Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Já chci taky profesionála,stejně neznám nikoho kdo dobře fotí.A chci ty nejkrásnější fotky,když je to jen ejdnou za život
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin - já vím,že ohledně příprav na svatbu je toho vážně moc a možná čím dřív se s něčím začne,tak o to víc je pak člověk v klidu.Asi máš pravdu.Jen mně překvapilo, že některá z nás (teď nevím,jesli si to byla ty nebo někdo jiný, tak se omlouvám), už si chtěl vyrábět jmenovky a vývazky. My třeba ani ještě nemáme přesně stanovený seznam hostů a jmenovky a vývazky mám v plánu dělat až později - přes zimní dlouhé večery.Ale to je na každém z nás.Ale naprosto tě chápu,že když si budeš sama péct,tak budeš mít mnohem více starostí s pečením,než třeba já. Já se o cukroví starat nebudu a nechám to na mamce, která ho někde zamluví.Ale jak říkám, potřebovala bych nějaký ten správny impulz,který by mi řekl,teď je ta správná chvíle začít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rumisku, to jsem byla asi já (a hlavně se nemáš za co omlouvat!) psali jsme si o tom,že je budu vyrábět,ale nemyslela jsem hned,ale vidím to taky až tak na ty podzimní a zimní večery. Jen jsem si na to koupila nůžky (když jsem zrovna na ně narazila) a než všechny věci nastřádám,tak to bude akorát ;-) . Mě připadá,že já mám impulzů až kam :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Placháčku, já myslím,že to stěma balerínkama bude v pohodě. Uvidíš ;-) a hlavně,tě nebudou bolet nožky.
Odpovědět
Ahoj holky :-) vidím, že to tady pěkně jede :-) Já se svou velikostí botů 42, budu mít asi pořádný problém, když jsem se někde dívala, tak vždy byly malé :-( ale aspoň bude nějaká legrace :-) Jinak bych ještě doporučila tobě Rumi... Zkus i Paní ve Slušovicích... ta to má také jen tak doma předělanou garáž na svatební salon tady je odkaz http://www.firmy.cz/detail/1976768-ja... nemá přímo stránky, ale je to tam super... Nebo ještě je parádní salon v Oldřichovicích... navíc ve Slušovicích je půjčuje za neuvěřitelné ceny... jen za 3500,- což je úplná paráda... pokud si vybereš
Odpovědět
MAsli,no tka to už aby jsi azčala pomalu hledat,ale ty botky co prodávají an entu,ty svatební,t yurčo ve tvém čísle mít budou,jen teda ta cena kolem 1200 =-)
Odpovědět
:-) s tou cenou počítám, v jednom salonu mi paní ukazovala botičky.. ale všechy mají moc úzký podpatek a jak se znám, tak hned bych letěla k zemi :-) takže hledám něco širšího... ale zase všechny mají moc velkou špici a já bych raději něco buď lehce useknutou, nebo oblou :-)
Odpovědět
Mám ti poslat nějaké odkazy?
Odpovědět
To by bylo super, pokud o něčem víš :-)
Odpovědět
Máš to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maslinnko, taky jsem viděla někde na netu,že ti udělají botky podle tvého přání...od špičky po podpatek.... to možná myslela i Kačka...
Odpovědět
Lupi to sjem viděla taky,ale teď to nemůžu najít,mám hafec záložek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
moc děkuju za odkazy :-) Doufám, že jak to pečlivě projdu, tak i něco objevím... v nejhorším případě i udělám o dovolené menší nákupní výlet :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to do záložek nedávala,tak bohužel nemůžu sloužit...ale večer na to juknu a když to najdu,tak určitě písnu odkaz ;-)
Odpovědět
Masli,ještě musím pak najít ten odkaz co psala i Lupi,nějak ho nemůžu najít :-D
Odpovědět
Masli,koukám,že už sji taky mamina.Koulik je rboučkovi?
Odpovědět
nejsem maminka, to je mojí kamarádky... takže si hrajju na velkou tetu :-) momentálně moje nejoblíbenější stvoření
Odpovědět
tak nějakoou náhodou jsem našla dokonce troje boty s širším popatkem a vcelku se mi i líbí :-) ale i ty ceny jsou zajímavé kolem 1500 a ++++
Odpovědět
Profilova fotka
maslinnka - tahle ta paní o které jsem se zmiňovala v těch Bílovicích,tak by měla mít taky takové skvělé ceny,tak uvidíme?Pravděpodobně asi teprve začíná,tak to má zatím doma a možná i proto má tak nízké ceny,protože nemusí platit žádný nájem a nemá zaměstnance.Tak jsem sama zvědává - prý má vyjímečné šaty,tak uvidíme?
Odpovědět
Jo když to má přívlastek svatbní tak to vždy stojí minimálně o 50% víc ;-)
Odpovědět
vždycky to tak není, byla jsem v jednom svatebním salonu ... půjčovné 4500,- akorát mi připadalo, že do těch šatů nemám žádné prsa :-S
Odpovědět
Já myslela,boty a tak ;-) Prý si i některé restaurace nadsadí cenu,jakmile řekneš že to bdeu svatba ;-)
Odpovědět
:-) to já naštěstí už mám trošku promyšlené a tak polehoučku něco i víc... Hostina bude u nás na sále, ten je pro 250 lidí, takže úžasné :-) protože je mamka v zastupitelstvu, tak to bude ještě levnější... kuchař je náš známý, takže slíbil, že pak udělá dobrou cenu :-) Fotografa mám taky, je to kamarád :-) akorát fotky bych chtěla jen ať mi nafotí a já si pak už z nich udělám něco sama :-) Od něj budu mít i krásné autíčko... má Rovera, je fantastický... nedávno jsem byla na jedné zábavě a hudba co tam hrála byla super, tak jsem si ji rovnou zamluvila :-) nějak to jde vcelku postupně samo... nejhorší bude asi farář... na toho se chystám až na sestřenčiné svatbě... ať je v lepší náladě.. protože se o něm říká, že toho po snobencích chce hrozně moc a na to já moc nervy nemám :-(
Odpovědět
Masli,ty už to máš koukám pěkně naplánované ;-) Já budu mí jako autí nového superba,tatínek si bude letos kupovat :-D
Odpovědět
Jééé superb, to by se mi také líbilo, přítel říkal, že kdyby mohl, že by jel nějakým hezkým kamionem :-p
Odpovědět
a vůbec nic neplánuju :-) ono mi to prostě jde tak nějak samo do cesty 8-)
Odpovědět
Teď má toho původního,ten je taky pěkný,ale chce novější a bude si kupovat asi v nějaké krémové nebo šedavé bravě tak to bdue na svatbu jak dělané ;-) To přítel pojede naším focuskem,máme ho snížený a zatmavené skla,to je něco pro něj :-D
Odpovědět
Tak to by bylo i něco pro mě... na takové auta jsem taky :-) Být na mě... tak jedu nějakým parádním Subaru Impreza ]-(
Odpovědět
Já ybch nejraději jela Audi A8 nebo Hummerem :-D
Odpovědět
Jéééé ten Hummer by byl fakt originální :-) Hold se musím držet lehce při zemi, zaplatitu tu svatbu bude asi pěkná pálka :-| do toho bychom měli začít na podzim stavět domeček... :-( takže pak už ani nebude moc času na přemýšlení o svatbě, ale spíš co s domkem... zatím se jen klidně dohaduju přes maily s architektem.. chudák...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?