Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, s těma koláčkama a zákuskama je to složité....každý to má jiný. My na svatební hostinu (bude nás 30) máme objednáno 200ks minizákusků. Všichni mají moc rádi sladké,tak jsou ještě dva dorty zvlášť a náš hlavní a nějaké koláčky od babičky. Do výslužek máme 6dortů, 5celých rolád, cca 100 malých věnečků a 11kg drobného cukroví... je to na cca 30 výslužek a mám je ve čtyřech velikostech... Jani, já myslím,že ta cena není zase až tak hrozná...oni jsou pěkně pracný Ale o cukroví už dost už mám zase z toho hrůzu,abych to vše stihla napíct. Dneska mi mamka scháněla stuhu okolo dortu,tak třeba budu mít další úlovek...to se dozvím v sobotu až za naáma přijedou na návštěvu. Romí, je super,že už máte lino. To je fakt super,že už můžete pokračovat se stavění kuchyně. Je dobré,že si sehnala i ty perličky a už se nemůžu dočkat oznámení. nechceš nám sem dát aspoň pro představu tu trošku hůř nascenovanou? Prosím :-D
Odpovědět
Ahoj holky, hlasim se mezi vas ;-) Puvodne jsme meli mit svatbu 10.9., ale jelikoz nam do toho prisla necekana "komplikace" v podobe ocekavani miminka, museli jsem to zmenit a udelat to co nejdriv to jde. Termin 23.4. meli nastesti na Novomestke radnici volny a nase restaurace diky bohu taky...takze ted jsem trochu ve stresu, krome obradu a restaurace nemame vuuuubec nic zarizene:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tě vítám mezi nás a přeji hodně štěstí v zařizování. Jistě to zvládnete. Luci, fak to nevypadá hezky, tak ještě vydržte. Snad to půjde hezky vyfotit. Kdyby jste chtěli můžete mi poslat do IP svoje maily a pošlu vám to mailem :-) Teď ještě něco mám, tak se s vámi asi pro dnešek loučím,papa. Možná ještě večer nakuknu a když budu mít v IP vaše adresy,tak vám to ještě pošlu. A když ne dnes, tak zítra :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, už jsem ti jí napsala do Ip,tak se moc těším. to víš jsem moc zvědavá. Vítám taky novou nevěstu a přeji teda hodně štěstí ve vašem rychlém zařizování. A gratuluju k miminku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem dneska byla v tom svatebním salonu,ale zůstala jsem u svých šatečků stejně jako Romča.Z nové kolekce mě absolutně nic nezaujalo,všechno bylo strašně nazdobené nebo naopak úplně jednoduché........Ale šoupla jsem do těch svých,protože jsem si chtěla k tomu zkusit tu bižuterii co jsem si koupila a co myslíte??Vůbec se to k tomu holky nehodilo :-( Já jsem si myslela,že na těch šatech jsou perličky,ale je tam trochu spíš průhledných,krystalových a pár i štrasových.....A ty perličky na té mojí bižuterii jsou některé trošku krémové a k těm krásně bílým šatům to nevypadalo hezky :-( Ale koupila jsem si tam rovnou novou bižuterii,kterou jsem si tam k šatům i zkusila a myslím,že to vypadá k tomu nádherně,ještě jsem si nechala i doobjednat náramek.A domluvila jsem se s paní,že jak přijdu v pondělí před svatbou na zkoušku,tak že mě půjčí ke kadeřnici pár čelenek (já jdu totiž pak hned ke kadeřnici na zkoušku účesu).Takže to nakonec dopadlo dobře.Tu původní bižu se pokusím tady přes bazar prodat,je fakt moc hezká a líbila se mě,ale bohužel......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě marti moc mrzí....ale na druhou stranu i gratuluju k nové bižuterii. Koukala jsem i do albíčka jestli si nám tam nedala fotečky zkoušených šatů a bohužel zatím nic. Určitě tu původní bižu prodáš protože je doopravdy moc pěkná. Tak si z toho nedělej hlavu. Hlavně,že si nakonec sehnala tu která se k nim hodí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak jsem ještě zaskočila. Luci já vím že je to dost pracné ... Ale když to vidím, že cukroví si uděláme sami, dorty nám udělá známá a měli bysme dát jen za koláčky třeba 3500 kč ... tak mi těch penízek prostě přijde líto. I když ono doma kdyby to člověk přepočítal, tak ho to asi nějak moc levněji nevyjde viď. Ale mamka mě ted večer překvapila. Dneska byla u babičky a přivezla dva recepty na koláčky a že prý si je o víkendu zkusíme. Takže nakonec možná objednávat nebudeme. Jako už jsem se s tím smířila a nechci mamku zbytečně zatěžovat, ale když s tím sama přišla... Já ji s tím vším pomůžu - nějaké pověry, že nevěsta by metáčky neměla dělat mě nemůžou odradit ...
Odpovědět
Luci a neboj, ty to zvládneš, jsi šikovná. Aspoň nebudeš mít před svatbou čas myslet na blbosti :-D.
Odpovědět
Marti to je škoda s tou bižu, ale určo ji tady prodáš. A hlavně, že na svatbu máš novou a ta se k šatům hodí. Ono to fakt není sranda, takhle vybírat všechno zvlášť. Vždyť já už si ani moc nepamatuji jaké šaty mám, vždycky se musím podívat na fotku - natož abych věděla jestli se k nim bude hodit tahle nebo tahle korunka ...
Odpovědět
Luci prosím tě když chci Romče poslat tu mailovou adresu do IP tak tam normálně napíšu do té kolonky komu rumísek? Já jsem takhle ještě nic neposílala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, suroviny tě vyjdou třeba tak na polovinu,zbytek je piplačku s motáním malejch koláčků. Já budu zítra taky dělat jedny zkušební,tak jsem zvědavá jestli budou lepší jak ty první...pak se rozhodnu pro jeden z receptů.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani nejlepší máš,když tady na diskuzi klikneš u Romči na tu obálku se šipkou a ono ti to tam vše automaticky naskočí a jen dopíšeš text ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jo jo je to piplačka, ale prostě jsem se těšila, že si je uděláme sami. Za prvé kvůli těm penězům co to stojí a za druhé, co si budeme povídat, domácí jsou domácí. Neříkám, že z cukráren mi nechutnají, ale když budou doma dělané .... mňamky, mňam :-). My budeme zkoušet v sobotu. Tak to si obě nacpeme bříška dobrůtkou :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přijedou naši tak to otestujeme a uvidíme jestli to bude ten výtězná recept.
Odpovědět
Děkuji :-). Já se pořád divila na co tam tam obálka je, ale nikdy mě to nenapadlo rozkliknout :-). Už to tam má, jsem moc zvědavá na oznámení :-).
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem taky moc zvědavá. Určitě to bude moc pěkné.
Odpovědět
Tady taky proběhne ochutnávačka. A hodně se ty recepty liší ve výsledku? Mě přijdou svatební koláčky všechny stejné ... dobré :-D
Odpovědět
Určitě bude moc krásné. Mě jste nahlodali s tím, že vám jich tolik navíc neposlali a začala jsem prohlížet raději všechny obálky, aby to nebyly třeba nějaký nepovedený zmetky. Ale asi 10 obálek už mám zalepených, tak snad jsou všechna oznámení v pořádku.
Odpovědět
O víkendu ustrojím Leona do obleku, tak vám pak taky vložím fotečku - asi jen chvilku, aby neřekl, že ho tady ukazuju ;-). Jo Luci už si koukala po nějakém bolerku? Já jsem koukala v Orsay - měli tam jedno, co by se mi líbilo a stačilo by. Jen z elastické látiky, bez vzoru, ale bohužel bylo jen v hnědé barvě. Jinak jsem zatím nikde nekoukala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani to je určitě v pohodě. Kdyby byli nepovedené tak by je jistě neposlali.
Odpovědět
Profilova fotka
ohledně koláčků,u nás stojí kolem 3 Kč a jsou malé fakt ty pravé svatební a budeme jich nechávat 1000 ks,takže tam taky necháme 3 tis.Je to hrozné a péct by se mě to teda nechtělo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já jsem v orsay nenašla žádný,ale našla taky z té elastické látky v new yorkru. Ale zatím ho nekupovala.
Odpovědět
Já se příští týden pokoukám po obchodech. Chtěla bych ho i pak nosit normálně do práce, tak snad něco seženu. Pro dnešek se loučím holky, mějte pěkný večer a dobrou noc pa
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím,že ho určitě někde seženeš. Já tomu zatím ještě nechám čas a pak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani a Luci, vidím, že jste mi poslalali vaše mailíky, tak vám to ještě dnes pošlu, jak jsem slíbila :-) Marti - to je fajn, že si nakonec zůstala u těch původních jako já. Ty tvoje jsou krásné!Doufám, že s bižu nedopadnu tak jako ty, protože jsem si ji kupovala před prá dny v salonu a taky bez zkoušky šatiček, ale paní v sálonu mi říkala, že právě tuhle bižu si holky k těm mým šatům brávají a že k tomu určitě půjde, takže jí věřím. Mám to z drobných bílých menších a větších perliček a na šatech jsou taky takové perličky, tak snad to půjde? Uvidíme? Kdyžtak říkala, že by mi to vymněnila, kdyby se mi to nelíbilo. Ještě prý mívá i jiné, co si brávají, ale tu bižu tam právě teď neměli.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď už jistě spinkáte holky, ale máte ho v mailíku. Jistě se ráno kuknete a jsem zvědavá,co na něj budete říkat?papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ja a jak jste se bavili o těch bolércích, tak já už ho mám naštěstí zamluvené hned od počátku v salonu, takže aspoň teď o jednu starost méně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, moc děkuji za poslání oznámení. Je krásné!!!!!Mě osobně se také víc líbí to civilní,ale i to krojové je pěkné. Ani jsem nepoznala která ta fotka je mázlá....?takže doopravdy nevím o terou se to jednalo,tak se nemusíš bát. Moooc se vám povedlo a to je super!
Odpovědět
Profilova fotka
uckych: ahojky, tak to jsme na tom stejně, datum svatby máme stejný a taky čekáme miminko, tak se nám to urychlilo, jinak sme plánovali svatbu až na podzim.
Odpovědět
Ahoj holky. Romí taky moc děkuji za poslání, hned ráno jsem to prohlédla, ale na napsání mám chvilku až teď. Přidávám se k Lucce a Pavlovi - taky se mi líbí více to civilní. I když ta fotečka v krojích jak si dáváte pusu je moc pěkná. Vybrali jste dobře, je krásné a taky tam nevidím nic rozmazeného :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?