Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Romí, už se nemůžu dočkat....je super,že se jsi nadčená a hlavně rozhodnutá. Už se nemůžu dočkat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, je to tam. Dala jsem to ke svatebním šatům. Popisky jsem žádné nepřidávala jen k jedné fotečce,ale to uvidíte sami. Snad se to bude i vám líbit?A jsem zvědavá, co více?Vůbec jsem netušila, že mám tak dlouhé vlasy i ta kadeřnice byla sama milé překvapená. A za zkoušku i s mytím jsem platila 300 kč, kdyby vás to zajímalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Romí to je krásné!!! Ten rozpuštěný je o moc hezčí,takže si vybrala super. Líbí se mi jak tam máš ty drobné perličky a kytičky na jednom místě. To je paráda. To pak budeš jako princezna. Máš krásné dlouhé vlasy. tak to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Luci. Tam jak jsou ty kytičky na tom jednom místě, tak tak nějak to budu mít,ale budu tam mít tu 1 kalu,víš?Ona mi tam dala ty drobné kytičku na jedno místo, jen pro představu,abych věděla, jak to asi bude vypadat.A je to vlastně tak nějak podobně jak jsem vám tam vložila tu fotku 20. Ten drdol je proti tomu nic, že?Takže asi žádné korunka a závoj už vůbec ne, prostě jen tak jak vidíte. Živá kytka a perličky pro oživení. Bude to hezké, holky i bez korunky a závoje? Co myslíte?Taky jsem mile překvpená z té délky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky na 100% líbí ty rozpuštěné vlasy a jak máš ty kytičky na té jedné straně,naprosto jsme se shodli s Luckou:-)Já to chci mít nějak tak podobně taky učesané. Romi-ještě se půjdu zeptat v UH do Kvítku,jestli víš kde to?jak dělají ty kytky do vlasů,jestli to nějak impergnují apd.Měli z tama květiny na svatbu 2 známé a fakt moc hezké,takže třeba to nakonec změním. JInak ve čtvrtek jdu do salonu se podívat na novou kolekci,tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nebudu mít taky závoj ani korunku,možná ani nakonec nebudu mít tu kytku,ale jen čelenku,příští pátek jdu k té své kadeřnici,tak se s ní musím domluvit na nějakou dřívejší zkoušku,ona mě totiž řekla,že stačí týden dopředu,ale Romča mě teď nalákala,ale hlavně chci mít už i jasno a nebýt v nejistotě.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, mě by se možná líbila i korunka, pěkně by ro rozsvítilo ten vršek,ale to by chtělo zkusit. Závoj se k tomu nehodí to by ten krásný účes schovalo a to by byla škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím,že by si tam klidně nějakou korunku nebo čelenku mohla mít,já totiž tak chci :-D Čelenku a tu živou kytku,ale jak říká Lucka,chce to prostě zkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, tak to je super!! mně se taky rozhodně víc líbí ty rozpuštěné! drdol by ti ale taky slušel, jen by byl lepší nějaký víc propracovaný! mně se taky ten účes moooc líbí, však ho mám taky v albíčku a pak ještě ten myslím pod č. 35 s tou kytkou a má i závoj. já bych závoj chtěla, čelenku a korunku ne, ale závoj jo:-) a kdepak se dají sehnat ty perličky? v drogerii asi ne, co? a ty máš svoje vlasy takhle hezky vlnité, viď? tak to já mám rovné hřebíky, tak říkala, že by bylo nejlepší to dát den předem na pinety.. ale ještě jednou, moc ti to sluší!!
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, nějakou jemnou korunku(jen tu nízkou) bych tam zkusila...ale je to fakt super a už se těším až budu na zkoušce i já...ale to si ještě pěkně měsíc a půl počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
romi-ty máš tak krásně vlnité vlasy??Tak to ti teda závidí,já naprosto rovné,takže ty se vůbec nemusíš bát,že ti to nějak splihne.......Ach jo,to má někdo ale štěstí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti nezoufej, já mám taky rovné oni si stím kadeřnice nějak poradí. Ale je fakt,že Romča má ty vlasy krásné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mooooc děkuju za pochvaly a jsem ráda,že jsem se s vámi shodla. Až si půjdu vybírat nějakou bižu, tak se ještě na nějakou čelenku nebo korunku jistě podívám a uvdím. Kdyby půjčové nebylo moc drahé, tak si ji prostě na ten den půjčím a buď si ji vezmu nebo ne. Co se týče Marti té živé kytky, tak ta kadeřnice má přímo nějaké květinářství od nichž si to bere a vždy jim přímo řekne, jak by to potřebovala,takže o to se vůbec nemusím starat. Což je fajn. A ty perličky se dají koupit v salonu,takže jak si tam půjdu na bižu (co nejdříve), tak si to zrovna koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak to je super,že má i takhle květinářství se kterým je spokojená a ty se nemusíš o nic starat.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak dlouho jste ty dva účesy česaly?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi ten předek účesu zdál býti takový prázdný,ale hned když tam dala ty perličky, tak to vypadalo jinak. Ano holky, já mám svoje vlasy vlnité, ale i přesto mi je natáčela,aby si udělala vlnky podle svých představ. Ale říkala,že se nemusím bát, že by mi to pak nějak splihlo, protože když mám svoje vlasy kudrnaté, tak prý mi to bude dobře držet. Takže teď se budu snažit, co nejdříve vydat do salonu si vybrat nějakou bižu a případně se poohlídnu i po té čelence. Kdyby bylo půjčovné třeba 200 Kč nebo 300 Kč, tak určitě nebudu váhat a něco půjčím a v den "D" by se uvidělo :-) Nevíte, kolik to tak může stát - půjčovné čelenky?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš super s tou kytkou,i když třeba ty kaly jsou stejné,ale když chceš třeba růže a mít stejnou barvu jak budeš mít kytku,tak je to lepší z jednoho květinářství,to mě říkala moje kadeřnice.TAkže kytku si necháš taky v tom květinářství nebo zůstaneš U Mišáka?
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím,ale když si jí kupuješ tak za ní dáš tak 300,- takže nevím jestli by se ti spíš nevyplatilo si jí koupit a pak jí prodat a nebo koukni tady na bazárku...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ji koupila tady na bazaru za 150 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem objednaná na 16 hod, ale přede mnou ještě dodělávala jednu paní (shodou okolností mou kamarádku) a odcházela jsem v 18 hod a to mi myla i foukala vlasy. Takže asi hoďku a třičtvrtě. A ve svatební den říkala, ať počítám max 1,5 hod. Předběžně jsme se domlouvali, že by k nám mohla přijet v 6 hod a udělá mě i mamku. Obřad máme až na 11 hod, tudíž by mohla přijet třeba i později, ale je lepší prý raděj v klidu a dříve a pak čekat na ženicha a mít ještě dost času na kosmetičku a oblékání než naopak. Stejně určo budu brzy vzhůru a v 6 hod je super čas, to se ještě i vyspím, pokud to vůbec půjde usnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je rychlík....aspoň to máte pěkně pořešené. Já uvidím jak dlouho to bude trvat mě,ale myslím,že tak na sedmou by mi to stačilo. Když máme obřad o hodinu za váma,tak to bude asi akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti s kytičkou zůstanu u Mišáka, jen tu do účesu prostě nechám na kadeřnici. Ona říkala, že ani nemusí být třeba tatáž kytička ve vlasech, jako máš kytku. I když je to určitě lepší, když to jde, ale spíš prý jde o to,aby to ladilo barevně a tak. Luci - ta cena za tu čelenku je OK, takže do toho bych asi šla ;-)Uvidím, jak to bude v tom mém salonu. Ale, kdyby šla půjčit, tak si ji asi raděj půjčím.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ještě jsem zapomněla, jak si mluvila o tom dárku, co dostaneš od Petě, tak to je teda báječné!!!! To teda můj Pavlík rozhodně asi nic takovéh neplánuje, ale ani to po něm nežádám a ani jsme se o ničem takovém nebavili. Ani já nemám v plánu mu něco kupovat a ani mně to nenapadlo.Ale tobě to přeji a je to krásné, když ti něco takového chce dát. Mně napadl třeba let balénem,ale to by určitě chtěl letět s tebou. Ta změna, co se týče vizáže, tak to asi moc ne. A nebo pak možná ten seskok padákem, to je možná taky dost pravděpodobné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebude vám vadit, když už ten účes smáznu? Myslím, že většina z vás už ho viděla a kdo ho nestihne, tak mu ho sem klidně zase pak na chviličku dám. Myslím, že Jitka tu dnes nebyla,že? Ne že bych měla strach, ale po tom, co víme co se stalo Jituli (nebo to byl někdo jiný?), tak to nechci raděj moc pokoušet. Tak nevadí?
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Romi už jsem ho nestihla, ale mám velkou představivost a z toho co jsem tady dočetla od holek, tak budeš moc krásná nevěstinka. Ano napsala jsi to správně, že jsem to byla já a dokonce se mi ta známá už mockrát za to, že to ukázala omlouvala. S tím oznámením to fakt přejde. Tyhle pocity já mám skoro u všeho. I když jsme vybírali vybavení do domácnosti, tak se dokonce mockrát stalo, že jsme to museli vyměnit :-D Poslední dobou to dělám tak,že vyberu 2 varianty které se mi lbí a nechám rozhodnout Davču. Ale myslím si,že jste oznámení vybrali výborně. To mě připomíná, než jsme ho vybrali my, tak jsme celý den seděli u pc a špěkulovali a nakonec jsme se stejně vrátili k první variantě co se nám libila. Romi u nás v saloně se korunky jen dají koupit, ale cena od 280kč až 350kč horší je to bižuteriich tam mají korunky i za 600kč a to už je pálka. Jani gratuluji k papírům na matriku my jsme tam byli na začátku týdne a hned to chtěli i zaplatit, takže už to máme z krku. vítám novou nevěstu Janu- já mám taky silonky s tím gumovým proužkem a drží dobře. stály 180kc, takže to je rychlá záležitost je sehnat :-) taky se s váma pro dnešek loučím dobrou
Odpovědět
Ahoj holky. Romí já to taky nestihla :-(. Byla jsem tady jen do sedmi, pak jsem vařila a mezitím mi Leon už vypnul počítač, tak jsem to znovu už nezapínala, skončila jsem s vařením v devět hodin a byla ráda, že jdu na kutě. Tak doufám, že je sem pak ještě na chvilku vložíš, chci se taky podívat. Ale jinak souhlasím s Jíťou, že podle toho co holky napsaly mám tak nějak představu a rozhodně vím, že ti ten účes moc moc sluší :-). Tak nakonec závoj nebude. Já myslím, že to na škodu není. Kdo ví, kolik z nás bude muset opustit představu že bude mít závoj. Ono to asi není jen tak aby to kadeřnice dala vše do vlasů :-). Korunku bych asi taky zkusila jak radí holky, ten vršek to ozdobí. Já ji chci taky zkusit. A s tou kytičkou je moc dobrý, že se o ni paní postará a nemusíš to nikde shánět. Tak to byl zase další úspěšný den. U nás to dneska ráno nezačlo moc dobře. Celou dobu jsme měly s mamkou v plánu koláčky péct a dneska mi řekla, jestli nebude lepší je objednat, že na to nemá náladu ... Protože bohužel život si nevybírá, tak se nám sešla v rodině svatba a i rozvod. Takže mají plnou hlavu rozvodu a teď jim bude naše svatba "na obtíž". Přesně jsem to věděla, že se nám to tím zkazí, nemají na nic náladu. Asi jsem sobecká, ale chtěla jsem aby z nás měli všichni radost a těšili se a ne aby byli otrávení. No ale s tím už teď nic neudělám. Takže budu dneska hledat nějaké cukrárny ohledně koláčků. Jestli už taky není pozdě, aby nám to vůbec upekli. Teď si všichni myslí, že naše svatba vlastně přidělává starosti. Mrzí mě to, takhle jsem to nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to právě vůbec netuším co to může být a včera jsem byla z toho uplně hotová. Nikdy jsme se o něčem takovém nebavili,že by jsme si dali svatební dárek...takže jsem byla překvapená jen z toho,že mi řekl,že mi něco objednal. A celej včerejšek jsem to z Pe´ti dolovala a neprozradil nic. Jen že si to užiju jen já a on pak z toho bude mít taky radost protože budu prý moc šťastná...to jsem z toho jelen. Třeba ten balon mě moc neláká,ale může to být taky krásné,ale tam by Pe´ta nešel. Nemá rád vějšky. Ten tandem by byl dobrej,ale ten je levnější a fakt za tu cenu jsem tam našla tu proměnu. A abych řekla pravdu,tak by se mi to i líbilo :-) . Končně by se o mě někdo pěkně postaral a řakl co se ke mě hodí... necháme se překvapit. Jani to stěma koláčkama a rozvodem mě mrzí! Ale vysi to tím nekazte. Je to přeci váš krásný den. Jistě to člověka mrzí to ano,ale hot život je takový a pokud by se ti dva měli trápit,tak to raději ať se rozvedou. Určitě seženeš super cukrářku (ale rychle,aby vás ještě vzala) a nebo se to nějak vyvrbí a upečete je i nakonec sami ;-) .
Odpovědět
Ahoj všechny nevěsty jsem tu nová tak vás zdravím. My máme datum svatby 24.4 a musím vám říct že se to ale blíží co? Tak jsem si tu pročítala a říkala jsem že se k vám připojím je to dobrý pocit když člověk se člověk může poradit (probrat) s někým kdo prožívá to samé. Hned ze začátku musím říct že jsem strašnej puntičkár na určitý věci no například vybrala jsem si šaty které nejsou úplně čistě bílé ale taky ne úplně smetanové no a protože jsem nemohla sehnat boty a chtěla jsem je mít sehnané co nejdřív tak sem koupila hezké ale bílé a teď jsem úplně nahlodaná protože jsem viděla spousta botiček které by se k těm šatům hodili víc spíš smetanové a tak pořád uvažuju jestli je koupit i když jsou dost drahé asi 1500 a tak uvažuju jestli to má cenu. Jsem hrozná. A jinak pořád musím myslet co ještě zařídit přitom asi toho máme dost vyřízené. Máme rozeslané oznámko, veškerou dekoraci, hudebníky, zamluvenou restauraci, fotografku, atd... Rumisek myslíš že bys sem ještě vložila ty fotečky účesu z tvé zkoušky hrozně mě to zajímalo ale také jsem nestihla. Také si představuji účes z polorozpuštěných vlasů ale pořád mám obavu jestli na to budu mít dost dlouhé vlasy mám je tak k ramenům a zkoušku mám až týden před svatbou tak budu stále v očekávání. Ještě nemám natvrdo objednané květiny a koláčky prý je na to moc brzo. Tak asi tak mějte se hezky a přeji všem hezký den pa :-)
Odpovědět
rumisek a můžu se zeptat co se stalo jak pišeš jutu? že je lepší raději mazat foto?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?