Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už se tu rýsuje mašla na dvěře :-D a celkem se mi líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jste to psali s velkým,jo? No já ještě uvidím?Dívala jsem se tady do jednoho albíčka a tam to mají s malým, tak jak jsem uváděla. Ale stejně jsem zjistila, že si raděj budu muset koupit novou zlatou tužku, ať to mám napsáno jednou. Mám sice doma 2, ale v každé je jen trošku a tak si raděj koupím novou ať to mám vše jednou. Takže dneska z toho opět nic nebude :-( A snad si zítra vzpomenu, že ji chci koupit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak málem bych zapomněla poděkat za radu, takže díky. Ty jsi ale šikulka Luci. Doufám, že nám ji pak vyfotíš?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme psali taky jak Lucka :Maminka nevěsty,Tatínek nevěsty,pak třeba Babička nevěsty apd. a pak už jsme to psali bratránky apd. jen jménem a tety a strýce takto:Teta Zdena,Strýc Mirek apd.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Marti ;-)Asi to tak taky napíšu holky....
Odpovědět
Profilova fotka
Rádo se stalo a jdu na ty jmenovky,doufám,že se mě budou dařit :-p
Odpovědět
Holky jste šikovné, tolik práce. Doufám, že pak všechno vyfotíte. Romí nevadí, tak zítra koupíš žlutou a budeš vesele nadepisovat. Však to nespěchá odpočiň si. Já přemýšlím, že bych dala oznámení do obálek a taky už je nadepsala jmény. Je to taková nenáročná práce a stejně se udělat musí. Taky se mi to ničeho velkého dnes nechce :-).
Odpovědět
Jo a kačenu s knedlíkem a zelíčkem bych si taky dala to miluju :-D. Ale čína byla taky dobrá ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že to teda máme stejně jako Martina. Romí,tak zítra koupíš tušku a pak to bude jenom lítat. Mašli mám hotovou a tak musím vymyslet jestli to pak dám na kliku a nebo do prostřed dveří,ale uprostřed to bude hezčí. Tak budu muset koupit ještě jednu přísavku nebo prozkoumám u našich dvěře jak to přidělat ;-)
Odpovědět
Marti teď jsem mrkla na ty fotky šatů na modelce a Lucka má pravdu - tobě sluší víc než ji. Vybrala sis krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už mám hotovo a i definitivně dozdobené košíčky,tak jdu fotit,abych si to mohla dát do albíčka
Odpovědět
Luci šikulka, tak hurá sem s fotkama. Ještě mě napadlo, že bych si dneska mohla udělat pozvánky na hostinu pro hosty, které budeme zvát až odpoledne. Koupila jsem si takový tmavě červený silnější papír a natisknu si to sama. Ale nevím jestli dnes, moc se mi do toho nechce. A pořád přemýšlím na kolikátou hodinu je pozvat. Jak to máte vy holky? Od kolika hodin je budete večer zvát? My máme obřad v 11 tak se rozhoduji jestli v 16 nebo 17.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani jdu stáhnout fotky.... Jani my co máme hosty tak jdou snáma už od obřadu a na večer nikoho navíc nezveme,ale co to měli známí,tak je zvali mám za to že na šestou (po večeři)
Odpovědět
Aha vy už máte všechny od rána jo? Ty brďo, tak to my kamarády zveme až odpoledne. Právě večeři jako takovou dělat nebudeme, bude tam rautový stůl po celý večer, takže se podle večeře nemůžu rozhodnout. Asi to nechám na těch 16. Tak v jedenáct obřad, kolem jedné oběd, pak posezení jen s rodinou, na třetí objednám hudbu a na čtvrtou je asi pozveme.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme ani kamarády nezvali. Jen rodinu a pár vyvolenejch kamarádů. My počítáme,že obídek bude tak kolem plůl druhý (nebo jak to vyjde) a kapelu tak na třetí nebo čtvrtou...uvidíme jak se ještě domluvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
fotekčky jsou přidané :-)
Odpovědět
Luci moc pěkné, košíčky i ozdoba na dveře. Určitě košíčky ještě k něčemu využijete. Jsi šikovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám tam přijde odpoledne jen pár lidí, spíš jsou to sousedé než kamarádi. Kamarády budeme mít na svíci a na svatbě už ne. Jen pár,c o jsou současně svědci i kamarádi :-). No a ty sousedy pozveme asi na to druhé jídlo, tzn. asi nějak na 16 hod a v 17 hod bude druhé jídlo. Nakonec asi bude změna 2 jídla a menší raut. Původně mělo být jedno jídlo a velký raut, ale asi bude změna. Tak snad zítra tužku koupím a večer můžu nadepisovat. Na 16:30 jdu k té kadeřnici a hodinku nebo 2 se určitě zdržím, ale večer mi to snad vyjde. A když ne, tak jiný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani do těch košíčků budu dělat malé výslužky (jen sousedům a nebo těm co jsou sami)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - moc hezké, už jsem to shlédla. My máme obřad na 11 hod, takže oběd tak na 12 nebo 12:30, pak určitě tak 2 hodinky zabere focení a kapelu asi tak na 16 až 16:30 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc obou m děkuji za pochvalu. Romí, už se těším až nám zítra budeš povídat o zkoušce a ukážeš nám fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si chci ještě něco vyrobit na dveře, ale ještě mě nechytla můza. Původně jsem si chtěla něco nechat udělat v květinářství, nejaký ten věneček, ale pak jsem si zase řekla,že bych mohla něco i vyrobit, tak uvidíme? S různými věnečky na dveře (jarní, velikonoční, podzimní) zkušenost mám, to si dělávám doma na dveře, tak třeba něco někdy zkusím. Někde musím nasát inspiraci, něco nakopit a pustím se do toho. Ale nejdříve postupně - doděláme první jmenovky.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - včera před usnutím jsem si psala na ten papírek, co bude ještě třeba a mám tam toho ještě hodně a to mi tam možná ještě něco chybí, protože jak říkám, dělala jsem to už tak trošku v polospánku.Tak to raděj ještě jednou projdu a případně něco přípíšu. Ale dnes se mi vážně holky vůbec nic neche. Úplně jsem po tom beztarostném týdnu zlenivěla a nechce se mi ještě zabývat těmi všecními starostmi,ale od zítřka mi to začně, tak si chci ještě ten dnešní den užít v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím se snažím dělat věci z věcí co mám doma a co jsem kupovala předtím na stylovce,abych nemusela utráce a zatím to jde. Už ale asi žádné dekorace dělat nebudu, už ani nevím jakou a kam bych měla vyrábět :-). Co mě ještě láká je složení krabiček na výslužky,ale těch je hodně,tak bych to neměla kde skladovat,tak to nechám tak týden před plněním.
Odpovědět
Profilova fotka
My je zatím nemáme ani nakoupené,ale taky mě to čeká. Teď se tady asi chvilku neukážu, přišla nám návštěva. Zatím pa a pak se tu možná staví Pavlík a budem možná skládat skříňky. Tak už se těším ;-) Ještě pár měsíců k nám Pavlík bude docházet a pak už spolu budeme každý den. Zatím máme domov ještě každý jinde a pak už bude pro něj doma u nás. Už se na to moc těším.Vám to možná přijde zvláštní, když tak o tom mluvím (např. že Pavlík přijde k nám, nebo že se třeba pár dní nevidíme a často spolu třeba mluvíme jen přes skype nebo telefon), protože vy žijete už se svými zatím ještě příteli a brzy už manželi, ale my se zatím jen tak "navštěvujem",ale nebydlíme spolu. Tak to máme ještě trošku jinak než vy :-)O to více nám to pak bude vzácnější x-) to společné žití!
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, trošku se vám i divím,že spolu ještě nežijete a už berete se,ale má to i své kouzlo v dnešní době je to naopak,ale dřív to bylo běžný. Máš pravdu vždy má každé své kouzlo a je krásné,že to máte před sebou. Pěkně si užívej návštěvu a pak skládání skříněk. Tak pa p
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - všechno má své pro a proti a okolnosti jsou vždy taky různé. Tím, že jsme oba z jedné obce a dříve by to bylo i na vesnici trošku pohoršující, že bychom žili před svatbou spolu, tak si to necháváme až po svatbě. Ale kdybychom bydleli možná daleko od sebe, tak bychom to asi taky řešili jinak. Zastáváme spíš názor se první vzít a pak řešit společné bydlení. Ale taky chápu i tu druho stranu, že je lepší to první zkusti to společné bydlení a pak se vzít. Ale troufám si říci, že už se za ty v srpnu to buodu 4 roky dostatečně známe. Jak douho vy takhle žijete s Peťou.
Odpovědět
Profilova fotka
Hrozně mooooc se na to těším, až budeme takhle spolu "sami", každý den a dělat věci společně sami pro sebe. A prostě se jen starat jeden o druhého a později dáli Pán bůh snad i o třetího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je fakt,ať je to jak chce,že člověk se nejvíc pozná až spolu začnou bydlet,teprve pak poznáš jeho návyky,zvyky apd.Když to srovnám co jsem věděla o mém příteli než jsme spolu začali bydlet,tak je to sto a jedna.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, my jsme v listopadu měli spolu 3 roky, takže táhneme na čtvrtý a na začátku to budou tři roky co spolu bydlíme. Takže jsem se k Peťovi nastěhovala půl roku po té co jsme spolu začali chodit. Takovej fofr,ale zase už na 100% víme co od druhého tak nějak čekat a víme že společná domáctnost je o.k. A je to krásné. Závidím vám,že se máte na co těšit. Ale je taky pravda jak říká Martina,že potom teprve pořádně poznáč co od toho druhého čekat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?