Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teda holky, vy jste toho ale napovídaly.... Deni, děkuji za pochvalu košíčků a mašle. Zuzko, já myslím,že to na těch stolech vypadá super ;-) . Asi vždy ti to bude prosvitat. Já na to teda nemám organzu,ale vizelín,ale na bílou jsem to ještě nezkoušela a ani asi nezkusím (už jsem to odvezla k našim tak jedině tam). Jíťo, je super,že jste pořídili na matrice a i prstýnky máte zařízené. Jste šikulky. Romí, je mi líto,že dnešek s kadeřnicí neklapl,ale neboj ten týden uteče jako voda. Já jsem si dneska seřadila jmenovky a zítra opravím v zasedacím pořádku dvě jména a mám taky další věc hotovou. Jupí. Vaniy, vítám tě mezi náma ;-) super termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, taky mě mrzí co se stalo. Ale tohle překvápko mi udělala moje kamarádka. Když jsem jí dávala oznámení,tak ledově řekla, jo to už jsem viděla....No jo trošku zklamání,ale u ní mi to tolik nevadí jak kdyby to viděli rodiče...
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za názory :-) Jiťo, to je teda hrozný, ta holka je kráva!! tak když to viděla, tak ať se na to kouká, ale toto musela každýmu ukázat? ale nesmutni, stejně budou všichni koukat, jaká budeš parádnice!! právě z toho mám strach, až teď budu posílat ten odkaz na ty svatební dary..asi si pak to album taky promažu.. Luci, vlizelín mám doma bílý, ten jsem myslela na židle, ale nevím, jestli to budu dělat..
Odpovědět
Profilova fotka
Proto já nemám třeba u šatů...to jsou oni a jen jsem vám písla pod kterým číslem jsou. Když mě uvidí v tšch všech,tak mi to ani nevadí protože pak budou stejně koukat a čekat které budu mít. Teda pokud se v tom nebude ěnkdo šťourat,ale o to by se připravili sami. Naši sem nechodí, Boušovi taky ne a ostatní jsou mi tak nějak jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě to by od nás ani od nich z rodiny nikoho samotného nenapadlo. Naštěstí to viděli jen 2lidi i když Davidova mamka (což mě nejvíc sere)a švagrová-tam mě to tolik nevadí, tak nějak jsme si o tom povídali co a jak. Mamku mám moc ráda a tak to beru dost osobně. No nic do dubna to určitě zapomene a v závěru všechno bude vypadat jinak. Zuzi i ostatní děkuji moc za podporu a útěchu. Zdravím novou nevěstu.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo bohužel je Jíťo vždy někde nějaký šťoura který šťourá,tak ať už nic nevyšťourá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paradox je že ona na té svatbě ani nebude a omluvila se mi, že prý nevěděla, že to nemá nikdo vidět :-| Omluvy neberu, ale máš pravdu hned jsem to pojistila a vymazala a svatbičku si zkazit nenechám už jsem se navztekala dost :-D Jinak Luci máš pěknou mašli na dveře.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Jíťo za pochvalu. Už si to tím nekaž ;-) za to to nestojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si právě říkala, že jsem neviděla ten nazdobený košík, tak kam se asi poděl..tak už to teď vím.. nevadí, pak sem dáš fotky ze svatby a bude :-) tak hlavu vzhůru! ;-)
Odpovědět
Jíťa: Ahoj, tak to je teda blbý :-| , to se do toho neměla plést a nechat to na vás, ale možná to nemyslela zle. Tak si to tím nenechej pokazit. My už jsme holky začali rozdávat oznamka, dělali jsme je sami, tak jsou reakce různé, ale tak každý má jiný vkus, že... Jinak už se začínám docela těšit:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem teď s taťkou skládala zase nějakou skříněčku do kuchyně a za chvíli se možná pustím do těch jmenovek. O oznámku zatím stále ještě nic nevím, Pavlík se asi ještě nepodíval na mail. Tak snad večer?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,dneska nám došlo oznámení jupíííí.Je opravdu moc hezké,teda aspoň nám se líbí a to je hlavní :-D A to jsem měla ještě dobrý kup,šla jsem do jysku a měli tam 20% slevu a zrovna i bílé deštníky,které jsem sháněla,jako ne že bych chtěla přivolávat déšť,ale přece jenom jistota je jistota a jak řekl můj,právě tím,že jsem je koupila a utratila za ně peníze,tak je určitě nevyužijeme......Jeden stál 65Kč takže úplně naprosto super. Jinak Zuzi-výzdoba je opravdu moc hezké a moc se mě líbí,oni totiž jsou 2 druhy té organzy,já jsem si napřed koupila bílou a ta byla taková tvrdá,tak jsem si právě říkala,že to budu muset na tom stole nějak sešpendlíkovat a pak jsem si koupila tu zelenou a ta byla úplně o něčem jiném,je krásně měkoučká a naprosto se z ní dá tvarovat na stole. Jity-to je mě taky moc líto a jak se znám,tak bych byla naprosto šílená,ale už se s tím bohužel nedá nnic dělat,tak si s tím nekaž náladu.....I když to viděli,tak si to absolutně nemohli zapamatovat,já jsem po 2 měs.úplně zapomněla,jak vypadají mé vlastní šaty a musela jsem se podívat na fotky...... Romi-dneska jsem se byla ptát v květinářstvé U Mišáka na svatební kytku,tak paní mě řekla,že tak 14 dní dopředu a ptala jsem se jí na ty kytky do vlasů a ona říkala,že to neinpregnují (nebo jak se to říká,aby to vydrželo),že pokud oni to koupí čerstvé a tak ten stonek nějak skrojí,tak ta kytka musí normálně celý den vydržet....říkala,že nejlepší je si donést fotku,jak si ji představuju a že pokud toho mám víc,tak že mám dojít koncem března(to jsem i chtěla) a přímo se už domluvit s p.vedoucím a vše prodiskutovat.... tak to jsem se dneska rozepsala že?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romčo, vy jste ale šikulky! Martí, je super,že oznámko už došlo. Dáš nám ho do albíčka? :-) Jsi šikulka,že si byla i v květinářství. Já když jsem tam byla tenkrát,tak mi taky říkali,že stačí tak 14dní dopředu,ale to mi připadá strašně pozdě,tak tam skočím ke konci března. To pojedu do Dačic a ten měsíc dopředu mi příjde akorát. Je škoda,že u vás ty kytky neimpregnují,ale zase když je kytička oravdu čerstvá a dobře seřízlá,tak je to asi o.k.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - to je super s těmi oznámky. Doufám, že i já už se brzy dočkám. A taky děkuji za informaci o květinářtví, tak přesně nějak to říkali i mně. Ale taky tam mám v plánu zajít tak koncem března. Teď mě vlastně napadá, že nám oběma ji budou chystát na tentýže den,že? Budeš si nechávat i dělat něco na víc kromě kytek? Já přemýšlím o nějaké malé dekorací na stůl. V Ikei jsem si koupila 2 zapékací skleněné mísy a do nich bych měla nějakovou takovou představu jak mám v albíčku - myslím inspirace. No a pak samozřejmě kykta pro mě, maminky, korsáž pro ženicha (možná i pro svědka) a kytka pro svědkyni. Budete nechávat dělat i korsáž pro svědka? A pak nevím jestli i něco málo těm malým družičkám,ale možná ani ne. Dvě budou mít košíček a ta jedna bude ještě hodně malinka, takže asi nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Šikulka je spíš taťka,ale já jen tak přikukuju, ale začíná se to trošku komplikovat. U jedné skříňky jsme zjistili, že v krabici chybí spojovací části. Tak buď jsou v jiné krabici anebo je tam zapomněli přiložit. Ale s tím jsme taky tak trošku počítali, že to asi nebude vše v naprostém pořádku, když je to všechno v krabicích, každá skříňka zvlášť. Buď to najdem v jiné krabici a když ne,tak budem reklamovat :-( Tak jsme dnes místo 2 složili jen jednu :-(,ale dobré něco. A zítra jedem shánět PVC do kuchyně, takže zase se nudit nebudem. Tak to se tady nejspíš objevím asi až večer,ale možná mi vyjde čas nakuknout v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
My si necháme udělat kytičku pro mě, maminky, svědkyni a družičce taky malinkou (nebude mít košíček,tak aspoň kdytičku), pro ženicha korsáž, pro svedka taky(ale o něco menčí) a pro malýho družbu taky maličkou korsáž,aby byl jako ženich. Jestli to teda půjde. No a pak už jen mirtu pod vývazek.
Odpovědět
Profilova fotka
Mati málem bych zapomněla, ten deštník super,ale snad nebude potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak ať zítra dobře pořídíte. Neboj, spojovací část někde najdete a když ne,tak vám ji určitě hned dodají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslím, že to ještě někde najdem. A když ne,tak si o to budem muset zavčas říct. Zítra se jedem na to PVC podívat a ve středu bychom ho chtěli už určitě koupit.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to tento týden fakt nabití, každý den něco a týden zase uletí jako voda....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, konecne jsem vas stihla postupne docist! Vitam Romcu z hor a taky novou nevestu! Romi, skoda, ze to s tou zkouskou ucesu nevyslo, ale pristi pondeli je tu coby dup a dockas se mnohem driv nez ja! Ja pujdu na zkousku ucesu az tyden pred svatbou. Budeme to delat zaroven se strihanim a melirem pred svatbou, takze to vezmeme jednim tahem. Kdybych sla k nejake cizi kadernici, tak bych to neriskovala, ale k tehle uz chodim kolik let, tak verim, ze mi neco pekneho s vlasy udela! Ale na zkousku liceni teda chci jit mnohem driv, nemam totiz zadnou kosmeticku, ke ktere bych pravidelne chodila, tak at pak nejsem zklamana a nemusim nekoho nahradniho shanet na posledni chvili. Jutu, to je mi opravdu moc lito! Uplne chapu, jak jsi zklamana a nastvana. I ja si nekdy rikam, jestli tam mam ty fotky davat, kdyby sem nahodou nekdo "zabloudil" - clovek nikdy nevi...Ale nemusela to zrovna vyzvonit cele rodine! Zuzi, ta Tvoje vyzdoba stolu je moc pekna! A myslim, ze vubec nevadi, ze ten bily ubrus pod tim/prosteradlo prosvita.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem konečně nadepsala pár jmenovek asopň pro naši stranu a možná zítra zase budu pokračovat. Pavlík by je mohl nalepovat a přitom by mi říkal jména zase z jejich strany. No mám to vymyšlené dobře, ale nevím zda to už zítra zrealizujem :-D Pro dnešek se loučím, tak papa
Odpovědět
Ahoj holky. Tak teď jsem napsala dlouhý příspěvek a zmačkla jsem nějakou klávesu a celé se mi to smazalo ]-(. A to jste toho včera tolik probraly, že jsem chtěla reagovat. Tak to napíšu už jen zkráceně, nechce se mi to celé vypisovat. Vítám novou nevěstu. Romí s tou kadeřnicí mě to mrzí, těšila jsem se na fotky. Ale tak je doooost času a můžeme se těšit na příští týden. Taťka je šikulku, že skládá skříňky. Přibývá vám to, i když to nevypadá. A až koupíte a položíte podlahu, tak za chvilku bude kuchyňky složená. Zuzi tak výzdoba stolu je moc pěkná, vypadá to hezky. Myslím, že nevadí, že prosvítá ta bílá, naopak to vypadá pěkně. Já jsem ten svůj vlizelín ještě na bílé nezkoušela, ale určitě bude taky prosvítat, není neprůhledný. Jíťo to je mi líto s tím albíčkem, že kvůli nějaké takové, která nevím co je překvapení pro rodiče, se musíš takhle omezit. Takový lidi by sem neměli vůbec chodit. Nemusí být génius aby ji došlo, že kdybys chtěla, aby to rodiče viděli dopředu, tak bys jim to ukázala sama. Na druhou stranu maminka přítele si mohla odpustit tu poznámku, že už oznámení viděla a dělat že je překvapená. Na živo je to stejně vždycky jiné než takhle z obrazovky počítače. Neboj budou překvapení v ten velký den i když už nějaké věci viděli. Já naštěstí tohle nemusím řešit, naši o těhle stránkách podle mě vůbec nevím. A i kdyby, tak v albíčku nemám nic co bych jim doma sama už neukázala :-). Šaty jsem stáhla a oznámení jsem sem dala holkám na chvilku jen v neděli, protože vím, že sem chodí kamarádky, tak aby měli ony překvápko. Marti super, že je oznámení doma. A deštníky jsou skvělá koupě, snad přítelova teorie vyjde a nebudou potřeba, bývá to tak u nakoupených věcí :-). V květinářství jsi to taky dobře vyřídila. Já jsem včera přemýšlela už taky o účesu a chtěla bych korunku a kytičku. Tak hlavně aby ta kytka vydržela nějak přes obřad a chvilku odpoledne, večer už není tolik potřeba. Holky korsáž pro ženicha je jako ta kytka do klopy? My budeme dělat moji kytičku, maminkám, svědkyni a ženichovi do saka. Ostatní dostanou myrthu. Ta se dá taky sehnat v těch květinářstvích? Nebo odkud ji budete mít? Já ještě přemýšlím o kytičce na házení že nechám udělat. Teď jsem to na svatbách hodně viděla. Ale tak nějak když to spočítám, tak svobodných holek tam moc mít nebudeme, tak nevím jestli to má cenu, musím to ještě promyslet. Zatím se mějte pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Ano Jani, ta korsáž je do klopy. Já určitě kytku na házení dělat nebudu. Teď už musím jít pracovat, ale odpoledne z práce tu snad ještě zaskočím. Chvilku se tu zdržím, protože budu čekat na Pavlíka a jedem na to lino do kuchyně. Oznámko stále zatím nic,tak se tam asi dnes zastavím se připomenout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, Jani o té házecí kytce jsem taky přemýšlela. Ženich chce,aby jsem kytku házela,ale mojí se mi nechce,tak bych nechala udělat jen malinkou....ale to si ještě musím rozmyslet. Romí,tak ať dneska pěkně pochodíte. Dnes toho mám v práci hodně tak zae běžím a ukážu se až večer. tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem teď nakoukla z práce, ale vidím, že dnes toho máme asi v práci všichni hodně, tak to tu moc nežije. Já za chviličku pojedu už za Pavlíkem a půjdem na to PVC, tak snad dobře pořídíme?Ještě se možná stavím i v tom grafickém studiu,ať vím, jak na tom jsme.Tak snad večer,papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem si dnes hrála trošku s něčím na dveře, ale představovala jsem si něco jiného, ale to neva.. chtěla jsem použít věci, co mám doma, na tohle se mně nechce utrácet další korunky.. no, dala jsem to do alba, ty fotky nic moc.. není to asi nejlepší výtvor, ale asi to použiju. jinak já svoji kytí určitě házet nebubu, chci růže a to si nechám usnout! ještě jsem nepřemýšlela o jiné.. uvidím. Deni, Jani taky díky za pochvalu, jste všechny moc hodné! tak romčo, vyberte pěkné lino, to už máme taky za sebou :-) my zvolili lino v podobě dlažby a barva je takové do šediva a je moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mít knihu hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak jak jste vybrali? Zuzko, na dveře, je to pěkné. Je to jiné než mají ostatní. Jen bych tam asi dala ještě něco světlého,ale koukám že tam jsou zase perličky a na fotce moc neviniknou a ve skutečnosti jsou asi víc vidět,takže asi to dělá jen fotka a ve skutečnosti super ;-) A knihu hostů mít nebudeme. Připadá mi to jako když někdo příde na nějakou památku a na svatbu se mi to moc nehodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, před chvílí jsme teprve přijeli domů a myslím, že máme vybráno. Ještě jsme to sice nekoupili, protože musíme zavolat tomu pánovic, co nám to dělat v jaké šířce to máme koupit, ale typ a barva už je rozhodnutý. Bude to taková tmavší hneda (něco mezi světlou a tmavou) v imitaci palubních dřevěných desek a vypadá to hezky. No a zítra nás opět čeká výběr prstýnků, kdy už se musíme definitivně rozhodnout. Ale uvidíme, jak to vůbec dopadne, protože už dnes se Pavlík necítil nějak dobře, že prý na něj něco leze,tak doufám,že to přes noc vypotí. A taky by jsme chtěli zajít do toho grafického studia, dnes jsem tam nakonec nebyla. Zuzi - knihu hostů mít nebudem. Ta ozdoba na dveře je hezká, ale já bych to raděj omotala do bílé organzy, volila bych něco světlejšího pro nevěstu, ale ty si asi měla v úmyslu to ladit do barvy svatby,že? Třeba bycho volila bílou s červenými doplňky. Ale zase na tu chviličku to službu udělá i tak a bude to taky hezké :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?