Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, na pozvánky ke stolu se taky píše Vás a je jedno komu to dáváš. Tak bych taky napsala Vás s velkým.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, romča bude mít vlastně zítra zkoušku. To bude jako první z nás co? Doufám,že to klapne a uvidíme zítra fotečky. Nezapomeň na foťáček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my budeme mít svíčkovou a pak asi nějaký kuřecí nebo krůtí plátek na přírodno a brambor a pak ještě nějaký menší raut. Společná schůzka rodičů dopadla dobře. Teď jsme ještě s Pavlíkem dodělávali jmenovky a máme to hotovo. Odpoledne jsem zapíchala do vývazků i špendlíčky, takže další maličká starost z krku. Zítr vám jmenovky vyfotím a dám vám sem fotečky snad i ze zkoušky účesu, která by měla klapnout. Zítra zajdu do grafického studia a upřesním počty oznámení a pozvání ke svatebnímu stolu. Vychází nám to na 46 oznámek, takže si dáme něco na víc a 28 pozvání ke svatebnímu stolu, takže taky o něco maličko více. To v si myslím, že je úplně jedno jestli malé nebo velké, obojí je správně.
Odpovědět
Díky holky, nakonec jsem dala malé v, přijde mi to takové kamarádštější. Ale Luci máš pravdu, oni taky píšou velké v a je jedno jestli to dáváš jednomu nebo více. Ale na tohle pozvání jsem dala malé v. Už to mám vytištěné. Mám to na tmavě červeném tvrdším papíře. Leoš to teď rozstříhá a dáme to do obálek. Zítra už chci totiž poslat ty co budou poštou. Ostatní je pak ještě čas případně upravit obsah obálek :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem si psala z kadeřnicí a zítřek platí. Jsme domluvené na 16 hod. Už se moc těším.
Odpovědět
To je dobře Romí, že schůzka dopadla v poho. Je jupí, tak to zítra budou fotky. Jsem zvědavá co vymyslíte. Já musím ještě nakupovat ozdoby do vlasů, abysme pak měli co použít a z čeho vybírat. Hlavně mi kadeřnice říkala, že potřebuje něco aby mi vzadu schovala ty pérka, protože jak mám krátké vlasy, tak jich tam budu dost mít ... Jo a taky mi říkala, že si musím umýt vlasy v pátek večer, aby to pak z toho šlo. No jsem zvědavá, snad to nebudu mít moc slehlé když se v tom vyspím ... To taky zkusíme, až tam druhého půjdu, tak si umyju vlasy přesně tak jak potom den před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se už s vámi rozloučím. Jdu si dát spršku a budu se ještě chvíli dívat na TV na Olympiádu. Tak papa zítra, přeji vám nový úspěšný pracovní týden.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak Jani vidíš jak si to pěkně vyřešila. Romí jsem moc ráda,že ti to zítra vyjde na zkoušku,tak se moc těším na fotečky. Já naposled byla u kadeřnice,tak loni v květnu,tak už se těším až po svatbě půjdu zase na kraťoučko. Už jsem z toho tak nesvá. do patnácti jsem nosila vlasy nad zadek a pak jsem to postupně schazovala a jednou jsem zkončila i na takové to vrabčí hnízdo a bylo to moc pohodlné. Teď se chci nechat nějak jak to měla Mašlíková a nějakou asi oříškovou a do toho blond melírek a nebo do mé blond nějaký oříškovej melírek. No už aby to bylo. To je jediná věc na co se těším po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Romi to je super, ze ti to s tou zkouškou zítra vyjde, taky už se těším na fotečky :-) Jani- nám z kyoprintu poslali navíc jen 1oznámení a ještě k tomu jen zadní strana, takže se nedá použit a ty malé pozvánečky tak akorát. Jo a pro kamarády jsme je tam taky nechali vyrobit a tam je napsan: Zveme Vás na večerní oslavu, která se koná na Lukově v Penzionu Na pivovaře. Jinak s rodiči jsem měla další sezení a bližší domluvu co a jak, takže po pár nějakých stresových narážek a námitek od nich jsme se dohodli. :-S tak se pro dnešek s váma loučím pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, včera jsem vůbec neměla čas. těším se na tvoje fotky Romčo, máš taky tmavé vlasy jako já, tak jsem zvědavá, protože některé učesy, které se mně líbí, tak jsou třeba na blondýnce a v tmavé to pak nebude asi ono.. mně kadeřnice říkala, že vlasy taky umýt den před tím, ale nejhorší co člověk pro vlasy může udělat je prý umýt si je a jít si lehnout.. stačí i když je jen hlava vlhá.. nejlepší je prý tak 4 hodiny před spánkem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jíťo,tak hlavně,že povídání dopadlo dobře a dohodli jste se. Už se moc těším na odpoledne až nám Romča ukáže fotečky z česání. Zuzko, tohle pozoruju i sama na sobě,když jdu spát s čerstě umytou hlavou,tak jsem ráno jako čarodejnice,ale když ji mám nějakou hodinku už umytou,tak je to o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a taky jsem moc zvědává na odpoledne.Snad to dopadne dobře a vyberem. Hlavu jsem si umývala už v pátek, takže by to mělo býti OK. Jezdit by to nemělo. Před svatbou si ji ale samozřejmě umyji tak 2 dny předem a ne 4 jako teď, ale na tu zkoušku si myslím,že to teď nevadí. Cestou z práce se ještě stavím do toho grafického studia doladit poslední detaily a snad už to půjde do tisku. V pátek jsem psala mail na hrad Buchlov, kde se máme jít fotit, aby si poznačili termín naší svatby a předběžně čas. A dnes přišla odpověď, že si nás poznačili. Takže další věcička domluvena. Psala jsem tam už kdysi v létě a to jsem se ptala, zda se tam můžem fotit. Paní mi řekla, že ano, ale že pak ještě máme dát vědět termín svatby, že je dobré se dopředu nahlásit, tak jsem tak učinila.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi na tom mytí něco bude, mám to taky tak :-) Romčo, už se moc těšíme na fotky!! já kdybych si nemyla hlavu 4 dny, tak budu jak mastňák, ti závidím! ;-) Luci, prosím tě, když jsi poslala tu stránku svatebního listu lidem, tak jak to je, když to oni otevřou? já jsem to zkusila a normálně se to otevře jako pod mým jménem zdh, jako bych se přihlásila já.. máš to taky tak? já už to teda někomu poslala, ale ne všem, tak že bych to kdyžtak nějak předělala..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já pádím do města vyřídit ty oznámka, musím zajít ještě i na poštu a pak pofrčím domů a pak hned ke kadeřnici. Tak pa večer nebo na večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem objednala to oznámení, ale celou cestu domů mi vrtá v hlavě, jestli jsem přece jen neudělala chybu :-(Taky míváte takové pocity? Pořád jsme zvažovali různé možné varianty a mně nejvíce se teda libilo fotky krojové, ale Pavlík to nechtěl. Tak jsme zvolili civilní (civilní fotky),ale opět jsme se rozmýšleli mezi dvěma. Na jednom z nich byly fotky super a na jednom z nich byla jedna fotečka trošičku rozmazaná, takže paní říkala, že to možná nebude tolik vhodné,ale nám se to zas tak moc nezdálo, tak jsme zvolili tu a teď so bojím, co když..... :-(Zná te to?A teď furt spekuluji, jestli jsme raděj neměli dát tu jasnější atd. Ale Pavlík na ní zase měl takovou tu malou brašničku přes bok na doklady, foťák atd. Tak jsme pořád přemýšleli a nevím, jestli jsme udělali dobře? :-(Ale zase na druhou stranu si říkám - je to jen oznámení,ne? Stejně na to každý koukne jen jednou, když je půjdem zvát a pak to možná u většině lidí zkončí v koši. A já se tady tímto tak zbytečně rozrušuji. Víc by mě asi mrzelo, kdybychom měli rozmazané fotky svatební,ale na oznámku je to asi jedno. Není to chyba těch v grafickém studiu,ale toho, kdo nás tenkrát fotil, tak to hezky nezaostřil a je to :-( Na první pohled to možná zase až tak snad nepůjde vidět a kdo to bude zkoumat z blizoučka, že?Asi nikdo. Tak se bojím, bojím :-( Mělo by to být ve čtvrtek, tak uvidíme?Držte mi palečky, prosím....ať to nevypadá hrozně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dlouho jsme vybírali a spekulovali až jsme nakonec možná přebrali :-( Ale snad ne. Jistě to bude vypadat hezky. Musím se nějak uklidnit :-D
Odpovědět
Ahojky všem... Ráda bych se přidala, vdávám se 3.4.2010 a už mám pomalu skoro všechno zařízené, mám vybrané šaty, boty, šperky, ale nemám ještě spodní prádlo a silonky, uvažovala jsem o samodržících, ale bojím se, že budou padat... No ženich má koupený oblek, boty, mám pro něj do klopy kapesníček... Máme pořešenou kytici, koláče a dort, ale nemám ještě výzdobu auta, zkoušeli jste některá dělat samy z organzy takové ty stuhy na auto na přední kapotu???? jak se s tím pracuje??? a drží to nebo se to musí přišít???? Jo a máme už oznámení, těm, kteří jsou zvaní ke svatebnímu stolu jsme je již rozeslali, protože někteří jsou z Anglie, Skotska nebo Ameriky a tak si musí zamluvit letenky, ale ostatním budem dávat až s koláčema týden před svatbou... Rumísku, máš moc pěknou představu svatby, máme úplně stejnou zelenou kombinovanou s výrazně oranžovou barvou - budu mít kytici z oranžových růží v kombinaci s býlími a ve vlasech a na autě budou taky oranžové, ale vývazky máme úplně stejné... jo a to oznámko už neřeš, stejně to už nezměníš, tak si řekni, že bylo nejhezčí a podle vás, to je důležité, né aby se všem líboli....vždycky se najdou rýpalové... ;-) ZDH - ta kombinace kravaty a tvých šperků mě teda dostala, je to mooooc dobrý nápad, škoda, že jsem to neviděla dříve, ale už mám šperky koupené....to mi ale připomíná, že nemám kravatu... :-o Nic, tak ahojky zatím...Jana
Odpovědět
Ahoj holky. Romí tenhle pocit naprosto chápu. Psala jsem to tady holkám když jste odjeli na hory. Jak nám přišlo oznámení a den na to jsme vybrali oblek. Byla jsem z toho úplně mimo a pořád jsem špekulovala, jestli jsme neměli vybrat jinačí, a co když je nějaké hezčí, co by se nám víc líbilo. Ale neboj, za pár dní to přede. U mě to trvalo tak dva tři dny, pak se to zklidnilo a dneska z toho mám velkou radost - jak z oznámení, tak z obleku. To je přesně ono když člověk má na výběr z několika věcí a hodně o tom přemýšlí. Nejsi v tom sama, neboj, má to asi většina z nás. Oznámení bude určitě krásné. A fotka nebude tak hrozná. Kdyby byla hodně rozmazaná, tak byste ji přeci nevybrali a jestli je rozmazaná trošku, tak to nebude na první pohled vidět a co ty víš, třeba to tomu oznámení dodá zase jiný originálnější vzhled. Někdo si třeba nechává rozmazávat fotky schválně, tak kdyby měl někdo narážku, tak řeknete, že je to rozmazané proto, aby se soustředili hlavně na to, co je na tom oznámení napsáno :-). Určitě to nebude tak zlě Romí jak se ti to teď zdá. Je to prostě ten syndrom vybrání, měla jsem to taky a dneska už je to pryč.
Odpovědět
Už se těším na fotečky od kadeřnice ;-)
Odpovědět
Já jsem dneska byla na matrice, takže papíry jsou vyzvednuty. Měsíc před je máme odevzdat (to se taky pořád mění, nejdřív mi řekli že stačí týden předem a dneska mi řekla, že je mám přinést měsíc předem :-)). Hudbu prý nemusíme řešit pokud nemáme nějaké zvláštní přání, mají na to prý pána co tam hraje. Tak jsem byla ráda, že nebudeme muset z ničeho vybírat ... to vybírání je fakt strašný :-). Tak snad hraje často na to, aby věděl, co se líbí. Ještě jsem se stavila ve zlatnictví, optat na prstýnky. V pátek to bude měsíc. Leošův už tam mají, můj ještě ne, ale prý už jim paní volala a říkali ji, že už ho budou posílat. A s tou slevou jestli si pamatujete, tak mi sama od sebe řekla, že si mám ten kupon přinést - takže ji asi majitel o mém dotazu informoval a nemusím si tisknout ten email od něj. Tak mám radost a budeme čekat až paní zavolá.
Odpovědět
Ještě jsem pořád nepotvrdila tu hudbu. Musím tam zítra zavolat. Teď jsem si na to vzpomněla jak jsem četla Romči příspěvky. Romí paráda, že to focení máte zamluvené. Zuzi tak s těmi vlasy to mám naprosto přesně jako ty. Já už si je neumyju druhý den večer a mám to mastné. A kor když jdu spát s vlhkými. No v pátek před svatbou si to umyju nějak odpoledne, i si to vyfoukám a snad to ráno bude dobré. Vítám novou nevěstu taky Janču :-D. Super máte toho hodně, asi tak jaiko my ostatní, takže se bude dolaďovat. S těma punčochama - jsme pro samodržky, ale musí mít tu silikonovou proužku - ta se ti přilepí k noze a rozhodně to padat nebude :-). Stojí tak 150 a víc kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzko, když se odhlásíš a pak zadáš adresu toho listu,tak už se ti to ukáže jako hostům. Nesmíš být přihlášená,aby se ti to neukázalo jako pro úpravy....O oni pak už můžou dát jen rezervovat. Takže neměj strach. Romí, ty taky neměj strach!!! Jistě jste vybrali to nejlepší oznámení co může být a stím rozmáznutím neměj strach. Jistě to trošku zaostří a tím tiskem to splyne a bude o.k. Jani, to víš každá úřednice ti řekne něco jiného a pak se v tom máš vyznat...my třeba už papíry máme odevzdané (tím máš termín potvrzen na 100%) a platit budeme cca týden před svatbou. Holky, dneska mi Peťa pověděl že mi objednal nějakej svatební dar...a já vůbec netuším co to může být a jsem z toho nervozní. Stál 6500,- a prý si to krásně užiju...to jsem teda na to zvědavá co to bude :-N . Zdravím taky novou nevěstu Janu, to je fajn,že to máte už tak pěkně zařízené. A k těm ozdobám jak si psala,tak jukni do albíček jak jsme se stím popraly. Mě se to z organzy dělalo pěkně nijak jsem to nemusela sešívat jen jsem to přivázala na přísavku. a s těma punčochama souhlasím s Jančou. Já mám teda samodržící,ale bez silikonového pásku a tak jsem si koupila podvazkovej pás,aby mi nesjížděli,ale co nosím normálně,tak mají silikonový pásek a jsou super. Romí, už se nemůžu dočkat foteček :-D
Odpovědět
Je Luci tak to jsem zvědavá copak to dostaneš :-). Nemáš ani malinkaté podezření co by to mohlo být?
Odpovědět
Profilova fotka
to právě netuším....prý je to nějaký krásný zážitek jen pro mě....bojím bojím. Teď jsem koukala tak trošku po netu a našla jsem tam celkovou proměnu (stříhání, barvení, líčení, manikůra, pedikůra...)včera jsme se bavili o tom jak se těším až se nějak pěkně ostříhám a obarvím,tak nevím jestli se nechytl tohodlě...a nebo jestli nějkej wellness. No jsem strašně napnutá. To do svatby snad ani nevydržím.
Odpovědět
Tak to bude alespoň překvápko. Je úžasný jak na tebe myslí, paráda :-). Další důvod proč se těšit na duben. A ty mu taky budeš něco kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Luci, tak to jsi mě uklidnila.. tak snad to bude ok :-) Teda copak to asi bude za dáreček ? to bude něco moooc krásnýho, to je jasný ;-) Jani, tak to je fajn, že jsi dnes tu matriku zvládla! nám taky říkali, že hudbu zajistí, ale že si můžeme z nějakých vybrat a dali nám seznam..ale ono je to jedno, stejně to asi nebudu vnímat..no, ale je tam třeba tohle, tak se můžete pokochat, já ji mám hrozně ráda :-) http://www.youtube.com/watch?v=EvogO3... Romí, neboj, oznamko bude určitě moooc krásný!! ty máš nervy z toho jaký bude a já už mám nervy z toho, že snad nebude žádný :-( vítám novou nevěstu, díky za pochvalu bižu a kravaty..jj, chtěla bych to do červena:-) ještě nevím, kterou bižu si vezmu, uvidím až k šatům. to je fajn, že už toho máte tolik. a jaké sis vybrala šatičky? tak to vypadá, že se z nás asi budeš vdávat první, viď? :-) a já poslední :-N tak jak to asi jde romče u kadeřnice? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, teď mě tak nahlodal,že ani nevím,ale povídí ať mu nic nekupuju,že si užije to jak si to užiju já...nejdřív jsem myslela jestli to není wellness pro dva,ale když to semnou nebude prožívat tak to netuším. J Taky jsem mluvila o tandemovém seskoku (loni skákal můj taťka a bylo to báječný),ale ten je o tisícovku levnější...takže nevím co vymyslel. Musím to z něj nějak dostat...ale jak tak to nevím. Leda při nějaké slabé, romantické chvilce...a vás holky nenapadá co by to mohlo bejt? Zuzko, nám už někdo i jeden dar zarezervoval,tak to asi funguje ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že tu všechny čekáme s čím příjde Romča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc děkuju,že jste na mě tak mysleli a můžu vám říct, že jsem nadšená a mám vybráno!!!Děkuji vám rovněž za podporu a sklidnění, co se týče oznámka a vítám novou nevěstinku a děkuji ji za pochvalu mých věciček, které pravděpodobně shlédla v mém albíčku.Ale teď k tomu česání, jistě už jste nedočkavé. Fotečky dodám za chviličku. Zkoušeli jsme 2 účesy - polorozpuštěný a vyčesaný drdol a zvítězil to na 100 % polorozpuštěný. Závoj nebude, korunka asi čelenka asi taky ne a nakonec asi bude živá kytka ve vlastech, kterou jsem původně zavrhovala a pak ještě bude cel účes posety bilýma perličkama - no nádhera. A věřím, že v den "D" to bude ještě mnohem krásnější než teď, protože teď říkala kadeřnice,že je to jen spíš tak nanečisto, abychom to zkusili, ani jsme neměli samozřejmě živou kytí, takže spíš jen,abych si to představila, jak to bude vypadat. Měla jsem trošku strach, co bude říkat na moje vlásky,ale říkala, že super. Vůbec nemusíme stříhat oštěpené konečky, i přesto, že už jsem se tak dlouho nestříhala a prostě se jí s nimi dobře pracovalo,což mám radost. Ale holky, našla mi už 1 šedivý vlásek a i já sama jsem ho zpatřila na vlastní oči :-(Původně jsem si myslela,že špatně vidím,ale byl tam :-(To je šílený,ale co chci,že? Když se 30 pomalu blíží. Ale jinak jsem vážně moc spokojená a mám radost a na oznámko jsem při česání i zapomněla. Uvidíte sami,ale myslím, že ten drdodl je podle těch rozpuštěných slabota. Ale budu ráda,za váš názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem vám vyfotit ještě jmenovečky,ale právě se mi vybil foťák. Hlavně,ale že jsem ještě stihla stáhnout fotečky účesu, protože nabíječku nemám. Takže jmenovky budo až jindy,ale fotečky účesu dodám. Ale možná pak taky raděj smáznu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?