Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to jsem tu dlouho nebyla :-) ale nějak nebyl čas a novinky taky nemám.. hrozně jsem se pobavila, když jsem četla o vašich snech, hlavně Jani ten tvůj s nákupním košíkem, atd. to je síla :-D ale já už mám občas taky nějaký, ale zatím ne tak děsný :-) včera jsem byla u kámošky a ta mně poštěla video z jejich svatby, vdávala se před 8 lety.. tak jsem koukala a měla zvláštní pocit.. no jo, blíží se to. adam mně slíbil, že by konečně mohl mít čas na to oznamko, tak jsem zvědavá, jestli už to tak opravdu bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no vy jste toho zas napsali měla jsem co dočítat. Vítám nové nevěsty a gratuluji čekajícím maminkám. Už tady v těch jménech taky začínám mít chaos a abych se přiznala, tak i v nových přezdívkách. Bude to fuška odepisovat. Romi- já jsem sice taky zvědavá,ale počkám si jestli se ti to pak povede vyfotit. Je hlavní, že už máte oznámení doma a super jak dobře postupujete s kuchyní. Tak už se to rýsuje, co? Marti to je škoda s tou bižu, ale věřím, že ji na bazárku rychle prodáš. A super, že jsi vybrala novou bižu. Já jsem teď akorát domluvila schůzku s kameramanem(kde se musíme domluvit na detailech) a uijstila se, že s námi počítá. Tak nám už stačí jen košile a boty pro ženicha a kytky, takže já zatím žádný stres :-D Taky jsem si vybojovala u mamky, že budu spát u sebe doma, protože jak jsem psala kadeřnice je kousek od domu i fotografka, takže se vyspím(snad :-D ) a ušetřím spoustu času. Do šatiček se už budu oblekat u nich, kde pro mě dojede ženich.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani no vidíš, že nakonec s mamkou ještě ty koláčky upečete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jen tak na rychlovku u jídla.... Jíťo moc gratuluju že už máte toho tolik. Nám už taky chbí jen kytičky a doladit hostinu. ale i tak jsem trošku vystreslá jestli jsem na něco nezapoměla. Ale jakmile se pustím do pečení,tak mě to rychle přejde a nebudu mít čas myslet na nic jiného...bojííím holky blíží se to jako blázen... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to je pravda ten čas letí jako blázen mě to už čeká za necelé 2měsíce. Příští pátek jdu na zkoušku ke kadeřnici a už se na to teším co vymyslíme. Taky se s ní domluvím jak to bude vycházet časově ať už můžu udělat nějaký ten časový harmonogram.Jinak Luci dobrou chuť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jani a Luci moc děkuju za pochvali oznámka a děkuju i za názor, že se vám více líbí to civilní, alespoň vím, že jsme neudělali špatně a že se takové bude možné více líbit všem. Jsem ráda, že jste nepoznali ani tu rozmázlou fotku, tak vám tedy ani nebudu říkat, která to byla :-D Ještě jednou děkuji, udělali jste mi radost. Vidím, že mám nějaké dvě nové zprávičky v IP poště, ale teď už nemám čas na ně kouknout. Ale slibuju, že jestli je v ní mail adresa některé z vás, tak vám to odpoledne z domu hned pošlu. Teď už bohužel nemám čas. Dnes cestou z práce jdu vyreklamovat nějaké součástky na kuchyň, tak snad to bude bez problémů a brzy nám to dodají.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vitam novou nevestu, gratuluju k miminku a preju hodne stesti pri zarizovani! Neboj, vsechno zvladnete! vancurovamisa: taky velka gratulace k mimcu! Marti, to je mi lito s tou bizu, ale na druhou stranu je super, ze uz mas nahradni reseni, parada!
Odpovědět
Profilova fotka
o bolerku taky uvazuju, libi se mi jedno takove kozesinkove, co maji u nas v jednom salonu, ale na druhou stranu si rikam, jestli to neni zbytecne - na obrad ho nechci, na foceni taky ne a to prejizdeni se nejak vydrzi. Tak jeste uvidim. Romi, taky jsem poslala adresu do IP, tak prosim prosim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni - odpoledne ti to určitě pošlu. Teď už poběžím asi do města,pa
Odpovědět
Ahojky, já bolerko budu mít. Chceme svatbu venku a bojím se, že bude zima. Pořád nevím jakou kytku asi frezie, růže nebo kaly. Fakt nevím :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem doma a hned vám pošlu na mailík ty oznámka. Už jsem vyfotila i stáhla z foťáku bižu a jmenovky, ale zapomněla jsem vyfotit to oznámko. Tak vám sem zatím dám, to co mám a pak dodám oznámení. Reklamaci jsem vyřídila, ale ze zákona mají 30 dnů na vyřízení, tak jen doufám, že to bude dřív, protože by jsme s tím nemohli do té doby hnout :-(I když možná jedno náhradní řešení by bylo, takže flintu do žita neházím :-D Jmenovek jsem vyfotil jen pár pro ukázku, ale mám jich mnohem více (80). Snad z fotky půjdou poznat jaké jsou? Hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečky už jsou tam, ale zatím ještě bez oznámka.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi a Deni, oznámka už máte na mailíku ;-) Můžete se kuknout. Snad se bude taky líbit?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máte holky konečně v albíčku i slibované oznámení a je to celkem i čitelné. Myslela jsem, že ta fotka bude mnohem horší, ale myslím, že se to celkem dá, ale ve skutečnosti to samozřejmě vypadá pěkněji. Ale lépe to nešlo :-(, ale myslím, že je to zřetelné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím mám na vás dotaz. Můžete mi prosí poradit?Chci poslat kolegyním z práce to moje oznámko v elektronické podobě, ale obávám se, že některé nejsou tak zručné a nebudou si to umět otočit. Nevíte, jestli by to šlo uložit otočené, tak jak potřebuji. Zkoušela jsem to otočit a uložit jako...,ale to mi nejde :-( A píše mi to, že asi nemám nějakou správnou verzi toho Adobe....
Odpovědět
Profilova fotka
Romi oznámení je moc pěkné krásně jste to vymysleli a taky se přidám k holkám, že tohle je mnohem lepší než to krojové. Fakt se mi to moc líbí a bižu taky. Ty jmenovky jsou originální a ty srdíčka jsou tam super pěkně se to k sobě hodí to zlaté a zelené. To oznámení ti nejde spustit v jiném programu, že by to šlo otočit třeba tam?ROmi s tou reklamaci nezoufej mají sice na vyřízení 30dnů ze zákona, ale většinou to tak trvá jen při nějaké delší opravě spotřebičů já myslím, že tak do 2týdnů to bude vyřízené. Já mám dnes úspěšný den, byla jsem na solárku a po cestě jsem natrefila na jeden obchůdek, kde měli tak 15figurek na dort a za internetové ceny, tak jsem hned vybrala a zas mám o starost míň.(nechtělo se mi na netu platit jen za jednu věc poštovné). A s mamkou jsme domluvené, že příští týden zajdem za její známou co nám bude dělat květiny,takže super! Deni a u vás v salonu se to půjčuje to bolérko zvlášť. Někde to mají už v ceně šatů,ale já se obávám, že já to budu mít taky zvlášť ani nevím kolik za to chtějí.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Jity. Jak to tak vypadá, ta asi budou všichni pro civilní a jen já pro krojové :-( Ale nevadí, hlavně, že se líbí to, které jsme nechali udělat. I mně se koneckonců libí to civilní. Jen mám ten kroj od malička přirostlý k srdci, ale je fakt,že na oznámení by to možná nebylo moc vhodné. Jity zkusím tvou radu, ale nevím,nevím. Nejsem moc odbořník přes PC, tak nevím jestli se mi to podaří otevřít v jiném programu. Teď tady asi holky chviličku nebudu, půjdu se dívat na krasobruslení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Romi oznámení je opravdu moc hezké i jmenovky a to si na těch jmenovkách psala podle nějaké vzoru?Že je to tak zvláštně napsané. Já si žádné bolerko ani nic jiného půjčovat nebudu,k šatům mě dávají zdarma takovou tu "šálu",tak si myslím,že to bude stačit,budu to muset nějak vydržet,i když stejně bude hezky tak co řešíte :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, Romčo, oznamko máte moc hezké a mně se taky víc líbí to, pro které jste se nakonec rozhodli!! jinak vítám všechny nové nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem ráda,že jste toho tolik nenakecaly a už vás mám dočtené. Lůco, já budu mít rudé růže míchané s bílejma fréziema a už se na to moc těším. I květinářka mi ty frézie chválila,že je to super kytička a krásně voní,takže mám rozhodnuto. Romí, vše je moooc krásné a jmenovky jsou originálně napsané. je krásné jak máme každá jinou představu a vždy z toho vypadne něco pěkného. Romí když je něco uloženo v PDFku tak už stím nikdy nic neuděláš...takže asi ani neotočíš.... Já když tak přemýšlím nad tím bolérkem,tak ho asi řešit taky nebudu. Když by bylo nejhůř,tak mám takovej propínací bílej svetřík,tak bych si přehodila přes ramena na přejítí ten. Na obřad a focení stejně ho nechci jak to tu už nějaká nevěsta psala (omlouvám se jméno už si nepamatuhu) a na to přeběhnutí ten svetřík stačí. A nebo když bych vyloženě na něco narazila,tak bych to koupila,ale jinak to asi už řešit nebudu...nějak to dopadne a hlavně jak píše Martina, tak bude svítit sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky už mám pečené zkušební koláčky a tenhle recept nám chutná víc. je takové vláčnější. Pěkně jsem je i vyfotila,tak vám za chvilku dám do albíčka fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci taky jsem si to myslela, že to v PDF nijak nejde upravit, protože si myslím, že je to soubor jen pro čtení, ale Pavlík mi tvrdil, že to jde, ale mně to nejde :-( Tak si to prostě budou muset kolegyně otočit, ale připíšu jím k oznámení jednoduchý návod, jak to udělat :-D Marti to písmo jsem nepsala podle žádného vzoru, ale prostě podle sebe. Nám se to moc líbí, i když je to takové hodně zdobené a jsou tam občas takové krucánky, ale líbí se nám to. Jen mamka tvrdila, že to nejde přečíst :-( Občas některá písmenka můžou mást,ale s trochou fantazie to člověk musí přečít a je to pěknější než obyčejné hůlkové písmo. Musíme nějakou osobu do zasedacího pořádku zasvětit a ukázat jí i jmenovky, aby je dokázala přečíst a případně lidem radila. Jinak holky děkuji za pochvalu jmenovek a i oznámka. Jsem ráda, že jsme tedy nakonec vybrali to civilní, když se to vám všem líbí. Už se těším, až je budem roznášet. V obálkách už pěkně jsou, tak teď už si jen udělat čas. Teď si jdu psát na PC zasedací pořádek.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci škoda, že nemůžem ty tvé výborné koláčky i ochutnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam šoupla ty koláčky...a i na fotce vypadají pěkně. Dělala jsem jen poloviční dávku a jen makové a tvarohové,ale jsou fakt moc dobré.Tak snad budou zítra chutnat i našim. Romí, jmenovky jdou přečíst pěkně. Ten kdo bude číst své jméno,tak se jistě pozná to se neboj. Zasedací pořádek už mám a mám ho i vytisklej a dle toho pěkně sežazené jmenovky. Zítra dám našim mašli na dvěře a to srdíčko,aby odvezli abych tu měla zase trošku mítsa.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci koláčky vypadájí nádherně a určitě jsou i moc dobré, jak říkáš. Teď jsi mně připomněla s tím srdičkem na dveře, že jsem dnes mluvila s pánem, co mi dělá ty proutěné kroužky na ozdobu oken do restaurace (hnědé) a nechala jsem si udělat i 1 srdičíko (světlé) a to možná použiji na dveře našeho domu. Zatím, co jsem viděla, tak ty kroužky vypadaly hezky a jistě bude i to srdíčko. Už se na to těším. Příští týden by to možná mohlo být. Nechala jsem si to dělát u nás v práci na Charitě (máme tam chráněnou dílnu). Zasedácí pořádek pro naši stranu už mám a teď ještě pro stranu ženicha, ale to se budu muset s Pavlíkem nejdříve domluvit. Možná to zkusím sama a pak to s ním zkonzultuji a udělám případné opravy.
Odpovědět
Profilova fotka
To bude Romí jistě vypadat taky moc dobře. Děkuji za pochvalu koláčků a tobě gratuluju k zasedacímu pořádku.A s Pavlíkem to jistě taky brzy dáte dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím jsem nějaká unavená,tak jdu do spršky a do pelechu. Zítra se na vás těším. pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jsou krasné už na pohled a úplně se mi začaly zbýhat sliny. U nás se dělají trochu jiné. Tvaroh se dává dovnitř a vršek se zdobí povidlama,ale ty tvoje vypadají pěknější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se dělají přesně tak jak říká Jitka - doprostřed tvaroh s hrozinkami a navrch povidla a posýpka. Taky už půjdu na kutě, tak papa zítra.
Odpovědět
Ahoj holky. Vstáváme na hokej, tak jsem si pustila než to začne počítač a aspoň jsem měla čas vás v klidu dočíst :-). Romí jmenovky jsou moc pěkné a taky myslím, že čitelné jsou dobře. Je to zase něco jiného, líbí se mi. Bižu i perličky jsou krásné. Oznámení už jsem chválila, povedlo se ti dobře vyfotit. Opravdu tam nevidím nic rozmazaného, takže bych se nebála, že to bude někdo zkoumat. Já si to právě nedokázala představit dřív, pořád jsem si myslela, že tam máme jen jednu fotku jako podklad pod tím textem. Takhle jak to máte vy, jsem to ještě nikde neviděla. A líbí se mi to, je tam těch foteček víc, tak je to takové hezčí na prohlížení :-). Luci koláčky vypadají nádherně, hned bych si pro jeden sáhla :-). My teda děláme úplně jiné. Děláme je takové malinkaté a zabalujeme náplň dovnitř a obalujeme je teplé v cukru (Zuzka budou mít určo takové jako my). Zítra, vlastně už dneska :-) vám je taky vyfotím. I když na nich není moc vidět, když je náplň vevnitř. Ty tvoje vypadaji krásně a určitě tak i chutnají. Jíťo super že je zařízený kamaramen a koupená figurka na dort. Pěkně ty úkoly ubývají :-). Ćekajícím maminkám také gratuluji a myslím, že všechno v klidu stihnou. Mějte se, už to bude začínat, tak jdu koukat pa pa a dobré ráno
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?