Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
zdh - ahojky :-) Taky řešíme doma předmanželskou smlouvu. Můj drahý podniká asi 3 roky. Máme byt v os.vl. a a auta, ale to se nepočítá - je to spotřební zboží. Co chci ale říct, já jsem byla ta kt. chtěla předmanželskou sml. V přibližném znění - byt máme teď dokupy tak ho napíšeme na syna ;-) a s výchovou syna - nebo dětí se taky domluvíme ted - nikdy neviš co bude za pár let. s majetkem nabytým v manželství to bude na půl a co se týče firmy tak mě a naše děti tím ochráníme proti dluhům :-( kdyby nějaké přišly ]-( Taky nevíš co příjde - samozřejmě doufám a věřím, že Vás dva ani nás dva to nepotká, ale moje heslo - nikdy neříkej nikdy!.
Odpovědět
Profilova fotka
My žádnou předmanželskou smlouvu teda neřešíma. Jinak ty špendlíčky do vývazků určitě zapíchnu taky předem. Nakonec jsme se pustili ještě večer do těch jmenovek a právě před chviličkou jsme zkončili. Už jsme chtěli zkončit dříve,ale tak se nám to zalíbilo, že jsme nechtěli přestat. Pavlík lepil kartičky a já jsem nalepovala srdíčka vypadá to moc krásně. Mám radost :-) Jsme zhruba v půlce,zítra možná budem pokračovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, já taky smlouvu nechci.. tak samozřejmě, člověk nikdy neví, ale protože 1/2 domu a 1/2 zahrady mám s bráchou, s tím nám hodně pomohli naši, tak je to psané na nás a s tím rozhodně nic dělat nebudu. a co se bude dělat letos, stavba zahradního domku, úprava zahrady, do čeho už budeme dávat společné peníze, tak jsme to neřešili..ale kdyby adam pak chtěl něco sepsat, tak mně to nevadí a chápala bych ho, když je to vše jakoby na mém pozemku.. já už teda špendlíky ve vývazkách mám zapíchnuté, protože to jsou ty s tou perličkou..nejsou zase až tak veliké, jen si říkám, jestli bych pro děti neměla udělat jiné - se zavíracím špendlíkem.. Romí, tak to jste teda šikuláci! to jste to teda dělali dlouho! já jsem včera byla za cukrářkou a dohadovali jsme dorty a zákusty a řeknu vám teda, že jsem z toho měla hlavu jako buben :-D tak nakonec to bude 3 patr. kulatý dort asi jako mám na obrázku 45 a 48 - bílý marcipán a červené marcipán. mašle, ale bez zakončení mašle a tam budou růžičky.. ty kuličky na tom zatím nevím, zkusí to a uvidí.. bude to na větším kulatém podnose a kolem udělají marcipánové plátečky růži a vrchu dortu budou medvídci a kolem nich buď malé růžičky nebo plátečky, ale vše z marcipánu. říkala mně paní, že si do toho nechávají dávat i živé kytky, že to sice vypadá hezky, ale jen do té doby, než ho začnou krájet, tak z toho kytky vytahají a je nijaké a ještě po tom zůstanou díry v dortu. pak budu mít dvě srdce pro rodiče, na nich bude nápis děkuji za Zuzku, děkuji za Adama, pak 2 srdce s jahodama. no a pak minizákusky.. na hostinu prý stačí 100 ks, když je tolik dortů, pak jsem spočítala 15 větších a 10 menších výslužek, něco do práce a je to dalších asi 350 ks.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám konečně dodělané jmenovky :-) Už jsem je i vyfotila,takže vám sem pak dám fotečku jmenovek i našeho oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. My jsme nejdřív mysleli,že budeme předmanželskou smlouvu,ale pak jsme se na to vyprdli. Ten byt co v něm bydlíme je sice psaný na Peťu,ale jelikož máme společnou kasu,takže do něj dou penízky i odemě. Ale zase až se tenhle prodá a již v manželství budeme kupovat nový,takže by bo bylo na půl takže vlastně nastejno a je to jedno. Jsme přeci lidi a nedej bože něco tak se snad domluvíme. I když je pravda,že dkyž se kolikrát dva rozcházejí,tak to někdy bývá krutý. Ale myslím,že je to o povaze těch dvou. Zuzko, koukám,že máš vybrané dortíky, ty co mám vybrané i já :-D . Když jsem začala chodit na beremko,tak jsem je tu objevila a učarovali mě. Hlavně ten kulatej. Je moc krásný. Ta cukrářka měla na jednu stranu s těma živejma květinama pravdu, že se sundají jak se začne krájet,ale to přeci vůbec nevadí.Nějaká dirka tem je ale není to nijak brutální. A mě se to moc líbí,že je to takové živé. Je taky spoustu možností jak se tam ty květinky přidělávají (nahoře se dávají třeba do aranžovacích mističek a pak tam žádná díra není, jen krásně hladký marcipán a na stranu že píchneš pár kytiček,tak to taky není nic velkého) Ale pro sebe ještě taky nejsem rozhodnutá jestli živé květy a nebo marcipánové. Ale já spíš kvůli tomu jak budu přejíždět nevím jak to přesně bude,takže možná zůstanu taky u marcipánových,aleto fakt ještě netuším. Jen teď scháním stuhu(nechci marcipánovou,ta se mi tolik nelíbí) krásně červenou,takovou tylovou. A dneska jsem koukala že v jednom květinářství co jezdíme nakupovat,tak tam mají spoustu stuh,tak se stavím tam jestli mají nějakou pěknou. Jinak k objednání mooc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, tak se těšíme na fotečky :-) Luci, já jsem si pak právě říkala, že budou lepší ty marcipánové růžičky, protože marcipánu není nikdo dost, každý chce vždy aspoň kousek kytičky, tak to bude lepší. Víš, nechala jsem si to dělat vlastně ve škole, kde se učí děti na cukráře a dělají to s mistrovejma, takže to bude levnější..a hlavně to prý mají moc dobré, žádný šizený tuky, atd. no, jsem na to zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme ve škole pekli pro veřejnost,ale i do místní kantýny. Takovéhle lepší zakázky se dávali vždy těm šikovnějším,takže si myslím,že se nemáš čeho bát. Ale záleží i co je učí. Viděla si nějaké fotky? My jsme pěkně po obídku, tak musím poklidit kuchyni a pak se asi budeme válet. A na pátou máme objednaný stůl k večeři. Už se moc těším. Dlouho jsme nikde nebyli,tak si něco dobrého dáme. Dneska jsme byli zase nakoupovat jídlo,tak měli nějaké věci v akci,tak mám zase něco na pečeníčko. Pěkně se mi to začíná kupit. Tak sjem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem vám tam dala fotečky,to oznámení je sice takové trochu rozmazané,ale aspoň pro představu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak jsem to z koukla a vše je moc pěkné, jak oznámení tak i jmenovky. Jsi šikulka! To musela být práce umotat ty malé mašličky na jmenovky,ale super.
Odpovědět
Ahoj máš moc pěkné jmenovky i oznámení...my se nakonec rozhodli namalovat si své netradiční...dám si ho do alba, kdyby jste se chtěli podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka, chtěla sjem se podívat do albíčka,ale žádné ještě nemáš :-(
Odpovědět
Už se mi to snad podařilo... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koukám,že už to máš v albíčku a abych řekla pravdu,tak je to celkem hodně jíné a zvláštní a já bych takové rozhodně nechtěla. Ale na mě nezáleží a hlavně,že se líbí vám ;-) .
Odpovědět
Jasný ;-) , tak to se zase ukáže, kdo je jaký styl a co koho vystihuje-ke mně by se zase nehodily srdíčka a holoubci a podobné:). A už jste začali rozdávat?
Odpovědět
Ahoj holky. Ani nevím kde začít :-). Jíťo fotečku jsem neviděla - smutná smutná :-(. Ale dám na holky a věřím, že ti šatičky moc sluší. Hlavně, že ti padly a jsou dobře ušité. Marti jmenovky i oznámení jsou moc pěkné. Yummynka - fakt originální, takové správňácké, líbí se mi. Předmanželskou smlouvu neřešíme. Ani jeden nemáme nic - bydlíme u našich, kde dům je napsaný na mamku a taťku. Takže tohle se bude ošetřovat až bude čas. My jsme dneska byly s Leošovou mamkou kupovat látky, ona chce na svatbu kostýmek a já si chci nechat ušít šatičky na převlečení (i když nevím jestli budou potřeba). Dobře jsme pořídily. Ona si koupila tmavě fialovou látku na kostým a světlounce fialovou na halenku. Já jsem si koupila látku s černobílým vzorem. Obě jsou moc pěkné. Uvidíme až se to ušije. Paní co nám to dělá je moc šikovná, takže si myslím, že to bude paráda. A šatky užiju pak v létě na normální nošení. Jinak u kadeřnice jsme se ve čtvrtek domluvily už na zkoušku. Jdu 2.3. Musím ještě koupit skřipečky a ozdoby do vlasů. Říkala ať si toho přinesu víc a uvidíme co vybereme, jak to bude vypadat. Život kytku jsme probíraly a rozmyslela jsem si ji. Bylo by to poupě růže a upřímně si nedokážu představit jak by to vypadalo. A kadeřnice říkala, že kdybysme to poupě daly na stranu, že bude divně vyčnívat. Asi by to bylo něco jiného s nějakou placatou kytkou. No už se na to těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, no tak to je super,že jste tak pěkně pořídily!!! A jaké šatky si necháš ušít? Už se těším až uvidím fotečky ze zkoušky účesu a jak budeš i ty nadčená. Já půjdu ještě až měsíc po tobě. Se asi ani nedočkám :-| . Holky jinak ten kdo to má 24.4 tak to je přesně za 10týdnů pokud správně počítám :-N
Odpovědět
Luci děkuji mám z toho radost. Já si nechám ušit krátké šatky nad kolena s áčkovou sukní, nahoře budou s malinkatými rukávky, střižené pod prsama, výstřih do véčka a tam všitý kousek látky, aby nebyl výstřih tak otevřený (nevím jak se tomu říká) a ještě jak to bude střižené pod prsama, tak tam bude přes to našitý taky pruh té samé látky co bude všitý ve výstřihu. Hledala jsem podobné na netu, ale nikde jsem nenašla. Neboj taky se zkoušky dočkáš. Hlavně že nějaká bude :-). Ty jo fakt, za 10 týdnů ... no to zní strašidelně :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsme celý odpoledne až do teď s mamkou uklízely jeden byt, kterej pronajímáme, jedny odešly, tak to je po nich vždy děs běs.. Luci, já myslím, že dorty budou určitě dobrý, doufám :) Martí, oboje je pěkné, jmenovky musely dát práce, viď ? kolik jsi jich dělala? yummynka - tak oznamko je rozhodně originální, vtipné, je dobré! my si ho taky chceme dělat.. dobrej tip :-) Jani, to je fajn, že si necháváte šít, já asi nebudu.. ale taky jsem nad tím dnes přemýšlela.. i když si je člověk pak nevezme, tak je určitě užije jindy a já žádný šatky nemám.. kadeřnice dobrý, to je za pár.. já se taky těším, jdu toho 26.2. tak, jdu se vysprchovat, dnes jdeme na oslavu narozek, tak se musím hodit do pucu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za pochvalu a máte pravdu,že to dalo zabrat,dělala jsem je cca 14 dní po večerech,tak jsem byla dneska tak šťastná,že se mě to konečně podařilo dodělat.Dělala jsem jich 50 ks.Ještě výzdobu na auto nevěsty a ženicha a už bych to měla mít z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem se dala odpoledne pěkně do gala a vyrazili jsme s Peťulkou na večeři. Pěkně jsme si to užili a teď jsme si užili ještě krásně vanu. No prostě jsme si udělali ktásný podvečer a večer. Teď už máme ale puštěnou olympošku a relaxujeme. Zuzko, určitě budou dorty dobrý uvidíš. Na škole tě nemůžou učit šizené dorty,takže budou jistě dobré a i pěkné ;-) . Marti, tak to už se těším na další výzdobu. Jo jo těch 10týdnů je fakt strašidelnejch....uteče to jako voda,ale pak si ten den krásně užijeme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak koukám,že jsem tu včera byla jako poslední a dneska zase jako první :-) . ale já žádné novinky nemám jen jsem vás chtěla pozdravit a zase jdu vařit. Tak se zatím mějte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem měla náročný fašankový den a ještě teď mi není zrovna nejlépe, ale někdy bývá i mnohem hůře. Jen mě trošku bolí hlavička, ale jinak ok. Marti oznámení i jmenovky jsou moc hezké. yummynka -originální :-). Taky máme v plánu si zajít dnes na večeři, ale uvidíme, jak se protáhne společná návštěva Pavlových rodičů s mými dnes odpoledne. Ke kadeřnici bych měla jít zítra, ale kdo ví jeslti to nebudu muset zase přeložit, protože k nám možná zítra přijde jeden pán pokládat to lino. Ale ještě to nevím určitě. Dnes se za ním půjde Pavlík domluvit a možná by se zítra přišel jen podívat a dělala by to jiný den. Tak třeba mi ta kadeřnice vyjde? No Luci těch 10 týdnů je teda strašidelných. Úplně si mě "vyděsila", ale co už včíl :-). Pane bože už jen 10, bojím, bojím :-( Dnes možná budem pokračovat ve jmenovkách,ale asi je ještě nedokončíme. Je toho ještě dost. Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vidím, že tu nikdo kromě Lucky dnes nebyl. Asi se všichni užíváte pohodov neděle. Začíná na mě po tom náročném včerejším dni padat nějaká unáva, tak si jdu chviličku lehnout než nám přijde ta návštěva.Večer možná ještě nakuknu,pa
Odpovědět
Ahojky holky - nikdo jste tady neřešili meny, nebo jsem si nevšimla - ale co budete mít? pro inspiraci? Díky
Odpovědět
Ahoj holky. Prosím o pomoc - píšu to pozvání pro lidi na odpoledne a nevím jestli je to dobrý. Nějak se mi to nezdá. Co byste tam všechno napsaly? Já mám: Srdečně Vás zveme od 16.00 hod. na svatební hostinu do hospůdky Licomělice. Těší se na Vás Jana a Leoš. Stačí to co myslíte? Doufám, že tady nějaká jste ...
Odpovědět
Dneska jsem dávala oznámení do obálek a spočítala jsem, že místo 75 objednaných máme 78 a kartiček místo 12 máme 26 (to nevím co s tím, spotřebovala jsem jich jen 10 :-)). Luci taky jste měli víc kusů? Na faktuře, je ale to co jsme objednali a podle toho zaplatili. Takže to asi dávají navíc pro sychr.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já myslím že asi dobrý, jen bych asi nedělala hod. ale hodin a né na svatební hostinu,ale třeba na večerní posezení, nebo na večerní párty. Ale jinak je to dobrý. Nšco víc vymýšlet je asi zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, nechtěla jsem tě tak vyděsit... Je moc dobře,že jste si to včera užili. A jak dopadla dnešní návštěva? Jani, my jsme měli o jedno oznámení taky navíc a jednu pozvánku. Já myslím,že to dávají jako zkušební do tisku a pak ti to holt přihodí k tvé objednávce. Co by stím taky dělali. jarisska, my budeme mít klasiku. K obídku nějaký vývar a svíčkovou a k večeři hranolky s plátkem masa.
Odpovědět
Díky Luci, ty hodiny už jsem upravila než jsem to četla :-). A s tou večerní párty to bude lepší, to máš pravdu. My jsme jich dostali navíc víc, tak to asi proto, že to tak dlouho trvalo, však jsem se musela přece připomínat:-). Romí a co to vlastně je ten fašankový den? Já to neznám. Hlavně, že jste si to užili. Doufám, že zítra půjdeš ke kadeřnici, to je lepší než hlídat pána na lino :-). My budeme mít knedlo zelo vepřo k obědu a večer bude rautový stůl - gulář, řízky, saláty, obložené mísy.
Odpovědět
Luci prosím tě Vás nebo vás zveme. Jsou to všechno kamarádi a většinou je to pár. Já bych asi dala malé v. Ale nevím jak se to píše na takovéhle věci.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?