Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak to je super,že jste vybrali. Doufám,že zítra i vyberete prstýnky a už je uvidíme i my tady ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
romčo, gratuluju k výběru lina :-) no, prstýnky, to vám ani nezávidím, když si vzpomenu na to rozhodování :-) já jsem to taky chtěla omotat bílou, ale právě že bílou organzu nemám a nechtělo se mně to kupovat kvůli tomu.. mám jen bílej vlizelín a to nebylo hezký. no jo, on si toho nakonec ani nikdo nevšimne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na prstýnky asi pak ještě budete muset chvíli počkat, protože to bude asi tak měsíc trvat než je vyrobí :-(, ale taky se dočkáte :-) Málem bych zapomněla - dnes jsem volala paní, co má na starost výzdobu toho našeho kostela, tak si nás poznačila a říkala, že by se pak s námi ráda před svatbou sešla, abychom se domluvili co a jak. Tak to pak asi případně spojíme i s paní varhanicí a nejvhodnější bude pak asi zajet do kostela, právě když bude nějaká mše a obě paní tam odchytnem a domluvíme se. Takže další maličká věc zařízená. Dnes jsem za ten celý den už nějaká utahaná, tak tady asi moc dlouho nebude, ale jak se tak dívám, tak to tady dnes stejně nějak moc nežije,což mi pro dnešek i vyhovuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak to já bych taky zapomněla říct, že jsem volala paní kvůli dortům a zákuskům a mám se tam stavit osobně. není problém si donést fotku dortu, jaký bych chtěla a snad to půjde, dělají to v rámci výuky cukrářky..takže by to mohlo být levnější než v obchodě. ale bohužel svatební minikoláčky do košíčků, co se u nás dávají cca 14 dní před svatbou nedělají, takže se musím optat jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to vypadá, že se Kačka asi vdávat nebude, co? :-( občas si na ní vzpomenu, když vidím, že to tady zakládala a říkám si, co se asi stalo, že už sem nechodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky na ni často myslím. Právě včera jsem si na ni vzpomněla a říkala jsem si totéž, že asi se svatby v jejím případě vážně sešlo :-( To je škoda a škoda je, že už se tu za námi nikdy nestavila. Chápu ji, že jí to možná mrzí a proto se tu už neobjevila, ale mohla nám to aspoň říci a káždá bychom asi chápala, že už semi více nebude chodit, protože by jí to možná přišlo líto. Kde je ale skutečná pravda, tak to se asi nedozvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, no tak to je super,že si vás poznačila a pak už to jen vše pěkně domluvíte a doladíte a budete to mít tam krásné. Zuzko, u tebe gratuluju k cukrářce, už jen ty koláčky a budeš to mít taky zařízené. Jste šikulky. Zuzko, taky si občas na Kačku vzpomenu co se asi stalo... :-( kéž by se tu u nás ještě objevila a aspoň nás pozdravila.
Odpovědět
Profilova fotka
no, v lepším případě..zrovna mně to k ní nesedí, že by nám to nenapsala.. občas mě napadá i jiný scénář, ale dost ..snad se nestalo nic vážného.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, víte co dělám? hledám si na youtube video z nějaké svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby si se podívala jak to probíhá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak, ale je to děsný, já bych si tam to video teda nedala.. dost se mně to teda seká, ale nevím, jestli to tak je normálně, ale nevěsta přišla k ženichoj a pak asi 3 minuty stáli a poslouchali hudbu a bylo na nich vidět, že je to nějaké dlouhé.. teda nevím, ale na mě to působilo spíš jako pohřeb než svatba. aby ženich ještě neutekl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to přijde takové divné, že by se už za námi ani nestavila, ale zároveň si myslím, že se určitě ani nestalo nic vážného! Prostě už sem za námi jen nechodí.....Vím, že už párkrát nějak řešili a byli na vážkách zda svatbu uděla či ne, tak se asi přece jen rozhodli jinak
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Oni to tam občas nechávají dohrát,ale někdy to vypadá fakt divně...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se pro dnešek holky asi vážně rozloučím, tak papa zítra a to se to nejspíš obět objevím až večer. Když mi to vyjde tak třeba zaskočím z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi taky půjdu odpočívat,ale nejdřív si chci najít ještě nějaké receptíky. Možná ještě juknu. Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
bože, já jsem se do toho nějak zadívala.. ale už asi nebudu, je mně z toho nějak divně.. teď jeden ženich než řekl to ano, to byla doba.. kristepane, chudák nevěsta.. mně to přišlo dlouný a co asi teprve jí.. no jo, máme se na co těšit :-D tak holky, já už taky pomažu..tak se mějte a třeba zítra pa
Odpovědět
Ahoj holky. Zuzi ozdoba na dveře je hezká. Akorát by to možná chtělo něco na zjemnění té červené jak říkaly holky. Možná bych se ještě koukla po něčem bílém, třeba jen maličké mašličky nebo tak něco, co nestojí moc, ale vynikne to na tom. Ale jinak si myslím, že je pěkná a stačí to. Hlavně že to splní svůj účel a ženich tě najde :-). Romí super že jste včera tak pěkně vybrali lino. Vybrat je to nejtěžší :-). Teď se hodně dělají tyhle ve stylu jako plovoucí podlahy a je to moc pěkné. Na prstýnky vám držím pěsti, aby se taky povedlo vybrat. U nás už to v pondělí bude měsíc co jsme je objednávali a zatím nikdo nevolal, že už jsou hotové. Tak snad příští týden budou. Už se na ně těším. Lepší když vyberete co nejdříve, oni to stihnou, ale aby člověk byl klidnější, že už je má doma :-). Já jsem se byla včera ptát v solárku jak to tam vypadá. Začnu chodit první týden v březnu, zatím dvakrát týdně, pak se uvidí jak mi chytne barva :-). Paní říkala, že stačí když se objednám za 14 dní, že teď moc lidí nechodí. Minuta stojí 6 kč. Akorát už tam neprodávají krémy jako dřív, tak si musím nějaký sehnat. A ještě nějaký betakaroten. Tak už se těším až se tam budu v téhle zimě zahřívat :-). Dneska jdu na nehty po práci. Domluvily jsme se s paní, že mi udělá na zkoušku ty svatební. Tak jsem na to zvědavá. Vyfotím je a dám vám je do albíčka, snad se mi to povede. Zatím se mějte, pěkný středeční den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my knihu hostu mit nebudeme. Kazdy muze neco napsat na pranicko, tak ta kniha mi pripada zbytecna. Zuzi, ta ozdoba na dvere vubec neni spatna! Taky uz se konecne budu muset na neco vrhnout, uplne jste me naladily. Ted v poslednich dnech jsme s nastavajicim porad shaneli vybavu na bezky, coz byl temer nadlidsky vykon, jelikoz je uz delsi dobu dost snehu, takze v obchodech to maji dost prebrane. Ale nakonec se povedlo a muzeme smele bezkovat. Ja jsem teda bezkovala jen jednou v zivote asi v 15 letech na lyzaku a ted v nedeli jsem to zkusila aspon chvilku s pujcenym vybavenim, abych vedela, jestli do toho mam jit (tehdy na tom lyzaku mi to totiz uplne totalne znechutili).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Romi gratuluji k výběru lina a jestli jsem správně pochopila, tak už máte vybrané i prstýnky. Super! a taky, že jste tak dobře pořídili v kostele. Zuzi vypadá to na ty dveře moc pěkně a uvidíš, když ještě něco světlého na doplnění seženeš, tak to zesvětlíš(třeba jak říkala Janča mašličkama nebo stužkou) a když ne, tak to na dveře dáš jen tak. Hlavně, že to splní účel. Gratuluji k zamluvení cukrářky. S tou hudbou po příchodu nevěsty k ženichovi nám řekli, že ji sami strlumí a vypnou jakmile všichni budeme na svých místech. Nemám vůbec potuchy jak tam skloubí tu naši donesenou hudbu k jejich,ale utěšuji se tím, že to přece dělají co týden, tak to mají zmákle(jsou to nějaké holky, které obsluhují věž) LUci s tím číslováním to byl skvělý nápad. Očíslovala jsem prstýnky a nám se dělá č.2. Chtěli jsme původně č.5 jenže nám nedoporučil žádnou rytinu po venku, že to ve skutečnosti nevypadá pěkně a všechno se tam drží a rychle zanáší. Takže taky si tak měsíc počkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jity - prstánky zatím ještě objednáné nemám,ale snad dnes už to rozseknem a nějaké už musíme vybrat a objednat. Deni - s tím výběrem běžek ti úplně rozumím, protože můj nastávající takhle sháněl běžky a nemohl vůbec nic sehnat. Přesně jak říkáš, obchody poloprázdné a to jsme je sháněli hned začátkem ledna, což je ještě zima v plném proud a vůbec neměli dlouhé na jeho výšku, takže velký problém. Nakonec teda sehnal, i když ne zcela podle svých představ,ale koupil je,aby nějaké měl a mohl si je vzít do těch Krkonoš a bohužel už je bude muset i reklamovat,protože se mu pokazilo vázání :-( Dnes ještě chceme zajít do toho grafického studia a snad i koupíme to lino. Tak zatím papa, jdu pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jíťo asi si si o stěma prsýnkama spletla...o žádném číslování nevím,ale prstýnky jsou moc pěkné. Vybrali jste krásně! Holky já běžky mám dlouho a už by je to chtělo taky viměnit,ale nějak se mi do toho nechce. Peťovi jsem je letos kupovala k Ježíšku,tak je načený. Jak psala Denisa,tak na nich stál taky jen jednou a to na lyžáku,ale jemu se to moc líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jity, prstynky jste vybrali fakt moc pekne, koneckoncu jsou podobne nasim :-) Budete mit presne to c.2, nebo jen vyrobene podle te fotky? Kdyz se totiz divam na tu Tvou fotku c.2, pripada mi, ze je to cele vyrobene z bileho kovu a ta zluta cast je jen jakoby dobarvena nebo pokovena na povrchu, jelikoz vnitrek vypada cely bily.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak za cvhíli pádím do města na prstýnky, tak nám drže palečky a večer se snad ozvu s dobrou zprávou,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jity prstýnky máte vybrané moc hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, jsem ráda, že jste toho moc nenapsaly, ale já dnes vůbec neměla v práci čas nakouknout.. na to, že dělám téměř jen v počítačem to je docela blbý :-) ale teď už jsem konečně doma. Luci, Jíťa to asi myslela tak, jak jsi psala, že taky nemáš napsáno u fotek, které sis vybrala šatky, ale nám jsi napsala pod jakým jsou číslem.. Jiťo, prstýnky jsou hezké! S tou ozdobou ještě uvidím, když se mně bude něco líbit, tak to tam vrznu :-D ale na tý fotce to není tolik vidět, ale ty perličky jsou ve skutečnosti na tom takové víc "bílé" na fotce se lesknou a nic z toho :-) no jo, uvidím, to je detail :-) a dnes jsem ještě zařídila svatební mini koláčky do košíčků, mám to zamluvené, že je budu chtít 14 dní před svatnou, ještě musím upřesnit počet kg. 1 kg prý stojí 190 Kč a udělají z toho cca 160 ks a do košíčků počítá tak těch 20 ks, tak z 1 kg je cca 8 košíčků :-D tak jestli to taky budete někdo dávat, tak můžeme porovnat ceny.. ale nevíte, to se dává do košíčků lichý počet, ne? jo, a pak ještě rohový koláček pro svobodný stojí 6 kč 1 kus.. tak jsem ráda, že mám zase něco z krku.. jen teda dopočítat ty lidi.. nejvíc mě štve to oznamko, adam se k tomu nějak nemá, to je pořád něco přednějšího :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem taky doma a můžu zase písnout. Zuzko díky za ujasnění, v tu chvíli mi ti vůbec nedošlo. Za ty koláčky si myslím,že máš dobrou cenu a kolik a jakejch se tam dává,tak to netuším. Neboj oznamka se určitě taky dočkáš. Ještě je chvilka čas ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem konečně zde. Taky jsem ráda, že jste toho dnes tolik nenapovídali, protože toho dnes mám za celý až nad hlevu. V práci jsem se celkem zdržela a Pavlík měl ve městě taky nějaké vyřizování, že jsme prstýnky tak tak stihli. Obešli jsme ještě pár obchodů, kde jsme nebyli a pak jsme se vraceli ještě do obchodů, které už jsme procházeli a ke konci už nás tak tlačil čas, že jsme se museli už téměř rozhodout. Téměř říkám proto, protože objednávku už jsme nestihli sepsát, tak tam půjdu zítra já sama a objednám je. Pavlíkovu velikost si paní změřila a já už to jen dopiluju svou velikostí. Váhali jsme mezi dvěma druhy a nakonec zvítězili velmi podobné těm, co má vybrané Jitka. Kombinace bílé a žluté zláto + já kamínek. Ještě se rozmýšlím zda si tam dát jen 1 nebo paní říkala, že by tam šli i 3. Nejsou ty kamínky hranaté, jaká má Jítka ale jsou drobnější a kulaté a prstýnky jsou celé v lesku. Grafické studio už nám ale opět nevyšlo a bohužel nám ani nepřišel žádný mail :-(, což mi přijde trošku divné, protože před odjezdem na hory jsme jim psali ještě naše požadavky na změny. Tak nevím,co se děje?Jedině, že by si mysleli, že se po návratu z hor opět ozvem. Tak tam Pavlík písne mail a já tam určitě zítra zajdu se poptát, co a jak? Protože už to taky celkem hoří stejně jako i ty prstýnky. Na Pavlíka něco leze, nějaká nemoc, tak to pro něho zrovna nebylo moc příjemné chození po obchodech, ale muselo to být. A zítra nás to asi opět čeká znovu,ale to už bude snad rychlovka - jen koupíme to lino. Tak snad to klapen. Zítra jsme ještě měli naplánovaný výlet do Olomouce na ty spotřebiče, ale vzhledem k té nemoci to rušíme. To snad ještě pár dní počká. Stejně ještě není hotová ani podlaha a ještě než se i smontuje kuchyň, tak to bude chviličku trvat. To jsem se ale rozepsala,že? Teď mám ještě nějakou práci, tak tu zase chviličku nebudu,ale občas nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a v kterém obchodě v UH jste ty prstýnky vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, moc vám děkuji za pochvalu prstýnků. Luci myslela jsem to přesně jak psala Zuzka. Zuzi gratuluju ke koláčkům a oznamka taky v poho stihnete. Deni- ty prstýnky na obrázku jsou jen předloha. Budou celé lesklé, bílé zlato se žlutým a ten kamínek mohl být taky kulatý, ale přislo mi lepší dát tam hranatý. Sama jsem zvědavá jak budou ve skutečnosti vypadat. Mají být o něco menší tak 5mm. Romi- gratuluji k výběru, neboj to doladíte a s tím oznámením jim napište a hned budete vědět co a jak. Dnes mi volala paní ze salonu, že ji došli moje šatičky a že se jí moc líbí. To mám takovou radost, že nemusím čekat do konce února, jak první říkala a tento pátek tam s kamarádkou jedem všechno pozkoušet. Nemůžu se dočkat!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - zlatnictví u Růženy. Víš, kde? Že,jo? Jity - tak to je super s těma šatičkama. To věřím, že už se nemůžeš dočkat :-)Ale zítra už je čtvrtek a pozítří pátek ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?