Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Luci děkuji za podporu. Teď nevím jestli jsem to napsala srozumitelně - rozvod sice u nás je, ale moji rodiče se nerozvádějí. Nechci říkat kdo, je to jejich osobní věc a je to čerstvé a přece jen je tohle veřejně přístupná diskuze ... ale rodiče to nejsou. Ale zasáhlo je to a teď toho mají plnou hlavu, tak prostě naše svatba není tak důležitá. Mě nevadí, že se mě pořád neptají a neřeší všechno se mnou, to jsem někdy naopak ráda :-) , ale chtěla bych, aby mysleli na nás, aby z toho měli radost, to mě na tom mrzí .... Chtěla bych aby se s námi radovali a nic jim tu radost nekazilo. I když jak říkáš, je to náš velký den a máme si ho užít hlavně my dva.
Odpovědět
Vítám novou nevěstu. Mrkni o pár stránek dopředu, tam to Jíťa psala :-). Je to tady prostě veřejně přístupné a může se každý kouknout jak na diskuzi tak do tvého albíčka s fotkama a ukázat je komukoli ....
Odpovědět
Jaancaa dívala jsem se ale asi jsem slepá zkusím ještě jednou také všechny zdravím
Odpovědět
jaancaa tak už jsem to našla to mě mrzí právě proto ani já tady nemám album protože z toho mám také obavu aby to někdo nevyšťoural a bylo by po překvapení i když na druhou stranu je to škoda...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fotky účesu vám jsem odpoledne ještě na chviličku dám, ať se můžete kouknout a pochávlit mě to :-D Jani, mrzí mě to, ale uvidíš, že to nakonec vše dobře dopadne a bude dobře. Teď jsou z toho jistě všichni překvapení, protože jste to asi nečekali,ale za 2 měsíce, už to nebude tak čerstvé a bude lépe. Vitám novou nevěstinku a už pádím pracovat. Jani, já myslela, že jsi tu včera byla a viděla si to?Ale nevadí,odpoledne to tam na chvilku ještě dám. Jdu zase pracovat.
Odpovědět
Také zdravím rumisek budu se těšit snad to stihnu a uvidím jsem tu pouze do půl 4 tak snad to vystihnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám novou nevěstu! Jani, napsala si to dobře s tím rozvodem. Vůbec jsem nemyslela,že se jedná o rodiče. Asi jsem to napsala blbě já... Ale nezoufej, jistě zase budete brzy hlavním tématem vy ;-)
Odpovědět
Jéé to je hezký jak každý vítá všechny zdravím :-)
Odpovědět
Luci děkuji za podporu. I Romče. Já vím holky, nějak to bude. A do dubna je opravdu ještě čas, aspoň mají čas se s tím smířit a vyrovnat, než aby jim to bylo oznámeno těsně před svatbou a oni na to mysleli. Jen mi to ráno přišlo trochu líto. Ale co svět se nezboří, tak se koláčky objednají. Aspoň budeme mít ušetřenou práci. Musím odpo obvolat nějaké cukrárny, jak si psala Luci, docela nás bude tlačit čas, tak snad nám to ještě někde udělají. Romí já jsem to včera neviděla, už jsem tady pak nebyla. A neviděla to ještě Jíťa a je nás víc. Tak se budeme těšit na odpo. Nakouknu kolem té páté hodiny nebo je to brzy? Abych to stihla :-). Lucie.rakos - právě je to škoda, že pak někdo takhle najde album a ukáže to někomu jinému. Ale co se dá dělat. Já jsem ráda, že vám to tady můžu ukázat, protože jak si psala, je fajn si popovídat s někým, kdo má to samé nadšení a řeší tu samou věc. Kamarádky co mám jsou taky super, ale nezajímá je každá podrobnost. Vám tady můžu napsat všechno z čeho mám radost. Ale takové věci jako vybrané šatky a fotku oznámení jsem vložila jen na chvilku a taky pak smazala ;-).
Odpovědět
jaancaa je to opravdu fajn že se člověk takhle může podívat, pokochat, nabrat inspiraci. Moc ráda prohlížím už se těším až uvidíme ten účes určitě bude moc hezký ale nevím snad to stihnu jsem jen do půl 4 tak snad to nepropásnu pak tu zase nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky vítám novou nevěstinku :-) Jsem tak trochu puntičkářka jako ty. Taky jsou už řešila, že jsem si koupila korunku a teď jsem uviděla ještě další pěknější,ale nakonec jsem se rozhodla nechat tu svoji. Nebo třeba si musím sama dělat výzdobu stolu ne že bych nevěřila paní, že by to neudělala dobře,ale já to musím mít podle sebe :-D takových věcí je hodně, ale snažím se usměrňovat. Jani- taky mě to moc mrzí, že to zrovna takhle tvoje rodiče vzalo, ale jak psaly holky, za 2měsíce to už nebude čerstvé a bude hlavní vaše svatba. Mě třeba taky moc mrzí, jak se naši rodiče k naší svatbě staví(samozřejmě to nechci srovnávat s tvými, kde je jiná situace) jen chci říct, že trochu vím jak se cítíš. Naši mi nepochválili jako jediní oznámení a furt se jim něco nelíbí: že je obřad a hostina moc daleko(přitom je jen do 20km od bydliště), že záchody jsou jen před zámkem a ne v zámku, že tam nebudou všichni sedět,ale polovina lidí bude stát, že pro dort pojedu do vedlejšího města atd. furt nějaké kecy. Romi tak jak to tam dáš, tak napiš už se taky těším jak tě uvídím.
Odpovědět
Ahoj jutu tak to jsem ráda že nejsem sama někdy si opravdu říkám že jsem fakt hrozná protože furt nad tím přemýšlím tak třeba dnes promýšlím jestli opravdu nemám koupit jiné botky furt si říkám ty smetanové by byly lepší ale zase 1500Kč tak opravdu nevím když už jedny mám doma.Ale to je právě ta moje povaha co myslíte? No a šaty třeba až doteď jsem byla přesvědčená na 100% že jsou to ony ale znáš to jdu na veletrh přítel řekne podívej ty jsou hezké a já už přemýšlím jestli jsem opravdu vybrala ty pravé jestli se mu budou líbit. Nechci mu je ukazovat. Jinak dekoraci si chci udělat taky sama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie.rakos to jsem taky přemýšlela nad šatama, jestli jsou to ty pravé a jestli se mu v nich budu líbit, ale pokaždé když se podívám na fotečku ze zkoušky, tak si říkám, že jsem vybrala dobře.Myslím si, že se budeme všechny svým novomanžílkům líbit, nebude to jen šatama,ale i to okolo ať už si vybereme šaty kakékoliv budeme pro ně ty nejpěknější stvoření. :-D Zkoušela sis ty botky k šatům většinou nejdou vůbec vidět a nebo se až tak moc neliší. Pokud by ti to moc vadilo, tak je můžeš ty bílé dát tady třeba do bazaru ať nepřijdeš o celou částku. Je hlavní, aby jsi ten krásný den byla spokojená a cítila se dobře .
Odpovědět
jutu k šatům jsem je neměla možnost zkusit protože to jsem ještě botky neměla a zkoušku budu mít až 14dní před svatbou tak pořád nad tím přemýšlím jsem právě v tomhle hrozná vím že pod šatama nebudou vidět a že ten rozdíl nebude zas takový ale pochyby tam pořád jsou
Odpovědět
já už zachvíli budu končit tak zase účes asi neuvidím ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - bohužel dnes už účes nestihneš, protože jsem až teď dorazila z práce, ale neboj. Nechám ti ho tam do zítřka a věřím, že hned zítra ráno se určitě nedočkavostí podíváš. Nejsem sice taková punťa jako ty, ale taky o spoustě věcí takhle přemýšlím a naposled před pár dny to byly oznámka, zda jsme zvolili správnou fotku atd. Taky jsem trošku váhala i nad šatičkami, zda si nevybrat něco z nové kolekce, ale nakonec z toho sešlo, protože ty moje první byly a jsou NEJ!! Takže je to úplně normální a věř, že nad každou věcí bys v tvém případě možná pochybovala, takže bych to vůbec neřešila. A je fakt,že ty botičky nepůjdou téměř vidět, tak to neřeš. Určitě jsou i tak krásné a je to jen tvůj pocit. Který tě časem opustí. Fotečky tam pro Janču a Jitku dodám za chviličku. Jani - úplně tě chápu, jak ti asi je, protože si chtěla aby tvoje radostá událost byla radostí pro všechny, ale neboj ono to tak bude a na svatbě všichni ostatní na všechny strasti a starosti zapomenou. Taky se někdy bojím a mám obavy,aby se nedej bože do svatby ještě něco nepřihodilo. Ale věřím, že ne. I když člověk tomu nikdy nemůže asi zabránit. Radši o tom, ale nebudu ani mluvit a nic přivolávat. Všechno bude v pořádku!!!Musí :-D A teď se vrhnu na ty slíbené fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pro ty, co můj účes ještě neviděli, tak jsou tam :-) Tak co říkáte, holky?
Odpovědět
Romí jdu na to, dočtu vás pak :-)
Odpovědět
Romí to je nádhera ... máš úžasný vlasy. Jsem jednoznačně jako holky pro ten polorozpuštěný a zakrýt to závojem, byť jen na obřad by byla hrozná škoda. Je to moc krásné. I s tou kytičkou si to dokážu představit. A teď když jsem to viděla, tak bych korunku nedávala. Máš tam ty perličky, to je takové romantické. Aby to ta korunka neudělala přeplácané. Co vím, tak ta moje kadeřnice taky nebyla moc nadšená když jsem ji řekla, že bych chtěla korunku i kytku, říkala, že to bude přeplácané. A jak tak koukám na ten účes, tak má asi pravdu. Už by se to moc přebíjelo a člověk by nevěděl na co se soutředit při pohledu do vlasů. Takhle je to parádní. Samozřejmě jen můj názor, když budeš chtít, tak si určo korunku vem. My jsme právě upustili od kytky a bude asi jen korunka. No každopádně po shlédnutí fotek se těším až taky půjdu na zkoušku. Opravdu ti to moc sluší, ženich bude koukat a nejen on i ostatní :-).
Odpovědět
Děkuji za podporu holky, máte pravdu, asi už to v dubnu bude dobré. Taky jim musím dát čas aby se s tím vyrovnali, nemůžu chtít aby se všechno točilo jen kolem nás. Jíťo to s tvými rodiči je taky naprd. Nechápu proč tohle dělají. Mohli by si přece nechat to co se jim nelíbí pro sebe ... Všude je něco. Tak snad to s nimi taky zvládneš v poho. Lucie.rakos - ty botky bych neřešila. Jak psaly holky, šaty jsou dlouhé, botky jsou bílé, tak co. Já mám zase barvu bílé kafe a taky jsem nad tím dumala, protože šaty mám sněhově bílé, ale holky mě tady podpořily a teď už bych jiné nekupovala. Vem si, když to pak neprodáš, co budeš dělat s dvouma takovýma botama, které jsou víceméně jen na svatbu? :-) Na odstínu bílé až tolik nesejde ...
Odpovědět
Holky musím se na chvíli vzdálit, jdu na návštěvu ke kámošce. Ještě jednou Romí moc chválím účes, budeš krásná nevěsta ;-) . Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi- super ty polorozpuštěné vlasy, no vypadáš ještě pěknějí než jsem si tě s tím účesem představovala. ta kytka tam bude moc pěkná a dělá tě to takovou jemnou něžnou nevěstinkou. Jak říkala Janča tu korunku bych tam už taky nedávala, ale možná nějaká drobná čelenka by tam nemusela být špatná,ale i bez toho je to každopádně úžasné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani a Jity moooooc vám děkuji. Moc mě těší, že mi to tak chválíte. Hřejě mně to příjemně na srdíčku a musím říct, že i já jsem byla na zkoušce účesu velmi mile překvapená, jak hezky to vypadá a byla jsem z toho nadšená. I kadeřnice byla mile překvapená z mých vlásků, což mě taky mile potěšilo. Přesně to, co říkáte vy holky (Janka s Jitkou o té romantičnosti a přeplácanosti) říkala i ta kadeřnice. Pro některé účesy se prostě korunky hodí,ale k tomuhle to zrovna moc nejde. Dokonce jsme 1 korunku obyč zkoušeli, ale fakt to bralo příliš pozornosti a rušilo to trošku celkový dojem jemného účesu. Tu fotku jsem se ani nedávala (ani vám, ani včera holkám)Tak uvidíme? Uvidíme,co budou mít v salonu, ale spíš si myslím, že ne než jo ;-) Ale podívám se na nějakou čelenku nebo velmi jemnou korunku, ale fakt váhám. Ale moc děkuju za ty pochvaly! :-) Jsem fakt ráda. Ještě to tu nechám do zítřka nové Lucce a pak to smáznu. Moc se mi to líbí tak jak to je a ta živá kytička a nabarvené vlasty tomu zase dodají úplně jiný šmrnc a myslím, že bez korunky a čelenky pouze s perličkama a kytkou to bude přirozeně krásné, jemné a něžné, jak říkáte :-)
Odpovědět
Nemáš zač děkovat Romí, je to opravdu moc pěkné. Tak uvidíš jak se pak rozhodneš. Ale já bych tam korunku nedávala. I ty kadeřnice na to mají takové názory a určo už to několikrát viděly, takže bych na ně dala. Aby třeba tam pak ta živá kytička nebyla zbytečně když by se všichni soustředili na korunku. S těma perličkama se mi to zdá jemné a je to ozdobené dost. Škoda že nějaká fotečka není úplně zepředu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jednu fotečku ze předu mám, jen jsem ji tam už teď nedala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už jsem z práce doma a i jsem vás konečně dočetla. Lucí, ty botky bych neřešila. Mám taky ráda,když mi vše pěkně ladí,ale tohle je fakt zbytečné. A nikdo si toho nevšimne. Vždyť i když budeš mít bílé punčošky,tak to půjde zase i k tomu a doopravdy to nebude vidět. Jíťo, tak to máš tak trošku podobné semnou,ale mě to dělá jen mamina....nejdřív nám rozmlouvala,že tam nechceme kamarády (to nás teda ukacala a teď jsme i rádi) pak nám chtěla rozmluvit červenou barvu a hlavně Peťi červenou košili,že je to prá jak krev,tak jsem jí řekla,že pro nás je to láska a kolikrát na něco kouká jak kdybych spadla z višně,tak jí řeknu jestli má nějaký problém,tak nakonc z ní vypadne že ne,ale vidím,že jí tam něco hlodá a já jsem z toho pak nervní a zkleslá. Romí, jak tak nad tím pčesem uvažuju,tak si říkám,že když tak by byla asi doopravdy lepší ta čelenka než korunka...ale ať se rozhodněš jakoliv tak to bude super!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Luci :-) Holky, teď mi volal Pavlík, že se staví a budem skádat skříňky, takže tu teď možná delší dobu nebudu,ale večer jistě ještě nakouknu.Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, no tak to je super aspoň budete mít další kousek práce za váma ;-) . Mě tu teď zlobí Peťulka, je nějaký nachpípaný a nechce pít horký čaj...ty nemocný chlapi jsou horší jak malý děti... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je to můj opičák :-D
Odpovědět
Luci tak to máš pravdu :-). Teplotka 37,1 a oni už mají nevyléčitelnou nemoc, že ani pro čaj se nemůžou nahnout :-D. Teda aspoň u nás to tak je :-). Teď tu byla mamina. Tak nakonec to nebude tak strašné jak mi to ráno připadalo. Na koláčkách jsme se teda dohodly, že je necháme udělat. Ale jinak jsme si sepsaly cukrovíčko a taky co všechno bysme chtělÿ v restauraci k jídlu. No ještě to bude zařizování a chystání. Jinak jsem dneska byla vyzvednout upravené kalhoty, tak je oblek celý doma a povedlo se mi koupit i kravatu. Myslím, že je moc pěkná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?