Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj až se ráno probudíme,tak uvidíme ;-)
Odpovědět
přesně, doufám, že uvidíme nebe bez mráčku a teplé sluníčko ;-) Luci už se budu loučit, jdeme si ještě užít klid nedělního večera, já u knížky a Leon u telky a ten náš chlupáč nás bude střídavě rušit jak skáče z gauče na křeslo :-), mějte pěkný večer a dobrou noc, pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Jani může být i trošku mráčků, pak vypadají pěkně na fotkách ;-) Krásně si to tedy užíte, já se jdu ještě nachystat do práce a taky si budeme ještě užívat volna. Zítra zase pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jmenovky jsem opět nedodělala,měla jsem asi 2 hodiny šílenou migrénu,bylo to fakt šílené,bylo mě špatně od žaludku,no hrůza.....Ale už je to dobré,tak snad to dodělám zítra a vyfotila bych vám to. Jinak já s Kájou spolu budeme 4 roky a bydlíme spolu 2 roky.Máme (moji rodiče)dvougenerační domek,takže zatím bydlíme s našima,máme jedno patro jen pro sebe(ložnice,obyvák,kuchyň+sociálka).Ale zatím nejsme rozhodlí jestli zůstaneme u našich nebo půjdeme bydlet někde jinde.Ale je to přesně jak píšete holky (Romča a Jana).Je to velký barák a sestra už má svůj dům,takže by byli naši strašně rádi,kdybych tady zůstala to zaprvé a zadruhé jak píšete vzít si ze 2 mil.hypotéku a pak to celý zbytek života splácet a nervovat se,jestli to utáhneme se mě teda taky opravdu nechce.....No uvidíme,necháme to koňovi,jak se u nás říká:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že jste toho ještě hodně napovídali za tu dobu, co jsem tu nebyla, tak jsem vás pěkně dočetla a pro dnešek se už asi pomalu rozloučím a budu se už psychicky připravovat na zítřejší pracovní den. Dám si spršku a brzy asi půjdu na kutě. Ach jo, jak se mi nechce po té týdenní pauze :-(.Trošku vám závidím, že jste z pracovního tempa nevyšli, protože jste žádné volno neměli. A já si teď budu zase těžce zvykat, ale určitě se opět zase brzy zajedu ani se nenadám. Já mám bolérko zamluvené již od začátku, tak si ho určitě vezmu. Půjčení stojí jen 400 kč, takže to je pohodička a když ho nevyužiju, tak mě to mrzet nebude, ale je lepší ho mít po ruce, kdyby náhodou..... Tento týden máme na každý den něco v plánu, tak to jistě uteče a ani se nenadáme a bude víkend. Zítra mě čeká ta kadeřnice, tak jí ještě přes den napíšu, jestli to platí. Foťák mám nachystány, tak vám pak dám hned info a snad zítra pošlou i ten návrh oznámka. Tak papa a už jděte tak hajat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že než jsem napsala příspěvek, tak už jste se pomalu taky všechny rozloučili, tak už to tady asi tedy pro dnešek rozpustíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak se porouchal počítač, ale připojili jsme aspoň takovej stoletej :-) ale v tamtom mám všechno uložený, tak jsem z toho špatná :-( snad ho někdo rozpohybuje.. dnes jsem doma, protože od soboty ležím, skočil na mě bacil.. ještě jsem v sobotu stihla zajet ke kadeřnici, abych se s ní domluvila, kdy můžu přijít na zkoušku, večer jsme chtěli jít do kina na 2012, ale to už jsem byla v posteli :-( snad budu brzo fit, potřebuju, protože ve čtvrtek máme jet do pardubic do čez areny chystat výstavu, tak musím jet.. Je Jani, nejdeš se tam podívat? já tam asi nebudu (teda podle toho, jakej tam bude frmol), ale naše firma jo :-) no a k tý kadeřnici, mám tam jít 26.2., tak se už těším :-) bohužel ty červený melíry jsme už zrušily, protože mně ta červená nějak nechytá. ani teď nemůžu na nic reagovat, protože jsem vás za celý víkend nemohla číst, tak toho je hodně, ale budu se snažit to přechroupat :-D jen jsem si všimla, že Romča je zpět, tak tě vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Luci, chtěla jsem se zeptat, když budeš posílat odkaz na ty webovky ohledně svatebního listu, tak ono se pak dá normálně koukat do alba, viď? tak to budu muset nějaký fotky vymazat.. říkali jsme, že nic nechceme a už jsme dali dohromady pěknou kupu darů :-D ale jsou to většinou věci na zahradu - hlavně teda nářadí :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky. Tak já dneska papíry na matriku vyzvedávat nejedu. Volala jsem k doktorovi a dneska neordinuje. Trochu mě to mrzí, už jsem je chtěla mít doma. Ale jezdím z práce až v půl páté a než se tam dostanu tak je po úředních hodinách (takhle jsem to mohla zařídit díky propustce všechno :-(). K doktorovi si mám zavolat ve čtvrtek, to je taky blbý den ... No nevadí, tak třeba příští pondělí pojedeme vyzvedávat prstýnky, tak se na matrice stavíme... Ještě je čas. Teď mě napadlo, že musím taky potvrdit hudbu teď v únoru. Tak tam asi zavolám dnes. Zuzi brzy se vylež, teď se nemoc nehodí :-). Já ti ani nevím co je v areně za výstavu :-)? Super, že už je kadeřnice objednaná, jsem zvědavá. Jakpak asi dneska dopadne Romča, jestli vyberou ten pravý účes. Zatím se holky mějte, jde se dál pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vás četla jen tak letmo, páč toho bylo :-D Jani, oznamko jsem teda už nestihla, ale neva..jistě je krásné, viď :-) snad ti to s toum matrikou vyjde příští týden, abys měla zase něco z krku, co? v čez areně je od 12-14.2. výstava moderní bydlení a zahrada.. pokud tam nebudu vystavovat, tak se tam chci aspoň mrknout v neděli, před tím, než budeme výstavku uklízet.. u nás to bude horor, vyrábíme sochy a sošky z umělého pískovce a ty velké nejsou zrovna nejlehčí :-) Luci, košíčky jsou pěkný, taky jsem do nich dávala červený ubrousek ten malý z ikei,ale jeden.. ale to tvoje vypadá taky hezky! a mašle na dveře je krásná, já jsem zatím nic takového nedělala.. no, ani nevím, na jaký dveře se to pak dá, jako od místnosti, kde budu? :-D to já ani zatím nevím :-) Romčo, taky jsem zvědavá, jaký účes vyberete! Martí, přeji ti, abys jmenovky už dodělala.. já vždycky něco začnu, ale nějak nic nedodělám.. připadá mně, že toho mám, ale vlastně pak nemám nic :-/ Martí, šatičky jsou fakt pěkný a přidávám se k holkám, sednou ti !! jinak my s adamem budeme v červenci 7 let a bydlíme spolu 3 roky.. tak na co všechno jsem zapomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzko, to by si pak asi museli tvoje albíčko vyhledat,ale se svatebním listem se ti neukáže. Děkuji za pochvalu košíčků(taky jsem tam dávala jeden ubrousek,ale jednou jsem ho rozložila, protože jako čtvereček se mi tam ztratil) a i za pochvalu mašle. Mám za to,že se dává na místnost,kde se chstáš,ale já nám ji dám na dveře do bytu,aby všichni věděli kde je ten správný byt ;-) Jani je mi líto,že to nevyšlo a co si papíry třeba stáhnout na netu? Vím,že některé úřady je tam mívají... Taky jsem moc zvědavá na Romču s jakým účasem nakonec příjde a Jani ty se taky máš,že už za takovou chvilku půjdeš na zkoušku. To já si ještě pěkně počkám do začátku dubna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska jsem se dozvěděla,že se narodila těm známím v pátek holčička :-D jupí už je na světě. Má 45cm (maličkatá) a 2,04kg. Taková malinká princezna, tak máme radost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeje, to je ale miminečko, tak hlavně, aby bylo vše v pořádku!! co se toho svatebního listu týče, tak myslím, že se asi lidi budou chtít podívat do alba, když to jde tak jednoduše :-) tak to pak budu muset proselektovat :-) holky, já mám na stůl červenou organzu a je široká 48 cm.. chtěla jsem širokou, protože budeme mít stůl to "T" a šíře stolu bude 120 cm, tak proto.. bohužel ta moje organza je nějaká tvrdá, že nejde ohýbat nebo jak to mám nazvat..tak jako je to občas na těch obrázkách. a proč to píšu, teď jsem ji zkusila dát na bílé prostěradlo a to prostěradlo fakt hodně prosvítá..jinak je červená, ale takhle moc ne.. co vy to máte na stoly? nebo vám to taky tak prosvítá? asi to moc řeším, co ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, napsaly jste toho mraky, takze docitam a reaguju postupne, snad na nic nezapomenu. My svatebni list delat nebudeme, jelikoz mame domacnost zcela zarizenou a vybavenou a ani nic noveho porizovat neplanujeme. Takze spis nas potesi financni dary nebo darky zazitkoveho charakteru, jako treba poukaz na romanticky vikend, nejaka relaxace (masaz atd.) - myslim, ze v teto kategorii se da vybrat za ruzne ceny, takze by nemel byt problem. A jelikoz si svatbu platime kompletne sami (a na tom si trvame), tak pak rozhodne potesi, kdyz se nam nejaka ta korunka "vrati" ve forme daru. Ale kazdopadne nechceme nikomu nic prikazovat nebo zakazovat, hlavne teda ne kamaradum, ti at se sami rozhodnou, co nam chteji darovat. Ale musim rict, ze pritelovi rodice nejprve trvali na tom, ze nam daji vecny dar, tudiz jsme jim vysvetlili, ze nic vecneho opravdu nepotrebujeme (a kor za vyssi cenu, kdyz to bude od rodicu), nakonec teda uznali a souhlasili s tim, ze nam prispeji na svatebni cestu, za coz jsme moc radi. Jo jinak me ted napada, ze bych si jako svatebni dary do svatebniho listu mohla dat ruzne sady sklenicek z IKEA. Ne ze bychom sklenicky nemeli, spis naopak, ale nektere sady mame takove az moc prezdobene, treba i se zlatym okrajem, takze to ani nejde dat do mycky a je to velka skoda, kdyz se nejaka rozbije. Mne se totiz v Ikea libi takove ty uplne obycejne ale elegantni sady 6 ks za 99 Kc (na cervene vino, bile vino, sekt) a pak ty jednotlive velke sklenice na cervene vino. Takze to by se jako svatbeni dary mohlo zrealizovat... Spat budeme den pred svatbou normalne jako vzdy u nas doma a na tuto tradici kasleme. Stejne uz spolu bydlime pres 6 let a svatebni hoste se taky budou schazet u nas doma (mame i vetsi byt nez rodice). Jen se proste budeme strojit kazdy v jinem pokoji a nekdo povereny bude korigovat, kdo kdy pujde do koupelny a tak, aby me zenich videl, az budu komplet nastrojena. Vcera jsem si v obchode vybrala samodrzici puncochy. Jedny jsem si sice jiz pred casem koupila, ale jsou telove. Tyto nove budou bile, ale prave je nemeli zrovna v bile v potrebne velikosti. Nicmene pani byla moc ochotna, ze je objedna a behem tohoto tydne si je budu moct vyzvednout. Takze na svatbu budu mit bile a jako nahradni telove (dvoje bile se mi kupovat nechce, to bych pak nevyuzila).
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ne že se mně budete smát :-) ale zkusila jsem si v obýváku natahat bílá prostěradla na délku 5 metrů a na kousku si zkusit zhruba nazdobit jakoby stůl.. ubrousky teda skládat nebudu, na to fakt nemám buňky a ani by nebyl čas :-) zjistila jsem, že mně asi bude chybět z ikei jedna ta bílá kulatá mísa a pak mě napadlo do nich dát ty malé bílé mističky a nechat si je nazdobit květinama..bílé talíře nebudou hranaté, ale já doma jiné bílé nemám..
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo místo ty mísy doprostřed co mně chybí nechám udělat nějakou vazbu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás musím zklamat, že dneska z kadeřnice a zkoušky účesu nic nebude, protože kadeřnici onemocněla dnes roční dceruška, nějaká střevní viróza - chudinka malá. Tak mi volala a moc se omlouvala a přeložili jsme to na příští pondělí, tak snad to už vyjde? Taky už jsem se moc těšila,ale co se dá dělat. Tak trošku jsem s tím i počítala,že by se něco takového mohlo stát, protože už jsme se domlouvali dříve a nomoc si nevybírá, kdy přijde,že? A stejně jsem ještě po tom týdenním volnu taková ne moc fit, takže mi to i vyhovuje,že už nikam nemusím jezdit. Aspoň se dnes pustím později do těch jmenovek, zlatou fixu jsem si koupila, tak snad to půjde. Já zatím žádnou výzdobu na dveře nemám, ale budu ji dávat taky na dveře našeho domu, aby bylo vidět, kde bydlí nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, dala jsem fotky do albíčka :-) Romčo, to mě mrzí, že ti to nevyšlo, ale co se dá dělat.. příští týden to určitě klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - vypadá to moc hezky!! Jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinale, tak ani ja Ti vubec nezavidim tolik veci najednou, ale drzim pesti, at vsechno vyjde tak, jak ma. Titul mame s pritelem oba, ale ani na okamzik me nenapadlo, ze bychom ho na oznameni meli davat, to fakt ne!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem zvědavá, jestli už se dnes něco o oznámku dozvím. Doufám,že ano :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, kosicky nadhera a masle zrovna tak! Taky bych si rada neco vyrobila na dvere. Ted jsme meli vanocni venec a na jare budu mit svatebni ozdobu - mam takove blbustky rada. Romi, s tim bydlenim pred svatbou musim souhlasit s holkama. Je to potom fakt uplne o necem jinem a ja osobne bych to neriskovala vzit si nekoho, s kym jsem nezkusila zit. Tot pouze muj nazor. Ale samozrejme chapu i Tvuj postoj. Nakonec ani to, ze spolu zijeme pred svatbou, neni zaruka, ze to vyjde, to je jasne!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Romčo :-) až tam budou skleničky, talíře, ubrousky, atd. tak to bude asi hezké.. a to jsem tam dávat nechtěla, protože náš Badík se pořád motal kolem mě, tak abych něco nerozbil :-D Denis, já jsem si taky ty skleničky na vína a sekt stáhla do toho svatebního listu..a pak se mně tam ještě líbí takové nízké a černejma vzorama.. teda, tak to já taky musím něco vymyslet na ty dveře :-) taky jsem se tenkrát pustila do výzdoby na auta, ale pak se začlo špekulovat o tom, že by mě mohl doma nabrat kočár s koníkama, takže bych to nepotřebovala :-) a medvědici bych si asi vzala na klín :-D ale když bude ošklivo, tak bych jela autem a něco tam mít musím..
Odpovědět
ahoj holky, pridavam se k vam :-D termin mame 24.4.2010...
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstinku :-)A co že se přídáváš až tak pozdě?
Odpovědět
Profilova fotka
Pozdě, ale přece :-). Aneb jak se říká: "Lepší pozdě, než-li nidky" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau Vaniy, tak už jsi tu :-) vítám tě :-D
Odpovědět
no holky, ja se pozde nepridavam, ja svatbu resim asi tak 3 tydny :-D budeme mit malou, jen svedci, rodice a sourozenci, no stejne nas nakonec dohromady bude 17 :-D mame to v Green Valley ve ctyri - je tam rovnou obrad a pak vecere a pak ubytovani :-N Vesmes vsechno uz mame zamluvene, zaplacene, vybrane a ted uz jen cekat do toho dubna
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, zdravím Romču po lyžovačce. Neměla jsem teď zrovna moc času, takže jsem hodně dlouho dočítala ty stránky co jste napovídali :-D Možná jste si všimli, že jsem z albíčka vše smazala. Davča totiž předával oznámení v rodině a co za překvapení ho čekalo by nás nenapadlo. Mamka řekla, že už ho viděla. Byl zklamaný jak malé dítě. Jedna bývalá přítelkyně jeho bratrance totiž všechno stihla vyzradit a ukázat rodině, takže překvapení je pryč!!! Myslela jsem, že ju roztrhnu jak hada. Vím totiž, že nikdo z rodiny na tyto stránky nechodí a ani neví, že tu něco takového je, takže by se to nedozvěděli. Beru to tak, že prostě tyto všechny věci (výzdoba, oznámení, šaty atd.) mají být pro rodinu překvapení, aby je pak třeba něco uchvátilo a pochválili nám to a ne, aby to pro ně bylo něco co už viděli a prostě nuda. Právě z toho má člověk obrovskou radost, když mu někdo něco pochválí. Všechno jsem teda vymazala a bohužel už tam žádné foto nedám. :-| Strašně mě tím zklamala. A taky mě to mrzíí, proto že jste mi holky dělali radost tím, že jste mi řekli na to svůj názor jak se vám to líbí a tak :-( Zuzi- moc se mi to líbí ta výzdoba stolu! krásné! Náš Badík mi taky furt všechno sondoval a šlapal mi po výzdobě :-D Romi- to je škoda, že to s tou kadeřnicí neklaplo,ale pondělí tu bude coby dup. Já jsem s Davčou 8let a 4roky spolu bydlíme,ale přesně jak už tu někdo psal, první půl rok jsme si to užívali a pak už jsme začali zjišťovat různé návyky a zlozvyky, ale něco díky bohu se dá odnaučit a hlavně je každý vztah o vzájemné toleranci a kompromisu. Bydlí a žije se nám spolu krásně a ani mi to nepřijde, že už je to tolik let. Jani- super, že oznámení už máte a Romi ty se určitě taky brzy dočkáš. My jsme dnes byli na matrice zaplatit poplatek, vyplnit papíry a doladit podrobnosti. Prej tam na zámku v dubnu bude chladno, tak nám řekla ať si všichni vezmou kabátky. Hudbu tam mají svoji, ale na příchod nevěsty a i při podpisu si můžu donést na cd hudbu moji, takže mám radost. Byli jsme zrovna i na prstýnky. Doporučil nám bez venkovního rytí, takže máme jednoduché a donesli jsme si zlato, takže to nebude moc stát. Ještě nám pak dá vědět, než budou dokončené, aby jsme si je ještě vyzkoušeli. Tak další věc je zařízená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jity, tak to mě moc mrzí, že to tak dopadlo :-(A samozřejmě to chápu,ale doufám, že i tak za námi budeš chodit. Já teda doufám, že nikdo z naší rodiny a ani s Pavlíkové snad nic na těhle stránkách,co se týče mě a naší svatby nic neviděl, protože by mě to taky mrzelo. Ale myslím si, že snad ne. Předpokládám, že spousta z nich ani netuší, že něco takového existuje a už vůbec by v tom neuměli chodit. Vím snad jen o jednom člověku a to je sestřenice, která mi sama tyto stránky doporučila,ale ještě se nikdy nezmínila, že by něco shlédla a myslím si,že na to nemá ani se svou roční dcerkou vůbec čas. Snad jen mamka, kdysi říkala, že údajně možná její kolegyně v práci snad něco viděli, protože ta jedna má dceru, která se taky nedávno vdávala a asi tyhle stránky zná - jen to mě napadlo. Ale kolegyně mé maminky, mně zas až tak nezajímají, takže je mi to celkem jedno. A ani mi tenkrát mamak nedokázala říci, co přesně viděli, tak kdo ví, co to vlastně bylo. A zda jsem to byla vůbec já? :-D Co se týče internetu, tak tomu mamka vůbec nerozumí. Tak to beru s rezervou....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?