Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    V Přelouči, Region Pardubice
 Romí to je super, ať vám jde práce pěkně od ruky. A Luci tobě ať jde léčení emoticon. Já už se pro dnešek loučím, mějte pěkný večer
16. únor 2010 v 19:28  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Jani, ono je to asi všude stejný....( já když mám 37,1 tak taky umírám,ale je to tím,že normálně mám po taťkovi nižší teplotu a jakmile mi stoupne tak jsem k.o.) ty naši chlapi...ale cobysme zase bez nic dělali že?
Teď ve zprávách říkali,že by vrátili na zpátek mateřskou...jééé to by bylo super.
Jani je super,že jste se domluvili. Vídíš,že to za chvilku bude o.k. a zase se vše bude točit okolo vás emoticon
16. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
 ahojda holky, tak jsem se vrátila z prahy, ale žádný výlet, byla jsem u fyzioterapeutky, tak jsem teď úplně mrtvá, asi půjdu chrnět.
Vítám novou nevětu Lucku emoticon mohla bys dát aspoň něco do albíčka, ať se můžeme pokochat emoticon a neboj, ženich bude u vytržení z každých šatiček, takže je určitě měnit nemusíš a botky.. hele, pokud jsou pohodlné, tak bych se na to vyprdla.. o té barvě budeš vědět jen ty.
Jani, tak snad to bude u vás v pohodě, určitě ano!!
Romí, taky jsem se zase musela kouknout na ten tvůj účes a je fakt pěknej! už asi nepůjdeš na zkoušku, máš jasno, viď? ani bych se ti nedivila!
Luci, Jíťo, jsem ráda, že nám do toho ani moc nikdo nemluví, občas něco, ale to je v pohodě.. musíte to nějak zvládnout.. emoticon
16. únor 2010 v 19:59  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Zuzi máš pravdu, na zkoušku už nepůjdu. Jen týden před svatbou v pondělí na barvení a pak už na ostro emoticon
16. únor 2010 ve 20:06  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Přemýšlím, že bych zítra zašla do salonu na nějakou tu bižu a omrknout ty čelenky, ale ještě uvidím, jak se mi bude chtít.
16. únor 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 jen jdi romí, za to nic nedáš! a ty máš barvu? já myslela, že to je tvoje barva vlasů?
16. únor 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Zuzko, my to taky nějak zvládneme. Já jsem si na to tak nějak zvykla a beru to s nadhledem,tak snad i Jíťa to překousne a bude vše dle našich představ.
Romí,byla by škoda kdyby si hledala další účes protože tenhle je fakt nádherný! S tím okouknutím bižu by to bylo dobrý aspoň bysme viděli další fotečky a mi velice rádi emoticon
16. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 ahoj romi straaasne moc ti děkuji že jsi mi nechala fotečky abych se podívala to je super. Nemohla jsem se dočkat a tak jsem jukla na rychlovku ted je to opravdu krásný účes máš nádherné vlásky je to moc hezké a určitě o 100%lepší než ten drdol opravdu z tebe bude krásná nevěsta a když tam bude ta živá kytička tak to bude krásně romantický fakt moc hezký to je super že už víš jak bude vypadat tvůj účes já mám zkoušku až 14 dní před svatbou tak já si ještě počkám. musím běžet zítra se ozvu zatím všem přeji hezký večer papa.
16. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xfodorka
Registrovala se 21. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
  • Svatba byla 3. dubna 2010
    V Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
xfodorka
Registrovala se 21. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahojky, tak koukám, že řešíte botky... emoticon tak já vám řeknu, že mám opravdu doma dvoje..... emoticon
Ale vynutila si to situace, myslela jsem si, že ty první mi v jednom místě povolí a rozchodím je, když je to kůže a ono né, po třech týdnech rozcházení jsem zjistila, že v nich stále neuchodím ani 10 minut, tlačily mě zrovna na kostce vedle malíčku, takže nezbývalo, než koupit nové a ty už mám jak papučky... emoticon

Romi, ten účes je úžasný, mám kamarádku, která se vdává v Květnu a chtěla by podobný...trochu mě mrzí, že já na něco takového nemám vlasy... emoticon

Já mám na svojich fotečkách taky účes, tak koukněte...
Jo a šatečky jsem si vybrala ty, které jsou na třetí a čtvrté fotce, a účesy tam mám jen dva podobné, takže něco takového jednoduchého bych chtěla, na zkoušku jdu až těsně před svatbou - tak týden, takže uvidíme, ale mám hrozně šikovnou kadeřnici... tak snad to dopadne

Jinak děkuji za radu s punčoškama, asi zkusím teda ty samodržící a kdyžtak budu mít v záloze normální silonky...

No a dneska jsem měla posezení u kafíčka s květinářkou, je tak trochu z rodiny, tak jsem zjistila, že mě všechny kytice vyjdou asi na polovinu toho, co v obchodě... emoticon tak jsem se radovala....dokonce jsme se domluvily, že uděláme i na auto živou kytici a do vlasů dostanu malinké oranžové popátka, tak jsem zvědavá, jak to dopadne... emoticon
No už se na to moc těším, momentálně máme do svatby 45 dní, čas letí jak ztřeštěný a je to už zarohem, začínám být nervózní.....nevím co budu dělat noc před svatbou... emoticon emoticon
16. únor 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 xfodorka: šatičky i účesy jsou pěkný. Ty máš svatbičku koukám už 3.dubna, to budeš asi první a my na to máme naštěstí ještě tři týdny,ale to taky uteče jako voda. Pak nám dáš aspoň zkušenosti a rady emoticon
16. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Barva vlasů je moje, ale před svatbou tam barvičku nějakou dáme, abychom dodali vlasům krásný lesk a ještě pěknější vzhled.
Takže už můžu Luci ty fotečky smáznout?Děkuju za pochvalu. Fakt mě to moc těší, že se vám to všem líbí. Tak snad bude i okolí a hlavně ženichovi emoticon
16. únor 2010 ve 21:29  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Romí o tom nemusíš mít pochyb,že by se to někomu nelíbilo.
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 xfodorka - šatičky pěné a účesy taky emoticon. Na chvíli jsem za vámi odskočila od skříněk,ale už musím zase pomáhat. A fotečky teda mažu,ju? Myslím, jen ty účesové emoticon
16. únor 2010 ve 21:31  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 a já se pro dnešek loučím. Pa pa zítra
16. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
Registrovala se 4. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
Registrovala se 4. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Olomouc.
 Ahojky holky,

ted jsem tu par dni nebyla a zase jsem mela co docitat. Od patku do nedele jsme byli v Jesenikach lyzovat - na sjezdovkach i bezkach. Zkousela jsem nove sjezdovky a jezdi se s nimi jedna radost. Na bezkach jsem byla po asi 15 letech a taky super. Na bezky nam zrovna vyslo pocasi (na rozdil od sjezdovek - to byla temer porad mlha, ze jsem kolikrat ani nevidlea, kam vede sjezdovka), takze jsme se i mohli kochat prekrasnou pohadkovou krajinou.

Jani, s tim rozvodem v rodine me to mrzi a doufam, ze v dubnu kolem vasi svatby to snad uz nebude tak "horke", takze si budete moct uzivat sve svatby a nebudete mit treba provinily pocit, ze vy mate svatbu, kdyz jini maji vpodstate smutek - ale tim samozrejme nerikam, ze byste se meil citit provinile, to rozhodne ne. Na jednu stranu chapu Tvoji mamku, ze asi nema naladu na peceni, ale na druhou stranu, pokud to neni jeji rozvod, tak s tim stejne nic nenadela a pri peceni by se aspon odreagovala. No ale nema cenu ji nekam tlacit. Jinak na objednani kolacku urcite pozde jeste neni! Myslim, ze to je jedna z veci, ktera se da zaridit i treba mesic pred svatbou. My uz sice kolacky objednane mame, ale chtela jsem je z jedne konkretne vyzkousene vyrobny, tak jsem chtela mit jistotu, ze na nas termin budou mit jeste kapacitu. A dort jsem domluvila vcera u jedne sikovne pani, navic za prijemnou cenu (na rozdil od ostatnich).

Romi, jsem rada, ze jsem jeste stihla tvoje fotecky ucesu. Moc ti to sluselo, budes fakt krasna nevesta! Stejne jako holkam se mi nejvic libi ten polorozpusteny s perlickami a jednou zivou kytkou. Rozhodne bych uz nedavala zavoj ani korunku/celenku. Jak tam budes mit tu kytku a perlicky, tak je to nazdobene dost, je to krasne jemne. Jinak uz by to bylo preplacane. Jak jsi tam mela tu prvni fotku s drobnymi kytickami roztrousenymi po cele hlave, tak to se mi tak nelibilo. Ale jak jsem pochopila, ani to tak neplanujes. Fakt super, ze uz mas zvoleny uces, ja se asi nedockam - az tyden pred svatbou, ach jo...
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Romi, co je to vlastne ten fasanek? To je nejaka lidova tradice k zacatku masopustu, nebo tak neco?
16. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahoj Deni - jsem ráda, že jsi to ještě stihla, protože když jsem uviděla tvůj příspěvek a čas, tak jsem si myslela,že už to tam možná v tu dobu, co jsi psala nebylo,ale jak je vidět, tak to ještě vyšlo. A rovněž i tobě děkuji za pochvalu. Pochopila jsi to naprosto správně emoticon Líbil se mi i ten účes posetý kytičkama ze zadu,ale předek byl prázdný, tam by možná byla vhodná ta čelenka a nakonec to zvítězily perličky a živá květina emoticon
Tak holky, už nám zbývá jen jedna velká potravinová skříňka a jedna horní skříňka rohová, na kterou nám bohužel chybí nějaké součástky, takže to budem muset vyreklamovat ještě s pár malými nedostatky. Zítra nebo ve čtvrtek snad přijde pán na to PVC a pak už snad budem moci stěhovat na hotovo, ale opět nás možná trošičku zdrží ty reklamované součástky, na které asi budeme muset počkat emoticon , ale i tak už si myslím, že máme velký kus za sebou a snad alespoň něco už budeme moci montovat na hotovo. Pro dnešek se taky loučím, tak papa zítra
16. únor 2010 ve 22:03  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ano přesně tak, je to lidová tradice týkající se masopustu, kdy se lidé můžou naposledy veselit a od té doby by se měl držet půst mám pocit až nějak do Velikonoc a neměli by bývat žádné muziky, zábavy atd.
16. únor 2010 ve 22:05  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca28
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
    Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
luca28
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
    Region Český Krumlov
 Ahoj čarodějky, moje svatba bude 30.4. 2010 netradičním stylu a barva svatby bude modrá. Budu ráda, když se budu moct tady inspirovat emoticon. Lucka emoticon
17. únor 2010 v 08:37  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Ahoj nova nevesto-carodejko, zacinate s pripravami, nebo uz mate neco zarizeneho? Netradicnimu stylu fandim, co to konkretne u vas znamena?
17. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 Ahoj všem a nové nevěstě jako jsem tu nová já.
Romi ten úče je opravdu moc moc hezký jsem ráda že jsem ho viděla asi bych korunku nedávala je to moc hezké tak jak ti to udělala kadeřnice aby si ten účes neměla přeplácaný. Máš krásně dlouhé vlásky. Uvidím co mi kadeřnice vytvoří ale ještě si počkám...
Xfodorka a všichni ostatní musím říct jsem opravdu hrozná nevydržela jsem to a včera se nejdříve jen tak šla podívat na svatební botky no a hádejte jak to dopadlo samozřejmě že jsem si je koupila tak už mám taky dvoje.
Jsem zkrátka fakt hrozná pořád by mě to hlodalo a tak sem si řekla je to jednou za život tak si je koupím.
Hezký den pa
17. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahojky, vítám novou nevěstinku Lucku emoticon Nějak tu máme teď přelucováno emoticon. Jak vás budem rozlišovat holky?
Luci - tak vidím, že ani naše rozmlouvání botek nepomohlo a že sis udělala po svém. Ale tak to má být. Prostěs to tak cítila, tak sis je koupila a teď jsi určitě spokojená a klidná a to je hlavní. Kolikrát mě taky něco ne a ne opustit a přemýšlím o tom, tak dloho až si to koupím. Teď třeba nemyslím konkrétně svatbu, ale např. nějakou věc na oblečení - tak dlouho chodím kolem výlohy a myslím na ni, až si ji koupím emoticon
17. únor 2010 v 10:03  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 rumisku musím uznat že jsem v tomhle hrozná prostě bych neměla klid a tak jsem je nakonec koupila s oblečením to mám stejné akorát většinou neodolám hned na začátku a rovnou kupuju co se týče oblečení a bot tak jsem hrozná.
Ale zase si říkám je to jednou za život....
17. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahojky holky, koukám,že jste toho zase napovídali.
Lucí, tak to nám ty nové botičky vyfo´t a dej do albíčka,aby jsme se pokochali.
Deni, s tím objednáním koláčků s tebou nesouhlasím. Je spousty cukráren co by tě odmítli,že jdeš pozdě...Některé totiž kolikrát mívají na různé žádané termíny nebo období už třeba tři měsíce před svatbou obsazeno. A mě někdo přijít měsíc před svatbou,že chce napíct,tak bych mu teda poděkovala...hold by musel mít zase rozumnou míru co chce napíct.
romí, je super,že už máte toho tolik smontováno a s tou reklamací mě to mrzí,ale zajisté to dobře vyřeší a budete mít kuchyň celou namontovanou emoticon
A také vítám nocou nevěstu emoticon
17. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 lupinpupin já album nemám protože na internet se dostanu jen v práci doma jen málokdy a tak foto nemůžu a také z toho důvodu že sem chodí známí a já bych chtěla aby ženich byl překvapen neviděl totiž vůbec nic snad vám to nebude vadit. Jinak četla jsem o těch koláčcích a je to asi jak kde já bych třeba hrozně ráda koláčky a kytky už objednala abych to měla z krku a nemusela na to myslet ale jak v květinářství tak v cukrárně mi řekli že je to brzo že až tak měsíc před emoticon
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
fotoportrét
fotoportrét
denisa.ol
 Presne tak jsem to myslela, ze vseobecne je na objednani kolacku jeste cas, pokud clovek nechce konkretniho vytizeneho dodavatele. Samozrejme zalezi na tom, jakou ma kdo kapacitu. A s tou kytkou mi rekli totez, ze nejdriv mesic pred svatbou. Samozrejme nikdy neni od veci si to pozjistovat a kdyz reknou, ze je na to cas, at se clovek ozve pozdeji, tak je aspon klid.
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vancurovamisa (31 r.)
Registrovala se 5. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků a 1 album. Má 19 přátel. Veselí nad Lužnicí, Region Tábor.
    Na zámku Červená Lhota, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
vancurovamisa (31 r.)
Registrovala se 5. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků a 1 album. Má 19 přátel. Veselí nad Lužnicí, Region Tábor.
 ahojky holky, můžu se k vám přidat? taky máme svatbu v dubnu 23., snad už máme vše důležitý zařízený, jen musíme upřesnit kolik nás bude na svat.hostině a domluvit jídlo a pití.a kytky už máme taky objednaný, opravdu už jen čekáme na měsíc duben.
17. únor 2010 ve 14:07  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xfodorka
fotoportrét
fotoportrét
xfodorka
 Ahojky Míšo, vítám tě mezi námi Dubňačkami... emoticon
To máte fajn, že už teď máte všechno vyřízené a hlavně ty kytky a koláče, je pravda, že tady v Havířově by nám taky všude řekli, ať příjdem tak měsíc před svatbou, ještě, že to máme přes známé.... emoticon

Tak jsme dneska narazili na problém, ženichova maminka má v pátek před svatbou mít noční a její zaměstnavatel nechce o dovolené ani slyšet... emoticon Vůbec nevíme jak to dopadne, protože by vlastně šla na naší svatbu hned po noční a to asi není moc dobrý nápad.... emoticon
17. únor 2010 ve 14:17  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vancurovamisa (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vancurovamisa (31 r.)
 chtěli jsme zařídit vše, co nejdřív aby jsme pak neplašili, že něco nemáme, ale u svatby máš nárok myslím před svatbou na dva ny volna a to je ze zákona, a když máš svatbu v sobotu tak je pátek opravdu ze zákona volno.to jí snad ani nemůže udělat zaměstnavatel. cukroví si pečeme samy, moje teta tu to baví, tak bude péct pro obě strany, nerozdělujeme to. přitom nám říkají, že je dobře že se přijde včas, než aby pak řekli že mají plno, je to divný. emoticon
17. únor 2010 ve 14:28  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janek83
Registrovala se 9. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 556 příspěvků. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
janek83
Registrovala se 9. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 556 příspěvků. Region Chomutov.
 Ahoj holky, můžu taky k Vám? Nás teprve to úplný zařizování čeká
17. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš