Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes je tam holky nádherně, jak na jaře, že? Oproti včerešku co celý den pršelo, tak je dnes krásně. Snad už brzy přijde jaro. I když Pavlík říkal, že nás to teď jen podráždí a že ještě takové teplo nebude. Ale když jsem dnes vyšla před dům, tak jsem si říkala, že kdyby bylo takhle v dubnu, tak budu spokojená. Zdálo se mi celkem i teploučku, když svítilo, ale trošku tepleji by asi mohlo býti. 4 stupně přece jen není tak moc :-).
Odpovědět
Profilova fotka
No teda Jani...do těch bych se taky hnd zakousla ;-) Romí, já ti tak závidím,že můžete dělat na svím. My jsme dnes ráno našli na netu nádherný byt který by se nám líbil a i za dobrou cenu,ale bohužel do něj ještě teď jít nemůžeme...škoda. Jinak bych snad už i balila :-D
Odpovědět
rumi: ani bych nerekla, u nas je poradna chumelenice
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, právě jsem zjistila velmi nepříjemnou věc, která mě vůbec nenapadla. Samozřejmě chcem mít v kuchyni vestavné spotřebiče, což je teď normální. Objednali jsme si skříňku na troubu a předpokládala jsem, že má nějaké standartní rozměry, tak aby do ní trouba vešla a předpokládala jsem, že asi i všechny trouby mají stejné rozměry a že podle nich se dělají standartní skříňky. Zkusila jsem si jen tak poměřit tu naši skříňku a zjistila jsem, že ta trouba co ji máme vybranou se tam podle těch rozměrů co uvádí nevleze :-( Tak mě to velmi nemile překvapilo, protože s tím jsem vůbec nepočítala a přijde mi to divné. Vždyť výrobci kuchyní by s tím měli počítat,ne?A dělat skříňky takové jaké jsou truby. Nebo myslíte, že trouby mají různé velikosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, každá trouba má jinou velikost....to je jako u myček, praček, ledniček.....je spousty druhů a skříňky se dělají dle vybrané trouby....to jste měli míti vybraný spotřebič a pak teprve dle toho kuchyň...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak taky nám tu krásně svítí sluníčko jak na jaře...jen tu máme ještě všechno zasněžené...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - je to OK, už jsem pochopila jak to je a trouba se tame vleze :-) Uf, to jsem si oddychla.Nevím, jak bych to vysvětlila,ale prostě se tam vleze a to je hlavní.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlík už přišel, tak mu jdu pomáhat. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je Romí super. Tak dobře pořiďte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám to jde hezky od ruky a už to budeme mít olištované. Vypadá to hezky :-) Zítra zajedem do toho Olomouce a pak se pár dní moc nepohnem z místa, protože Pavlík má příští týden nějaké školení, takže bude jezdit domů pozdě a musíme čekat na ty vyreklamované součástky, co nám schází :-( Takže něco se začne dít asi až přes víkend - doufám? :-( Něco se pokusíme koupit, abychom mohli složit tu poslední skříňku, co nám schází a mohli začít přes víkend montovat. Už se na to mooooc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, ono to uteče jako voda a budete zase kutit. Zítra objednáte spotřebiče a budete čekat až vám dorazí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo Luci, já vím, máš pravdu. Vidím, že tady za tu dobu, co jsme pracovali nikdo nebyl, tak aspoň nemusím dočítat. Asi se tady už moc dlouho dnes nezdržím. Cítím, že už mám unavené oči, v noci jsme šli pozdě spát nebo spíš na ráně :-D, tak asi brzy půjdu na kutě, ale chtěla bych se aspoň chviličku dívat na hokej, ale nevím,nevím. Vidím to bledě :-( Kéž by zítra bylo ještě volno.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo Romí vypadá to,že tu načuhuju jen já...udělali jsme si dnes válecí,tak mám puštěnej počítač. Už se mi pomalu blíží to pečení...dneska jsem koukala a na ty Peťi výslužky už tak za 3týdny určitě začnu a některé ozdoby co musí vytvrdnout začnu i dřív...jo jo se to kvapem blíží.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už bych se nejraděj pustila do výzdoby na auta (šerpy), ale říkám si, že bych ještě měla chvíli počkat. Chci, aby to bylo hezké načechrané a nechtěla bych to skládat někde do skříně, tak ještě počkám. Myslím, že by stačilo, kdybych to udělal až začátkem dubna, ale určitě to nevydržím a udělám už v průběhu března. Aspoň na jedno auto a přitom si to vyzkouším :-)Nemělo by to být nic složitého. Vlastně si to jen roztříhám na délku jakou potřebuji a pak na to navážu ty mašličky s přísávkama a bude to. Jsem zvědavá, jak se mi to podaří a hlavně jak to bude vypadat, tak bych to nejraděj zkusila hned. Ale ještě pár týdnů počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra se tu asi neukážu, protože pokud nám vyjde ten Olomouc, tak přijedem domů až večer. Jedině, že by se mi podařilo odskočit v práci, ale při pondělku taky nevím, co mě v práci bude čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já už to mám jakou dobu udělaný, nijak jsem to neskádala, dala jsem to pěkně na ramínko a do skříně a vždy když na to koukám,tak je to krásné jako když jsem to dělala.Jen to pak vyndám a trošku vyvěsím a bude to uplně krásné. Já mám vlastně někde fotku jak to vypadá na autě...zkusím to najít a dát do albíčka...
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý nápad dát to na ramínko, to mě nenapadlo, ale skříně mám plné věcí k prasknutí, tak nevím, nevím, zda by to tam vešlo. Už tam nemám moc místa :-( Říkala jsem si, že bych to pak dala jen přes nějakou židli nebo křeslo, aby se to nepokrčilo. Tak ještě uvidím? Zatím to dělat nebudu. Pro dnešek se loučím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky loučím. jdu si dát spršku a čekat na hokej. Tak pa pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preju pekny novy tyden! V sobotu jsme si pekne zaplesali, dokonce jsme vyhrali v tombole darkovou kazetu s viny, takze super. Vcera jsme byli v Petrikove na bezkach. Teren nic moc, ale jinak dobre. Ja bych po tech sklenickach taky specialne nepatrala. Divala jsem se na ruznych e-shopech, ze stoji treba 1.000 Kc za par i vic, tak to bych za to nedala. Na tyhle jsme nahodou narazili v jednom supermarketu - meli tam vyprodej poslednich kousku ruzneho zbozi, vse za 49 Kc, takze to se fakt hodi a vyuzijeme je samozrejme nejen na svatbu. Jani, jste moc sikovne s temi kolacky a uspora penez bude fakt velika, to je bezva. Luci, myslim si, ze kdyz nahradis cast cukrovi kolacky, tak to bude jedine pozitivni. Ja snad neznam nikoho, komu by svatebni kolacky nechutnaly, spis naopak - tohle je vzdy nejzadanejsi artikl, tak si myslim, ze budou vsichni spokojeni. A sice je to s temi kolacky piplacka, ale zase kdyz tim nahradis cast toho drobneho cukrovi - vice druhu, se kterymi by ses musela taky piplat, neni co resit.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, s tou babickou to vidim podobne jako Romca - spis bych cekala, ze to je fakt pro vas. Oni kdyz si ti starsi lide neco umanou, tak jim to proste nerozmluvis...Ale tak neni to zadna tragedie, nejhorsi pak bude vymyslet kam s tim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ROmi- s tím srdíčkm máš pravdu bude škoda zakrýt pěknou ruční práci. Já potom to srdíčko odzdobím a udělám si z něho všední dekoraci. A s těma šerpama, už mě to taky láká vyrobit si je,ale taky raději počkám, já to taky nemám kam pověsit a nechat to někde venku, tak náš Badík by to řádně prozkoumal a kdo ví co by z toho zbylo :-D Jinak gratuluji, jak dobře pokračujete s kuchyni ještě chvíli a už se budete kochat s udělaného díla :-D Jani koláčky vypadají moc krásně, taky úplně jiné, ale musí být mňam mňam. Deni tak s těma skleničkama to byl skvělý kup.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no kam s tím je Deni jednoduché...nikde si nic nevystavuju a ani nic takového nechci,takže popelnice to jistí. Jen je škoda že jestli to fakt dostaneme,že jsou to vyhozené peníze.... Ten kup se skleničkama je super. Takhle na ně narazit,tak je mám taky doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vám přeji úspěšný nový týden a dnes jsem tu je na skok, protože jinka nebudu mít celý den čas až možná večer. Snad nám vyjde ten Olomouc, jak plánujem. Pavlík mi zatím nevolal, tak snad je to dobré znamení. Deni - ty skleničky byly fakt super kup!To bych si je taky za takovou cenu koupila a určitě bych neváhala. Už musím zase běžet pracovat,tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, do Olmika jedem, tak jsem zvědavá. Držte nám palečky a večer se snad ozvu,papa
Odpovědět
Ahojky všem vy jste toho zase napsali. Jak se máte? Normálně vám musím říct že dnes jsem nějaká nervní neustále se mi honí myšlenky na svatbu jestli jsem něco nezapomněla zařídit a co všechno je ještě potřeba vyřídit. Nejvíc mě štve že musím počkat ještě s tím objednáním kytek a koláčku ale říkám si počkám 14 dní a pak je normálně objednám protože jsem z toho nervozní že to nemám zařízené a nadruhou stranu si říkám aby na mě nezapomněli když je objednám tak brzo i když stejně tam pak budu volat aby na nás nezapomněli. Co vám ještě zbývá zařídít jak jste na tom vy? Mně už z toho hrabe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lucie.rakos- buď v klidu myslím, že tak nějak všechny přemýšlíme co ještě, aby jsme na nic nezapomněli. A já osobně se jdu domlouvat ohledně květin už tento týden. Je to sice u známe(tím tuplem by to mohlo být na poslední chvíli),ale čím dřív tím líp a myslím si, že i když se někde domluvíš, tak si tě musí zapsat, tak jako všude. Samozřejmě i já budu pro klid v duši tak týden předem volat jeslti je vše ok :-D Jak ses ptala tak my už jen čekáme na prstýnky, které se vyrábí, ta květinářka a zbývá zařídit psí hotel. Jinak vše máme. Dnes jsme s Davčou byli ve městě a koupili ženichovy boty a košili. Mám z toho obrovskou radost a je vidět, že i Davča. Hned se doma do všeho navlíkl a myslela jsem, že na něho skočím jak mu to slušelo ;-) :-D Košili máme bílou s malýma lesklýma růžovýma proužkama a koupili jsme i novou kravatu. Dám vám jí do albíčka. Vše bylo v OP Prostějov a ta kravata jen 99,- v akci :-D Romi- tak ať pěkně pořídíte a pak se ozvi. Luci- tak se nech překvapit stejně už to nezměníš :-D Já vím, že dostanu jakési pozlacené příbory a dokonce mi mamka chtěla dát pozlacené talířky :-D v době mikrovlnek :-D Stačíí, že jsem na dvacetiny dostala růžový porcelán a celé ty roky leží u našich ve skříni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no tak to je Romí super,že dneska zvládáte ten Olomouc. Jsem zvědavá jak pořídíte. lucie.rakos, nám chbí domluvit podrobnosti v místě hostiny a kytičky,ale to mi paní říkala,že stačí měsíc před svatbou,tak až budu v březnu u našich,tak tam dojdu. Jíťo koukala jsem do albíčka a kravata je pěkná a i za slušnou cenu,ale asi se mi víc líbí ta první jak má ten proužek,ale zase když má proužek i košile,tak aby nebylo přeproužkováno že. Škoda,že si nám tam nedala zatím fotku košile...ale třeba se dočkáme :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to máš pravdu zkoušeli jsme to i s tou první,ale nebylo to ono navíc vypadá jinak než na tom obrázku je jemnější a ta růžová je taková spíš starorůžová. Ty proužky na košili jsou svisle, ale na té první kravatě ze šikma a opravdu se to mlátilo :-D jak to půjde vyfotím i košili a aspoň na chvíli vam ji sem dám. Luci tak to je super, že už toho máte také tolik zařízeného.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vlastně minizákusky na hostinu zamluvit,ale tam jde mamina zítra,takže to už nepočítám. Jíťo už se moc těším na košili určitě jste vybrali moc pěknou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím z výletu z Olomouce, že už jsem doma a máme to objednáno, takže SUPER a dokonce nám to dovezou i domů, což je úplně bezvadné. S tím jsme vůbec nepočítali, počítali jsme s tím, že nás pak prostě bude čekat ještě jedna cesta do Olomouce. Byla tam ale hrozně příjemná a fajn paní, která nám to prostě nabídla. Vím, že rozvoz zboží je v dnešní době normální, ale funguje to hlavně třeba v rámci města nebo okresu. Ale my jsme z Uherského Hradiště a zboží bude z Olomouce a přivezou nám to až domů a ani to nebude nic stát! Tomu jsme taky vůbec nechtěli věřit, ale prý si to můžou dovolit nám to přivezt až domů, takže jsme byli samozřejmě pro. Paní nám pošle během pár dni na mail fakturu, my je pak obratem pošlem penízky a jakmile jim přijdou, tak by nám to pak měli během pár dni dovézet. Takže počítám tak začátkem příštího týdne. Zase se mám na co těšit. Mám velkou radost :-) No a bude to stát asi 21 000 Kč (trouba, plynová deska a digestoř), ale běžná cena v obchodě za tyto 3 spotřebiče celkem je 27500 Kč. Takže jsme nadšení! :-D Jity - kravata je hezká a těším se i na fotečku košile. Máš pravdu, že ta předchozí kravata by se asi více hodila pouze k nějaké jednobarevné a hladke košili. K této nové košilé (bílé s růžovým proužkem) bude tato nové jistě lepší! Lucie.rakos - nám taky ještě prá důležitých věcí schází jako např. košile+kravata+boty pro ženicha, definitivně objednat kytičky (začátkem března), zajet do restaurace domluvit jídlo (začátek dubna), vyzvednout prstýnky, což bude příjemná záležitost, ale nicméně důležitá. Hlavní věc, že už je objednáno :-) Taky bychom co nejdříve měli začít zvát na svatbu, dáváme si na to březen, to snad zvládnem. No a pak jsem jistě zapomněla ještě na spoustu drobností, ale snad už ani těch moc nebude. Ještě musím osobně zajet k cukrářce,co mi bude péct dort atd. atd. Takže taky je toho ještě dost :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?