Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak nám oznámka ještě nepřišli,no mají čas ještě do úterý pak jim volám ]-( Tak to máš Luci pravdu,mě jenom papír na jmenovky stál asi 150 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš Marti, to bych musela ještě hodně přidat. Markt, jak si to udělala,že tě to vyšlo tak levně? Marti, neboj tobě jistě taky brzy dorazí a pak se budeš kochat i ty ;-) uvidíš. Uteče to jako voda a budeš je mít doma.
Odpovědět
Luci jednoduše,sehnala jsem papír za 3Kč/ks 8-) měli i dobrý výběr a známého,co má v práci kvalitní tiskárnu. Hodila jsem na facebook,že potřebuju pomoct a nevrazit do toho ani kačku a stalo se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás po týdenní dovolené a lyžovačce v Krkonoších srdečně zdravím. Měli jsme se báječně, nádherně, suprově. Prostě krásná dovolená, spousty sněhu, no prostě velká spokojenost!!! x-) Ale přiznávám se, že se mi nechce vás po týdnu zpátky dočítat, nevadí :-( Hlavně jsem vás chtěla jen pozdravit a říct, že už jsem zase doma a budeme se snad opět vídat, když to čas dovolí. Protože po týdenní dovolení nás teď zase čeká spousta práce - opět se vrhnem na výběr prstýnků, který už musíme dotáhnout do konce, koupit PVC do kuchyně, udělat podlahu a montovat kuchyň. Takže spusta práce a ještě abych nezapomněla, tak vlastně oznámka, ale ty už jsou snad na nejlepší cestě. Poslední nový návrh přišel pravděpodobně na Pavlův mail, takže jsem ho zatím neviděla. Ale snad už to bude vše OK. A bohužel ty spotřebiče nevyšly, protože měli právě v tu minulou sobotu inventuru a dnes jsme to taky nestihli :-( Cestak z Krkonoš do Olomouce je dlouhá a přijeli jsme tam až ve 12 hod a to už měli zavřeno :-( Takže si tam asi uděláme ještě někdy, snad brzy, výlet ;-) Škoda, chyběla nám chvilka, ale nevadí. Jinak jsme se teda vrátili živí a zdraví a v pondělí by mě měla čekat první zkouška svatebního účesu, jupíí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když se mi bude chtít, tak vás možná letmo proletím, ale nic neslibuju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hned jak budu o oznámku něco vědět, tak vám dám horkou informaci. Snad nám ten poslední návrh během tohoto týdne přišel. Na mailu jsme celý týden nebyli, ale věřím, že to přišlo. Teď dám ještě Pavlíkovi chviku,ať se vybalí a doma zaklimatizuje, ale večer ho budu uhánět, aby se podíval, zda to přišlo. Jsem zvědavá :-) A v pondělí bych tam případně zašla, že můžou začít s tiskem anebo mi možná stačil jen mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se snažila postupně něco málo pročítat. Jani - moc gratuluju k obleku. Pokud jsem to správně vyčetla, tak se podařilo koupit,že? My budeme mít společně svícu nápodobně jako Martina. Oba jsme ze stejné obce a taky počítáme tak 100 lidí, takže to bude velká akce u nás v Kulturním domě 16. dubna v pátek. Raděj to děláme už v pátek, protože minimálně 2 dny se z toho budem vzamatovávat :-) No možná 100 lidí je moc, ale kdo ví. Pár lidí z práce, mně tam přijdou ještě baby i chapy z našeho pěveckého sboru a je nás taky dost, pak kamarádi atd. atd., možná i pár bratránků z rodiny a hned to bude možná 100 ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Romí jsme rády, že ses nám už vrátila :-). To je dobře že vám dovolená vyšla a odpočali jste si. Hlavně že jste měli nádherně a užili si sněhu. A sice vás teď čeká práce, ale určitě vám půjde pěkně od ruky. Pak ten výsledek bude stát za to až budete mít podlahu a budeš vařit v nové kuchyňce :-). S těma spotřebičema je to škoda, ale tak vyrazíte znovu, však seženete. Na oznámení jsem už celá netrpělivá. Dej pak vědět pro které studio a který návrh jste se rozhodli. Věřím, že se ti to nechce dočítat. Zkráceně co nového u mě - minulou sobotu se nám povedlo obléknout ženicha (fotky v albíčku :-), ta košile je bordó na fotce vypadá do růžova jak mi to osvítil blesk) a včera nám dorazilo oznámení. To jsou takové dvě největší novinky za tento týden u mě :-).
Odpovědět
Je teď jsem poslala odpověď a už čtu, že to máš přečtené :-). Jo jo povedlo se koupit oblek, mám radost. Děkuji :-). Ty jo tak to budete mít taky ve velkém. To je snad větší starost než svatba když počítáte se sto lidmi ... Ještě že u nás se tohle nedělá ... uff :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, děkuji za jednoduché shrnutí tvých novinek a díky za přivítání. Kdybi mi to tak stručně popsal každý, tak by to bylo fajn ;-) Ale samozřejmě to není nutné holky, to jen kdyby se vám chtělo. Luci - šatičky jsou nádherné. A co se holky týče hudby na obřad u nás, tak už jsem to tady před odjezdem zmiňovala. Paní, co hraje v kostele se nás ptala jestli máme speciální přání, ale pravděpodobně to necháme asi na ní. Protože nevíme, co bychom si měli říct a ona asi nejlépe ví, co hrát. Bohužel asi ani nebudeme mít možnost si ji poslechnout, jak hraje na nějaké svatbě, protože naše svatba bude v dubnu v kostele asi jako první. Ale možná, že někdy zajedem do toho kostela na nějakou mši a tam se s ní třeba domluvíme. Ale to uvidíme, až jak bude čas. To je zatím ve hvězdách :-)
Odpovědět
Nemáš zač Romí, chtěla jsem se pochlubit ;-) :-D. Mě by se to taky nechtělo celé dočítat :-). S tou hudbou si myslím, že když to necháte na té paní tak určitě nic nezkazíte. Ona bude vědět co zahrát aby se to hodilo a bylo to pěkné. A třeba když tam pojedete, tak se s ní domluvíte a ukáže vám co hraje. Já bych snad byla raději aby nám tam taky něco pustili podle nich, protože jinak si zase budu dělat hlavu z toho, kterou píseň vybrat a jestli to bude dobrý a jestli nemám vybrat jinou ...,.
Odpovědět
Jsem zvědavá na tu zkoušku účesu ... už se těším na fotečky.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky zatím se mějte, jdeme gratulovat k mojí ségře, má narozky. Asi nakouknu až zítra. Pa a pěkné odpo
Odpovědět
Jo ještě jsem chtěla napsat, že ta cena co má marketice je super, ale my těch peněz za to oznámko taky nelitujeme. Je fakt moc pěkný a máme z něj radost. Už jen z toho, že to původně vybrané bylo daleko dražší a tohle je o víc jak polovinu levnější a je krásné ;-). Už jsem ho dneska ukazovala a už tři lidi se mě ptali jestli si ho mohou rovnout nechat ... tak jsem jim řekla, že si musí počkat do začátku dubna :-). Akorát rodině ho dáme hned a těm co bydlí dál ho pošleme poštou příští týden. Ostatní ho dostanou až s kolačky. Taky jsem přemýšlela, že už bych se mohla někdo podívat po svatebním albumu. Už máte nějaké vyhlídnuté?
Odpovědět
Profilova fotka
To je v pořádku Jani, že ses pochlubila. Myslím, že my všechny se tady rády chlubíme s novými věcmi. Však já už se vám taky brzy pochlubím s novým oznámkem :-D Teda doufám? :-(
Odpovědět
Já myslím Romí, že ty se teď budeš moct chlubit a už se na to těším - oznámení, prstýnky, fotky účesů ... no nemůžu se dočkat, zase budeme mít o čem diskutovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, snad máš pravdu Jani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se taky těším a snad budou jen dobré zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, odjela nám návštěva a i jsem vás dočetla. Romí vítám tě zase mezi náma. A je skvělé,že jste si to tak pěkně užili. Já za ten táden asi žádné úlovky, snad jen ty šatičky,ale to už si koukala. Vlastně jsem jeden úlovek měla a to,že jsem si na pečení na výslužky koupila másla v akci jedno za 14,90 :-D . A dneska jsme teda dostali ještě od Peťovejch rodičů na pečení 5000,- na jednu stranu super,ale na druhou je nám trapné si ty peníze vždy brát. ale pak nám řeknou,že to dali Davidovi (Peti brácha) a že to musí dát i nám. No jo rodiče. Když dostane jeden,tak i druhý. Asi to všechny znáte. Tak aspoň vyjedeme asi do Kauflandu na velký nákup a taky nakoupíme nějaké ty soletky a brambůrky na stoly a nějaké flašky na rozlejvání a bude to fuč. Romí, jak to vypadá stím oznámení už něco víš :-) jsem moc nedočkavá. Jani, o albíčku jsem nepřemýšlela a ani přemýšlet nemusím. Náš fotograf má totiž v ceně započítanou fotoknihu, což je super,že nám to pěkně udělá a nemusíme nic vymýšlet. Jen rodičům možná necháme udělat malou a nebo pak už jen dotisknout fotky a oni ať si to dají kam chtějí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano Luci, šatičky už jsem viděla - nádehrné :-) A každá maličkost potěší, takže i výhodná koupě másla je fajn ;-) O oznámku zatím ještě nic nevím. Ale velkou radost mi udělal při příjezdu z hor můj tatínek, který už nám začal skládat kuchyňové skříňky. Prý si dal závazek každý den poskládat jednu. On teď totiž marodí, takže má spoustu času a právě před pár dny se vrátil z měsíčního pobytu z lázní, takže je odpočatý a zregenerovaný :-) Už složil 3 a jednu policovou....a zítra prý bude pokračovat, jupííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda,že se šatičky líbí. Mě se taky moooc líbí a moc se těším až je budu mít zase na sobě. Dneska ráno jsem se vážila a měřila, jestli se do nic vejdu a vše je o.k. tak jsem ráda akdyž se budu držet pořád stejně,tak to bude super a pak se opřu zase do dietky,aby tak dvě kilka šli ještě dolu. Ty máš teda šikovnýho tatínka a určitě je to super,že vám postupně skládá skříňky. Teď jsem nám tak trošku naplánovala ve svatební den kadeřnici a to líčení a vypadá to,že ke kadeřnici budu muset jít tak v sedm,abych byla o půl devátý doma a mohla se jít rovnou líčit. Předemnou na líčení bude mamina a po mě svědkyně a řeknu asi švagrové o zašněrování do šatů,když se svědkyně bude líčit až po mě,tak ať jsem doopravdy o půl jedenácté o.k. když se u nás budou sjíždět svatebčané na desátou. Jejda už teď se bojím,aby vše dobře klaplo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romi-u mě nic nového jen jsme objednali oznámení a čekáme na něj,myslela jsem,že už ho budeme mít tento týden,ale nedošlo:-(Bohužel na to mají 14 dní a navíc na to naše musí nalepit ten skeletový list,tak to asi trvá....No mají ještě do úterý čas,pak tam zavolám,co se děje... Jinak jsem na netu našla své šaty na modelce,dala jsem je do albíčka.....Asi se dneska pustím do jmenovek.Moje sestra byla v ikeii,tak jsem jí řekla,ať mě tam koupí takové ty větší kalíšky na čajové svíčky,dám do nich zelené krystalky a nahoru svíčku,vypadá to moc hezky....a v té ikeii to bylo levné, 4 ks stály 29Kč.Jak udělám jmenovky,tak si tu výzdobu zhruba udělám doma na stole a vyfotím vám to.....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - oznámka určitě brzy dojdou. Ty vaše už jsou alespoň na cestě, ale ty naše ještě tak trošku ve hvězdách. Ale snad už budeme mít brzy taky jistotu. Vlastně to jedno grafické studio jsme úplně zavrhli a teď ještě čekáme na poslední úpravy, které jsme žádali a už se musíme rozhodnout. Pravděpodobně asi zvítězí to s těmi civilními fotkami. Ale taky tak trošku tajně doufám, že během tohoto týdne, už bychom je mohli mít doma a pak vám ho hned vytotím. Ať se ti daří při jmenovkách. Taky už je máme rozpracované, ale kdo ví, kdy je zase dokončíme, když teď nám do toho vlezli zase jiné starosti a povinnosi s kuchyní. Ale všechn se zvládne - musí!!Šatičky na modelce jsem v albíčku viděla, krásné. Luci to je fajn, že už to máš naplánované. Já počítám, že kadeřnice k nám přijde možná ještě dříve, možná už kolem 6 hod, ale uvidíme?V pondělí se možná nějak předběžně domluvíme. Záleží jak dlouho bude trvat česání. Jsem na to zvědavá. Hosté k nám budou přijíždět možná už kolem 9 hod, aby se ještě stihli občerstvit, ale to já ještě na 9 hod přichystaná být nemusím, ale 9:30 už bych asi měla. Odjíždět budem asi po 10 hod (10:15). No a ženich přijde - nevím asi před 10 hod? Jak to plánujete vy? Jak dlouho před odjezdem na obřad by měl přijít ženich?
Odpovědět
Profilova fotka
No oni jak budou jezdit hosté k nám,tak už tam bude i Peťa a věnovat se trošku jim a "rozdávat úkoly" ohledně zdobení aut a nevím ještě čeho :-) a aby se každý občerstvil a já chci být v těch půl jedenácté hotová,abysme mohli tak kolem půl dvanácké vyrazit k zámku. A ve dvanáct máme obřad. Vy ho máte dřív že?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, šatičky jsou krásné,ale na tobě se mi líbí víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano Luci, my ho máme na 11 hod. Asi 30 minut cesta, možná méně, ale než všichni nastoupí a vystoupí z autobusu, tak to těch 30 minut dá a tak 15 minut si myslím, že bychom tam před obřadem měli býti.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky na 11 hod,ale jak píše Romča,než všichni nastoupí a vystoupí to taky trvá a máme tam být 10 minut před a cesta z domu je cca do 10 min.Takže jsem říkala že o půl musíme určitě vyjet,jenže ještě nevím jestli mě u nás ve vesnici nebudou zatahovat,jestli víte co to je,nevím jestli je to i u vás?Takže jestli ano tak musíme určitě před čtvrt na 11 vyjet.
Odpovědět
Profilova fotka
No my to máme k zámku asi tak 5 minut,ale jak říkáš, než se nastoupí, než se vystoupí a tak 15minut před obřadem tam,tak budeme vyjíždět tak před půl dvanáctou. Takže jestli vy máte cestu tak těch 30minut,tak po desátej budete vyjíždět co? Jééé to budete mít teda pěkně brzy. Normálně jak o tom píšeme,tak sjem z toho nějaká nervní...mám staženej žaludek jako blázen.
Odpovědět
Profilova fotka
JO a Luci děkuji za pochvalu i když nevím nevím,jestli vypadají na mě líp :-D Pořád čekám,kdy se mě ozve ta paní z toho salonu ohledně té nové kolekce,i když mě doma říkají,že stejně si nechám tyto,co mě první padli do oka,ale já tam chci jít i tak,protože si chci k těm svým zkusit tu bižuterii.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti taky si chci ještě k šatičkám zkoušet bižuterii. Možná bych tam teď někdy v únoru mohla zajít a po první zkoušce účesu už možná budu vědět i zda ten závoj či ne, tak se případně poohlédnu i po něm. Zatahování nebo u nás se tomu říká taky zatrhání dobře znám a určitě to taky u nás bude probíhat. Takže máš pravdu, že tím se ještě taky zdržíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?