpovědět
Ahoj holky, teď jsem dávala dohromady seznam co všechno zařídit na svatbu aby jsme na nic nezapoměli a mohla jsem to odškrtávat, ale vůbec si nejsem jistá jestli mám vše
Odpovědět
marcich my je nadepisovali ručně přišlo nám to osobnější
Odpovědět
jinak obálky budem taky nadepisovat ručně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?